TESTOVÁNÍ: Začněte den s kávou NESCAFÉ Classic crema

01.09.2015 | Testování

Značka NESCAFÉ Classic je opravdová klasika k rannímu vstávání. Nastartujte každé ráno s šálkem této vynikající kávy, která vás pozitivně naladí a povzbudí do nového dne! Vychutnejte si po probuzení šálek NESCAFÉ Classic a prožijte svůj den naplno. Na výběr máte hned dvě varianty: NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic crema pro zástupkyně něžného pohlaví.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 222 testerek


NESCAFÉ Classic crema – krémový zážitek v červeném hrnečku

Milovníci delikátní kávy si oblíbí jemnou, ale silnou kávu – NESCAFÉ Classic crema. Tato rozpustná káva je vyrobena z 100% přírodních kávových zrn odrůd Arabica a Robusta a vyznačuje se intenzivní vůní. Tato smetanově jemná a výrazná káva má hořký dozvuk a především krémovou pěnu na hladině, baristy nazývanou crema. Tajemstvím dokonalé pěny jsou vzduchové bublinky uzamčené již během výroby uvnitř jemného kávového prášku. Po zalití horkou vodou vystupují bublinky na hladinu a vykouzlí jemnou krémovou pěnu.

NESCAFÉ Classic crema povzbudí vaše smysly a naladí vás na optimistickou vlnu na začátku každého dne. Krémová pěna lískooříškové barvy je lahodná a zároveň zachovává sílu NESCAFÉ Classic. Magické propojení těchto dvou sil vytvoří každodenní ranní rituál, bez kterého už nebudete chtít odejít z domu. 

Už jste zkusila ledově osvěžující frappé ze své oblíbené kávy NESCAFÉ?

Ochutnejte tradiční řecký recept, který – stejně jako frappé samotné – vznikl v NESCAFÉ. Co takhle nechat se políbit múzou?

POLIBEK MÚZY – medové frappé

Na přípravu potřebujete:
• 2 lžičky NESCAFÉ kávy
• 30 ml polotučného mléka
• 3 lžičky medu
• 100 ml vody
• 4 ledové kostky
• 1 lžička šlehačky
• na ozdobení strouhanou čokoládu

V šejkru protřepejte 2 lžičky NESCAFÉ instantní kávy se studenou vodou spolu s mlékem, medem a ledovými kostkami.

Hotové frappé přelejte do vysoké sklenice, ozdobte šlehačkou a posypejte strouhanou čokoládou.

Více informací najdete na webu www.nescafe.cz