TESTOVÁNÍ: Začněte den s kávou NESCAFÉ Classic crema

01.09.2015 | Testování

Značka NESCAFÉ Classic je opravdová klasika k rannímu vstávání. Nastartujte každé ráno s šálkem této vynikající kávy, která vás pozitivně naladí a povzbudí do nového dne! Vychutnejte si po probuzení šálek NESCAFÉ Classic a prožijte svůj den naplno. Na výběr máte hned dvě varianty: NESCAFÉ Classic a NESCAFÉ Classic crema pro zástupkyně něžného pohlaví.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 248 testerek


NESCAFÉ Classic crema – krémový zážitek v červeném hrnečku

Milovníci delikátní kávy si oblíbí jemnou, ale silnou kávu – NESCAFÉ Classic crema. Tato rozpustná káva je vyrobena z 100% přírodních kávových zrn odrůd Arabica a Robusta a vyznačuje se intenzivní vůní. Tato smetanově jemná a výrazná káva má hořký dozvuk a především krémovou pěnu na hladině, baristy nazývanou crema. Tajemstvím dokonalé pěny jsou vzduchové bublinky uzamčené již během výroby uvnitř jemného kávového prášku. Po zalití horkou vodou vystupují bublinky na hladinu a vykouzlí jemnou krémovou pěnu.

NESCAFÉ Classic crema povzbudí vaše smysly a naladí vás na optimistickou vlnu na začátku každého dne. Krémová pěna lískooříškové barvy je lahodná a zároveň zachovává sílu NESCAFÉ Classic. Magické propojení těchto dvou sil vytvoří každodenní ranní rituál, bez kterého už nebudete chtít odejít z domu. 

Už jste zkusila ledově osvěžující frappé ze své oblíbené kávy NESCAFÉ?

Ochutnejte tradiční řecký recept, který – stejně jako frappé samotné – vznikl v NESCAFÉ. Co takhle nechat se políbit múzou?

POLIBEK MÚZY – medové frappé

Na přípravu potřebujete:
• 2 lžičky NESCAFÉ kávy
• 30 ml polotučného mléka
• 3 lžičky medu
• 100 ml vody
• 4 ledové kostky
• 1 lžička šlehačky
• na ozdobení strouhanou čokoládu

V šejkru protřepejte 2 lžičky NESCAFÉ instantní kávy se studenou vodou spolu s mlékem, medem a ledovými kostkami.

Hotové frappé přelejte do vysoké sklenice, ozdobte šlehačkou a posypejte strouhanou čokoládou.

Více informací najdete na webu www.nescafe.cz

vybraná testerka | 29.09.2015

Nescafé Classic crema piji raději než nescafé classic Original, vyhovuje mi, že je jemnější. V létě z ní ráda připravuju ledovou kávu s mlékem, ledem, nebo i zmrzlinou, pěna u této varianty déle vydží. Káva krásně voní.

vybraná testerka | 29.09.2015

Po obdržení kávy jsme náhodou třetí den odjížděli na dovolenou do Krkonoš. Kávu jsme si vzali s sebou a večer si jí vařili na pokoji. Přispěla k úžasné pohodě. Večer, příjemně unavení z celodenního toulání, po výborné večeři v hotelové restauraci, jsme zasedli před obrazovku s hrníčkem v ruce (mně vařil manžel ještě jednu později). Káva je to skutečně výborná. Původně jsem se obávala, že "crema" bude znamenat nějakou příchuť - karamel, čokoládu, smetanu.........., ale ne, je jen úžasná, silná a lahodná. U nás se již zabydlela, proto dávám 10 hvězdiček..

Žádné

vybraná testerka | 28.09.2015

Miluji kávu, ale tahle káva patří mezi ty nejlepší, které jsem kdy pila. Byla hezky napěněná a také jsem zkusila ledovou a ta opravdu neměla chybu. Ideální na letní horké dny nebo jen tak na osvěžení. Její chuť je výrazná. Chutná mi.

Žádné

vybraná testerka | 27.09.2015

Z testování jsem nadšená. Typická vůně kávy je u této varianty jemnější s krémovým nádechem. Po uvaření je káva slabší, s menší pěnou. Řekla bych, že je s nižším obsahem kofeinu (testováno i během noční). Kávu bez cukru a hlavně mléka si nedovedu představit, mlékem srážím hořkou chuť kávy. Tato varianta je už sama o sobě krémová a s mlékem je naprosto dokonalá. Sečteno podtrženo: ranního lomcováka z ní neuvaříte, ale jako odpolední káva nebo jen tak na chuť je naprosto nepřekonatelná. Píši po týdnu testování, kdy jsem se ještě nedokázala pustit hrnku. :)

vybraná testerka | 27.09.2015

Rozpustnou kávu Nescafé v domácnosti pijeme nejčastěji, a to zejména pro její silnou chuť. Testovaný produkt opravdu po zalití vodou vytváří jemnou pěnu. Nicméně pokud budete očekávat pěnu jako z napěněného mléka, budete zklamáni. Pěny je relativně málo, ale na druhé straně více než při použití Nescafé Classic. Doporučuji rozhodně vyzkoušet, určitě to je zajímavá změna.

vybraná testerka | 27.09.2015

Jsem ráda, že jsem mohla testovat kávu Nescafé Classic crema. Je velmi jemná,ale silná. S mlékem má vynikající chuť. Ještě chci vyzkoušet ledové frappé. I pěna se vytvořila, i když ne nadlouho. Budu si ji kupovat velice mi chutná.

nejsou

vybraná testerka | 27.09.2015

Běžně piji od Nescafé silnější "plnotučné" verze jako Nescafé Gold Original nebo Nescafé Original, takže vyzkoušení jemnější verze Crema mě potěšilo. Po otevření sklenice voní káva opravdu velmi krásně, intenzivně, přitom jemně. Příprava je jednoduchá, jako koneckonců u každého instantního kafe. Jen nedoporučuji těm, kteří při ranní přípravě ještě napůl spí jako já - velice jemná prášková konzistence je zrádná, takže to chce pevnou ruku a aspoň trochu soustředění, jinak si zahrajete na práškovací letoun :-D Rozpustnost okamžitá, že u horké kávy pěna skoro nebyla, mi vůbec nevadilo. Z Cremy jsem zkoušela i své oblíbené frappé - tady musím pochválit, protože po našlehání byla pěny spousta a hodně dlouho držela. Chuťově mi obě varianty - teplá i studená - vyhovovaly, určitě to není poslední Crema u nás doma :-)

vybraná testerka | 27.09.2015

Nescafé Classic crema - tuto kávu si prostě zamilujete. Již po otevření sklenice, vás zaujme krásná vůně, prášková konzistence, která se po zalití vodou ihned promění v lahodnou krémovou kávu. Tuto kávu jsem si vychutnávala plnými doušky bez cukru jen s malou kapkou mléka. Použila jsem ji i k přípravě mého oblíbeného čokoládového frappé.

Pozor vzniká silná závislost:) Jeden šálek vám nestačí

vybraná testerka | 27.09.2015

Příjemná a nenucená chuť, která vyhový i začátečníkum, co se kávy týče.Má hezkou vůni.Mne osobně káva chutí s mlékem.No tahleta káva se dá vypít i bez něj aniž by to byl děsný zážitek.Výhodou blo testování nejen mojí chutí ale taky testování s mými kolegy.Takže o to více názorů můžu sdělit.

Není to kafe nad kterým by ste udělali waaau.Je to jedna z dalších průměrných káv.Jak jsem psala je příjemna a podobne no pila jsem už i lepší kafe.Není to jenom můj názor.Využila jsem možnost otestování kávy i se svými kolegy.Všichni jsme se zhodli na tom že káva sice dobrá no není nic moc výjimečná od ostatních káv.

vybraná testerka | 27.09.2015

NESCAFÉ Classic crema pravidelně kupuji, dávám ji přednost před NESCAFÉ Classic z důvodu její jemnější chuti a bohatší pěny. Pro můj způsob konzumace, tedy bez cukru a s mlékem, je naprosto ideální. A když se rozšoupnu a dám si do ní trochu plnotučného mléka, v ústech přímo hladí. Piji kávu dvakrát denně, nemám ráda hodně silnou, takže mi toto balení vydrží opravdu dlouho, navíc se dá koupit za příznivou cenu.

Trochu mě zklamala pěna. Střídám vlastně jen dvě značky rozpustných káv. Nevím přesně, jakou z nich mám teď nasypanou v dóze ( myslela jsem si, že právě tuto krémovou Nescafé, ale nejsem si 100% jistá), a ta pění opravdu o hodně víc, déle se pěna udrží.

vybraná testerka | 26.09.2015

Dovolím si označit tuto rozpustnou kávu jako nejlepší co jsem kdy měla. Po zalití kávy se opravdu udělá pěna, kterou na této kávě mám ráda. Kávu si dávám vždy s mlékem. Tady jsem nemusela tolik mléka ani dávat, aby to bylo pro mě to pravé ořechové. Nescafé classic crema určitě doporučuji. Kdo má rád jemné kafíčko, tímto výběrem neprohloupí.

vybraná testerka | 26.09.2015

Nescafé Classic kupujeme pravidelně, proto jsem byla zvědavá na Crema. Káva se dobře rozpustila, avšak pěnu neudělala. Stačí jedna lžička a káva je silná. I když jsem zvyklá si dělat kávu s mlékem, první šálek jsem si vypila bez mléka a chutnala mi. Hezky voní. Doporučuji všem, kteří mají rádi kávové chvilky.

Chyběla mi tam ta pěna.

vybraná testerka | 25.09.2015

Káva Nescafé Classic Crema má příjemné aroma a jemnější chuť než klasická rozpustná káva. Po zalití tvoří jemnou, ale hustou pěnu, která vytváří "mramorový vzor". Pěna zůstává i po přidání mléka. Chuť je jemná, spíše vytváří dojem "luxusu". Je vhodná pro menší šálky, kde vynikne její vzhled. Kávu nescafé Classic Crema bych doporučila jako kávu relaxační, k zákusku, pro chvíle odpočinku. Vřele doporučuji.

vybraná testerka | 24.09.2015

Káva Nescafé classic CREMA krásně voní, má lahodnou chuť. S mlékem je ještě lepší. Sklenice ve které je káva dobře padne do ruky, neklouže. Určitě budu kupovat a dělit se s návštěvou. Jsem spokojena.

Mohlo by být více pěny.

vybraná testerka | 24.09.2015

Ráda jsem otestovala kafíčko od Vás. Nescafe Classic crema má příjemnou chuť, skvěle se rozpouští. Jelikož je pro mě trochu silná,stačí mi půl lžičky.Určitě u této kávy zůstaneme a vždy si ráda vychutnám ranní vůni Nescafé classic crema :D

Čekala jsem daleko větší a hustší pěnu

vybraná testerka | 24.09.2015

Tahle ta káva je opravdu něco jiného než jsem dosud pila.Je lahodná a teď už opravdu vím co je to krémová.Pochutnám si už jen pohledem,protože má opravdu krásnou a bohatou pěnu.Jsem nadšená a děkuji za testování.Musela jsem ji vzít hned do práce i pro mé kolegyně.

žádný neexistuje.

vybraná testerka | 23.09.2015

NESCAFÉ Classic crema je jedinečná a pro mne nejlepší rozpustná káva od NESCAFÉ. Je silná a přitom jemná, s intenzivním aroma a dokonalou krémovou pěnou. Přidávám si do ní mléko a jedna mi nikdy nestačí. Doporučuji.

vybraná testerka | 22.09.2015

Káva je opravdu chutná, čekala jsem, že vzhledem ke konzistenci bude slabší, ale je pěkně silná, takže mi stačí bohatě jedna lžička. Konzistence kávy mi vyhovuje lépe než granulky u Nescafé Classic, protože se lépe dávkuje a odhaduje množství než u granulek. Doporučuji a děkuji za možnost testování!

vybraná testerka | 22.09.2015

Káva je po zalití neudělá takovou pěnu, jako jsem zvyklá od Velvetu, ale přesto je nádherně vonící a opravdu kávová. Připadalo mi, že piju skoro turka.... chutnala mi, je skoro sladká. Určitě ji budu kupovat. Za mě káva splnila očekávání. Je výborná

čekala jsem větší pěnu

vybraná testerka | 21.09.2015

Úžasná vůně, silná káva. Musím říct, že je výborná s mlékem i bez. Po ránu nabudí, odpoledne dodá energii do zbytku dne. Hned po prvním šálku, jsem měla chuť na další. Rozhodně patří mezi ty lepší rozpustné kávy, které si můžete jednoduše připravit v pohodlí domova ;-)

Kde je ta krémová pěna??? 3:-)

vybraná testerka | 21.09.2015

Měla jsem velkou radost, že jsem si kávu vytestovala, protože bez kávy si neumím představit den a ráda testuji novinky. Káva se rychle a dobře rozpouští, je lahodná, udělá krásnou jemnou pěnu, což je u kávy pro mě rozhodující. Vřele doporučuji.

vybraná testerka | 20.09.2015

Pro mě nejlepší instantní káva. Líbí se mi varianta Crema, není pro mě tak ostrá jako klasická varianta. Mám ji totiž ráda bez cukru a bez mléka a někdy mi to dost podráždí žaludek. U této kávy se mi to nestalo. Je skutečně úžasně jemná, dělá luxusní pěnu a nádherně voní. Za mě všechny palce nahoru :-).

Žádné negativum jsem neshledala.

vybraná testerka | 18.09.2015

Moc děkuji za zaslání kávy Nescafé, není opravdu co vytknout, je velmi jemná, chutná, určitě se velmi dobře hodí i na Váš recept, za který Vám moc děkuji - Polibek múzy - opravdu dokonalost sama!:o)))

Nemám nic, co bych vytkla.

vybraná testerka | 16.09.2015

Lahodná a chutná kávička (Y) Ráda si dělám ledovou kávu a tato je na přípravu nejlepší, rychle se rozpustí a tak mi nechládne než tam dám zmrzlinu, krásně jí pak rozpustí a udělají společně moc dobrou pěnu a dcera jí miluje, hned jí lžičkou sebere :-) Ráno si dávám na probuzení jedině tuto kávu, potřebuj probrat a nastartovat a neznám lepší startér :-D než tuto kávu.

vybraná testerka | 16.09.2015

opravdu moc dobrá silná chuť i vůně pravé kávy, je dost silná takže mě stačí jen 1 lžička ,s mlékem a cukrem doporučuji, ale i bez, každý prostě podle svého gusta,takže si jí budu vychutnávat dost dlouho než dojde :-( :-) opravdu doporučuji kávařům (nejen) labužníkům :-D,Tahle kávička zaručeně probere ...

škoda že není bezedná :-D

vybraná testerka | 16.09.2015

Velmi doporučuji dát si každé ráno kávičku NESCAFÉ classic CREMA, bez ní si to ani neumím představit.Každé ráno v práci mě nastartuje a těším se na tu odpolední kávičku s mlékem a dva cukříky. Někdy si dám i tři za den, protože mám na ní prostě chut.Dávám jedničku s hvězdičkou.

vybraná testerka | 16.09.2015

Je to moje oblíbená rozpustná káva. Má velmi intenzivní aroma, bez kterého pro mně prostě není ráno. Po zalití vytváří krásnou jemnou krémovou pěnu, takže potěší i oko.Po napití ucítíme lahodnou kávovou chuť. Po tom, co jsem přestala pít klasického "turka" je pro mně Nescafé Classic crema "kávovou jedničkou"

24.12.2022

Tuto kávu miluje celá naše rodina, doporucuji ji všem

19.12.2022

Tato káva je prostě úžasná, rozhodně vyzkoušejte, nebudete litovat

17.12.2022

Výborná jemná chuť kvalitní kafe, můžu jen doporučit

16.12.2022

Výborná jemná chuť vše dle očekávání výborné a jemné

09.12.2022

výborná intenzivní káva s krémovou pěnou miluji si ji vychutnat po ránu

28.11.2022

tuhle kávu miluju moje volba číslo 1.Je jemná, vonni co víc jsi přát

27.11.2022

Tato káva mě zrovna moc chuťově nezaujala , mám raději intenzivnější chuť kávy. Hodí se ale pro snadnou přípravu ledové kávy, kdy se instantní káva velice hodí a přijde vhod.

20.11.2022

Kávu Nescafe kupujeme již několik let a je opravdu skvělá

12.11.2022

jojo bez ranní kávy nejde začít den🙏😀a když je výborná není co řešit

11.11.2022

Káva chutná dobře ale žádná hydparada to neni takže zlatý střed

28.10.2022

Miluji kávu a ráda si vždy vychutnám kvalitní a dobrou kávu

28.10.2022

Tato káva je u nás na denním pořádku. Bez kávy není ráno.

Tak to je moje zásadně nejoblíbenější kafe. Piju pořád miluji k zakuskum, dortum i po jídle.

19.10.2022

Velmi intenzivní aroma a skvělá a výrazná chuť kávy. Navíc po přidání správného množství a zalití horkou vodou vytváří jemnou krémovou pěnu.

10.10.2022

Velmi skvělá chuť , nabuzeni do celého dne , více variant

26.09.2022

Znacku nescafe znam a dost ji kupujeme a káva je velmi lahodna

16.09.2022

Jsem milovník kávy takhle chuť je snad lepší než z kavárny kupuji opakovaně

15.09.2022

Bez kávy ani ránu 😁 Nescafé classic crema výborná káva tu mám v zásobě vždycky můžu doporučit

15.09.2022

Používám a je skvělý, skvělá kremovost a proste úžasný

15.09.2022

Miluju kafe., miluju zkoušet jiné a jiné. Ale tahle je za mě TOP!

13.09.2022

kupuji. za me super chut. mam i v praci. kdyz se postesti..je kolikrat v akci.

30.08.2022

Jelikož mám ráda krémovou kávu, takhle je jasná volba vždy, úžasná chuť a ta pěna je úžasná

30.08.2022

Miluju tohle kávu, u nás doma nesmí rozhodně chybět

09.07.2022

Vynikající káva jemné chuti a krémové konzistence.

09.07.2022

Nescafé milujeme, takže na nescafé crema jsem byla zvědavá. Každý, kdo miluje slabší kávu, si ji rozhodně oblíbí. Rychle se rozpouští, má krásnou vůni a je opravdu chuťově skvělé. Přidávám si mléko, ale do téhle stačí opravdu jen malinko.

17.05.2022

Já ji prostě miluju.. Vyzkoušela jsem několik značek, druhů, ale prostě crema od nescafe se nedá porazit. Vracím se k ní stále

Cena, pokud není v akci

13.03.2021

Nescafe to už ke taková klasika na dobré ráno. Dobré kafe, které vám dodá energii

04.02.2021

Jedná z mála rozpustné kávy,kzera mi chutná. Vznikne i pěkná pěna

02.12.2020

Rozhodně patří mezi mé oblíbené rozpustné kávy, vytvořená jemná pěna je na ní to nejlepší :)

01.06.2020

voňavá káva, skvělé chuti. Vytváří super pěnu. Cena je taky rozumná. Hodí se k vytváření kávových specialit s mlékem.

nic

16.05.2020

káva NESCAFÉ Clasic mi přijde strašně nedobrá a nekvalitní , tato se dá v případě nouze vypít díky té přidané jemnosti , ale za mně jinak nejhorší káva v čr

divná hořká chuť

10.01.2020

Nescafé je klasická dobrá káva, vytváří jemnou lehkou pěnu, které není enormní množství, ale na kávu to dostačuje. Její chuť je silná, nemusíte se stydět ji udělat návštěvě, protože má opravdu dobrou kávovou chuť. Hodí se i na výrobu kávových dobrot.

14.11.2019

Jedna z mála instantní káv, po které mě nepálí žáha. Je jemnější a opravdu krémová. Výborně se z ní v létě dělá i ledová káva a na chatě je to moje káva číslo jedna. Uspokojí i hned po ránu při deficitu kofeinu. Takže účel plní skvěle.

Není to káva, u které by mi spadla čelist. Stále pro mě vede čerstvě namletá a připravená z presovače.

18.06.2019

Není káva jako káva a není ráno jako ráno. Třeba dnes jsem z postele lezla doslova po čtyřech (dítko v noci řádilo) a tak jsem s radostí a vděkem sáhla po kávě Nescafé classic, která mě prostě dokáže probudit. Má jemnou, intenzivní chuť a příjemné aroma. Dodá energii a já ji říkám můj "životabudič".

16.05.2019

Já jako obecně kafe miluju a ráda zkouším i různé značky a "konzistence". Samozřejmě prášek je lepší než granulky a chuť nescafe crema je moc dobrá, výrazná s lehkou pěnou. Toto balení vydrží na docela dlouhou dobu, je skvělý na přípravu pro návštěvy ale i jen tak na posezení se zákuskem. V létě si z něj dělám i třeba Frappe nebo ledovou kávu a rozmíchává se dobře i ve studené vodě což je fajn.

14.05.2019

Přiznám se, že kávu téměř nepiji. Kávu Nescafe Crema jsem měla možnost vyzkoušet nedávno u mé maminky. A musím říct, že jsem byla příjemně překvapena. Jako první mi cvrnkla do nosu její jemná kávová vůně, potom mě upoutala bohatá pěna v šálku kávy. A jako poslední jsem byla mile překvapena s její príjemnou a přitom intenzivní chutí

20.03.2019

Pokud si mám vybrat, určitě raději Nescafé crema než original, nicméně si mnohem radši dám jakékoli jiné rozpustné kafe, než zrovna Nescafé. Pouze můj osobní názor, vím, že celkově je celkem oblíbené.

26.02.2019

Tohle je klasika,ktera nikdy nezklame. Jedna z mala instantnich kav,kterou nikdy nepohrdnu. Jemna,krasne tvori po zaliti penu a skvele chutna. Nescafe je overena znacka,ktera jeste nikdy nezklamala.

03.02.2019

Normálně piji kávu Velvel nebo od Tchiba.Ale řekla jsem si, že vyzkouším i něco nového.Tato káva je hodně silná a jemná.Neumim si bez kávy představit ráno, jsem prostě závislák na kofeinu.Plánuji v létě si udělat ledové Frapé!

Nic

04.01.2019

Oproti klasické verzi je káva opravdu jemnější, která je příjemnou změnou, a tvoří jemnou pěnu, kterou naše rodina nijak neocenila. Ale co jim opravdu zachutnalo yla ledová káva z této varianty, která je jemnější a s tučným mlékem i zdánlivě sladší. Díky jemnosti prášku se rozpouští i za studena velmi rychle.

02.12.2018

Já sice kávu nepiju, ale kupují jí jako dárek pro své blízké, kteří mi za ní vždy vřele poděkují. Prý je výborná, skvělé chutná a ještě k tomu nádherně voní. Určitě je to jedna z nejlepších káv, které jsou u nás k dostání.

30.11.2018

Ijsem milovnik kavy uz piji dlouho ale tahle kava me prekvapila svou vuni a chuti je fak moc dobra a ldyz se kni prida zmrzlina a slehacka a nahoru pekne posipe cokolada tak nema chybu a je fakt uzasna

24.11.2018

Tahle kava je vyborna dela dobrou penu :-) ale stejne miluji ledovou delam s mleka, led , kava a nekdy pridam zmrlinu a je uzasna piji kazdy den 2x nejradci bych ji pila po kyblech vseci ji mame radi doma

14.11.2018

NESCAFÉ Classic crema pijeme, ale kupujem i jiné druhy. Jinak je dobrá a řekl bych že je jemnější chuti než ostatní. Je lahodná a na hladině vytváří krémovou pěnu lískooříškové barvy, takže za mě určitě doporučuji

31.10.2018

Kafe piju často. Tuhle značku znám a kupuji. Především tuhle... Je jemnější. A má skvělou chuť i cenu. Vyplatí se to. Nechutná jako břečka. A dělat se dá, jak to komu chutná. Ať si do toho dáte cukr či mléko - neztratí svou chuť.

23.08.2018

Kafe miluji. Nedokážu si bez představit den.. Hlavně když jsem v práci. Jednoduše bez kávy nefunguji. Zkusila jsen spoustu značek, druhů, ale vždy se vracím ke klasickemu Nescafe. Má výraznou chuť, bohatou pěnu a chutná prostě výborně

15.08.2018

¨Nescafe je nase nejoblibenejsi kava, vyhovuje nam jeji krasna smetanova pěna a jeji neodolatelna chut. Jiná káva se u nás v rodině nekupuje. Vždy vyhlížíme kde bude na ni akce a nakupujeme ve velkem. Vřele doporučuji!!!

NIC.

13.07.2018

Ráno bez kávy snad ani není správné ráno. Nescafe mě baví příjemnou vůní samotné kávy, která nevoní hořce. Chuť je skvělá. Nejvíce mi chutnala, kdy jsem si ji zalila horkou vodou, nalila do mixére, přihodila pár kostek ledu, trochu mléka a kokosový extrakt a kokosová ledová káva byla na světe. Velká mňamka.

02.07.2018

Nescafé classic crema mám velmi ráda. Je to velmi chutná instantní káva krémové chuti, jako jedna z mála také s krémovou pěnou, která se neztratí pár sekund po zalití. Velmi vhodná na přípravu ledové kávy. V létě si ji rády připravujeme s mamkou s mlékem a se zmrzlinou.

26.06.2018

Nescafé Classic crema ma super chuť a je jemná a chuťové super dělám si ji každý den a hlavně prez léto si ji dělám za studena jen kávu a mléko led a brčko a je super miluji kávu fakt se povedla :-) :-)

14.06.2018

Nescafé Classic crema bych hodnotila celkem kladně. Před pořízením kávovaru na zrnkovou kávu jsme tuto kávu kupovali. Teď ji stále s radostí používáme, když si v teplých letních dnech chceme udělat Frapeé :-)

08.06.2018

Je skvele jemna a piju ji nejradeji.Je pravda ze vetsi baleni je drazsi ale nevyrovna se klasicke levne kave.Miluju kavu kazdym dnem a proto si ji dopravam.Za me ano a recenze svedci o spkkojenosti....

20.04.2018

Nescafé classic crema je moje kafe logrové moc nemusím a tato káva mi padla velmi dobře a i chutově.. A nejlepší je tato káva v létě na přípravu ledového frappé, které se ségrou milujeme a rády si ho v létě dopřejeme

15.04.2018

NESCAFÉ Classic crema káva, která mě překvapila svou jemnou chutí a bohatou pěnou. Já jsem kávový labužník kávy a tak ráda ochutnávám nové druhy a tahle mě tak nadchla, že u nás je doma stále. Doporučuji

27.03.2018

NESCAFÉ Classic se stala mou oblíbenou kávou již od prvních doušků. Hned jak jsem ji začala pít každé ráno, už se stala mou ranní rutinou, bez které si už neumím své ráno ani představit. Je lahodná a každý si ji zamiluje díky její neobyčejné chuti a vůni.

nemám žádné výhrady.

26.03.2018

Nescafé Classic crema je jemnější a chutnější než Nescafé Classic Originál ale ne tak jemné jako mnou více oblíbené Velvet. Je chutné, skvěle se rozpouští i po zalití ne úplně vroucí vodou, dávám si jej s mlékem a má moc pěknou pěnu. V létě nepohrdnu ledovou kávou z Nescafé.

24.03.2018

JÁ jsem milovník dobré kávy a ráda zkouším nové druhy. Tuhle kávy poprvé přinesla kolegyně do práce a já se do ní hned pustila. Káva nádherně voní,je velice intenzivní,ale přesto jemná.Je to přesně ta káva,kterou mám ráda..Po zalití vodou vytvoří nádhernou vůni a pěnu.Chutná opravdu moc dobře.

22.03.2018

Den nezačíná budíkem, ale prvním douškem kávy. Naštěstí přítel vstává dříve a vaří kávu. Takže až se vymotám z postele, káva na mne čeká. Crema je chuťově jemnější a lahodnější. Nemá takovou pěnu jak prezentují.

14.03.2018

U nas se ani jina kava nepije, velice nam chutna. Je jemna a libi se mi, ze ma i prijemnou chut. Taky z ni v lete delam ledovou kavu ,ale pridavam i v zime do mokka cukrovi, takze maximalni Vyuziti. .

10.03.2018

Tuto kávu miluji ze věech nejvíce, je lahodná sametová a nemá hořký ocas. Obal je relativní tudíž každé spojení chutí s touto kávou je luxusní zažitěk, daleko lepší než klasickej turek nebo jiné druhy.

04.03.2018

Jemná káva se skvělou chutí a úžasnou vůní. Je mnohem silnější, než se na první pohled zdá. Tvoří hezkou pěnu. Tato káva patří mezi mé nejoblíbenější stálice. Při kombinaci s mlékem je opravdu famózní.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

06.02.2018

Jsem milovnice kavy snad odjakziva :) Klasicky turek mi nedelal dobre na zaludek A tak jsem chtela vyzkouset jiny druh kavy a to Rozpustnou. Tahle kava me opravdu uchvatila, Protoze je jemna, ma silnou vune a vybornou chut.

20.01.2018

NESCAFÉ Classic crema pijeme, ale kupujem i jiné druhy. Jinak je dobrá a řekla bych že je jemnější chuti než ostatní. Je lahodná a na hladině vytváří krémovou pěnu lískooříškové barvy, takže za mě určitě doporučuji

16.01.2018

NESCAFÉ Classic crema zorvna ji mám zalitou na stole v oblíbeném červeném hrnečku, jemná krémová vchuť, pro chvíli pohody a odpočinku, je výborná teplá, ale skvěle chutná i ve studených nápojích, v letě bezvadné frapíčko...

16.01.2018

Výborná a lahodná káva. Má plnou chuť a kvalitní pěnu. Dělám si ji silnější s mlékem a nebo v létě ledovou kávu. Jen dám normální porci kávy, zajilu horkou vodou, rozmíchám, přidám mlíko, našlehám, po lžičce přidávám studenou vodu a nakonec přidám led, navrh šlehačku a špetku skořice. :-)

08.12.2017

Tuto kávu s přítelem kupujeme rádi .Je velmi jemná oproti verzi Classic.Je velmi jemná a chutná.Má intenzivní chuť.U nás patří mezi ty kupovanější kávy.Ráda si jí dám i s mlékem nebo oblíbená je v letě ledová káva :)

žádné

30.11.2017

NESCAFÉ Classic crema je káva s opravdu lahodnou chutí, která provází mé ráno. Její chuť je vyvážená a ideální. Není příliš hořká ani příliš slabá. NESCAFÉ Classic crema řadím mezi kvalitní kávy, které si rád dopřeji.

27.11.2017

Káva je moje gusto a můj každodenní rituál. A to někdy i třikrát denně. Ráda zkouším nové druhy káv a u jedné nezůstanu nikdy. Tato káva mi chutná a jsem ráda, že i všem členům rodiny a jsem ráda, že můžu každému něco nabídnout

žádné

27.11.2017

Já kafe zbožnuji a ráno bez něj nedám ani ránu. Samozřejmě mám svoji oblíbenou značku,a le taky ráda zkouším nové a tohle mě nadchlo a chutná mí. Zvláštní chuť je výborná a potěší. Doporučuji pro náročné

nic

25.11.2017

Nescafé Classic crema kupuji pravidelně již několik měsíců a s kávou jsem opravdu hodně spokojená. má výrazné aroma a cena za kávu odpovídá také její kvalitě, která je na vysoké úrovni. doporučuji vyzkoušet milovníky kávy.

24.11.2017

Miluji Nescafe. Nejlepsi kava na svete. Lze jit pit za jakoholiv obdobi, horkou, teplou i studenou. Jemna chut, mi dava pocit mene kofeinu. Paradox, je ten, ze kavu nemam rada, ale Nescafe je nejlepsi vyrobce kávy. Kterou miluji i nase generace.

21.11.2017

Kávu Nescafé Classic crema jsme si oblíbili. Pamatuju si, když to ještě byla novinka. Káva se snadno používá, dá se pít normálně, nebo jakkoliv různe. Používám ji i so moucniku - kdyz felam tiramisu nebo ruzne dorty. Chuť na fakt úžasnou.

14.11.2017

Miluji znacku Nesscafe, prakticky jine nekupuji. Nesscafe Crema je jedno z nejchutnejsich kafi, ktere si doma muzu pripravit bez drahych kavovaru, coz je pro me velke plus. Jako zavyslak na kave muzu jedine doporucit. Ani cena neni nijak zavratna.

01.11.2017

Káva Nescafé je výborná. Příprava Je velmi jednoduchá, to zvládne i malé dítě. Dá se použít na x milion způsobů - late, klasická káva, s mlékem atd. Cena je fajn, dá se dobře koupit v akcích. Da se udělat různé silné. Super

25.10.2017

Kavu Nescafé pijeme s manželem už dlouho a je asi nejlepší ze všech co jsme kdy pili.je lahodná a chutná ,po zalití krásná pěna , a aroma, máme ji v zásobě a nesmí nikdy chybět u nás ráno na stole ke snídani

16.10.2017

Každé ráno začínám svůj den ranní kávou. Turka nepiju to by mě zabilo :D a dlouho sem hledala kávu, která by byla to pravé a Nescafé Créma je alespoň pro mě naprostá jednička. Ani mi nevadí, když si do ní nedám mléko, chutná mi i bez mléka.

26.09.2017

Jinak než s kávou den nezačínám, všední ani víkendový den. A samozřejmě s Nescafé, protože příprava je to jednoduchá, nesmí chybět trochu mléka k tomu, cukr nepotřebují. Nescafé patří tradičně do mé domácnosti už léta.

10.09.2017

Nikdy jsem nebyla kafový maniak, ale když čas od času dostanu chut na kávu (což je tak 1 týdně), tak šahám jedině po této :) Lahodná chuť, která nezanechává pachuť. Cena velmi přijatelná, pro mě prostě jednička na trhu.

21.08.2017

Bez kávy si nedovedu představit svoje ráno. Před prací se prostě potřebuji naudit,jinak to nejde. Tuto kávu mám ze všech nejraději.Jjeí chut je výrazná a krásně voní a i dobře chutná. Příprava je jednoduchá.Mohu doporučit.

Celkem vysoká cena,kupuji ji v akci.

11.08.2017

Miluji kávu.. Rozpustné však jen pro přípravu ledové kávy se zmrzlinou.. Tato se hodí náramně. Má nádherné aroma a výraznou chuť jemné kávy.. Přítel ohrnovál nos ale zamiloval si ji víc než prekapavanou.

Zadne😊

04.08.2017

Tohle je moje nejoblíbenější kafe. Opravdu vás ráno příjemně nabudí a máte pak lepší náladu :) Je krémová a chutná opravdu výborně. Silná je tak akorát :) Určitě tento výrobek mohu doporučit. Je to kvalitní produkt.

17.07.2017

Tuto kávu piji dodnes :D Je opravdu strašně dobrá, jemná. Její kouzlo když se jí napiji, mňam. Něco tak velice velice dobrého už jsem nepila vážně dlouho. Doporučuji alespoň koupit malé balení a uvidíte, že si jí i vy zamilujete..

15.07.2017

Já jako "kávový závislák" kupuji tuto značku, i oba typy kávy- crema i Classic, velmi často. Káva má silné aroma a lehkou, jemnou pěnu, pro mě, tak akorát. Mě nejvíce chutná bez mléka, aby vynikla její chuť. Tuto kávu doporučuji a budu kupovat i nadále.

05.07.2017

Tuto kávu pijeme nějaký čas, takže je otestovana důkladně. Chuť je skvělá, rychle a jednoduše připravené.

02.07.2017

Miluju kafe,je úžasným budicem a podporou na cely den.Nescafe miluji tez,toto jsem uz jednou koupil a vyborne.Testovani bylo jiste super a gratuluji vítězkám.Nescafe piji často,ma uzasne aroma příchutě.

29.06.2017

Kdo by neznal. Po otevření krásně voní. Příprava je snadná. Chci slabé - dám lžičku, chci silnější - dám dvě lžičky. Rychle a úplné se rozpustí a vytvoří pěnu. My si teda ještě dodělávame mléčnou pěnu a cukrujeme, ale kafe boží.

14.06.2017

Nescafe je osvědčená kvalita a Classic crema udělá opravdu krásnou nadýchanou pěnu. Já jsem sice přešla na pákový kávovar, ale dokud jsem pila instantní, tak byla tato káva moje oblíbená. Myslím, že poměr cena - výkon je naprosto fajn. Tuto kávu bych doporučila ostatním.

25.05.2017

Upřímně jsem spíše vyznavačka espressa, ale když sáhnu po instantní kávě, je to Nescafé crema... Nejvicei chutná v podobě frappe, které si dopřáváme v létě na terase. Doporučuji zakapnout vanilkovým extraktem.

17.05.2017

Kávu piji ráda a denně. Od doby co máme kávovar s mlýnkem na zrnkovou kávu, máme rozpustnou kávu Nescafé classic crema pouze na výrobu frappé a to hlavně v létě. Přesto má tato káva u nás v kuchyni své místo. Frappé má lahodnou chuť a super pěnu.

15.05.2017

Z "rozpustných" kav je pro me Nescafe číslo jedna v poměru cena/kvalita..Neměla jsem možnost testovat,ale jelikoz tuto kávu kupuji velmi často,rada doporučim i ostatním.Zatimco ja mam rada spíše verzi Crema,přítelkyně ma rada verzi originál a jeho "výraznější" chuť :)

Žádné nemá ;)

10.05.2017

Nescafé Classic Crema, je to má nejvíc oblíbená rozpustná káva. Je to můj každodenní hlavně ranní probouzeč. Po zalití horkou vodou je krásně napěněná a miluji její vůni. Ani v horkých dnech nemusíte na kávu zanevřet. Díky krémové konzistenci vytvoříte úžasné a chutné Frappé na léto v parných dnech jako dělané.

08.05.2017

Je to jedna z mnoha káv, která mě vždy potěší. Bez kávy si nedokážu představit ráno a jsem v tomhle ohledu docela mlsná. Nesnáším, když má káva tzv ocas a cítím jí ještě několik hodin nebo mě po ní pálí žáha. To u Nescaffe Crema nehrozí. Mám ráda i tu pěnu. Nejvíce mi voní hned po otevření. To si jí vychutnám ještě intenzivněji.

nevím

05.05.2017

Tohle je ta nejlepší káva,kterou jsem kdy pila.Je výrazná,ale zároven jemná a s mlékem je prostě božská. Kupujeme jí pravidelně,ocenuje jí i návštěva,když za námi přijede. :) Cena je teda hodně vysoká,ale balení vydrží celkem dlouho.

05.05.2017

Tato káva patří do naší rodiny už hodně dlouho. Je moc dobrá a snídaně bez ní si už neumím představit. Manžel má raději turka, ale já preferuji rozpustnou kávičku s mlékem a bez cukru. Classic je má oblíbená.

12.04.2017

Nescafé crema jsem začala pít teprve nedávno, a zatím je to nejlepší rozpustná káva co jsem pila, není hořká, nemusím ji pít s mlékem a ani cukrem, krásně a dlouho voní. Určitě všem doporučuji........

04.04.2017

Má nejoblíbenější káva - a že jsem jich vyzkoušela opravdu hodně. Jsem s ní spokojená. Miluji její chuť, pěna je tak akorát. Dá se z ní v létě udělat i frappé, takže když běžím do obchodu, sháním se jen po Nescaffé Crema.

24.03.2017

Tuto káfu kupuji domů opakovaně. Máme ji moc rádi celá rodina. Předtím jsem hodně kupovala Velvet od Jacobs Velvet, ale Nescafé Crema mi chutná víc. I když s kávou z kavárny to samozřejmě nejde srovnat. Mám ráda, když káva vytvoří alespoň nějakou pěnu na povrchu a to tato má. Chutná mi. Není co dodat.

22.03.2017

kávu Nescafe Classic Crema nepiji zas tak často, ale tato je krásně jemná, vhodná na ledovou kávu se šlehačkou a zmrzlinou, krásně voní, pěna také vydrží dlouho, za mě spokojenost a mohu jen doporučit...

15.03.2017

Tato káva patří u nás doma mezi nejoblíbenější. Má jemnou chuť i pěnu. Nejraději ji pijeme s mlékem, cukřík nesmí chybět. V létě se hodí na výrobu ledové kávy. Často ji dávám i jako dárek, protože taková káva nikdy neurazí.

Vyšší cena - ale za kvalitu si musíme připlatit

13.03.2017

Mám ráda jemnou chuť a proto této kávě dávám přednost před Originálem. To co slibuje opravdu i splňuje! Chuť je velmi jemná a jako jednu z mála mi ji nevadí pít i bez mléka. není moc silná a chuť je krásně vyvážená!

Snad jen cena, ale drahé je dnes bohužel vše.

08.03.2017

Káva má výraznou chuť (pokud jste zvyklí pít rozpustnou). Já piji kávu rozpustnou a raději než rozpustnou "zrníčkovou" mám právě ten prášek. Hlavně z důvodu, že zrníčka občas po zalití vodou vytvoří špatně rozpuštněné fleky na hladině u cremy se mi to nestalo. Také ty klasické mi po vychladnutní (a že mi káva vychladne celkem často) už nechutnají.

ne vyloženě zápor, ale podobně je na tom jacobs velvet, takže já osobně nakupuji, když mi dochází podle toho, co zrovna vychází cenově lépe.

28.02.2017

Jako závislák na kofeinu jsem hodně náročná co se kávy týče, ale tento výrobek splnil má očekávání. Hodí se jak pro klasickou kávu, tak pro tu ledovou. Bohatá pěna a jemná chuť dokáží člověka donutit, aby si dal další šálek. :o)

27.02.2017

Nescafé Classic crema je jednou ze stálic naší kuchyně. Tuto kávu kupujeme pravidelně. Nemůžu říct, že by vytvořilo kdoví jakou pěnu, ale přeci jenom oproti "obyčejnému" Nescafé Classic pěnu udělá. Její chuť je jemná, krásně voní. Zkrátka ji máme rádi, proto se k ní stále vracíme.

Nevím o žádných záporech.

27.02.2017

Docela příjemně mě překvapila cena a potom není špatné z toho udělat ledovou kávu nebo něco jiného.....ale základ je hora cukru nebo mléka nebo šlehačky a našla jsem s tímto kafem skvělý krémový zákusek :)

chut samotného kafe mi zas tak nechutnala možná jsem zvyklá na jinou značku ale zas tak spokojená jsem nebyla

22.02.2017

Kávu pijí nepravidelně, zato s chutí. Klasicka rozpustná káva je fajn, ale crema je lepší. Nescafé classic crema má takovou lahodnější chuť oproti obycejnemu Nescafé. Není potřeba ani konzumovat s mlékem.

Cena

09.02.2017

Nescafe clasik crema konzumuji uz asi dva roky a nemenila bych.za priznivou cenu nabizi lepsi penu nez presso a ma krasne jemnou chut a vuni po ktere se muzu utlouct. Minimalne dvakrat denne ji musim mit.

03.02.2017

My doma kupujeme jen Nescafé Cremu, chutná nám nejvíce. Pijeme kávu s mlékem můžu říct, že je fakt lahodná a díky ní se každé ráno na kávu i těšíme 😀 pijeme jí i několikrát denně, ikdyž slabou a po vyzkoušení i jiných káv jsme se ke Cremě opět vrátili.

19.01.2017

Jsem kafařka,! Nescafé to je klasika, která na mém stole nesmí chybět. Tato káva je lahodné chuti, přesně taková jaká má být. Zalívám ji těsně před varem a proto se vytvoří krásná pěna. Má bohaté aroma. Je dobrá!

11.01.2017

Je to rozhodně moje nejoblíbenější káva. Je velmi jemná s lehkou pěnu na povrchu. Dávám si minimálně šálek denně. Rozhodně taky doporučuji v létě si udělat ledovou kávu. To u nás frčí taky :). Hezky mléko a kávu vyšlehám tyčovým mixérem, dám trochu ledu a je to mňamka :)

Žádné nejsou!

20.12.2016

Výborná chut,bozská vune,vydrží dlouho a pije se nádherne,super balení a testování.Mohu jen doporučit.Celá rodinka chutnala a je boží i cena.:) Je lehká a clovek si ji velice rychle zamiluje.Na každý den a ráno naladí.

Žádné,je vážně skvelá! Žádné zápory nemá.:):):):)

14.12.2016

Ja piju vetsinou turka ale kdyz neni zbyti dam si i rozpustnou kavu tuhle jsem mela na navsteve a byla celkem chutna. Kdyz nebude turek urcite si ji dam znovu ;-) jako rozpustna kava mi nevadi a chutnala mi. Doporucuji

21.11.2016

S manželem kávu milujeme.Já mám sice raději turka,ale manželovi kupuji rozpustnou kávu celkem střídám značky.Ale když jsem koupila NESCAFÉ Classic crema už jinou nepije.Zaujali mě i recepty na www.nescafe.cz a určitě některé vyzkouším a možná se přeorientuji na rozpustnou kávu.

07.11.2016

nescafé crema mi chutna piji ho nasi ja jsem zvykla na nescafé clasic ale i tak jsou dobre obe dve take jsem si ho koupila domu ale ted sem se zas vratila ke clasicu... jsem na nej hold zvykla... za sebe muzu doporucit jiste obe varianty chutove jsou obe moc dobre velky rodil vnich podle me neni zda se mi takova jemnejsi ta crema :-)

06.11.2016

Tuto značku kafe si nemůžu vynachválit. Jen tak nějaká značka mi nechutná a tohle od Nescafé je prostě báječné. Krásně voní, ještě lépe chutná a vytvoří krásnou pěnu, takže je pití kávy i pastvou pro oči.

04.11.2016

Kávu nescafé mám moc ráda. Cena přiměřená odpovídá kvalitě. Po uvaření má pěnu, chuť dobrá. Snadná příprava, rozpustnost. Kafe je řekla bych oproti jiným dobré. Máme je rádi.

17.10.2016

NESCAFÉ Classic crema, je nejlepší káva. Dávám si jednu lžičku, piji jí bez cukru, ale s mlékem. Denně vypiju 2-3 šálky. Určitě mohu doporučit i ostatním. Bez této kávy, už si nedokážu den představit.

12.10.2016

Káva je chuťově dobrá. Mám raději slabší kávu, tak si ji dávám méně. Dají se z ní připravit jakekoliv nápoje - ledová káva, klasické zalité s vodou, sladké, nesladké, s mlékem atd. Snadná a rychlá příprava.

11.10.2016

klasická káva je na mě moc silná, i některá rozpustná, nescafé classic crema je pro mě tak akorát, je jemná a není moc silná, a když si ji dám s mlékem, no to je pochutnáníčko, dávám si ji většinou dopoledne, když synek usne a já mám chvilku pro sebe a pro nescafé classic crema

10.10.2016

Bez kávy si nedokážu představit den. Vůně této varianty od nescafé je jemná, krémová a příjemná. Káva má taky jemnou, ale výraznou chuť a hustou pěnu, i když jí není tolik. Rozpustnou kávu piju vždy s mlékem a cukrem a chutná mi.

06.10.2016

Velice chutná káva,smetanová,krémová.Líbí se mi příjemná hořká chut.Káva je intenzivní a nádherně voní.Po zalití horkou vodou má nádhernou pěnu.Je poměrně dost silná takže stačí jen malé množství,je kvalitní

14.09.2016

Tato kava je jedna z mych nejoblibenejsich, cena je velmi priznava kavlita je super, delam si kavu s mlekem, spise teda melko s kouskem kavy a je opravdu uzasna, pena famozni vune barva i chut opravdu lahodna, zadne nahorkle konce jako i jinych znacek :)

04.09.2016

Jinou kávu už momentálně nekupuji, kvalita je vidět už jen pouhým okem. Má moc dobrou chuť, super se rozpouští. Ráda si jí dám teplou ale i v horkých dnech jako ledovou. Občas použiji i do domácího tiramisu. Takže doporučuji všem kdo si potrpí na dobrou rozpustnou kávu :-)

31.08.2016

Tak na tomhle kafíčko si zrovna pochutnávám s kamarádkou, udělala jsem ho jako ledovou kávu, ale mam ho ráda i normálně. Je silné, ale zároveň jemné, takové sametové. Bez kávy si den neumím představit. Mňam mňam

žádné jsem nenašla a to jsem velkou milovníci kávy.

26.08.2016

Kávu NESCAFE Classic crema považuji za průměr až lepší průměr. Její chuť je opravdu kávová a zároveň poměrně jemná. Dobře se rozpouští. Oceňuji výhodnou cenu, není třeba se stydět podávat jí návštěvě, neurazí.

I když tuto kávu čas od času koupím, její chuť považuji spíše za běžnou, rozhodně ne výjimečnou...

23.08.2016

NESCAFÉ Classic crema je výborná instantní káva. Její chuť není nakyslá ani přehnaně hořká, po zalití je na hladině příjemná jemná pěna. S touto kávou jsme doma moc spokojeni, pijeme ji s mlékem i bez něj, nemusím si do ní ani přidávat cukr.

16.08.2016

Krémová chuť jak už nese název Nescafe ta za mě určitě ano. Chuťově lahodná, rychlá příprava. Určitě mi chutná více, než klasické Nescafe. Dostupnost produktu je veliká, zásadně piji bez mléka, přijde mi tam naprosto zbytečné. Nekupuji zase tak často, ale když je ve slevě, tak v košíku určitě své místo najde.

15.08.2016

Tuto kávu miluji ... Je jemná a lahodná .. Skvěle se dá použít i na ledovou kávu obzvlášt se šlehačkou je užasná ... Většina rozpustné kávy je na chut hořká a musí se dávat spoustu mléka a cukru ale u této ne je opravdu jemná ... mohu jen doporučit :)

15.08.2016

Káva bez které nenastartuji svůj den :-´) Nepamatuji si ráno kdy bych jí neměla na stole, naše dlouholetá stálice. Má výbornou hořkou chuť, krém, krásně voní a lze z ní udělat výbornou ledovou kávu.... Mohu jedině doporučit.

15.08.2016

Nescafé classic crema je docela dobrý kafe :-) Osobně kávě moc neholduji, dám si spíš nárazově (hlavně v létě jako frapé, občas s návštěvou). Kávu kupuji především kvůli návštěvám a ty si docela pochvalují.

03.08.2016

Kávu jsme si nedávno koupili a akorát při psaní tohoto hodnocení jeden šálek popíjím :-) Káva je velmi jemná, po zalití vodou se dobře rozpouští (oproti Nescafé Classic) a má velmi příjemnou vůni a jemnou pěnu.

Pro mě je káva slabá s méně výraznou chutí. Je příjemná na chuť k odpolední svačině, ale jako ranní kávu bych si vybrala něco výraznějšího a pro mě silnějšího.

02.08.2016

Sice rozpustným kávám moc neholduji a raději si dám kávu z kávovaru, musím říct, že tato mi moc chutnala. Má příjemnou jemnou chuť a výraznou vůni a krásnou krémovou pěnu. Provoněla mi celý byt. S mlékem je moc dobrá.

28.07.2016

Miluji kávu a tahle má výbornou chuť ve všech variantách, s mlékem, bez mléka, se smetanou i bez smetany. Kávu sladím, ale tahle mi chutná i bez cukru. Je velice dobrá i v ledových variantách, které oceníme v létě.

12.07.2016

Nescafé piji denně. Je to rozpustná káva. Po zalití horkou vodou vystupují bublinky na hladinu a vykouzlí jemnou krémovou pěnu. Přidávám trochu cukru a 3,5 % mléko. Nejlépe piji horkou kávu, ale studená také je dobrá.

Kdybych porovnala s čerstvě namletou, tak mletá je kvalitnější.

11.07.2016

Tuto kávu od Nescafé piji moc ráda, protože na to, že je to instantní káva tak má skvělou chuť. Příprava je velmi rychlá a není potřeba žádný kávovar. Káva je lahodná, pění a hezky voní :) Kávu piji bez cukru s mlékem a moc mi chutná :) Zkoušela jsem z ní udělat i ledovou kávu, a je to super letní osvěžení.

16.06.2016

Krémová silná chuť kávy, která osloví každého milovníka tohoto povzbuzujícího nápoje. Káva příjemně, ale výrazně voní, má jemnou kávovou chuť, je skvělá černá, ale i s cukrem a mlékem. Mohu doporučit!

16.06.2016

Káva má příjemnou lahodnou vůni, zanechává dobrou chuť v ústech. Opravdu povzbudí, kofein rozhodně obsahuje. Má krémovou konzistenci, s mlékem navíc je opravdu naprosto dokonalá. Mohu doporučit, je i za slušnou cenu!

16.06.2016

Vím, že instantní káva se nepovažuje za kávu, ale mně prostě chutná. Vyzkoušela jsem jich hodně, ale táto patří mezi nejchutnější. Příprava je rychlá a je jemná, takže si do ní už nemusím dávat mléko nebo smetanu. Výborná je i ledová káva za Nescafé Classic Crema.

14.06.2016

Na kávě jsem s dvěma dětmi závislá a kvalitní krémová káva, která je lahodná a přidá energii je prostě třeba. Na tomto kafíčku jsem si skvěle pochutnala, na pár minut při jeho pití se odreagovala a mohla fungovat po probdělé noci dál! Výborná!

14.06.2016

zamilovala jsem si jemnou chuť kávy crema ..je příjemná, kdežto ostatní kávy mi příjdou kyselé ..nejraději si ji připravujis mléjkem a cukrem, v létě ledovou, ideálně s vanilkovou zmrzlinou nebo alespoň šlehačkou ...prostě chuť, kterou miluji ve všech podobách ovšem ráno si dám raději čaj..protože po kávě mám pocit kyselého v žaludku

13.06.2016

Nescafé je náš každodenní člen a bez nej si to ani neumím už představit.-)) Poměr cena/kvalita v poměru , ve kterém si ho může dovolit každý a ještě si pochutná... za nás určitě doporučujeme .-)) krásný den s kávou Nescafé

Klidně 1kg balení bych brala .-) to se ale nedělá .-)

12.06.2016

Jediná káva, kterou miluji a dokážu si je vychutnat. svoji první šalku kávy jsem vypila Nescafe classic a verná jsem ji dodnes. Rano mne probere a odpoledne doda energiu na zvyšek dne. Je lahodná, silná. Jednoduše ji zbožnuju

12.06.2016

Můj ranní budíček před těhotenstvím. Má výbornou chuť. Jeho jemnější chuť je fascinující. Doslava mě očarovala. Vždy musí být v zásobě. Dokonce i maminka si jej chválí. Takže spokojennost na obou frontách.

30.05.2016

Tuto kávu si kupuji pravidelně a to pro její dobrou chuť a bohatou pěnou. Dávám si tři kávičky denně, a právě tato mi vyvolá příjemnou náladu. Vyzkoušela jsem již mnoho káv creme, ale tato u mě zvítězila a určitě bych jí doporučila. Vyhovuje mi i její balení. V obchodě je vždy k dostání.

28.05.2016

Káva je jemná, lahodná, nechutná nakysle, zkrátka celkově mi chutná. Neodpustím si do ní cukr, ale vypiji ji i bez mléka, tudíž je to dobrá káva! Pěna by mohla být výraznější, ale to je u rozpustných káv běžné bohužel.

27.05.2016

Nescafé classic crema má v naši kuchyni stálé místo, dokonce mívame minimálně jednu i v zásobě. Dříve jsme´kupovali nescafé classic original, ale jakmile jsme vyzkoušeli cremu, už jinou nechceme, má opravdu jemnější a lahodnější chuť a to tvrdí i manžel :D

žádné, opravdu s ní začínám každé ráno :)

26.05.2016

Musím Vám říct, že k Nescafé Classic Crema jsem byla zpočátku trochu skeptická. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonala mou vrozenou nedůvěřivost a zkusila si kávu koupit. Když jsem přišla z krámu domů, okamžitě jsem ho šla udělat. Dnes musím uznat, že široce předčila mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřebovala! Výrazná chuť, krémová pěna, intenzívní vůně kávy a příznivá cena.

Nenašla jsem na kávě žádný nedostatek.

24.05.2016

Chuť této kávy je vynikající. Kolikrát dopiji šálek a mám chuť na další. Jsem nadšená pěnou, kterou káva dělá. Je jemňoučká. Ráda ji piji s mlíčkem. Jako závislačka na kávě řeknu, že dodává energii, dodává elán do každodenních činností.

23.05.2016

Káva Nescafé classic crema je výborná. Má jemnou krémovou konzistenci, příjemnou vůni a skvělou chuť. S mlékem mi chutná ještě víc a i když není tak silná na jaké kafe jsem zvyklá, má v mojí kuchyni svoje místo :)

19.05.2016

Na to že kávu moc nemusím a jsme spíš čajová tak toto kafe si ráda dám . Má velice jemnou chuť takže k posezení s rodinou volím jednoznačně toto kafe. Po ránu skvěle probudí. Všem co kafe odsuzujou ho doporučuji v tomto se najdete.

13.05.2016

Moje oblíbená káva. Nedovedu si bez ní ráno představit. Chuťově plná a voňavá tak, že svou vůní mě dostane i brzy ráno z postele. Vyhovuje mi i velikost balení a dobře uzavíratelná dóza. V létě z této kávy dělám i kávu ledovou, s mlékem a ledem.

12.05.2016

po pravdě nejsem vůbec kafařka, takže když jsem ochutnala toto kafe a hlavně tuto značku, byla to celkem náhoda. nevím, jestli pro mě plus, ale pokud piji kafe, jakože jsem ted zvýšila jeho četnost, tak vždy sáhnu po této značce..tak jemnou chut už jsem dlouho nepila

cena..balení

09.05.2016

Nescafé je naší dlouholetou stálicí mezi kávou, nejraději máme silnou a hořkou chuť kávy což Nescafé crema splňuje, já si také v létě ráda dělám frappé. A ta pěna kterou Nescafé crema umí je super... :-)

09.05.2016

Tak nescafé classic crema je moje nejoblíbenější kává. Nemusím moc ty granulované jelikož kávu piji čistě černou bez cukru a u cremy mě to nevadí udělá vynikajíci pěnu na hoře a to miluji ze všeho nejvíc. V létě si někdy udělám i frapéčko a toje teprve lahoda. Miluji ranní vstávání s touto kávou.