TESTOVÁNÍ: Buďte ještě krásnější s make-upem Skin Match PROTECT od Astor

27.11.2015 | Testování

NOVÁ kolekce Skin Match PROTECT od Astor chrání pokožku před nepříznivým životním prostředím a stresem. Primer, make-up a korektor dokonale sjednocují pleť, chrání ji a vytváří bezchybný vzhled.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 188 testerek


Každý den čelí vaše pleť přívalu znečišťujících látek, které mohou pokožku stresovat, zvyšovat její citlivost a způsobovat předčasné stárnutí. Díky převratným pokrokům v oblasti péče o pleť vám kosmetické produkty od značky Astor pomohou zamezit vzniku nechtěných vrásek, zbarvení a zašedlosti pleti. Tyto tři jednoduché kroky v podobě primeru, make-upu a korektoru řady Skin Match Protect jsou navrženy tak, aby pomohly chránit a zdokonalit pleť, která bude vypadat svěží a bezchybně.

Make-up, velice úspěšný produkt z řady Skin Match od Astor, nabízí dokonalý, přirozeně vypadající vzhled a může se pochlubit hedvábně jemnou, lehkou texturou, která rovnoměrně, okamžitě a jednolitě splyne s pletí. Unikátní Triple Protection komplex fosfolipidů, hydratačních látek a vitaminu E chrání pleť před škodlivinami životního prostředí a zároveň poskytuje až 24 hodinovou hydrataci. Formule je obohacena o ochranný faktor SPF 18. Make-up sjednocuje zbarvení pleti, redukuje tmavé kruhy pod očima a kryje skvrnky. Výsledkem je krásně zářivá pleť!

Benefit Astor: Sjednocující make-up, který využívá pigmenty pokožky ke zlepšení jejího výsledného vzhledu.

3 produkty z řady Skin Match zaručí bezchybnou pleť v pouhých 3 krocích:

Krok 1: Primer vyživuje pokožku hydratačními složkami a arganovým olejem a připravuje tak pleť pro optimální nanášení make-upu. Jako výborný antioxidant napomáhá chránit proti znečišťujícím látkám. Navíc optické pigmenty pomáhájí vyhlazovat jemné vrásky a skryté póry. Díky dlouhotrvajícímu efektu a prodyšnému složení lze primer použít samostatně pro rozzářený efekt pleti nebo pod make-up pro delší výdrž.

Krok 2: 24 hodinový make-up sjednocuje pleť pro dokonalé, přirozeně vypadající krytí s ochranným faktorem SPF 18. Hedvábně jemné složení s Triple Protection komplexem viditelně zlepšuje jas, tón a celkový vzhled pleti.

Krok 3: Skvěle pečující korektor zakrývá nedokonalosti jako jsou jemné vrásky a tmavé kruhy pod očima. Díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá zjemňovat pokožku a chránit ji před působením volných radikálů. Měkký polštářkový aplikátor je ideální pro delikátní oblast očního okolí.

Skin Match představuje bezkonkurenční volbu pro přirozené líčení s přidaným benefitem ochrany. Díky technologii v oblasti péče o pleť Astor vytvořil kompletní řadu líčení, která napomáhá chránit proti působení škodlivých a znečišťujících látek z životního prostředí, dokonale sjednocuje pleť a nosí se báječně po celý den.

„Právě pro krásně přirozený vzhled a ochranu pleti miluji řadu Skin Match Protect od Astor, která obsahuje primer, make-up a korektor. S pomocí faktoru SPF pomáhá chránit pleť před působením UVA/UVB paprsků a díky silným antioxidantům zabraňuje působení škodlivin na naši pleť. Navíc korektor, jehož aplikace na oční okolí je velmi příjemná, rozzáří můj vzhled, který je svěžejší a bezchybný. Tento dokonale sjednocující make-up okamžitě ochrání a zlepší vzhled mé pleti!“ Heidi Klum, umělecká poradkyně značky Astor.

Produktová řada Skin Match Protect, zahrnující primer, make-up a korektor, bude na trhu od září 2015 exkluzivně v DM, později v dalších drogériích. Značka Astor věří, že líčení je součástí rovnováhy a povzbuzení žen, aby uvěřily, že „Je krásné být sama sebou.“

Perfektní, svěží a funkční. Každodenní líčení musí po celý den pracovat stejně tvrdě jako Heidi Klum a zároveň chránit její pleť. To je důvod, proč je primer, make-up a korektor z řady Skin Match Protect doslova její dokonalou souhrou. Každý z těchto produktů se pyšní revolučním složením zaručujícím bezvadné krytí, make-up Skin Match přináší hydrataci a primer Skin Match chrání před polutanty.

CO BUDEME TESTOVAT?

Primer Skin Match Protect

* Pomáhá chránit před nepříznivým životním prostředím, stresem a UVA/UVB zářením
* Odlehčená, nelepivá textura
* Neviditelný, světlo rozptylující štít pro jednotný tón pleti
* Opticky zakrývá nedokonalosti a jemné vrásky pro zářivou pokožku
* Dlouhotrvající, až 24 hodinová hydratace

Make-up Skin Match Protect

* Pomáhá chránit pleť před působením škodlivin ze životního prostředí jako je znečištění apod.
* Projasňuje pleť, kterou zbavuje zašedlosti a projasňuje ji
* Zdravě vypadající, příjemný a svěží pocit pleti po celý den
* Zakrývá skvrny, jemné vrásky, nedokonalosti, tmavé flíčky a nerovnoměrný tón pleti
* Pomáhá pokožku zbavit se viditelných pórů a dodává jí až 24 hodinovou hydrataci
* Odlehčené, bezolejové, prodyšné, sametově hebké složení
* 93% žen cítilo jemnou, flexibilní formuli
* Splyne okamžitě, bezchybně a skvěle s tónem a strukturou pleti
* Hladké složení pro neviditelný, rozzářený výsledek na denním světle
* Více než 95% žen si oblíbilo výsledky, kterých s pomocí make-upu dosáhlo
* Dokonale sjednocuje a zlepšuje tón a texturu pleti
* Napomáhá opticky redukovat barevné nesrovnalosti, tmavé kruhy pod očima,
zarudlost a póry

* Vhodný pro každý typ i tón pleti
* Dlouhotrvající až 11 hodinový výsledek
* Odstín nebledne ani se nestírá

Jak vybírat svůj odstín?
Porcelain - nejsvětlejší odstín, pro blondýnky a světlejší typy
Nude - střední odstín
Beige - pro opálenější či snědší pleť
Pokud si nejste jistá odstínem své pleti, podívejte se v obchodě na nabízené odstíny a podle toho si v testování vyberte ten nejvhodnější pro vás!