TESTOVÁNÍ: Ochutnejte pět variací bonbónů Werther’s Original

15.02.2016 | Testování

Nedostižné bonbóny Werther’s Original: vytvořené podle speciální receptury z pravého másla, čerstvé smetany a se spoustou lásky a péče.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 219 testerek


Bonbóny Werther’s Original získaly svůj název podle německé vesničky Werther, ve které je na začátku 20. století poprvé vyrobil cukrář Gustav Nebel.

Již v roce 1909!

A stejně, jako tomu bylo tenkrát, i dnes je pro nás velmi důležitá péče věnovaná výrobě.
Proto jsou bonbóny Werther´s Original tak lahodné, jako kdybychom je vzali přímo z trouby mistra Nebela: jsou sladké, krémové a neuvěřitelně dobré!

Vyberte si tedy tu vaši nejoblíbenější karamelku:

Werther’s Original Cream Candies - opravdu jedinečný, smetanový a  krémový bonbon, který oslazuje lidem život již celé generace.

Werther 's Original Cream Toffees soft - měkké smetanové karamelky.

Werther 's Original Creamy Filling - smetanové bonbóny s karamelovou náplní.

Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě.

Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru.

Vybrali jste si? Jistě ano…Nechejte se tedy unášet lahodnou karamelovou chutí bonbónů Werther´s Original vyrobených právě pro vás.

A víte proč? Protože my víme, že jste někdo velmi výjimečný!“

vybraná testerka | 31.03.2016

Bombony zmizely do 3 dnů,nemůžu se rozhodnout které byly nejlepší,protože mě chutnaly uplně všechny.Ale asi top byly Werther´s Original Smetanové bombony bez přidaného cukru.Moc děkuji za poslané vzorky :-)

Žádné nejsou

vybraná testerka | 23.03.2016

Bonbony chutnaly velmi dobře. Jejich konzistence byla jemná a příjemná. Nejvíce mě zaujaly kombinace karamelového bonbonu v čokoládě a měkké smetanové karamelky. Velmi oceňuji to, že každý bonbon je ještě zvláště zabalený a lze si jich tak pár hodit např. do kabelky. :))

Žádné. S bonbony jsem byla spokojená.

vybraná testerka | 23.03.2016

Bonbony chutnaly celé rodině. Ihned po obdržení balíčku jsem podělila o bonbony i rodiče, kteří rádi mlsají. Dle mých i jejich slov jsou tyto bonbony opravdu moc chutné. Mohu tedy jen a jen doporučit. V budoucnu tyto bonbony jistě zakoupím.

Zápory nevidím žádné. Vyšší cena je fakt, ale žijeme v době kdy se prostě za kvalitu platí vyšší cena.

vybraná testerka | 22.03.2016

Už jsem jednou psala, ale nešlo mi to bohužel odeslat. Bonbony jsou opravdu výborné. Měkké karamelky byly nejlepší, s manželem jsme si opravdu mooooc pochutnali.. :-) Občas si je určitě ještě zakoupím.

Na to jak je malé balení mi přijde cena opravdu vysoká. Ale za kvalitu se hold platí, proto si je občas ještě koupím.

vybraná testerka | 22.03.2016

Omlouvám se, že píši hodnocení až nyní , již jsem ho psala, ale nejspíš se neuložilo :-(. Moc děkuji za možnost otestovat tyto skvělé bonbóny, úplně nás nadchly. Nejvíce nám chutnaly bonbóny s čokoládovou příchutí :-). Ale i všechna ostatní balení zmizela rychlostí blesku. Bonbóny mají moc příjemnou chuť , z které nejsou cítit žádné chemikálie. Smetanová přírodní chuť je vynikající . Tyto bonbóny rozhodně doporučuji, jsou opravdu výborné!

vybraná testerka | 22.03.2016

Miluji sladké. Nejvíc si moje srdce získaly karamelové bonbóny v čokoládě a měkké smetanové karamelky. Ty by měly být k dispozici v bezedných sáčcích :) Třetí v pořádí oblíbenosti jsou Werther’s Original Cream Candies, pamatuji si, že když jsme byli v zahraničí, tohle byl dárek pro děti bez kterého jsme se nikdy nemohli vrátit! Od té doby se paleta karamelových bonbónů Werther’s několikanásobně rozrostla. Za sebe můžu jen a jen doporučit!

vybraná testerka | 20.03.2016

Bonbony jsou výborné. Každý si podle své chuti vybere. Doporučuji každému, kdo má rád sladké. Bonbony můžete jíst doma nebo si je vzít sebou na cesty do tašky. Bohužel mizí tychleji než by jste chtěli.

Možná až příliš sladké

vybraná testerka | 16.03.2016

Po bonbonech se jen zaprášilo. Nejvíc nám chutnaly Werther 's Original Cream Toffees . Ty se rozplinuly na jazyku. Škoda, že jich není v balení víc. Všechny byly naprosto luxusní. Ty "žvýkací" karamelky, jsme snědli během chvilky a ještě to bylo málo, jak jsou výborné. Určitě je koupím, až je uvidím.

vybraná testerka | 15.03.2016

Bonbóny Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru - jsou skvělé. Jejich chuť je naprosto originální, vyvážená, smetanově hedvábná. Výhodou těchto karamel je, že se tolik nelepí na zuby, jako to bývá zvykem u jiných podobných výrobků. Oceňuji především malé balení, které se vejde i do kabelky, takže v případě nutnosti (:) ), je vždy po ruce. Dětem nejvíce chutnali Werther 's Original Chocolate Toffees, tedy bonbony s čokoládovou polevou. Velice pěkně jsou řešené Werther 's Original Cream Toffees soft, kdy je každá karamelka zabalena do zlatého obalu. Škoda, že už bylo po vánocích, možná bychom je doplnili na stromeček.

Žádné zápory jsme nenašli, bonbony jsou naprosto luxusní ;-)

vybraná testerka | 15.03.2016

Předem bych moc chtěla poděkovat za možnost testovat tyto skvělé bonbóny. Chutnali nám úplně všechny vyzkoušené bonbóny. Nejvíce vyhovují bonbóny Cream Candies v krabičce, která je skladná a vejde se do každé kabelky, tašky, batohu a bonbóny jsou stále při ruce - nechá se mlsat i mimo domov. Vynikající je i velikost bonbónů. Bonbóny se pěkně rozpustí a nelepí se na zuby. Za mne jsou všechny výborné.

Nevýhodou snad jen malé množství vynikajích bonbónů.

vybraná testerka | 15.03.2016

Chutnali mám všechny bonbóny Wertherś Original, ale nejlepší a tudíž hned pryč byli Soft Chocolate Toffees (Měkké karamely se smetanou) a Soft Creame Toffees ( Karamely v mléčné čokoládě). Rodině tyhle dvoje chutnali nejvíc a ani se tolik nelepí na zuby jako jiné karamelové bonbóny. Creamy Filling ( s karamelovo-krémovou náplní) jsou také výborné. A Cream Candies jsou klasika od Wertherś Original které znám už dlouho. Ale ostatní pro mě byla novinka. Malé balení do kabelky je skvělé praktické balení, můžu mlsat i mimo domov. Testování si užila celá moje rodina . Jak přišel balíček z bonbóny všichni se na něj vrhli a ochutnávali, který je nejlepší. Díky že jsem se mohla testování zúčastnění.

žádný

vybraná testerka | 14.03.2016

Karamelky mě moc chutnali, hlavně ty v čokoládě. Takže ty vyhráli v mém testování. Ale jinak mi chutnali všechny, je z nich opravdu cítit mléčná karamelová chuť, kterou mám moc ráda. Klasické tvrdé mi připomněli dětství a oceňuji i praktické malé balení do kapsy. Takže můžou být pořád při ruce, když přepadne mlsná.

Je jich málo v sáčku :-(

vybraná testerka | 14.03.2016

Nejvíce mi chutnaly Werther 's Original Cream Toffees soft, ty jsou krásně měkké, rozpouští se, nelepí se. Ostatní byly také výborné. Všechny balíčky zmizely do týdne. Krásná, karamelová chuť, která nezklame.

Werther 's Original Chocolate Toffees - u tohoto výrobku mi vadilo, že když se kousaly, lepily se na zuby. ale zase když se jen cucaly byly výborné.

vybraná testerka | 13.03.2016

Tento výrobek vřele doporučuji. Karamelky jsou sladce mléčné. Za mezi nejchutnější považuji Chewy caramels pro jejich měkkost a Cream Candies,které se dají mlsat bez obav z přibývajících kil, tím že neobsahují cukr.

Snad jen na Chocolate toffees mi vadila čokoláda,ale to je jen můj pocit.

vybraná testerka | 12.03.2016

Bonbóny jsou naprosto vynikající.Luxusní chuť u všech, nejvíce mě však nadchly bonbóny s čokoládovou polevou.Nejde se od nich odtrhnout. Kdo má rád opravdu poctivou a silnou chuť smetany a karamelu přijde si s těmito bonbóny opravdu na své.Vřele doporučuji

Nenašla jsem jediný zápor

vybraná testerka | 12.03.2016

Na testování se nás bylo hodně. Ale všem opravdu velmi tyto karamelky chutnaly. Ocenuji, že byly jednotlivě zabalené , dutíž se nelepili k sobě. Chut byla opravdu karamelová, vůbec se nelepili na zuby. Cestovní balení v krabičce je fajn, vejde se i kapsy. Za nás jen samé klady k těmto karamelkám.

vybraná testerka | 11.03.2016

Všechny bonbony jsou výborné, bylo nás na testování víc a málem jsme se o ně poprali:) Každý jich chtěl ochutnat co nejvíc, ale nakonec jsme se poctivě podělili, aby každý ochutnal od každé varianty a chutnali skutečně všem, mě osobně nejvíc ty v čokoládě. Bojím se karamelek kvůli zubům, ale to u těchto nehrozí, na zuby se nelepí.Opravdu vynikající, děkuji

Je jich s sáčku málo, hlavně těch čokoládových

vybraná testerka | 10.03.2016

Určitě bych doporučila každému kdo rád mlsá. Mě nejvíce překvapila chuť bonbonu bez cukru i když tam nebyl cukr tak byly sladké tak akorát. U dětí vyhráli bonbony s mléčnou čokoládou. Určitě u nás nebudou chybět když budeme mít chuť na sladké.

žádné

vybraná testerka | 10.03.2016

Jedním slovem - luxus. Bonbony jsou výborné, ať se jedná o jakoukoli variantu. Karamely se mi nelepily na zuby, čehož se bojím, ale tady ne. chuťově vynikající. Ocenila jsem i krabičkové balení, které je vhodné do kabelky či batohu. A kterým bych udělila pomyslné prvenství? Asi se nedokážu rozhodnout mezi Cream Toffees a soft Chocolate Toffee.

Bonbony jsou tak výborné, že jsme si brali stále a stále, až byl prázdný sáček. Doporučila bych tedy větší počet bonbonů v balení.

vybraná testerka | 08.03.2016

Wertherś Original Soft Cream Toffees - jsou výborné, a ani se moc nelepí na zuby, Soft Chocolate Toffees - skvělá kombinace čokolády s karamelem (kdyby jich bylo více, tak s celou rodinou jsme schopný je sníst na posezení), Creamy Filling - výborné bonbony, které nejsou tak sladké, Cream Candies - jsou vynikající cucavé bonbony s lahodnou chutí karamelu a líbí se mi i to, že jsou v praktickém cestovním balení, což by mohlo být i u karamelek. Ze všech příchutí bonbonů celá rodina byla unešená.

V balení by mohlo být více bonbonů, jelikož jsou tak výborné, že se rychle snědí.

vybraná testerka | 08.03.2016

Bombóny jsou moc dobré. Nejvíce u mě zabodovali ty s karamelem uvnitř. Tenhle typ bombónů mám nejradši a Werther"s Original dělá opravdu výborné. Jsem moc ráda, že jsem měla tu čest tenhle typ bombónů ochutnat.

Méně bombónů v balení.

vybraná testerka | 08.03.2016

Bonbony jsou výborný, tento typ bonbonů mám nejraději,smetana a máslo udělá své. Nejvíce mi chutnali Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě a Creamy Filling a mé dcerce, která jim neřekla jinak než ,,její zlatíčka" (díky zlatému obalu) Werther 's Original Cream Toffees soft - měkké smetanové karamelky. I ostatní tvrdé bonbony jsou výborné, ale tyto tři balíčky byli pryč do tří dnů.

Snad jen závislost na nich :) Když je vidím, nelze odolat, jak jednou ochutnáte, tak už nemůžete jinak....

vybraná testerka | 08.03.2016

Bonbony jsou naprosto úžasné,měkké karamelky snědla dcerka s chutí a cucavé karamelky mi přítel sebral do auta,že jsou skvělé. Na podobnou variantu bonbonů si pamatuji z dětství. Za naší rodinu velmi chválíme a doporučujeme.

vybraná testerka | 08.03.2016

Krabičkovou verzi bonbonů Werthers Original oceňuji nejvíce, protože v kabelce se nerozsypou, v autě je můžete dát kamkoliv. Nejvíce nám chutnali ty v čokoládě, za mě milion hvězdiček :) A ještě jsem je dostala i k MDŽ (asi proto, že jsme je s dcerou hned snědly :D ) Doporučuji

V balení jich je docela málo, ale alespoň nebudeme vážit tunu :) Jinak jsem na nich žádné zápory nenašla :)

vybraná testerka | 08.03.2016

Bonbony Werther´S Original jsou úžasné. Zmizly u nás za víkend. :) Nejdřív byly pryč Soft Cream, ty mi chutnaly asi nejvíc, karamelky se vůbec nelepily na zuby, což je velké plus. Ale ostatní jsou taky vynikající. Malé krabičkové balení udělalo velkou radost, praktické do auta. :)

V balení by mohlo být víc kusů, ale mám pocit, že i tak by to asi nestačilo :D

vybraná testerka | 08.03.2016

Chuť je skvělá, bonbóny znizly během dvou dnů. Nejlepší byly pro mě a přítele ty bez cukru. Dceři chutnaly všechny, nejvíc však ty tvrdé karamelky. Vesměs dobře složení. Za mě nejlepší ty plněné tvrdé - jsou úžasné.

Zarazilo mě slozeni u jedněch bonbonů (palmový olej), ty čokoládové se hrozné lepí na zuby. Množství cukru - ale to vyrovná se složení, takže OK.

vybraná testerka | 07.03.2016

Werther's bonbóny jsou opravdu úžasné, kvalitní, nádherně karamelové, jemné a chuťově vyvážené a rozplývají se na jazyku. Ve své kategorii patří k té vyšší sortě, kterou můžete nabízet návštěvě nebo si je dopřávat (nebo dětem) i za odměnu. Především varianta bez cukru mě překvapila, jak vynikající ty bonbony jsou. Ani náznakem nebylo na chuti znát, že cukr neobsahují - a pokud přece jen ano, tak jen v tom pozitivním smyslu. A i malé praktické balení potěšilo - rychle k dispozici pro ucumlávání bez zdržování se rozbalováním šustícího obalu. Ideální do kabelky, do kina, na výlet a k usypávání kamarádkám a rodině:) Cream Toffees mi připomněly polské krówky, chuťově i strukturou velmi podobné:) Taky výborné Mně osobně z testovaných druhů nejvíc chutnaly klasické Cream Candies, jejich varianta bez cukru a pak Creamy Filling. Ale parádní jsou všechny :)

Cream Toffees a Soft Chocolate Toffees obsahují palmový olej Soft Chocolate Toffees se děsně lepí na zuby

vybraná testerka | 07.03.2016

Byli jsme celá rodinka při vyzvedávání natěšená, z dřívějška si pamatuji, že byli vždycky moc dobré a naštěstí se nic nezměnilo. Všechny jsme ochutnali a nedokážeme vybrat ty nejlepší, protože dobré byli všechny. Oceňuji krabičkové balení, tak akorát do kabelky.

V balení je málo bombónů.

vybraná testerka | 07.03.2016

V pátek přišel balíček s bonbony a dnes už je dotestováno. Z dřívějška jsem znala Wertheŕs Original s výbornou smetanovou chutí. Nadchla mě variace těchto bonbonků v krabičce, tak akorát do kabelky, když mám absťák z nedostatku sladkého. Karamelky oceňuji za nelepivost na zuby / mé plomby jsou na svých místech/. Dlouho jsem váhala, které variaci udělím 1. místo. Nakonec jsem pomyslnou miss Wertheŕs Original zvolila měkké Toffees a první vícemiss se staly Creamy Filling.

vybraná testerka | 07.03.2016

Bonbóny Werther´s Original jsme s rodinou testovali celý víkend :D. A musím říct, že potvrdili svou pověst a každý druh bonbónů byl vynikající a něčím výjimečný. Klasická smetanová chuť tvrdých candies bez cukru nás zaujala v cestovním balení a pár jich ještě na nás čeká v autě- skvělý nápad! Vynikající je i variace s náplní, jemné - ty moc chutnaly manželovi. Z měkkých bonbónů u nás vyhrali o kousíček netradičnější čokoládové. Děkujeme za možnost testovat!!!

vybraná testerka | 07.03.2016

Bonbony jsem celá natěšená vyzvedávala v sobotu a hned po příchodu domů jsem se na ně vrhla. Do dnešní doby jsem znala jen Werther's Original Cream Candies, na které nedám dopustit, ale musím uznat, že mi úplně učarovaly Creamy Filling. Chuťově vyvážené, nepřeslazené, rozplývají se na jazyku...prostě všeho tak akorát. Za sebe mohu jen doporučit. :-)

Žádné.

vybraná testerka | 06.03.2016

Bonbony mají skvělou chuť. Velice mne překvapily měkké karamelky, které se nelepí na zuby a nemusíte je pak ze zubů "dolovat" sto let. I Creamy Filling jsou božské. Škoda je, že u nás dlouho nevydrží a sní se za chvilku. :)

V balení je 5 a půl bonbonu. Více množství by nebylo na škodu.

vybraná testerka | 06.03.2016

V pátek mi udělal radost testovací balíček s bonbonky. Čekala jsem jak přijedou v sobotu děti a pustili jsme se do rozbalování a ochutnávání.Dětem nejvíce chutnají Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě, které jsme ještě nikdy neměli. Jsou opravdu v puse lahodné a měkkoučké, jen se rozplývají. Nejraději by je nacpaly do pusy naraz všechny, aby jsme jim je nesnědli.Jsem ráda, že myslíte i na diabetiky za bonbonky Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru. Toto baleni je navíc vhodné do kabelky nebo na cesty do auta. Manžel si oblíbil naše staré známé Werther’s Original Cream Candies - rádi je cumláme a a sladká příchuť a smetanka je citit z nich z pusy na dálku. Nakonec můžu jen řici, že všechny bonbóny Werther’s Original jsou velmi kvalitní a zůstávají jedničkou na trhu. Balení přímo luxusní.

Zápory žádné.

vybraná testerka | 05.03.2016

Werther´s Original dávám 1*. Jsou to výborné bonbony. Jde vidět, že jsou vyráběny s láskou a v té nejvyšší kvalitě. Nejvíce nám chutnají Original Cream Candies - opravdu jedinečné a smetanové. Jediné minus je to, že doma moc dlouho nevydrží :D

vybraná testerka | 05.03.2016

Na testování, za které samozřejmě děkuji, jsme se doma doslova vrhli :-). Absolutním vítězem jsou Toffees soft - měkké smetanové karamelky. Jsou opravdu měkoučké a lahodné. Mě osobně nadchlo maličké balení v krabičce vhodné například do kabelky. Verze v čokoládě chutnala nejvíce manželovi a verze bez cukru je skvělá. Zažene chuť na sladké a přitom si ho mohou dovolit i dietářky :-). Tak jsem se ujistili v tvrzení, že Werther’s Original jsou prostě špička mezi cukrovinkami. Zápory žádné!! Díky.

vybraná testerka | 05.03.2016

Dneska jsem si vyzvedla balíček s bonbony na poště. Jen sem je doma otevřela ochutnali jsme Werther 's Original Chocolate Toffees. Jsou naprosto úžasné. Čokoláda se rozpouštěla krásně v puse. Nedalo se vážně odolat. Nejlepší,které jsou kdy ochutnala. Druhé jsme otestovali byly Werther 's Original Cream Toffees soft. Také moc dobré a super. Třetí ochutnané creamy Filling super bonbón s karamelem. Také jsme byli unešený. Čtvrtý ochutnané cream Candies. Tak tuhle chuť si pamatuji již z dětství,kdy nám je babička kupovala. Vynikající chuť pro lidi, kteří si chtějí chuť dlouho vychutnávat cucáním v puse. A poslední páté ochutnané jsou v krabičce bez cukru. Ideální pro ty,co drží diety a perfektní balení jen tak do kapsy ven. Celkově můžu říci,že všechny bonbony jsou vynikající a doporučuji všem ochutnat.

Málo bonbonu v balení. U některých druhů si nelze přestat brát z balení.

vybraná testerka | 05.03.2016

Včera mi přišel balíček se čtyřmi sáčky bonbonů a jednou krabičkou. Praktická krabička s bonbony ihned putovala do kabelky, na cestách se bonbony budou hodit:) Hned jsem se pustila do testování - bonbony jsou lahodné, obzvlášť ty s čokoládou! Nejsou ani tak sladké jako ostatní karamelky a nelepí se. Mňam. U bonbonů zůstanu a budu kupovat dále. Doporučuji.

vybraná testerka | 05.03.2016

Dnes mi přišel balíček na testování a po rozbalení se mě a hlavně dcerkám rozsvítily očička a už chteli hned každý bonbon ochutnat.První co jsme ochutnali měkké smetanové karamelky které se hned rozpustily na jazyku.Všechny tři jsme se olízli a šli jsme okoštovat další se smetanovo-karamelovou náplní.Ta chut je dokonalá.Zítra budeme koštovat další bonbonky tak určite budeme mile překvapeny jako dnes.Bonbony jsou opravdu velmi dobré s příjemnou karamelovou chutí a toto je určitě ta nejlepší sladká tečka co si můžeme během dne dát.

vybraná testerka | 05.03.2016

Dnes jsem si na poště vyzvedla balíček s bonbóny. Překvapila mě velikost balení. Ihned jsem si rozdělala pytlíky a začala zkoušet chuťe.Dala jsem i manželovi, který normálně na bonbóny moc není. Nejvíce mi zachutnal soft Cream Toffees pro jeho měkkost. A creamy filling. Manželovi nejvíce chutnal Cream Candies. U všech bonbónů oceňuji chuť a vůni. Je z nich cítit smetana.

Jen u některých druhů návykovost, člověk se musí krotit,aby nesnědl celý pytlík najednou...

vybraná testerka | 04.03.2016

Tak a je to tady! Dneska mi přišel balíček s bonbonkama na který jsem se těšila celý týden :-) Hned jsem je otevřela a začala zkoumat, které ochutnám jako první. U mě vyhrály samozřejmě Soft Chocolate Toffees, protože miluju čokoládu. V puse se hned krásně rozpustil a pak následoval úžasný karamel. Za mě naprostá bomba! Pak následoval Cream Toffees - opět mě nezklamal. Jemná a měkka chuť karamelu. Dále následovaly Creamy Filling a Cream Candies - zase můžu jen říct Bomba! Výborná chuť, bonbony akorát "do pusy", a ani jeden se mi nepřilepil na zuby. Až je uvidím v obchodě určitě si je pořídím do zásoby. :-)

Snad jen, že některý obsahuje palmový tuk, ale ten je už snad v každé potravině.

vybraná testerka | 04.03.2016

Dnes mi přišel balíček s bonbóny. Když jsem balíček otevřela, rozsvítily se mi oči a hned jsem se pustila do ochutnávání. Nejdříve jsem vyzkoušela Soft Cream Toffees, které se rozpouštěly v ústech a zanechávaly lahodnou chuť. Jako další jsem vyzkoušela Soft Chocolate Toffees, které jsem do té doby neznala. Jejich chutí jsem byla mile překvapena. Spojení čokolády a karamelu je prostě lahodné! Pak přišly na řadu klasické tuhé bonbóny, které jsou baleny v krabičce. Jejich balení se skvěle hodí na cesty např. do auta. Po vyzkoušení všech druhů mohu říci, že nejvíce u mě zabodovaly Soft Chocolate.

Žádné. Jsou prostě úžasné.

vybraná testerka | 04.03.2016

Werther's original s čokoládou bych dala na první místo. Jsou rozhodně nejchutnější, je to vynikající kombinace. Na druhé místo bych zařadila bez cukru. Mají velmi jemnou chuť, decentní krabičku a jsou výborné. Další Creamy Filling, jejichž náplň se krásně rozplývá v ústech. Cream Candies a originální karamelky jsou na tom tak nastejno. Shrnuto. Výborná chuť, výrazně sladká zvláště u karamelek. bonbony jemnější, velmi příjemné na jazyku. Dokáží rozjasnit den:)

Řekla bych, že malé balení, obzvláště u některých příchutí:)

vybraná testerka | 04.03.2016

Dnes mi přišel balíček s bonbony. Okamžitě jsme je ochutnali. Musím říct, že jsem nečekala, že budou tak dobré. Tyhle u mě vedou na plné čáře. Jsou opravdu lahodné. Chutnají nám všechny, akorát synovi hodně chutnaly ty v čokoládě. Doporučuji.

Žádné nejsou.

vybraná testerka | 04.03.2016

Dnes přišel balíček s bonbonky.Hned jsme se do nich pustili.Za nás jednoznačně vedou karamelky v mléčné čokoládě.Ostatní jsou také výborné,ale s čokoládou jsou nejlepší,mají velice lahodnou chuť a brzy si zajdeme do obchodu pro další.Dlouho nám nevydržely

vybraná testerka | 04.03.2016

Karamelky jsem vždy milovala,ale tyto karamelky zn. Werthers budu milovat ještě více pro jejich lahodnou,jedinečnou,originální chut.Zejména karamelky v mléčné čokoládě tak ty u mě vedou to je přímo koncert chuti,což vyvolá ihned dobrou náladu a život se stává hned krásnějším....doporučuji všem,také se o své chutové zážitky podělím se všemi známými,samozřejmě nejprve v nej.rodině....jen takových dobrutek více....prostě vynikající kvalita...

Nejsou žádné.....

vybraná testerka | 04.03.2016

Na toto testování jsem se velice těšila a hned jak jsem za pošťačkou zaklapla dveře, trhala jsem obálku.. Originál tvrdé cucací znám, proto jsem se těšila na jiné druhy. Začala jsem měkkou karamelkou, pak tou v čokoládě, následně tou s náplní a završila tradičním "knoflíkem". Za mě tedy rozhodně vede karamela v čokoládě.

Chtělo by to od každého minimálně dva balíčky, člověk by pořád testoval a testoval.. :-)

vybraná testerka | 04.03.2016

Werther’s Original Cream Candies - za mě úplně největší favorit! není absolutně vůbec přeslazený a chutná stále stejně dobře jak si ho pamatuju, když jsem byla malá. - vítěz! Werther 's Original Cream Toffees soft - moc dobré karamelky, nelepí se po zubech! což tedy za mě zasluhuje veliké plus! 5. Werther 's Original Creamy Filling - tvrdá část chutná jako moji favorité Original Cream Candies a uvnitř jemný karamel! byla jsem opravdu moc nadšená chutí, jen jsem si trošku o tvrdé částečky odřela patro. ale chuťově nemám co vytknout. 4. místo Werther 's Original Chocolate Toffees - ačkoliv nemám u sladkého moc ráda kombinaci čokoláda a karamel, tak tento bonbon mě položil na lopatky. a obsazuje 2. místo v testu! Werther 's Original Sugar free - Byla jsem mile překvapena chutí bonbonků bez cukru. Kdybych si nepřečetla, že bez cukru jsou, vůbec by mě nenapadlo, že v nich narozdíl od Original Cream Candies něco chybí! tleskám! za mě 3. místo

jaké jsou negativní poznatky? že moc rychle bonbonky mizí :-D

vybraná testerka | 04.03.2016

Karamely mám moc ráda,takže mě potěšilo,že jsem získala k testování právě tenhle typ bonbonů..všechny druhy mi chutnaly,nejvíc asi karamely v mléčné čokoládě,protože mám mléčnou čokoládu hodně oblíbenou.Tyto bonbony určitě doporučuji !

vybraná testerka | 04.03.2016

Úžasné bombonky!Jen jich na mě zůstalo moc málo!Byli hnedka pryč.Budeme muset koupit víc!Velikonoce jsou na dohled,tak bude sladká nadílka.Dokonce si dal i partner a ten na sladké moc není.A jak si šmakoval...

vybraná testerka | 04.03.2016

Werther’s Original Cream Candies - výborné smetanové,ale nedávat menším "lítacím" dětem,protože snadno sklouznou do krku Werther 's Original Cream Toffees soft - opět dobrota,pro mě novinka Werther 's Original Creamy Filling -dobré,jen po rozkousnutí trochu ostré jako střípky Werther 's Original Chocolate Toffees - tak tyto jsou pro mě jednička,poprvé jsem si jich všimla i v obchodě a přes jejich cenu je asi občas koupím Werther 's Original Sugar free - tyto bez cukru mě překvapily mírnou sladkostí a žádnou pachutí po sladidle

žádné

11.01.2023

Super bonbóny na chuť opravdu výborně takže doporučuji

23.12.2022

Tyto bonbóny jsou naprosto skvele, moc je doporucuji

19.12.2022

Tyto bonbony jsou skvělý. Chutnají úžasně. Doporučuji

17.12.2022

Chutná skvěle doporučuju jako hodný dárek pro děti nebo pro dospělé

16.12.2022

Uzasna chuť výborná skvěle jako vánoční dárek doporučuji

10.12.2022

tyto bombony jsou srdcovka ... sladká chuť naprosto boží kdo miluje karamel tak se zamiluje

27.11.2022

Tyto bonbóny jsou skvělé v několika variantách. Mají poctivou karamelovou chuť a chutnají moc báječně. Chuť karamelu je opravdu znát.

25.11.2022

Dokonale jemná chuť karamelek. Ideální přes vánoční svátky. Všichni je u nás milují

20.11.2022

Karamelky miluje celá naše rodina, hlavně ty tvrdé plněné karamelem

27.10.2022

výborné karamelové bonbóny známé značky

Žádné jsem neshledala

21.10.2022

Tyhle bonbóny jsou lahodné hodí se do kabelky nebo dětem ke svačině ať si zpříjemní den ve škole 🤗

Chutnají výborně,vždy kupuji na vánoce. reklama skvělá.

10.10.2022

Moc dobré, všechny varianty těchto bonbonu jsou velmi dobre

13.09.2022

vyborna chut, kvalita. casto kupuji. doporucuji 🖤🖤🖤

cena

13.03.2021

Tak tohle je třeba nejlepší zhřešení🤤 naprosto skvělé bombony

16.05.2020

Werther’s Original jsou naprostá klasikaa sázka na jistotu mezi cukrovinkami , skvělé bonbony , ale musím dodat , že kupované v Německu nebo Rakousku jsou lepší než ty v našich obchodech

-

11.01.2020

Tyto bonbony zbožňuji, nejraději mám variantu Werther’s Original Cream Candies, ale i ostatní jsou skvělé a hodí se pro různé příležitosti, hlavně na mlsání :) Zmizí ale téměř okamžitě, což svědčí o jejich lahodnosti...

14.11.2019

Za mne 100% nejlepší karamelky. Dobře se cucají, neřežou do patra a nerozpadají se. Oceňuji i množství v obalu a přiměřenou cenu. Je opravdu cítit, že se dělají z másla a hlavně poctivě. Nejraději doma máme klasiku Werther´s Original.

18.06.2019

Uaaaa, tak na tohle testování jsem se vyloženě těšila, protože bonbóny Werther’s Original mi vozila teta z Německa, když jsem byla ještě malé pískle. Nechávala jsem si rozpouštět na jazyku do posledního zrnka. Tak lahodná chuť, která se ani lety nezměnila. Z nynější rozšířené nabídky mi nejvíc sedí "creamy filling" - jsou návykové.

15.05.2019

Bombony Werther’s Original jsou skvělé. Chutnají celé naší rodině. Máme je vždy při ruce, když my dospělí, nebo naše dvě děti mají na něco chuť. Jejich chuť je příjemná, vyvážená, konzistence tak akorát

14.05.2019

Bombony Werther’s Original miluje celá naše rodina. Určit ty, které máme nejraději je opravdu těžké, ale pokud bych měla mluvit za sebe, tak u nás vyhrávají měkké karamelky. Nechybí nám na žádném z našich výletů :-)

20.03.2019

Tak tohle jsou bonbony (všechny jejich druhy), za které mi stojí za to přibrat třeba deset kilo :-D Dřív nám je vozila kamarádka z Německa, než ještě byly tady v České republice, nyní si je můžu koupit kdekoli a jsou čím dál lepší.

09.03.2019

Tyto bonbony jsou důkazem, že i v době náhražek lze nalézt velmi kvalitní a chutné produkty za přijatelnou cenu. Bonbony kupuji pravidelně a miluji všechny druhy. Cena mi nepřijde nijak přehnaná a plusem je i to, že je seženete prakticky kdekoliv. Doporučuji.

26.02.2019

Ochutnala jsem mekke smetanove karamelky a smekam pred vyrobcem. Velmi jemna,lahodna a na jazyku se rozplyvajici chut karamelek me dostala. V nas v Bille jsou vzdy u pokladny na ocich,takze lakaji k nakupu.

11.02.2019

jakožto milovnice karamelu a těchto druhů bonbónů musím říct,že tohle je pecka.Miluji hlavně ty žvýkací,ty jsou prostě nejlepší a plněné?No to je takový bonus,který se neodmítá :) kdo tyto druhy bonbónů miluje jako já,tak ať rychle utíká pro jedno(nebo raději více) balení

nevýhoda je že rychle mizí :(

09.02.2019

Chutově skvělé bombony a velký výběr příchutí a i některé bez cukru.Oceňuji ještě jednotlivé balení, které si můžu dát samostatně do kabelky a vzít do práce.Opravdu je mohu doporučit, když člověka hodí mlsná!

02.12.2018

Jelikož miluji karamel a tím pádem i karamelové bonbóny, toto je vždy první věc, na kterou v obchodě sáhnu a dokonce doma zmizí úplně nejdříve že všech. Škoda, že se u nich přibírá stejně jako u ostatních.

Jedinou nevýhodou těchto bonbónů je, že se po nich neskutečně přibírá, ale to u všech.

30.11.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Jee tyhle bombony miluji uz od meho detstvi jsou porad stene prichuti nejradci mam ty karamelove ktere se daji kousat a ty co se daji cucat ta jejich uzasna chut i moje deti je miluji jsem schopna snist balicek na posezeni

04.07.2018

S přítelem dokážeme jeden balíček těchto bonbónů sníst během hodiny. Jsou úžasné! Miluji karamel, zkusila jsem spoustu sladkostí s touto příchutí, ale snad žádná nebyla tak dobrá jako tyhle bonbóny :))

Karamel se občas lepí na zuby, ale to je maličkost

04.07.2018

Německá společnost Werther's Original produkuje své bonbóny do světa již několik desítek let a já osobně nejspíš neznám člověka, který by neznal jejich jemnou karamelovou chuť. Každý milovník karamelu najde uspokojení svých chuťových pohárků právě v těchto karamelkách. Jestliže mám hodnotit bonbóny této značky, tak osobně mi nejvíce chutná klasika Werther’s Original Cream Candies či Werther 's Original Chocolate Toffees. Plný počet hvězdiček bohužel neudělím, ale to z toho důvodu, že já dávám přednost čokoládě nad karamelem ;-)

04.07.2018

Německá společnost Werther's Original produkuje své bonbóny do světa již několik desítek let a já osobně nejspíš neznám člověka, který by neznal jejich jemnou karamelovou chuť. Každý milovník karamelu najde uspokojení svých chuťových pohárků právě v těchto karamelkách. Jestliže mám hodnotit bonbóny této značky, tak osobně mi nejvíce chutná klasika Werther’s Original Cream Candies či Werther 's Original Chocolate Toffees. Plný počet hvězdiček bohužel neudělím, ale to z toho důvodu, že já dávám přednost čokoládě nad karamelem ;-)

02.07.2018

Werther’s Original Cream Candies jsou mé oblíbené krémové karamelové bonbóny, které se rozpoštějí na jazyku. Kupuju si pouze ovocné bonbóny ale Werther’s Original Cream Candies jsou jediné karamelové, které jsem si oblíbila. Bohužel pokaždé dojdou až velmi rychle :D.

08.06.2018

Pekne baleni.Nadsenci karamelu urcite jasaji.Me po karamelu boli zuby a nikdy.mi prilis nezachutnal.Cena krasna a urcite potesi.Urcite maji skvelou chut ktere malokdo nepodlehne.Karamel je takovym zazrakem velke chuti

04.06.2018

Bobony zmizeli skoro hnedka kdyz jsme se dilavaly na televizi a u toho plsaly bombony moje jenoblibenejso chut je Werther´s Original tyhle si kupujeme porad a porad chutnajinstejne jak když jsme byli mali

15.04.2018

Werther’s Original jsou bonbony mého srdce. Dovedli mě k nim mí prarodiče, kteří je mají moc rádi a já si je u nich často dávám. Mají jemnou smetanovou chuť a já jsem schopná sníst celý balíček klidně celý

14.04.2018

Werther’s Original jsou prostě moje! Miluji jejich chuť. Jsou kvalitní, chutné, zbytečně nejsou přeslazené a jsou podle mého gusta. Nabízím je i návštěve, máme je rádi celá rodina. A navíc je kupujeme pravidelně

27.03.2018

Tak tyto bonbony byly úplně skvělé. Hned jak jsem je dala do pusy, zmizely rychleji než bys řekl švec. Werther’s Original vyrábí dohromady 5 druhů, ale nejvíce mě zaujaly právě bonbony bez přidaného cukru. Byly výborné a nikdo by ani nepoznal že tam ten cukr není.

24.03.2018

Vynikající bonbonky. Moc jsem si oblíbila smetanové bonbony s karamelovou náplní a klasické měkké karamelky. Jsou výborné,chutnají opravdu skvěle.Úplně se rozplývají na jazyku. Myslím,že jsou velice kvalitní. Můj otec si je také oblíbil,ty bez cukru :) Určitě doporučuji ochutnat.

Žádné nejsou.

12.03.2018

S těmito bonbony mám neodmyslitelně spojené dětství, takže nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Chuť bonbonů Werther’s Original je opravdu plná, poctivá a hlavně ničím jiným nenahraditelná.

10.03.2018

tydle cukrovíčka miluje celá naše rodinka, příjemná chut karameliu co se na jazyku rozplýva moc hezkej obal , chválím všemi deseti, už se tesim na dalsí nakup dalsích werthers kokinek, doporučuji všem

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

12.02.2018

Bonbóny jsou opravdu velmi chutné. Jejich konzistence je velmi jemná. Chutnají hlavně mé přítelkyni. Ta doma bez sladkého nemůže ani existovat. Mě osobně chutnají ty v čokoládě, protože čokoládu má rád. Tyto bonbóny velmi doporučuji, protože jsou skvělé

07.02.2018

Mela jsem tu cest tyhle bonbonky ochutnat. Nemam co dodat. Chut je bajecna. Ochutnala jsem Mekke karamelky a pak ty karamelove v cokolade. Chutnali mi oboje a tezko rict, ktere jsou lepsi :) Vyrobek je velmi kvalitni a chutove vynikajici.

16.01.2018

Werther’s Original Cream Candies to je TOP bonbon, je to návrat do dětství, i když je to tolik let, chuť je pořád dokonalá, smetanová, prostě nepopsatelně dobrá, u nás doma jak se koupí okamžitě mizí,

18.12.2017

Slaďoučké bonbonky Werther’s Original mám moc ráda. Nejen tedy já, ale i celá má rodina, hlavně tedy děti :) Mají příjemnou sladkou smetanovou chuť a nejraději bych vždy snědla úplně všechny sama :) jsou výborné

nic

08.12.2017

Karamelky miluji a tyto od Werters Original jsou výborné.Akorát je musím před dětmi schovávat jinak by mi je hned snědli :D Je to takové moje tajné mlsání :D Všechny druhy jsem ještěbohužel nevyzkoušela ale s radostí je otestuji :D

žádné

30.11.2017

Bonbóny Werther’s Original patří v naší rodině k oblíbeným sladkostem. Mlsají je u nás dospělí i děti. Jejich chuť je smetanově krémová. Pokud si chceme dopřát sladké pořídíme si právě bonbóny Werther’s Original.

29.11.2017

Vyyborneeeee, jsem milovnik karamelu a cokolady, tyto kombinace ve mne vyvolavaji pocit slasti. Blkarameloveho bonbony jsou smetanove, nektete bez cukru a tanci s mym jazykem a mou chuti tango. Velice je miluki. Za mne 1******

21.11.2017

Bonbóny Werther’s Original jsou prostě klasika už x let. Jsou pořád stejně tak dobré, jako byly dříve. Mám štěstí, že je prodávají i u nás v obchodě, kam chodím nakupovat. Všechny druhy jsou vynikající. Ta chuť.

14.11.2017

Snad nejlepsi bonbony co znam, nejvic me oslovila ta cokoladova verze, cokoladu miluje cela rodina a ve spojeni s karamelem je to vyhra. Bonbony doma nikdy nevydrzi dele nez par dni. Je to jedna z mych uplne nejoblibenejsich sladkosti :)

01.11.2017

Kupujeme u nás v Hrušce pravidelně. Mají je rádi děti i my. Mají úžasnou karamelovou chuť. Když docucáte jeden, musíte si hned vzít druhý. Skoro bych řekla návykové. :D Nejraději máme ty v té krabičce.

25.10.2017

Tyto bonbóny doma.milukeme kdysi nám je vozil tatínek z Německa teď už se prodávají i u nás a mají úžasnou karamelové chuť ,nemůžu jim.odolat kdo.ma rád karamel tak toto je jedinečná správná volba koupit

20.10.2017

Miluji karamel a miluji lahodnou chut těchto bonbonu, jak se rozplývají na jazyku. Je to pro mě symbol dětství a dovolené. Jsm moc ráda, že zrovna tahle společnost rozšiřuje svůj sortiment. DOPORUČUJI pro zlepšení nálady

16.10.2017

Skvělé bonbony ať už karamely měkké nebo cucavé bonbony, chuťově hodně podobné bonbonům Tofee, ale přesto jsou tyto bonbony lepší - chuťově. Kupuji je celkem často i neteři, vždycky když má narozeniny nebo svátek apod. a moc jí chutnají.

26.09.2017

Od těchto bonbónů jsem si ponechala i plechovou krabičku, ve které bonbóny byly. Speciální balení, známá značka dávno v zahraničí a chutove dobré. Bonbóny mám vždy nějaké v kabelce pro chuť, náladu, nebo doma, když by někdo z rodiny chtěl.

21.08.2017

Tohle jsou nejlepší bonbony.Jsou velmi kvalitní,výborné a chutnají celé rodině. Nejvíc mě zaujaly karamelové bonbony v čokoládě.Jejich chut je opravdovým zážitkem pro chutové bunky :) Jsou jemné,sladoučké a prostě výborné!

05.08.2017

Na tyhle bonbonky mě zlákala reklama v televizi :) Jsou opravdu výborné,kvalitní a nemám jim co vytknout. Já s přítelkyní jsme si pochutnávaly na Werther’s Original Cream Candies.Tyhle bonbony si pamatuju,že jsem jedl v dětství a mám snimi spojené příjemné zážitky. Syn si zas pochutnával na karamelkách a mohl s epo nich utlouct,tak veliká spokojenost a doporučuji

02.08.2017

Tyto bonbóny kupuji pravidelně své dceři, která je miluje. Jsou opravdu moc dobré, mají jemnou mléčnou chuť a jen se rozplývají na jazyku. Na mě jsou teda až moc sladké, ale pro milovníky cukru je to skvělá volba. Já osobně mám nejradši variantu karamel v čokoládě a dcera ty klasické smetanové.

17.07.2017

Jsou fakt hrozně dobré. Měli jsme na zkoušku, hodně dlouho už sem tak velmi dobré karamelky nemněla. Jsou chutné a rozplývají se na jazyku. Chuť je jemná, vláčná a velmi dobrá. Doporučuji na večerní mlsání k telce :-) Ani nejsou drahé

05.07.2017

Vynikající bonbóny. Jsou během dne pryč. Nejsou citit zadnou umelotinou a hrozně moc hezky voní.

02.07.2017

Lahodna prichut a mooov mi chutnají,cena prijatelna,krasne recenze,miluji i me dětičky ,krasny obal.Karamel miluji ze všeho nejvíce a mohu jen a jen se vschuti doporučit.Skvela volba pro mlsnouny😁.😀

Nic

29.06.2017

Vynikající. Nejlepší bonbóny na světě. Všechny. Doporučuji.

17.06.2017

Zakoupila jsem měkké karamelky a jsou opravdu luxusní. Pochutnala si na nich cela rodina včetně mého 4 leteho synka:-) Tyhle bonbóny budeme kupovat pravidelně, jelikož jsou opravdu Vynikající! Jde vidět, ze jsou opravdu kvalitní.Doporucuji

Ta cena je trosku vysoká.

24.05.2017

Karamel zboznuji a z techto bonbonu mam pocit, ze jim opravdu poctivy karamel :) ja rada doporucuji :) a mam doma nekolik balicku, nektere i z nemecka a tam jsou jeste o neco lepsi nez na ceskem trhu, ale to je tak se vsim :)

Ty co jsou hladke a tvrde, hrozi spolknuti u malych deti...

10.05.2017

Werther's Original patří mezi mé nejoblíbenější bonbony z dětství. Hned jak se vysloví jejich název cítím tu jejich úžasnou smetanovou chuť, která mě hned pohladí na srdci a nejradši bych se vrátila do dětství.

06.05.2017

Bonbóny jsou opravdu velmi chutné. Jejich konzistence je velmi jemná. Chutnají hlavně mému příteli. Ten doma bez sladkého nemůže ani existovat. Mě osobně chutnají ty v čokoládě, protože čokoládu mám ráda. Tyto bonbóny velmi doporučuji, protože jsou skvělé

05.05.2017

Tak tohle je moc a moc velká dobrota. Už je máme rádi dlouho. Ta karamelová sametová chuť je prostě hříšně dobrá. Kupujeme je pravidelně a budeme i nadále. Naše malé děti je milují a my dospěláci taky.

20.04.2017

Bonbony jsou skvělé. Určitě doporučuji. Nejsou nikterak sladké, u nás doma dost oblíbené i u tatínka, který sladké nejí vůbec. Pro mě osobně je to bonbon, který si vychutnám, ale zároveň ve mě nezpůsobuje urputnou chuť na další sladkosti, což je obrovské plus.

16.03.2017

S přítelem jsme oba velice mlsní a nevyhnuly se nám ani tyto karamelové dobrůtky. Jsou naprosto dokonalé - jak svou chutí, tak svou konzistencí. Určitě doporučuji. Ale zároveň varování-jsou návykové! :-P

08.03.2017

Karamelové bonbony mam velmi ráda, absolutním vítězem je pro mě klasický tvrdý karamelový bonbon, ale i ostatní druhy jsou vydařené. Líbí se mi i malá krabička do kabelky, protože když jsem si tam hodila jednotlivě ty klasické, tak se mi rozbalily.

poměrně sladké

09.02.2017

Werthers original kupuji uz par let. Znam ale jen ty pevne prichut toffee.jsou to jedny z nejlepších bonbonu co znam a u nas doma nikdy nechybi.urcite vyzkousime i dalsi prichute a tvary ktere me velmi lakaji.

04.02.2017

Bonbony Werther"s Original jsou osvědčenou klasikou. Snad jediné, co bych jim vytkla, je jejich poněkud vyšší cena - i když ono je to na druhou stranu vlastně dobře, protože jinak by jich člověk zvládl spořádat opravdu hodně. Úžasná smetanová chuť, doporučuji;-)

19.01.2017

Lahodné karamelky a cucavé bonbony úžasně mléčné chuti. U nás velmi oblíbená pochoutka. Jen je pravda, že balení se nám zdá vždy malé :-))) Ale to je rozhodně náš problém :-) Takže super a doporučuji

11.01.2017

U nás doma už se jiný nekupujou! Nejlepší bonbonky, bezkonkurenčně! ❤ milujeme je všichni 😊 Vybrat nejlepší druh je nemožné, každy druh má něco do sebe 😊 Mohu jen doporučit! Budou chutnat nejen Vám, ale i Vašim dětem! 😊

Žádné! 😊

20.12.2016

Bombony zmizely do 3 dnů,nemůžu se rozhodnout které byly nejlepší,protože mě chutnaly uplně všechny.Ale asi top byly Werther´s Original Smetanové bombony bez přidaného cukru.Uzasné,moooc Nám chutnaly,když jsme zakoupili.

Žádné,boží chut.Moc dlouho nevydrží.:D

15.12.2016

Tak tyhle bonbony si pamatuji jako malá holka.Ta chuť je prostě nezapomenutelná.Myslela jsem ,že se už nevyrábí,ale nedávno jsem na ně viděla reklamu v televizi a hned jsem se po nich začala pídit.Bohužel pro mě marně.U nás na vesnici je nemají,možná v "tescu",ale tam si nikdy nevzpomenu.

13.12.2016

Tak jsem ochutnala vcera u kamaradky ty klasicke. na me strasne sladke, zkusim si koupit ty bez cukru :-) jako chutove super, ale ja sem preslazena na tri dny dopredu!! pro deti nebo jako darek do balicku urcite koupim obal moc hezky a chut take moc dobra... doporucuji

12.12.2016

Tak jsem neodolala a vyzkousela ty klasicke tvrde bonbony.. jsou opravdu dobre karamelovo smetanova chut je opravdu takova karamelovo smetanova zadna umelina stoho citit nejde... urcite si koupim znovu strasne rychle zmizely... doporucuji urcite ochutnat ;-)

12.11.2016

Bonbonky jsem netestovala, aké znam je již dlouho. Neznam lepsi karamelove bonbony než jsou tyto. Nejlepší pro mě jsou ve variante bez cukru, ale jak se dělají :-D Chutnají mi i plněné, ale ty ne tolik jako klasické bez plnění a s cukrem :-)

06.11.2016

Báječné bonbóny pro milovníky čehokoliv sladkého. Mají dokonalou chuť, je poznat, že jsou poctivé. Opravdu chutnají, a to jak dětem, tak i dospělým, pochutná si na nich opravdu každý. Skvělé když vás honí mlsná.

04.11.2016

Bonbóny kupujeme celkem často. Moc dlouho v misce nevydrží. Jsou skvělé i když třeba přijde návštěva. Chuťově jsou moc dobré a za chutnala za chutnalo nám všechny. Výborné a chutnají i mě i přesto, že na sladké až tolik nejsem. :)

31.10.2016

S dcerkou jsme si tyhle bonbony koupily,když je měli v akci a jsou vynikající. Vybraly jsme si ty klasické smetanové bonbony a ta chuť byla úžasná,karamelová a lahodná. Určitě vyzkoušíme ještě měkké karamelky,protože jsem na ně po přečtených hodnoceních dostala chuť :)

13.10.2016

Tohle jsou moc moc moc výborné bonbóny. Mají vynikající chuť a doma jsou vždycky hned pryč. Jsou cumlavé, tudíž alespoň chvíli díky tomu vydrží, jinak by byly pryč ještě dřív. Nejlépe i bonbóny.

11.10.2016

ne nadarmo mi říkají Karamelka, karamelovou chuť prostě zbožňuji, ale bohužel moc mlsat nesmím, tak když už náhodou mlsám, tak si vybírám a tyto Werthers original jsou prostě jedničky na trhu i v mém košíku

11.10.2016

miluji sladkosti a bonbony, a mám moc ráda smetanové příchutě, na trhu jich moc není, proto jsem zvědavě ochutnala tyhle a jsou opravdu vynikající, hlavně karamekly mi moc chutnají, nejsou tvrdé, nedrolí se, jsou v puse moc příjemné, sladké tak akorát- prostě ideální bonbony pro mě :-)

06.10.2016

Tyto bonbony jsou velice chutné,smetanové,karamelové a rozplývají se v ústech.Líbí se mi i praktické balení,a chutná i dětem.A nejsou moc přeslazené.Chut vydrží dlouho v ústech.Líbí se mi že je každý zvlášt zabalený

01.10.2016

Pro mě jedny z nejlepších bonbonů. Krásně smetanové, sametové a opravdu moc dobré bonbony. Znám je již řadu let. Když mám chuť na něco sladkého, jsou jasnou volbou. Chutnají mi od nich i karamelky. Jsem bonbonová a lízátková, mám je raději, než sušenku a nikdy mi v kabelce, či batohu nesmí chybět.

Příliš malý pytlíček, hned jsou fuč :-)

14.09.2016

Tyto bonbony jsou opravdu luxusni sladkost,, maji dokonale vyvazenou chut, ocenuji prakticke baleni, kdy je kazdy bonbon zabalen zvlast a tak nehrozi kumuleni bonbonu do jedne velke hroudy, jsou orpavdu lahodne

ponekud vyssi cena, ale za tu slast to stoji..

31.08.2016

Tyhle luxusní karamelky máme velmi rádi, někdo tu píše že jsou dost drahé, ano jsou, ale pořád lepší koupit pár dražších bonbonů, než tu mít hromadu třeba levných bonbony, nebo čokolády které se ale bohužel jako čokoláda jen tváří. Takže za nás ano, tyhle budeme kupovat i nadále.

16.08.2016

Werther’s Original Cream Candies jsou opravdu jedinečné bonbony, které dokáží zvednout náladu. Jemná chuť vás odvede do jiné dimenze :-) Do budoucna vyzkouším i jiné druhy. Ostatním mohu jen doporučit

16.08.2016

Milujeme je snad všechny ,ale nejvíc ty cucací bez náplně :) Máme je neustále v autě :) Nyní je kupujeme celá rodina.. Karamely jsou prostě klasikou a vždy když si jeden bonbon dám,připomene mi to prababičku,která pro mne měla vždy nějakou v kapse zástěry :)

nevím o záporech :) Možná by se šiko nějaké obří balení :D

16.08.2016

Nevyzkoušela jsem zatím všechny variace, ale bonbony typu karamelky, to je moje. Smetanové karamelky plněné čokoládovým krémem, to je slast. Nevím, zda prodávají i v kamenném obchodě, já si je objednala z internetu. Určitě vyzkouším i další příchutě.

Trochu vyšší cena

15.08.2016

Naší rodinou velmi oblíbené bonbony. Nejraději máme Creamy Filing. U nás musí být vždy zásoba, když přijede vnuk tak je to naše oblíbené mlsání. Kamarádce zase kupuji jako drobnou pozornost bonbony bez cukru, které má velmi ráda a oceňuje jako diabetička že jsou bez cukru. Za naši rodinu doporučuji :-)

11.08.2016

ten kdo drží dietu nebo se snaží zhubnout by se měl těmto bonbonkům obloukem vyhnout :D Jsou opravdu výborné a navíc vypadají velice lákavě. Karamelová chuť je velice výrazná a zároveň se bonbony tak říkajíc rozplývají na jazyku. Myslím, že jim každý těžko odolá...

03.08.2016

Tyto bonbony jsem koupila na oslavu dceřin narozenin a dobře jsem udělala. Musím říct, že se po nich jenom zaprášilo a všichni se ptali ,jestli ještě máme.Bohužel jsme neměli,ale příště nakoupím určitě více pytlíčků. Jejich chut byla originální, pro nás celkem nepopsatelná, prostě výborná. Musím ocenit i velikost balení. Doopravdy vynikající bonbony, všem doporučuji alespon vyzkoušet

myslím, že cena odpovída kvalitě

28.07.2016

Výborné!!!! Lepší bombony jsem nejedla!!! Skvělá, jemná, sladká chuť, rozpouští se na jazyku, jemňounká chuť, výborná na nervy, pro děti. Chutnají všechny skvostně, stačí jeden dva a zaženou chuť na sladké

12.07.2016

Mám moc ráda tuto dokonalou chuť bonbonu. Pro mě jsou tyto karamelové bonbony nejlepší ze všech, které jsem v životě ochutnala a znám. Dokonce máji i vzhled k ,,nakousnutí ". :-) Všem je moc doporučuji.

Trochu vyšší cena.

11.07.2016

Tyto bonbony jsou opravdu výborné. Nejvíc mi chutná varianta smetanových bonbonu s karamelovou náplní, ale oceňuji také variantu smetanových bonbonu bez cukru. Bonbony určitě budou chutnat každému, kdo má rád sladkosti :)

16.06.2016

Moc rád mlsám sladké, ale v poslední době silně klesá kvalita mnohých dobrot, cukr je nahrazován různými chemickými náhražkami apod. Tyto karamelové bonbony jsou však vynikající, dokonalé, velmi jsem si pochutnal!

16.06.2016

Bonbonky jsou sladké, na jazyku se sami rozplynou, chuťové variace jsou všechny naprosto vynikající. Člověk si na nich pochutná a vzpomene si na kvalitní bonbony svého dětství, které neobsahovaly žádné náhražky.

14.06.2016

Na bonbonech jsme si moc pochutnaly, všechny varianty jsou vynikající. Chuť je lahodná, rozplývají se na jazyku, jsou jedinečné, není možné je nahradit levnými "karamelkami". Prostě mňamka, kterou doporučuji!

13.06.2016

zatím u nás tyto bonbonky vedou na celé čáře, ale musíme opatrně jsou vážně moc jedlé .-)) Lahodná a jemná chut, která je uplně dokonalá...Miluji Werther´s a to všechny druhy a jsou i skvělým dárkem .-)

žádná negativa .-))

12.06.2016

Tyhle karamelky milujeme opravdu celá rodina. Mají luxusnou a jemnou chuť a co je velké plus, nelepí se na naše citlivé zuby. Vrele všem doporučuji, co radi mslají. Pak se už jen od nich odtrhnout :)

12.06.2016

Výborné bonbony, vždy se po nich zapráší. Ale rozhodnout se ,které jsou nejlepší je těžké. Nám chutnají snad všechny. Manžel musí vždy zásobu,aby si mohl brát sebou do práce. Opravdu jsou mňamka.. :-)

Nenašla jsem žádné, snad jen že jsou pouze v malém balení.

10.06.2016

skvělá chuť, kterou si kařždý zamiluje a to nejemn milovníci sladkostí, ale i ti co si smlsnou jen občas ..vzhledem k tomu, že patřím meziu ty co musí mít v kabelce neustále nějaký bombon..tak tento právě patří mezi ty které vybírám tymusí být nej

ach ty kalorie

09.06.2016

I když se mi v testování nezadařilo, inspirovalo mě to a sama jsem zakoupila pro svou rodinu i sebe celou kolekci těchto bonbonů..Některé jsem znala z dřívější doby, proto jsem je chutnala s obavami, zda to nebude jako u mnohých jiných výrobků, které znám ze svého mládí, tedy pocit, že už to není ono. Naštěstí to tak nedopadlo, bonbony chutnaly úplně stejně, jak jsem je měla v paměti. Nejvíce u mne bodují karamelky, jsou až hříšně sladké, rozplývají se. U dětí vítězily ty cumlavé. Bonbony i krásně voní.

Vyšší je cena, i když jsem kupovala " v akci". A pak také ta kalorická nálož, nedokáži odolat, vzít si jen jeden bonbon, po otevření balení se po nich hned zapráší.

01.06.2016

Chuť těchto bonbónů mám spojenou s dětvstvím, jsem ráda, že se opět vracejí na trh, a to dokonce v nových příchutích. Jsou pořád báječné, líbí se mi novinka bez přidaného cukru, ty jsou opravdu výborné.

Vyšší cena.

30.05.2016

Tuto kávu si kupuji pravidelně a to pro její dobrou chuť a bohatou pěnou. Dávám si tři kávičky denně, a právě tato mi vyvolá příjemnou náladu. Vyzkoušela jsem již mnoho káv creme, ale tato u mě zvítězila a určitě bych jí doporučila. Vyhovuje mi i její balení. V obchodě je vždy k dostání.

26.05.2016

Tyhle karamelky jsou opravdu výjimečné! Mají velmi jemnou chuť, nejsou příliš sladké, chemické, zkrátka jsou skvělé! Musím se doslova držet jako na řetězu, abych je nespořádala na posezení! Jsou úžasné!

26.05.2016

Byly opravdu vynikající všechny. Vyzkoušela celá rodina a shodli jsme se na tom, že nejlepší byly ty plněné karamelem a namočené v čokoládě, bohužel už si nepamatuji název. Určitě si je budeme kupovat i nadále.

Cena

25.05.2016

Bonbóny Werther’s Original si kupuji často do kabelky. Jsou opravdu dobré.Nezaměnitelné.Měkké smetanové karamelky mám asi nejraději.Mé děti se po nich mohou utlouct.Doporučuji všem co mají rádi karamel v jaké koli podobě.

24.05.2016

Bombónky milujeme celá rodina - vybráni jsme nebyli, přesto jsme koupi tohoto pamlsku neunikli. Chutnají dobře. Vejdou se kamkoliv, i do kabelky, i na svačinku do školy. Jsou vynikající, jejich chuť, jejich barvička. Občas je kupuji.

18.05.2016

Nejlepší bonbony,milujeme celá rodina.Jsem ráda,že se zachovala tradiční receptura.Nejlepší jsou karamelky,ty si pamatuji z dětství,ale ty u nás dlouho nevydrží,proto kupujeme tvrdé,výborná smetanovo-karamelová chuť.Mám je ve všech kabelkách :-D

12.05.2016

nevěřila jsem, že bych mohla být z nějakých bonbonů takhle nadšená..ale ochutnala jsem u rodičů, a od té doby už si jiné nekupuji. lahodná chut, cena také není nejhorší. navíc mi nepřijde ani nejhorší složení, takže za mě plný počet hvězdiček :)

možná málo bonbonů v balení :)

09.05.2016

Bonbony jsou výborné, chuť je jemná a nejsou přeslazené, nejvíc mi chutná verze bez cukru a vyhovuje verze v krabičce - akorát do kabelky. Líbí se nám také vzhled obalu. Ostatní členové rodiny mají nejvíc oblíbené měkké karamelky v čokoládě :-)

09.05.2016

I když jsem bonbóny u vás netestovala i tak jsem je ochutnala u kamarádky a musím říct, že jejich chuť je famózní. Velmi mě chutnali snad všechny ona byla součástí vašich testerek tak jsem mohla zhodnotit i já. Někdy za čas si je koupím a pochutnávám.

05.05.2016

Bonbony Werther’s Original Cream Candies znám a ráda již dlouho kupuji nejen dětem,ale i sobě a mě je kupovala i moje maminka. Jsou to takové naše tradiční bonbony. Jejich chuť je karalelověsmetanová a neopakovatelná, prostě a jednoduše, zkuste je,neprohloupíte

29.04.2016

Bobmony zmizely ještě ten den co jsme je dostali. Velmi chuztné, chutnají jak dětem tak dospělým, já bych se po nich mohla utlouct. Mohu jen doporučit, až je někde zase najdu ke koupi rozhodně zakoupím i více balení. Ta karamelová chuť je prostě božská

25.04.2016

Bože..já tyhle bonbony prostě a jednoduše miluji. Je to úžasná, sametová chuť. Takové bonbony nám kupovali naši, když jsme byli malé děti. Všechny druhy jsme poctivě ochutnal a mohu říct jen jedno. Budeme kupovat pravidelně a už se na to těším.

22.04.2016

Naprosto výborné bonbony, připomínají mí nějaké bonbony z dětství, ale nemůžu si vzpomenout, jako té byly, jen ta chuť je prostě úžasná. Chutnaly naprosto celé rodině a samozřejmě nejvíce dětem a manželovi, který je na sladké,

19.04.2016

Karamel moc nemusím.Ale toto me přesvědčilo.Výborné příchutě i varianty.Potěšily celou rodinu a jsou k dostání téměř kdekoli.Cena přijatelná.Super pro ty,co miluji bonbony a především samotný karamel.:)

žádné.:)

11.04.2016

Sice jsem nebyla vybraná jako testerka, ale tyto bonbóny máme doma v oblibě hlavně měkké karamelky, úžasné se rozplynou v puse a nelepí se na zuby. Je to opravdový zážitek z mlsání a ne jen pro děti.

11.04.2016

Jak to ohodnotit jinak než prostě.....jedna báseň. bonbony jsou úžasné. Každý druh si mě získal. Kupujeme pravidelně, chutnají celé rodině. U mě trochu nostalgie, u ostatních prostě božská chuť. lahodná, sametová chuť, která si snad získá každého.

08.04.2016

Nejsem sice testerka, ale tuhle mlsku důvěrně znám. Tyhle bonbony jsem totiž jako malá milovala... úplně jsem na ně zapomněla ;-) asi bude na čase zavzpomínat. Mají nezapomenutelnou smetanovou chuť. Rozhodně kvalitní mlsání.

04.04.2016

Bonbóny Werther’s Original znám z dětství a to byl pouze jeden druh. Je výhoda, že si v dnešní době může člověk vybrat z více příchutí. Mají lahodnou smetanovou karamelovou příchuť, nejsou nijak "šizené", jsou kvalitní.

04.04.2016

Jé tyto bonbóny znám už tolik let... Když jednou za čas zahřeším, kupuji si jen tyto, a nejvíce karamelové... Jsou sladké ale ne přeslazené, jemné, chuťově nejlepší :-) a hlavně tu dobu co je znám, se za ta léta chuťově nikdy nezměnily....

03.04.2016

Tyto bonbonky miluje celá moje rodina.Už od mala jsem je zbožnovala mají skvělou karamelovou chut,která se rozplýva na jazyku.Tyto bonbony bych doporučila všem co rádi mlsají bonbonky a nebo si chtějí dobřát jen neco dobrého sladkého.