Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

2510 / 2510 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testování. Nejprve jsem byla skeptická, když jsem viděla velikost balení. Myslela jsem si, že než stihnu zpozorovat nějaké výsledky, tak šampon vypotřebuji. Ale není tomu tak. První účinky jsem začala pozorovat cca po 3 týdnech. Rozhodně doporučuji.

Zápory

Zápach šamponu - ale kdo je zvyklý na podobné šampony, tak už u to ani nepřijde. Také mám problém dostat z lahvičky poslední zbytky šamponu, jak je šampon hustší, tak jen tak neteče a tvrdý plast mi nejde tak dobře zmáčknout.

Moje hodnocení

Klady

Vyhovuje mi, že se jedná o sprej jak na nohy, tak do bot. Výsledek v lodičkách mi opravdu mile překvapil, ani jsem netušila, že je někdy zbavím zápachu, respektive ho neskutečně snížím. Také hodnotím kladně fakt, že velmi rychle zasychá, nemusíte dlouho čekat. Určitě skvělý pomocník.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost vyzkoušet řasenku. Dobře se nanáší, odděluje řasy, které hezky zvýrazní a hlavně vydrží celý den. S odličováním nemám problém, používám odličovač. Líbí se mi i celkový vzhled řasenky, který zaujme na první pohled. Řasenku doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Oba sprchové gely mají velmi příjemnou vůni, což je velmi žádoucí. Jejich vůni cítím i několik hodin po umytí. Nevoní tedy jen v obalu, ale i po použití. Aplikace je velmi snadná, gel se dobře roztírá, pěnivý je tak akorát. Rozhodně produkt doporučuji vyzkoušet, jsem mile překvapena tím, co se skrývá v takové "klasické" lahvičce.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jedním slovem - luxus. Bonbony jsou výborné, ať se jedná o jakoukoli variantu. Karamely se mi nelepily na zuby, čehož se bojím, ale tady ne. chuťově vynikající. Ocenila jsem i krabičkové balení, které je vhodné do kabelky či batohu. A kterým bych udělila pomyslné prvenství? Asi se nedokážu rozhodnout mezi Cream Toffees a soft Chocolate Toffee.

Zápory

Bonbony jsou tak výborné, že jsme si brali stále a stále, až byl prázdný sáček. Doporučila bych tedy větší počet bonbonů v balení.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.