Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Ochutnejte pět variací bonbónů Werther’s Original

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

15.02.2016 | Testování

Nedostižné bonbóny Werther’s Original: vytvořené podle speciální receptury z pravého másla, čerstvé smetany a se spoustou lásky a péče.

Bonbóny Werther’s Original získaly svůj název podle německé vesničky Werther, ve které je na začátku 20. století poprvé vyrobil cukrář Gustav Nebel.

Již v roce 1909!

A stejně, jako tomu bylo tenkrát, i dnes je pro nás velmi důležitá péče věnovaná výrobě.
Proto jsou bonbóny Werther´s Original tak lahodné, jako kdybychom je vzali přímo z trouby mistra Nebela: jsou sladké, krémové a neuvěřitelně dobré!

Vyberte si tedy tu vaši nejoblíbenější karamelku:

Werther’s Original Cream Candies - opravdu jedinečný, smetanový a  krémový bonbon, který oslazuje lidem život již celé generace.

Werther 's Original Cream Toffees soft - měkké smetanové karamelky.

Werther 's Original Creamy Filling - smetanové bonbóny s karamelovou náplní.

Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě.

Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru.

Vybrali jste si? Jistě ano…Nechejte se tedy unášet lahodnou karamelovou chutí bonbónů Werther´s Original vyrobených právě pro vás.

A víte proč? Protože my víme, že jste někdo velmi výjimečný!“

Celkové hodnocení: 96%
Hodnocení: 204 testerek

vybraná testerka | 31.03.2016

Klady:

Bombony zmizely do 3 dnů,nemůžu se rozhodnout které byly nejlepší,protože mě chutnaly uplně všechny.Ale asi top byly Werther´s Original Smetanové bombony bez přidaného cukru.Moc děkuji za poslané vzorky :-)

Zápory:

Žádné nejsou

vybraná testerka | 23.03.2016

Klady:

Bonbony chutnaly velmi dobře. Jejich konzistence byla jemná a příjemná. Nejvíce mě zaujaly kombinace karamelového bonbonu v čokoládě a měkké smetanové karamelky. Velmi oceňuji to, že každý bonbon je ještě zvláště zabalený a lze si jich tak pár hodit např. do kabelky. :))

Zápory:

Žádné. S bonbony jsem byla spokojená.

vybraná testerka | 23.03.2016

Klady:

Bonbony chutnaly celé rodině. Ihned po obdržení balíčku jsem podělila o bonbony i rodiče, kteří rádi mlsají. Dle mých i jejich slov jsou tyto bonbony opravdu moc chutné. Mohu tedy jen a jen doporučit. V budoucnu tyto bonbony jistě zakoupím.

Zápory:

Zápory nevidím žádné. Vyšší cena je fakt, ale žijeme v době kdy se prostě za kvalitu platí vyšší cena.

vybraná testerka | 22.03.2016

Klady:

Už jsem jednou psala, ale nešlo mi to bohužel odeslat. Bonbony jsou opravdu výborné. Měkké karamelky byly nejlepší, s manželem jsme si opravdu mooooc pochutnali.. :-) Občas si je určitě ještě zakoupím.

Zápory:

Na to jak je malé balení mi přijde cena opravdu vysoká. Ale za kvalitu se hold platí, proto si je občas ještě koupím.

vybraná testerka | 22.03.2016

Klady:

Omlouvám se, že píši hodnocení až nyní , již jsem ho psala, ale nejspíš se neuložilo :-(. Moc děkuji za možnost otestovat tyto skvělé bonbóny, úplně nás nadchly. Nejvíce nám chutnaly bonbóny s čokoládovou příchutí :-). Ale i všechna ostatní balení zmizela rychlostí blesku. Bonbóny mají moc příjemnou chuť , z které nejsou cítit žádné chemikálie. Smetanová přírodní chuť je vynikající . Tyto bonbóny rozhodně doporučuji, jsou opravdu výborné!

vybraná testerka | 22.03.2016

Klady:

Miluji sladké. Nejvíc si moje srdce získaly karamelové bonbóny v čokoládě a měkké smetanové karamelky. Ty by měly být k dispozici v bezedných sáčcích :) Třetí v pořádí oblíbenosti jsou Werther’s Original Cream Candies, pamatuji si, že když jsme byli v zahraničí, tohle byl dárek pro děti bez kterého jsme se nikdy nemohli vrátit! Od té doby se paleta karamelových bonbónů Werther’s několikanásobně rozrostla. Za sebe můžu jen a jen doporučit!

vybraná testerka | 20.03.2016

Klady:

Bonbony jsou výborné. Každý si podle své chuti vybere. Doporučuji každému, kdo má rád sladké. Bonbony můžete jíst doma nebo si je vzít sebou na cesty do tašky. Bohužel mizí tychleji než by jste chtěli.

Zápory:

Možná až příliš sladké

vybraná testerka | 16.03.2016

Klady:

Po bonbonech se jen zaprášilo. Nejvíc nám chutnaly Werther 's Original Cream Toffees . Ty se rozplinuly na jazyku. Škoda, že jich není v balení víc. Všechny byly naprosto luxusní. Ty "žvýkací" karamelky, jsme snědli během chvilky a ještě to bylo málo, jak jsou výborné. Určitě je koupím, až je uvidím.

vybraná testerka | 15.03.2016

Klady:

Bonbóny Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru - jsou skvělé. Jejich chuť je naprosto originální, vyvážená, smetanově hedvábná. Výhodou těchto karamel je, že se tolik nelepí na zuby, jako to bývá zvykem u jiných podobných výrobků. Oceňuji především malé balení, které se vejde i do kabelky, takže v případě nutnosti (:) ), je vždy po ruce. Dětem nejvíce chutnali Werther 's Original Chocolate Toffees, tedy bonbony s čokoládovou polevou. Velice pěkně jsou řešené Werther 's Original Cream Toffees soft, kdy je každá karamelka zabalena do zlatého obalu. Škoda, že už bylo po vánocích, možná bychom je doplnili na stromeček.

Zápory:

Žádné zápory jsme nenašli, bonbony jsou naprosto luxusní ;-)

vybraná testerka | 15.03.2016

Klady:

Předem bych moc chtěla poděkovat za možnost testovat tyto skvělé bonbóny. Chutnali nám úplně všechny vyzkoušené bonbóny. Nejvíce vyhovují bonbóny Cream Candies v krabičce, která je skladná a vejde se do každé kabelky, tašky, batohu a bonbóny jsou stále při ruce - nechá se mlsat i mimo domov. Vynikající je i velikost bonbónů. Bonbóny se pěkně rozpustí a nelepí se na zuby. Za mne jsou všechny výborné.

Zápory:

Nevýhodou snad jen malé množství vynikajích bonbónů.

vybraná testerka | 15.03.2016

Klady:

Chutnali mám všechny bonbóny Wertherś Original, ale nejlepší a tudíž hned pryč byli Soft Chocolate Toffees (Měkké karamely se smetanou) a Soft Creame Toffees ( Karamely v mléčné čokoládě). Rodině tyhle dvoje chutnali nejvíc a ani se tolik nelepí na zuby jako jiné karamelové bonbóny. Creamy Filling ( s karamelovo-krémovou náplní) jsou také výborné. A Cream Candies jsou klasika od Wertherś Original které znám už dlouho. Ale ostatní pro mě byla novinka. Malé balení do kabelky je skvělé praktické balení, můžu mlsat i mimo domov. Testování si užila celá moje rodina . Jak přišel balíček z bonbóny všichni se na něj vrhli a ochutnávali, který je nejlepší. Díky že jsem se mohla testování zúčastnění.

Zápory:

žádný

vybraná testerka | 14.03.2016

Klady:

Karamelky mě moc chutnali, hlavně ty v čokoládě. Takže ty vyhráli v mém testování. Ale jinak mi chutnali všechny, je z nich opravdu cítit mléčná karamelová chuť, kterou mám moc ráda. Klasické tvrdé mi připomněli dětství a oceňuji i praktické malé balení do kapsy. Takže můžou být pořád při ruce, když přepadne mlsná.

Zápory:

Je jich málo v sáčku :-(

vybraná testerka | 14.03.2016

Klady:

Nejvíce mi chutnaly Werther 's Original Cream Toffees soft, ty jsou krásně měkké, rozpouští se, nelepí se. Ostatní byly také výborné. Všechny balíčky zmizely do týdne. Krásná, karamelová chuť, která nezklame.

Zápory:

Werther 's Original Chocolate Toffees - u tohoto výrobku mi vadilo, že když se kousaly, lepily se na zuby. ale zase když se jen cucaly byly výborné.

vybraná testerka | 13.03.2016

Klady:

Tento výrobek vřele doporučuji. Karamelky jsou sladce mléčné. Za mezi nejchutnější považuji Chewy caramels pro jejich měkkost a Cream Candies,které se dají mlsat bez obav z přibývajících kil, tím že neobsahují cukr.

Zápory:

Snad jen na Chocolate toffees mi vadila čokoláda,ale to je jen můj pocit.

vybraná testerka | 12.03.2016

Klady:

Bonbóny jsou naprosto vynikající.Luxusní chuť u všech, nejvíce mě však nadchly bonbóny s čokoládovou polevou.Nejde se od nich odtrhnout. Kdo má rád opravdu poctivou a silnou chuť smetany a karamelu přijde si s těmito bonbóny opravdu na své.Vřele doporučuji

Zápory:

Nenašla jsem jediný zápor

vybraná testerka | 12.03.2016

Klady:

Na testování se nás bylo hodně. Ale všem opravdu velmi tyto karamelky chutnaly. Ocenuji, že byly jednotlivě zabalené , dutíž se nelepili k sobě. Chut byla opravdu karamelová, vůbec se nelepili na zuby. Cestovní balení v krabičce je fajn, vejde se i kapsy. Za nás jen samé klady k těmto karamelkám.

vybraná testerka | 11.03.2016

Klady:

Všechny bonbony jsou výborné, bylo nás na testování víc a málem jsme se o ně poprali:) Každý jich chtěl ochutnat co nejvíc, ale nakonec jsme se poctivě podělili, aby každý ochutnal od každé varianty a chutnali skutečně všem, mě osobně nejvíc ty v čokoládě. Bojím se karamelek kvůli zubům, ale to u těchto nehrozí, na zuby se nelepí.Opravdu vynikající, děkuji

Zápory:

Je jich s sáčku málo, hlavně těch čokoládových

vybraná testerka | 10.03.2016

Klady:

Určitě bych doporučila každému kdo rád mlsá. Mě nejvíce překvapila chuť bonbonu bez cukru i když tam nebyl cukr tak byly sladké tak akorát. U dětí vyhráli bonbony s mléčnou čokoládou. Určitě u nás nebudou chybět když budeme mít chuť na sladké.

Zápory:

žádné

vybraná testerka | 10.03.2016

Klady:

Jedním slovem - luxus. Bonbony jsou výborné, ať se jedná o jakoukoli variantu. Karamely se mi nelepily na zuby, čehož se bojím, ale tady ne. chuťově vynikající. Ocenila jsem i krabičkové balení, které je vhodné do kabelky či batohu. A kterým bych udělila pomyslné prvenství? Asi se nedokážu rozhodnout mezi Cream Toffees a soft Chocolate Toffee.

Zápory:

Bonbony jsou tak výborné, že jsme si brali stále a stále, až byl prázdný sáček. Doporučila bych tedy větší počet bonbonů v balení.

vybraná testerka | 08.03.2016

Klady:

Wertherś Original Soft Cream Toffees - jsou výborné, a ani se moc nelepí na zuby, Soft Chocolate Toffees - skvělá kombinace čokolády s karamelem (kdyby jich bylo více, tak s celou rodinou jsme schopný je sníst na posezení), Creamy Filling - výborné bonbony, které nejsou tak sladké, Cream Candies - jsou vynikající cucavé bonbony s lahodnou chutí karamelu a líbí se mi i to, že jsou v praktickém cestovním balení, což by mohlo být i u karamelek. Ze všech příchutí bonbonů celá rodina byla unešená.

Zápory:

V balení by mohlo být více bonbonů, jelikož jsou tak výborné, že se rychle snědí.

vybraná testerka | 08.03.2016

Klady:

Bombóny jsou moc dobré. Nejvíce u mě zabodovali ty s karamelem uvnitř. Tenhle typ bombónů mám nejradši a Werther"s Original dělá opravdu výborné. Jsem moc ráda, že jsem měla tu čest tenhle typ bombónů ochutnat.

Zápory:

Méně bombónů v balení.

vybraná testerka | 08.03.2016

Klady:

Bonbony jsou výborný, tento typ bonbonů mám nejraději,smetana a máslo udělá své. Nejvíce mi chutnali Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě a Creamy Filling a mé dcerce, která jim neřekla jinak než ,,její zlatíčka" (díky zlatému obalu) Werther 's Original Cream Toffees soft - měkké smetanové karamelky. I ostatní tvrdé bonbony jsou výborné, ale tyto tři balíčky byli pryč do tří dnů.

Zápory:

Snad jen závislost na nich :) Když je vidím, nelze odolat, jak jednou ochutnáte, tak už nemůžete jinak....

vybraná testerka | 08.03.2016

Klady:

Bonbony jsou naprosto úžasné,měkké karamelky snědla dcerka s chutí a cucavé karamelky mi přítel sebral do auta,že jsou skvělé. Na podobnou variantu bonbonů si pamatuji z dětství. Za naší rodinu velmi chválíme a doporučujeme.

vybraná testerka | 08.03.2016

Klady:

Krabičkovou verzi bonbonů Werthers Original oceňuji nejvíce, protože v kabelce se nerozsypou, v autě je můžete dát kamkoliv. Nejvíce nám chutnali ty v čokoládě, za mě milion hvězdiček :) A ještě jsem je dostala i k MDŽ (asi proto, že jsme je s dcerou hned snědly :D ) Doporučuji

Zápory:

V balení jich je docela málo, ale alespoň nebudeme vážit tunu :) Jinak jsem na nich žádné zápory nenašla :)

vybraná testerka | 08.03.2016

Klady:

Bonbony Werther´S Original jsou úžasné. Zmizly u nás za víkend. :) Nejdřív byly pryč Soft Cream, ty mi chutnaly asi nejvíc, karamelky se vůbec nelepily na zuby, což je velké plus. Ale ostatní jsou taky vynikající. Malé krabičkové balení udělalo velkou radost, praktické do auta. :)

Zápory:

V balení by mohlo být víc kusů, ale mám pocit, že i tak by to asi nestačilo :D

vybraná testerka | 08.03.2016

Klady:

Chuť je skvělá, bonbóny znizly během dvou dnů. Nejlepší byly pro mě a přítele ty bez cukru. Dceři chutnaly všechny, nejvíc však ty tvrdé karamelky. Vesměs dobře složení. Za mě nejlepší ty plněné tvrdé - jsou úžasné.

Zápory:

Zarazilo mě slozeni u jedněch bonbonů (palmový olej), ty čokoládové se hrozné lepí na zuby. Množství cukru - ale to vyrovná se složení, takže OK.

vybraná testerka | 07.03.2016

Klady:

Werther's bonbóny jsou opravdu úžasné, kvalitní, nádherně karamelové, jemné a chuťově vyvážené a rozplývají se na jazyku. Ve své kategorii patří k té vyšší sortě, kterou můžete nabízet návštěvě nebo si je dopřávat (nebo dětem) i za odměnu. Především varianta bez cukru mě překvapila, jak vynikající ty bonbony jsou. Ani náznakem nebylo na chuti znát, že cukr neobsahují - a pokud přece jen ano, tak jen v tom pozitivním smyslu. A i malé praktické balení potěšilo - rychle k dispozici pro ucumlávání bez zdržování se rozbalováním šustícího obalu. Ideální do kabelky, do kina, na výlet a k usypávání kamarádkám a rodině:) Cream Toffees mi připomněly polské krówky, chuťově i strukturou velmi podobné:) Taky výborné Mně osobně z testovaných druhů nejvíc chutnaly klasické Cream Candies, jejich varianta bez cukru a pak Creamy Filling. Ale parádní jsou všechny :)

Zápory:

Cream Toffees a Soft Chocolate Toffees obsahují palmový olej Soft Chocolate Toffees se děsně lepí na zuby

vybraná testerka | 07.03.2016

Klady:

Byli jsme celá rodinka při vyzvedávání natěšená, z dřívějška si pamatuji, že byli vždycky moc dobré a naštěstí se nic nezměnilo. Všechny jsme ochutnali a nedokážeme vybrat ty nejlepší, protože dobré byli všechny. Oceňuji krabičkové balení, tak akorát do kabelky.

Zápory:

V balení je málo bombónů.

vybraná testerka | 07.03.2016

Klady:

V pátek přišel balíček s bonbony a dnes už je dotestováno. Z dřívějška jsem znala Wertheŕs Original s výbornou smetanovou chutí. Nadchla mě variace těchto bonbonků v krabičce, tak akorát do kabelky, když mám absťák z nedostatku sladkého. Karamelky oceňuji za nelepivost na zuby / mé plomby jsou na svých místech/. Dlouho jsem váhala, které variaci udělím 1. místo. Nakonec jsem pomyslnou miss Wertheŕs Original zvolila měkké Toffees a první vícemiss se staly Creamy Filling.

vybraná testerka | 07.03.2016

Klady:

Bonbóny Werther´s Original jsme s rodinou testovali celý víkend :D. A musím říct, že potvrdili svou pověst a každý druh bonbónů byl vynikající a něčím výjimečný. Klasická smetanová chuť tvrdých candies bez cukru nás zaujala v cestovním balení a pár jich ještě na nás čeká v autě- skvělý nápad! Vynikající je i variace s náplní, jemné - ty moc chutnaly manželovi. Z měkkých bonbónů u nás vyhrali o kousíček netradičnější čokoládové. Děkujeme za možnost testovat!!!

vybraná testerka | 07.03.2016

Klady:

Bonbony jsem celá natěšená vyzvedávala v sobotu a hned po příchodu domů jsem se na ně vrhla. Do dnešní doby jsem znala jen Werther's Original Cream Candies, na které nedám dopustit, ale musím uznat, že mi úplně učarovaly Creamy Filling. Chuťově vyvážené, nepřeslazené, rozplývají se na jazyku...prostě všeho tak akorát. Za sebe mohu jen doporučit. :-)

Zápory:

Žádné.

vybraná testerka | 06.03.2016

Klady:

Bonbony mají skvělou chuť. Velice mne překvapily měkké karamelky, které se nelepí na zuby a nemusíte je pak ze zubů "dolovat" sto let. I Creamy Filling jsou božské. Škoda je, že u nás dlouho nevydrží a sní se za chvilku. :)

Zápory:

V balení je 5 a půl bonbonu. Více množství by nebylo na škodu.

vybraná testerka | 06.03.2016

Klady:

V pátek mi udělal radost testovací balíček s bonbonky. Čekala jsem jak přijedou v sobotu děti a pustili jsme se do rozbalování a ochutnávání.Dětem nejvíce chutnají Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě, které jsme ještě nikdy neměli. Jsou opravdu v puse lahodné a měkkoučké, jen se rozplývají. Nejraději by je nacpaly do pusy naraz všechny, aby jsme jim je nesnědli.Jsem ráda, že myslíte i na diabetiky za bonbonky Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru. Toto baleni je navíc vhodné do kabelky nebo na cesty do auta. Manžel si oblíbil naše staré známé Werther’s Original Cream Candies - rádi je cumláme a a sladká příchuť a smetanka je citit z nich z pusy na dálku. Nakonec můžu jen řici, že všechny bonbóny Werther’s Original jsou velmi kvalitní a zůstávají jedničkou na trhu. Balení přímo luxusní.

Zápory:

Zápory žádné.

vybraná testerka | 05.03.2016

Klady:

Werther´s Original dávám 1*. Jsou to výborné bonbony. Jde vidět, že jsou vyráběny s láskou a v té nejvyšší kvalitě. Nejvíce nám chutnají Original Cream Candies - opravdu jedinečné a smetanové. Jediné minus je to, že doma moc dlouho nevydrží :D

vybraná testerka | 05.03.2016

Klady:

Na testování, za které samozřejmě děkuji, jsme se doma doslova vrhli :-). Absolutním vítězem jsou Toffees soft - měkké smetanové karamelky. Jsou opravdu měkoučké a lahodné. Mě osobně nadchlo maličké balení v krabičce vhodné například do kabelky. Verze v čokoládě chutnala nejvíce manželovi a verze bez cukru je skvělá. Zažene chuť na sladké a přitom si ho mohou dovolit i dietářky :-). Tak jsem se ujistili v tvrzení, že Werther’s Original jsou prostě špička mezi cukrovinkami. Zápory žádné!! Díky.

vybraná testerka | 05.03.2016

Klady:

Dneska jsem si vyzvedla balíček s bonbony na poště. Jen sem je doma otevřela ochutnali jsme Werther 's Original Chocolate Toffees. Jsou naprosto úžasné. Čokoláda se rozpouštěla krásně v puse. Nedalo se vážně odolat. Nejlepší,které jsou kdy ochutnala. Druhé jsme otestovali byly Werther 's Original Cream Toffees soft. Také moc dobré a super. Třetí ochutnané creamy Filling super bonbón s karamelem. Také jsme byli unešený. Čtvrtý ochutnané cream Candies. Tak tuhle chuť si pamatuji již z dětství,kdy nám je babička kupovala. Vynikající chuť pro lidi, kteří si chtějí chuť dlouho vychutnávat cucáním v puse. A poslední páté ochutnané jsou v krabičce bez cukru. Ideální pro ty,co drží diety a perfektní balení jen tak do kapsy ven. Celkově můžu říci,že všechny bonbony jsou vynikající a doporučuji všem ochutnat.

Zápory:

Málo bonbonu v balení. U některých druhů si nelze přestat brát z balení.

vybraná testerka | 05.03.2016

Klady:

Včera mi přišel balíček se čtyřmi sáčky bonbonů a jednou krabičkou. Praktická krabička s bonbony ihned putovala do kabelky, na cestách se bonbony budou hodit:) Hned jsem se pustila do testování - bonbony jsou lahodné, obzvlášť ty s čokoládou! Nejsou ani tak sladké jako ostatní karamelky a nelepí se. Mňam. U bonbonů zůstanu a budu kupovat dále. Doporučuji.

vybraná testerka | 05.03.2016

Klady:

Dnes mi přišel balíček na testování a po rozbalení se mě a hlavně dcerkám rozsvítily očička a už chteli hned každý bonbon ochutnat.První co jsme ochutnali měkké smetanové karamelky které se hned rozpustily na jazyku.Všechny tři jsme se olízli a šli jsme okoštovat další se smetanovo-karamelovou náplní.Ta chut je dokonalá.Zítra budeme koštovat další bonbonky tak určite budeme mile překvapeny jako dnes.Bonbony jsou opravdu velmi dobré s příjemnou karamelovou chutí a toto je určitě ta nejlepší sladká tečka co si můžeme během dne dát.

vybraná testerka | 05.03.2016

Klady:

Dnes jsem si na poště vyzvedla balíček s bonbóny. Překvapila mě velikost balení. Ihned jsem si rozdělala pytlíky a začala zkoušet chuťe.Dala jsem i manželovi, který normálně na bonbóny moc není. Nejvíce mi zachutnal soft Cream Toffees pro jeho měkkost. A creamy filling. Manželovi nejvíce chutnal Cream Candies. U všech bonbónů oceňuji chuť a vůni. Je z nich cítit smetana.

Zápory:

Jen u některých druhů návykovost, člověk se musí krotit,aby nesnědl celý pytlík najednou...

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Tak a je to tady! Dneska mi přišel balíček s bonbonkama na který jsem se těšila celý týden :-) Hned jsem je otevřela a začala zkoumat, které ochutnám jako první. U mě vyhrály samozřejmě Soft Chocolate Toffees, protože miluju čokoládu. V puse se hned krásně rozpustil a pak následoval úžasný karamel. Za mě naprostá bomba! Pak následoval Cream Toffees - opět mě nezklamal. Jemná a měkka chuť karamelu. Dále následovaly Creamy Filling a Cream Candies - zase můžu jen říct Bomba! Výborná chuť, bonbony akorát "do pusy", a ani jeden se mi nepřilepil na zuby. Až je uvidím v obchodě určitě si je pořídím do zásoby. :-)

Zápory:

Snad jen, že některý obsahuje palmový tuk, ale ten je už snad v každé potravině.

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Dnes mi přišel balíček s bonbóny. Když jsem balíček otevřela, rozsvítily se mi oči a hned jsem se pustila do ochutnávání. Nejdříve jsem vyzkoušela Soft Cream Toffees, které se rozpouštěly v ústech a zanechávaly lahodnou chuť. Jako další jsem vyzkoušela Soft Chocolate Toffees, které jsem do té doby neznala. Jejich chutí jsem byla mile překvapena. Spojení čokolády a karamelu je prostě lahodné! Pak přišly na řadu klasické tuhé bonbóny, které jsou baleny v krabičce. Jejich balení se skvěle hodí na cesty např. do auta. Po vyzkoušení všech druhů mohu říci, že nejvíce u mě zabodovaly Soft Chocolate.

Zápory:

Žádné. Jsou prostě úžasné.

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Werther's original s čokoládou bych dala na první místo. Jsou rozhodně nejchutnější, je to vynikající kombinace. Na druhé místo bych zařadila bez cukru. Mají velmi jemnou chuť, decentní krabičku a jsou výborné. Další Creamy Filling, jejichž náplň se krásně rozplývá v ústech. Cream Candies a originální karamelky jsou na tom tak nastejno. Shrnuto. Výborná chuť, výrazně sladká zvláště u karamelek. bonbony jemnější, velmi příjemné na jazyku. Dokáží rozjasnit den:)

Zápory:

Řekla bych, že malé balení, obzvláště u některých příchutí:)

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Dnes mi přišel balíček s bonbony. Okamžitě jsme je ochutnali. Musím říct, že jsem nečekala, že budou tak dobré. Tyhle u mě vedou na plné čáře. Jsou opravdu lahodné. Chutnají nám všechny, akorát synovi hodně chutnaly ty v čokoládě. Doporučuji.

Zápory:

Žádné nejsou.

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Dnes přišel balíček s bonbonky.Hned jsme se do nich pustili.Za nás jednoznačně vedou karamelky v mléčné čokoládě.Ostatní jsou také výborné,ale s čokoládou jsou nejlepší,mají velice lahodnou chuť a brzy si zajdeme do obchodu pro další.Dlouho nám nevydržely

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Karamelky jsem vždy milovala,ale tyto karamelky zn. Werthers budu milovat ještě více pro jejich lahodnou,jedinečnou,originální chut.Zejména karamelky v mléčné čokoládě tak ty u mě vedou to je přímo koncert chuti,což vyvolá ihned dobrou náladu a život se stává hned krásnějším....doporučuji všem,také se o své chutové zážitky podělím se všemi známými,samozřejmě nejprve v nej.rodině....jen takových dobrutek více....prostě vynikající kvalita...

Zápory:

Nejsou žádné.....

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Na toto testování jsem se velice těšila a hned jak jsem za pošťačkou zaklapla dveře, trhala jsem obálku.. Originál tvrdé cucací znám, proto jsem se těšila na jiné druhy. Začala jsem měkkou karamelkou, pak tou v čokoládě, následně tou s náplní a završila tradičním "knoflíkem". Za mě tedy rozhodně vede karamela v čokoládě.

Zápory:

Chtělo by to od každého minimálně dva balíčky, člověk by pořád testoval a testoval.. :-)

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Werther’s Original Cream Candies - za mě úplně největší favorit! není absolutně vůbec přeslazený a chutná stále stejně dobře jak si ho pamatuju, když jsem byla malá. - vítěz! Werther 's Original Cream Toffees soft - moc dobré karamelky, nelepí se po zubech! což tedy za mě zasluhuje veliké plus! 5. Werther 's Original Creamy Filling - tvrdá část chutná jako moji favorité Original Cream Candies a uvnitř jemný karamel! byla jsem opravdu moc nadšená chutí, jen jsem si trošku o tvrdé částečky odřela patro. ale chuťově nemám co vytknout. 4. místo Werther 's Original Chocolate Toffees - ačkoliv nemám u sladkého moc ráda kombinaci čokoláda a karamel, tak tento bonbon mě položil na lopatky. a obsazuje 2. místo v testu! Werther 's Original Sugar free - Byla jsem mile překvapena chutí bonbonků bez cukru. Kdybych si nepřečetla, že bez cukru jsou, vůbec by mě nenapadlo, že v nich narozdíl od Original Cream Candies něco chybí! tleskám! za mě 3. místo

Zápory:

jaké jsou negativní poznatky? že moc rychle bonbonky mizí :-D

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Karamely mám moc ráda,takže mě potěšilo,že jsem získala k testování právě tenhle typ bonbonů..všechny druhy mi chutnaly,nejvíc asi karamely v mléčné čokoládě,protože mám mléčnou čokoládu hodně oblíbenou.Tyto bonbony určitě doporučuji !

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Úžasné bombonky!Jen jich na mě zůstalo moc málo!Byli hnedka pryč.Budeme muset koupit víc!Velikonoce jsou na dohled,tak bude sladká nadílka.Dokonce si dal i partner a ten na sladké moc není.A jak si šmakoval...

vybraná testerka | 04.03.2016

Klady:

Werther’s Original Cream Candies - výborné smetanové,ale nedávat menším "lítacím" dětem,protože snadno sklouznou do krku Werther 's Original Cream Toffees soft - opět dobrota,pro mě novinka Werther 's Original Creamy Filling -dobré,jen po rozkousnutí trochu ostré jako střípky Werther 's Original Chocolate Toffees - tak tyto jsou pro mě jednička,poprvé jsem si jich všimla i v obchodě a přes jejich cenu je asi občas koupím Werther 's Original Sugar free - tyto bez cukru mě překvapily mírnou sladkostí a žádnou pachutí po sladidle

Zápory:

žádné

16.05.2020

Klady:

Werther’s Original jsou naprostá klasikaa sázka na jistotu mezi cukrovinkami , skvělé bonbony , ale musím dodat , že kupované v Německu nebo Rakousku jsou lepší než ty v našich obchodech

Zápory:

-

11.01.2020

Klady:

Tyto bonbony zbožňuji, nejraději mám variantu Werther’s Original Cream Candies, ale i ostatní jsou skvělé a hodí se pro různé příležitosti, hlavně na mlsání :) Zmizí ale téměř okamžitě, což svědčí o jejich lahodnosti...

14.11.2019

Klady:

Za mne 100% nejlepší karamelky. Dobře se cucají, neřežou do patra a nerozpadají se. Oceňuji i množství v obalu a přiměřenou cenu. Je opravdu cítit, že se dělají z másla a hlavně poctivě. Nejraději doma máme klasiku Werther´s Original.

18.06.2019

Klady:

Uaaaa, tak na tohle testování jsem se vyloženě těšila, protože bonbóny Werther’s Original mi vozila teta z Německa, když jsem byla ještě malé pískle. Nechávala jsem si rozpouštět na jazyku do posledního zrnka. Tak lahodná chuť, která se ani lety nezměnila. Z nynější rozšířené nabídky mi nejvíc sedí "creamy filling" - jsou návykové.

15.05.2019

Klady:

Bombony Werther’s Original jsou skvělé. Chutnají celé naší rodině. Máme je vždy při ruce, když my dospělí, nebo naše dvě děti mají na něco chuť. Jejich chuť je příjemná, vyvážená, konzistence tak akorát

14.05.2019

Klady:

Bombony Werther’s Original miluje celá naše rodina. Určit ty, které máme nejraději je opravdu těžké, ale pokud bych měla mluvit za sebe, tak u nás vyhrávají měkké karamelky. Nechybí nám na žádném z našich výletů :-)

20.03.2019

Klady:

Tak tohle jsou bonbony (všechny jejich druhy), za které mi stojí za to přibrat třeba deset kilo :-D Dřív nám je vozila kamarádka z Německa, než ještě byly tady v České republice, nyní si je můžu koupit kdekoli a jsou čím dál lepší.

09.03.2019

Klady:

Tyto bonbony jsou důkazem, že i v době náhražek lze nalézt velmi kvalitní a chutné produkty za přijatelnou cenu. Bonbony kupuji pravidelně a miluji všechny druhy. Cena mi nepřijde nijak přehnaná a plusem je i to, že je seženete prakticky kdekoliv. Doporučuji.

26.02.2019

Klady:

Ochutnala jsem mekke smetanove karamelky a smekam pred vyrobcem. Velmi jemna,lahodna a na jazyku se rozplyvajici chut karamelek me dostala. V nas v Bille jsou vzdy u pokladny na ocich,takze lakaji k nakupu.

11.02.2019

Klady:

jakožto milovnice karamelu a těchto druhů bonbónů musím říct,že tohle je pecka.Miluji hlavně ty žvýkací,ty jsou prostě nejlepší a plněné?No to je takový bonus,který se neodmítá :) kdo tyto druhy bonbónů miluje jako já,tak ať rychle utíká pro jedno(nebo raději více) balení

Zápory:

nevýhoda je že rychle mizí :(

09.02.2019

Klady:

Chutově skvělé bombony a velký výběr příchutí a i některé bez cukru.Oceňuji ještě jednotlivé balení, které si můžu dát samostatně do kabelky a vzít do práce.Opravdu je mohu doporučit, když člověka hodí mlsná!

02.12.2018

Klady:

Jelikož miluji karamel a tím pádem i karamelové bonbóny, toto je vždy první věc, na kterou v obchodě sáhnu a dokonce doma zmizí úplně nejdříve že všech. Škoda, že se u nich přibírá stejně jako u ostatních.

Zápory:

Jedinou nevýhodou těchto bonbónů je, že se po nich neskutečně přibírá, ale to u všech.

30.11.2018

Klady:

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Klady:

Jee tyhle bombony miluji uz od meho detstvi jsou porad stene prichuti nejradci mam ty karamelove ktere se daji kousat a ty co se daji cucat ta jejich uzasna chut i moje deti je miluji jsem schopna snist balicek na posezeni

04.07.2018

Klady:

S přítelem dokážeme jeden balíček těchto bonbónů sníst během hodiny. Jsou úžasné! Miluji karamel, zkusila jsem spoustu sladkostí s touto příchutí, ale snad žádná nebyla tak dobrá jako tyhle bonbóny :))

Zápory:

Karamel se občas lepí na zuby, ale to je maličkost

04.07.2018

Klady:

Německá společnost Werther's Original produkuje své bonbóny do světa již několik desítek let a já osobně nejspíš neznám člověka, který by neznal jejich jemnou karamelovou chuť. Každý milovník karamelu najde uspokojení svých chuťových pohárků právě v těchto karamelkách. Jestliže mám hodnotit bonbóny této značky, tak osobně mi nejvíce chutná klasika Werther’s Original Cream Candies či Werther 's Original Chocolate Toffees. Plný počet hvězdiček bohužel neudělím, ale to z toho důvodu, že já dávám přednost čokoládě nad karamelem ;-)

04.07.2018

Klady:

Německá společnost Werther's Original produkuje své bonbóny do světa již několik desítek let a já osobně nejspíš neznám člověka, který by neznal jejich jemnou karamelovou chuť. Každý milovník karamelu najde uspokojení svých chuťových pohárků právě v těchto karamelkách. Jestliže mám hodnotit bonbóny této značky, tak osobně mi nejvíce chutná klasika Werther’s Original Cream Candies či Werther 's Original Chocolate Toffees. Plný počet hvězdiček bohužel neudělím, ale to z toho důvodu, že já dávám přednost čokoládě nad karamelem ;-)

02.07.2018

Klady:

Werther’s Original Cream Candies jsou mé oblíbené krémové karamelové bonbóny, které se rozpoštějí na jazyku. Kupuju si pouze ovocné bonbóny ale Werther’s Original Cream Candies jsou jediné karamelové, které jsem si oblíbila. Bohužel pokaždé dojdou až velmi rychle :D.

08.06.2018

Klady:

Pekne baleni.Nadsenci karamelu urcite jasaji.Me po karamelu boli zuby a nikdy.mi prilis nezachutnal.Cena krasna a urcite potesi.Urcite maji skvelou chut ktere malokdo nepodlehne.Karamel je takovym zazrakem velke chuti

04.06.2018

Klady:

Bobony zmizeli skoro hnedka kdyz jsme se dilavaly na televizi a u toho plsaly bombony moje jenoblibenejso chut je Werther´s Original tyhle si kupujeme porad a porad chutnajinstejne jak když jsme byli mali

15.04.2018

Klady:

Werther’s Original jsou bonbony mého srdce. Dovedli mě k nim mí prarodiče, kteří je mají moc rádi a já si je u nich často dávám. Mají jemnou smetanovou chuť a já jsem schopná sníst celý balíček klidně celý

14.04.2018

Klady:

Werther’s Original jsou prostě moje! Miluji jejich chuť. Jsou kvalitní, chutné, zbytečně nejsou přeslazené a jsou podle mého gusta. Nabízím je i návštěve, máme je rádi celá rodina. A navíc je kupujeme pravidelně

27.03.2018

Klady:

Tak tyto bonbony byly úplně skvělé. Hned jak jsem je dala do pusy, zmizely rychleji než bys řekl švec. Werther’s Original vyrábí dohromady 5 druhů, ale nejvíce mě zaujaly právě bonbony bez přidaného cukru. Byly výborné a nikdo by ani nepoznal že tam ten cukr není.

24.03.2018

Klady:

Vynikající bonbonky. Moc jsem si oblíbila smetanové bonbony s karamelovou náplní a klasické měkké karamelky. Jsou výborné,chutnají opravdu skvěle.Úplně se rozplývají na jazyku. Myslím,že jsou velice kvalitní. Můj otec si je také oblíbil,ty bez cukru :) Určitě doporučuji ochutnat.

Zápory:

Žádné nejsou.

12.03.2018

Klady:

S těmito bonbony mám neodmyslitelně spojené dětství, takže nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Chuť bonbonů Werther’s Original je opravdu plná, poctivá a hlavně ničím jiným nenahraditelná.

10.03.2018

Klady:

tydle cukrovíčka miluje celá naše rodinka, příjemná chut karameliu co se na jazyku rozplýva moc hezkej obal , chválím všemi deseti, už se tesim na dalsí nakup dalsích werthers kokinek, doporučuji všem

03.03.2018

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

12.02.2018

Klady:

Bonbóny jsou opravdu velmi chutné. Jejich konzistence je velmi jemná. Chutnají hlavně mé přítelkyni. Ta doma bez sladkého nemůže ani existovat. Mě osobně chutnají ty v čokoládě, protože čokoládu má rád. Tyto bonbóny velmi doporučuji, protože jsou skvělé

07.02.2018

Klady:

Mela jsem tu cest tyhle bonbonky ochutnat. Nemam co dodat. Chut je bajecna. Ochutnala jsem Mekke karamelky a pak ty karamelove v cokolade. Chutnali mi oboje a tezko rict, ktere jsou lepsi :) Vyrobek je velmi kvalitni a chutove vynikajici.

16.01.2018

Klady:

Werther’s Original Cream Candies to je TOP bonbon, je to návrat do dětství, i když je to tolik let, chuť je pořád dokonalá, smetanová, prostě nepopsatelně dobrá, u nás doma jak se koupí okamžitě mizí,

18.12.2017

Klady:

Slaďoučké bonbonky Werther’s Original mám moc ráda. Nejen tedy já, ale i celá má rodina, hlavně tedy děti :) Mají příjemnou sladkou smetanovou chuť a nejraději bych vždy snědla úplně všechny sama :) jsou výborné

Zápory:

nic

08.12.2017

Klady:

Karamelky miluji a tyto od Werters Original jsou výborné.Akorát je musím před dětmi schovávat jinak by mi je hned snědli :D Je to takové moje tajné mlsání :D Všechny druhy jsem ještěbohužel nevyzkoušela ale s radostí je otestuji :D

Zápory:

žádné

30.11.2017

Klady:

Bonbóny Werther’s Original patří v naší rodině k oblíbeným sladkostem. Mlsají je u nás dospělí i děti. Jejich chuť je smetanově krémová. Pokud si chceme dopřát sladké pořídíme si právě bonbóny Werther’s Original.

29.11.2017

Klady:

Vyyborneeeee, jsem milovnik karamelu a cokolady, tyto kombinace ve mne vyvolavaji pocit slasti. Blkarameloveho bonbony jsou smetanove, nektete bez cukru a tanci s mym jazykem a mou chuti tango. Velice je miluki. Za mne 1******

21.11.2017

Klady:

Bonbóny Werther’s Original jsou prostě klasika už x let. Jsou pořád stejně tak dobré, jako byly dříve. Mám štěstí, že je prodávají i u nás v obchodě, kam chodím nakupovat. Všechny druhy jsou vynikající. Ta chuť.

14.11.2017

Klady:

Snad nejlepsi bonbony co znam, nejvic me oslovila ta cokoladova verze, cokoladu miluje cela rodina a ve spojeni s karamelem je to vyhra. Bonbony doma nikdy nevydrzi dele nez par dni. Je to jedna z mych uplne nejoblibenejsich sladkosti :)

01.11.2017

Klady:

Kupujeme u nás v Hrušce pravidelně. Mají je rádi děti i my. Mají úžasnou karamelovou chuť. Když docucáte jeden, musíte si hned vzít druhý. Skoro bych řekla návykové. :D Nejraději máme ty v té krabičce.

25.10.2017

Klady:

Tyto bonbóny doma.milukeme kdysi nám je vozil tatínek z Německa teď už se prodávají i u nás a mají úžasnou karamelové chuť ,nemůžu jim.odolat kdo.ma rád karamel tak toto je jedinečná správná volba koupit

20.10.2017

Klady:

Miluji karamel a miluji lahodnou chut těchto bonbonu, jak se rozplývají na jazyku. Je to pro mě symbol dětství a dovolené. Jsm moc ráda, že zrovna tahle společnost rozšiřuje svůj sortiment. DOPORUČUJI pro zlepšení nálady

16.10.2017

Klady:

Skvělé bonbony ať už karamely měkké nebo cucavé bonbony, chuťově hodně podobné bonbonům Tofee, ale přesto jsou tyto bonbony lepší - chuťově. Kupuji je celkem často i neteři, vždycky když má narozeniny nebo svátek apod. a moc jí chutnají.

26.09.2017

Klady:

Od těchto bonbónů jsem si ponechala i plechovou krabičku, ve které bonbóny byly. Speciální balení, známá značka dávno v zahraničí a chutove dobré. Bonbóny mám vždy nějaké v kabelce pro chuť, náladu, nebo doma, když by někdo z rodiny chtěl.

21.08.2017

Klady:

Tohle jsou nejlepší bonbony.Jsou velmi kvalitní,výborné a chutnají celé rodině. Nejvíc mě zaujaly karamelové bonbony v čokoládě.Jejich chut je opravdovým zážitkem pro chutové bunky :) Jsou jemné,sladoučké a prostě výborné!

05.08.2017

Klady:

Na tyhle bonbonky mě zlákala reklama v televizi :) Jsou opravdu výborné,kvalitní a nemám jim co vytknout. Já s přítelkyní jsme si pochutnávaly na Werther’s Original Cream Candies.Tyhle bonbony si pamatuju,že jsem jedl v dětství a mám snimi spojené příjemné zážitky. Syn si zas pochutnával na karamelkách a mohl s epo nich utlouct,tak veliká spokojenost a doporučuji

Klady:

Tyto bonbóny kupuji pravidelně své dceři, která je miluje. Jsou opravdu moc dobré, mají jemnou mléčnou chuť a jen se rozplývají na jazyku. Na mě jsou teda až moc sladké, ale pro milovníky cukru je to skvělá volba. Já osobně mám nejradši variantu karamel v čokoládě a dcera ty klasické smetanové.

17.07.2017

Klady:

Jsou fakt hrozně dobré. Měli jsme na zkoušku, hodně dlouho už sem tak velmi dobré karamelky nemněla. Jsou chutné a rozplývají se na jazyku. Chuť je jemná, vláčná a velmi dobrá. Doporučuji na večerní mlsání k telce :-) Ani nejsou drahé

05.07.2017

Klady:

Vynikající bonbóny. Jsou během dne pryč. Nejsou citit zadnou umelotinou a hrozně moc hezky voní.

02.07.2017

Klady:

Lahodna prichut a mooov mi chutnají,cena prijatelna,krasne recenze,miluji i me dětičky ,krasny obal.Karamel miluji ze všeho nejvíce a mohu jen a jen se vschuti doporučit.Skvela volba pro mlsnouny😁.😀

Zápory:

Nic

29.06.2017

Klady:

Vynikající. Nejlepší bonbóny na světě. Všechny. Doporučuji.

17.06.2017

Klady:

Zakoupila jsem měkké karamelky a jsou opravdu luxusní. Pochutnala si na nich cela rodina včetně mého 4 leteho synka:-) Tyhle bonbóny budeme kupovat pravidelně, jelikož jsou opravdu Vynikající! Jde vidět, ze jsou opravdu kvalitní.Doporucuji

Zápory:

Ta cena je trosku vysoká.

24.05.2017

Klady:

Karamel zboznuji a z techto bonbonu mam pocit, ze jim opravdu poctivy karamel :) ja rada doporucuji :) a mam doma nekolik balicku, nektere i z nemecka a tam jsou jeste o neco lepsi nez na ceskem trhu, ale to je tak se vsim :)

Zápory:

Ty co jsou hladke a tvrde, hrozi spolknuti u malych deti...

10.05.2017

Klady:

Werther's Original patří mezi mé nejoblíbenější bonbony z dětství. Hned jak se vysloví jejich název cítím tu jejich úžasnou smetanovou chuť, která mě hned pohladí na srdci a nejradši bych se vrátila do dětství.

06.05.2017

Klady:

Bonbóny jsou opravdu velmi chutné. Jejich konzistence je velmi jemná. Chutnají hlavně mému příteli. Ten doma bez sladkého nemůže ani existovat. Mě osobně chutnají ty v čokoládě, protože čokoládu mám ráda. Tyto bonbóny velmi doporučuji, protože jsou skvělé

05.05.2017

Klady:

Tak tohle je moc a moc velká dobrota. Už je máme rádi dlouho. Ta karamelová sametová chuť je prostě hříšně dobrá. Kupujeme je pravidelně a budeme i nadále. Naše malé děti je milují a my dospěláci taky.

20.04.2017

Klady:

Bonbony jsou skvělé. Určitě doporučuji. Nejsou nikterak sladké, u nás doma dost oblíbené i u tatínka, který sladké nejí vůbec. Pro mě osobně je to bonbon, který si vychutnám, ale zároveň ve mě nezpůsobuje urputnou chuť na další sladkosti, což je obrovské plus.

16.03.2017

Klady:

S přítelem jsme oba velice mlsní a nevyhnuly se nám ani tyto karamelové dobrůtky. Jsou naprosto dokonalé - jak svou chutí, tak svou konzistencí. Určitě doporučuji. Ale zároveň varování-jsou návykové! :-P

08.03.2017

Klady:

Karamelové bonbony mam velmi ráda, absolutním vítězem je pro mě klasický tvrdý karamelový bonbon, ale i ostatní druhy jsou vydařené. Líbí se mi i malá krabička do kabelky, protože když jsem si tam hodila jednotlivě ty klasické, tak se mi rozbalily.

Zápory:

poměrně sladké

09.02.2017

Klady:

Werthers original kupuji uz par let. Znam ale jen ty pevne prichut toffee.jsou to jedny z nejlepších bonbonu co znam a u nas doma nikdy nechybi.urcite vyzkousime i dalsi prichute a tvary ktere me velmi lakaji.

04.02.2017

Klady:

Bonbony Werther"s Original jsou osvědčenou klasikou. Snad jediné, co bych jim vytkla, je jejich poněkud vyšší cena - i když ono je to na druhou stranu vlastně dobře, protože jinak by jich člověk zvládl spořádat opravdu hodně. Úžasná smetanová chuť, doporučuji;-)

19.01.2017

Klady:

Lahodné karamelky a cucavé bonbony úžasně mléčné chuti. U nás velmi oblíbená pochoutka. Jen je pravda, že balení se nám zdá vždy malé :-))) Ale to je rozhodně náš problém :-) Takže super a doporučuji

11.01.2017

Klady:

U nás doma už se jiný nekupujou! Nejlepší bonbonky, bezkonkurenčně! ❤ milujeme je všichni 😊 Vybrat nejlepší druh je nemožné, každy druh má něco do sebe 😊 Mohu jen doporučit! Budou chutnat nejen Vám, ale i Vašim dětem! 😊

Zápory:

Žádné! 😊

20.12.2016

Klady:

Bombony zmizely do 3 dnů,nemůžu se rozhodnout které byly nejlepší,protože mě chutnaly uplně všechny.Ale asi top byly Werther´s Original Smetanové bombony bez přidaného cukru.Uzasné,moooc Nám chutnaly,když jsme zakoupili.

Zápory:

Žádné,boží chut.Moc dlouho nevydrží.:D

15.12.2016

Klady:

Tak tyhle bonbony si pamatuji jako malá holka.Ta chuť je prostě nezapomenutelná.Myslela jsem ,že se už nevyrábí,ale nedávno jsem na ně viděla reklamu v televizi a hned jsem se po nich začala pídit.Bohužel pro mě marně.U nás na vesnici je nemají,možná v "tescu",ale tam si nikdy nevzpomenu.

13.12.2016

Klady:

Tak jsem ochutnala vcera u kamaradky ty klasicke. na me strasne sladke, zkusim si koupit ty bez cukru :-) jako chutove super, ale ja sem preslazena na tri dny dopredu!! pro deti nebo jako darek do balicku urcite koupim obal moc hezky a chut take moc dobra... doporucuji

12.12.2016

Klady:

Tak jsem neodolala a vyzkousela ty klasicke tvrde bonbony.. jsou opravdu dobre karamelovo smetanova chut je opravdu takova karamelovo smetanova zadna umelina stoho citit nejde... urcite si koupim znovu strasne rychle zmizely... doporucuji urcite ochutnat ;-)

12.11.2016

Klady:

Bonbonky jsem netestovala, aké znam je již dlouho. Neznam lepsi karamelove bonbony než jsou tyto. Nejlepší pro mě jsou ve variante bez cukru, ale jak se dělají :-D Chutnají mi i plněné, ale ty ne tolik jako klasické bez plnění a s cukrem :-)

06.11.2016

Klady:

Báječné bonbóny pro milovníky čehokoliv sladkého. Mají dokonalou chuť, je poznat, že jsou poctivé. Opravdu chutnají, a to jak dětem, tak i dospělým, pochutná si na nich opravdu každý. Skvělé když vás honí mlsná.

04.11.2016

Klady:

Bonbóny kupujeme celkem často. Moc dlouho v misce nevydrží. Jsou skvělé i když třeba přijde návštěva. Chuťově jsou moc dobré a za chutnala za chutnalo nám všechny. Výborné a chutnají i mě i přesto, že na sladké až tolik nejsem. :)

31.10.2016

Klady:

S dcerkou jsme si tyhle bonbony koupily,když je měli v akci a jsou vynikající. Vybraly jsme si ty klasické smetanové bonbony a ta chuť byla úžasná,karamelová a lahodná. Určitě vyzkoušíme ještě měkké karamelky,protože jsem na ně po přečtených hodnoceních dostala chuť :)

13.10.2016

Klady:

Tohle jsou moc moc moc výborné bonbóny. Mají vynikající chuť a doma jsou vždycky hned pryč. Jsou cumlavé, tudíž alespoň chvíli díky tomu vydrží, jinak by byly pryč ještě dřív. Nejlépe i bonbóny.

11.10.2016

Klady:

ne nadarmo mi říkají Karamelka, karamelovou chuť prostě zbožňuji, ale bohužel moc mlsat nesmím, tak když už náhodou mlsám, tak si vybírám a tyto Werthers original jsou prostě jedničky na trhu i v mém košíku

11.10.2016

Klady:

miluji sladkosti a bonbony, a mám moc ráda smetanové příchutě, na trhu jich moc není, proto jsem zvědavě ochutnala tyhle a jsou opravdu vynikající, hlavně karamekly mi moc chutnají, nejsou tvrdé, nedrolí se, jsou v puse moc příjemné, sladké tak akorát- prostě ideální bonbony pro mě :-)

06.10.2016

Klady:

Tyto bonbony jsou velice chutné,smetanové,karamelové a rozplývají se v ústech.Líbí se mi i praktické balení,a chutná i dětem.A nejsou moc přeslazené.Chut vydrží dlouho v ústech.Líbí se mi že je každý zvlášt zabalený

01.10.2016

Klady:

Pro mě jedny z nejlepších bonbonů. Krásně smetanové, sametové a opravdu moc dobré bonbony. Znám je již řadu let. Když mám chuť na něco sladkého, jsou jasnou volbou. Chutnají mi od nich i karamelky. Jsem bonbonová a lízátková, mám je raději, než sušenku a nikdy mi v kabelce, či batohu nesmí chybět.

Zápory:

Příliš malý pytlíček, hned jsou fuč :-)

14.09.2016

Klady:

Tyto bonbony jsou opravdu luxusni sladkost,, maji dokonale vyvazenou chut, ocenuji prakticke baleni, kdy je kazdy bonbon zabalen zvlast a tak nehrozi kumuleni bonbonu do jedne velke hroudy, jsou orpavdu lahodne

Zápory:

ponekud vyssi cena, ale za tu slast to stoji..

31.08.2016

Klady:

Tyhle luxusní karamelky máme velmi rádi, někdo tu píše že jsou dost drahé, ano jsou, ale pořád lepší koupit pár dražších bonbonů, než tu mít hromadu třeba levných bonbony, nebo čokolády které se ale bohužel jako čokoláda jen tváří. Takže za nás ano, tyhle budeme kupovat i nadále.

16.08.2016

Klady:

Werther’s Original Cream Candies jsou opravdu jedinečné bonbony, které dokáží zvednout náladu. Jemná chuť vás odvede do jiné dimenze :-) Do budoucna vyzkouším i jiné druhy. Ostatním mohu jen doporučit

16.08.2016

Klady:

Milujeme je snad všechny ,ale nejvíc ty cucací bez náplně :) Máme je neustále v autě :) Nyní je kupujeme celá rodina.. Karamely jsou prostě klasikou a vždy když si jeden bonbon dám,připomene mi to prababičku,která pro mne měla vždy nějakou v kapse zástěry :)

Zápory:

nevím o záporech :) Možná by se šiko nějaké obří balení :D

16.08.2016

Klady:

Nevyzkoušela jsem zatím všechny variace, ale bonbony typu karamelky, to je moje. Smetanové karamelky plněné čokoládovým krémem, to je slast. Nevím, zda prodávají i v kamenném obchodě, já si je objednala z internetu. Určitě vyzkouším i další příchutě.

Zápory:

Trochu vyšší cena

15.08.2016

Klady:

Naší rodinou velmi oblíbené bonbony. Nejraději máme Creamy Filing. U nás musí být vždy zásoba, když přijede vnuk tak je to naše oblíbené mlsání. Kamarádce zase kupuji jako drobnou pozornost bonbony bez cukru, které má velmi ráda a oceňuje jako diabetička že jsou bez cukru. Za naši rodinu doporučuji :-)

11.08.2016

Klady:

ten kdo drží dietu nebo se snaží zhubnout by se měl těmto bonbonkům obloukem vyhnout :D Jsou opravdu výborné a navíc vypadají velice lákavě. Karamelová chuť je velice výrazná a zároveň se bonbony tak říkajíc rozplývají na jazyku. Myslím, že jim každý těžko odolá...

03.08.2016

Klady:

Tyto bonbony jsem koupila na oslavu dceřin narozenin a dobře jsem udělala. Musím říct, že se po nich jenom zaprášilo a všichni se ptali ,jestli ještě máme.Bohužel jsme neměli,ale příště nakoupím určitě více pytlíčků. Jejich chut byla originální, pro nás celkem nepopsatelná, prostě výborná. Musím ocenit i velikost balení. Doopravdy vynikající bonbony, všem doporučuji alespon vyzkoušet

Zápory:

myslím, že cena odpovída kvalitě

28.07.2016

Klady:

Výborné!!!! Lepší bombony jsem nejedla!!! Skvělá, jemná, sladká chuť, rozpouští se na jazyku, jemňounká chuť, výborná na nervy, pro děti. Chutnají všechny skvostně, stačí jeden dva a zaženou chuť na sladké

12.07.2016

Klady:

Mám moc ráda tuto dokonalou chuť bonbonu. Pro mě jsou tyto karamelové bonbony nejlepší ze všech, které jsem v životě ochutnala a znám. Dokonce máji i vzhled k ,,nakousnutí ". :-) Všem je moc doporučuji.

Zápory:

Trochu vyšší cena.

Klady:

Tyto bonbony jsou opravdu výborné. Nejvíc mi chutná varianta smetanových bonbonu s karamelovou náplní, ale oceňuji také variantu smetanových bonbonu bez cukru. Bonbony určitě budou chutnat každému, kdo má rád sladkosti :)

16.06.2016

Klady:

Moc rád mlsám sladké, ale v poslední době silně klesá kvalita mnohých dobrot, cukr je nahrazován různými chemickými náhražkami apod. Tyto karamelové bonbony jsou však vynikající, dokonalé, velmi jsem si pochutnal!

16.06.2016

Klady:

Bonbonky jsou sladké, na jazyku se sami rozplynou, chuťové variace jsou všechny naprosto vynikající. Člověk si na nich pochutná a vzpomene si na kvalitní bonbony svého dětství, které neobsahovaly žádné náhražky.

14.06.2016

Klady:

Na bonbonech jsme si moc pochutnaly, všechny varianty jsou vynikající. Chuť je lahodná, rozplývají se na jazyku, jsou jedinečné, není možné je nahradit levnými "karamelkami". Prostě mňamka, kterou doporučuji!

13.06.2016

Klady:

zatím u nás tyto bonbonky vedou na celé čáře, ale musíme opatrně jsou vážně moc jedlé .-)) Lahodná a jemná chut, která je uplně dokonalá...Miluji Werther´s a to všechny druhy a jsou i skvělým dárkem .-)

Zápory:

žádná negativa .-))

12.06.2016

Klady:

Tyhle karamelky milujeme opravdu celá rodina. Mají luxusnou a jemnou chuť a co je velké plus, nelepí se na naše citlivé zuby. Vrele všem doporučuji, co radi mslají. Pak se už jen od nich odtrhnout :)

12.06.2016

Klady:

Výborné bonbony, vždy se po nich zapráší. Ale rozhodnout se ,které jsou nejlepší je těžké. Nám chutnají snad všechny. Manžel musí vždy zásobu,aby si mohl brát sebou do práce. Opravdu jsou mňamka.. :-)

Zápory:

Nenašla jsem žádné, snad jen že jsou pouze v malém balení.

10.06.2016

Klady:

skvělá chuť, kterou si kařždý zamiluje a to nejemn milovníci sladkostí, ale i ti co si smlsnou jen občas ..vzhledem k tomu, že patřím meziu ty co musí mít v kabelce neustále nějaký bombon..tak tento právě patří mezi ty které vybírám tymusí být nej

Zápory:

ach ty kalorie

09.06.2016

Klady:

I když se mi v testování nezadařilo, inspirovalo mě to a sama jsem zakoupila pro svou rodinu i sebe celou kolekci těchto bonbonů..Některé jsem znala z dřívější doby, proto jsem je chutnala s obavami, zda to nebude jako u mnohých jiných výrobků, které znám ze svého mládí, tedy pocit, že už to není ono. Naštěstí to tak nedopadlo, bonbony chutnaly úplně stejně, jak jsem je měla v paměti. Nejvíce u mne bodují karamelky, jsou až hříšně sladké, rozplývají se. U dětí vítězily ty cumlavé. Bonbony i krásně voní.

Zápory:

Vyšší je cena, i když jsem kupovala " v akci". A pak také ta kalorická nálož, nedokáži odolat, vzít si jen jeden bonbon, po otevření balení se po nich hned zapráší.

01.06.2016

Klady:

Chuť těchto bonbónů mám spojenou s dětvstvím, jsem ráda, že se opět vracejí na trh, a to dokonce v nových příchutích. Jsou pořád báječné, líbí se mi novinka bez přidaného cukru, ty jsou opravdu výborné.

Zápory:

Vyšší cena.

30.05.2016

Klady:

Tuto kávu si kupuji pravidelně a to pro její dobrou chuť a bohatou pěnou. Dávám si tři kávičky denně, a právě tato mi vyvolá příjemnou náladu. Vyzkoušela jsem již mnoho káv creme, ale tato u mě zvítězila a určitě bych jí doporučila. Vyhovuje mi i její balení. V obchodě je vždy k dostání.

26.05.2016

Klady:

Tyhle karamelky jsou opravdu výjimečné! Mají velmi jemnou chuť, nejsou příliš sladké, chemické, zkrátka jsou skvělé! Musím se doslova držet jako na řetězu, abych je nespořádala na posezení! Jsou úžasné!

26.05.2016

Klady:

Byly opravdu vynikající všechny. Vyzkoušela celá rodina a shodli jsme se na tom, že nejlepší byly ty plněné karamelem a namočené v čokoládě, bohužel už si nepamatuji název. Určitě si je budeme kupovat i nadále.

Zápory:

Cena

25.05.2016

Klady:

Bonbóny Werther’s Original si kupuji často do kabelky. Jsou opravdu dobré.Nezaměnitelné.Měkké smetanové karamelky mám asi nejraději.Mé děti se po nich mohou utlouct.Doporučuji všem co mají rádi karamel v jaké koli podobě.

Zápory:

24.05.2016

Klady:

Bombónky milujeme celá rodina - vybráni jsme nebyli, přesto jsme koupi tohoto pamlsku neunikli. Chutnají dobře. Vejdou se kamkoliv, i do kabelky, i na svačinku do školy. Jsou vynikající, jejich chuť, jejich barvička. Občas je kupuji.

18.05.2016

Klady:

Nejlepší bonbony,milujeme celá rodina.Jsem ráda,že se zachovala tradiční receptura.Nejlepší jsou karamelky,ty si pamatuji z dětství,ale ty u nás dlouho nevydrží,proto kupujeme tvrdé,výborná smetanovo-karamelová chuť.Mám je ve všech kabelkách :-D

12.05.2016

Klady:

nevěřila jsem, že bych mohla být z nějakých bonbonů takhle nadšená..ale ochutnala jsem u rodičů, a od té doby už si jiné nekupuji. lahodná chut, cena také není nejhorší. navíc mi nepřijde ani nejhorší složení, takže za mě plný počet hvězdiček :)

Zápory:

možná málo bonbonů v balení :)

09.05.2016

Klady:

Bonbony jsou výborné, chuť je jemná a nejsou přeslazené, nejvíc mi chutná verze bez cukru a vyhovuje verze v krabičce - akorát do kabelky. Líbí se nám také vzhled obalu. Ostatní členové rodiny mají nejvíc oblíbené měkké karamelky v čokoládě :-)

09.05.2016

Klady:

I když jsem bonbóny u vás netestovala i tak jsem je ochutnala u kamarádky a musím říct, že jejich chuť je famózní. Velmi mě chutnali snad všechny ona byla součástí vašich testerek tak jsem mohla zhodnotit i já. Někdy za čas si je koupím a pochutnávám.

05.05.2016

Klady:

Bonbony Werther’s Original Cream Candies znám a ráda již dlouho kupuji nejen dětem,ale i sobě a mě je kupovala i moje maminka. Jsou to takové naše tradiční bonbony. Jejich chuť je karalelověsmetanová a neopakovatelná, prostě a jednoduše, zkuste je,neprohloupíte

29.04.2016

Klady:

Bobmony zmizely ještě ten den co jsme je dostali. Velmi chuztné, chutnají jak dětem tak dospělým, já bych se po nich mohla utlouct. Mohu jen doporučit, až je někde zase najdu ke koupi rozhodně zakoupím i více balení. Ta karamelová chuť je prostě božská

25.04.2016

Klady:

Bože..já tyhle bonbony prostě a jednoduše miluji. Je to úžasná, sametová chuť. Takové bonbony nám kupovali naši, když jsme byli malé děti. Všechny druhy jsme poctivě ochutnal a mohu říct jen jedno. Budeme kupovat pravidelně a už se na to těším.

22.04.2016

Klady:

Naprosto výborné bonbony, připomínají mí nějaké bonbony z dětství, ale nemůžu si vzpomenout, jako té byly, jen ta chuť je prostě úžasná. Chutnaly naprosto celé rodině a samozřejmě nejvíce dětem a manželovi, který je na sladké,

19.04.2016

Klady:

Karamel moc nemusím.Ale toto me přesvědčilo.Výborné příchutě i varianty.Potěšily celou rodinu a jsou k dostání téměř kdekoli.Cena přijatelná.Super pro ty,co miluji bonbony a především samotný karamel.:)

Zápory:

žádné.:)

11.04.2016

Klady:

Sice jsem nebyla vybraná jako testerka, ale tyto bonbóny máme doma v oblibě hlavně měkké karamelky, úžasné se rozplynou v puse a nelepí se na zuby. Je to opravdový zážitek z mlsání a ne jen pro děti.

11.04.2016

Klady:

Jak to ohodnotit jinak než prostě.....jedna báseň. bonbony jsou úžasné. Každý druh si mě získal. Kupujeme pravidelně, chutnají celé rodině. U mě trochu nostalgie, u ostatních prostě božská chuť. lahodná, sametová chuť, která si snad získá každého.

08.04.2016

Klady:

Nejsem sice testerka, ale tuhle mlsku důvěrně znám. Tyhle bonbony jsem totiž jako malá milovala... úplně jsem na ně zapomněla ;-) asi bude na čase zavzpomínat. Mají nezapomenutelnou smetanovou chuť. Rozhodně kvalitní mlsání.

04.04.2016

Klady:

Bonbóny Werther’s Original znám z dětství a to byl pouze jeden druh. Je výhoda, že si v dnešní době může člověk vybrat z více příchutí. Mají lahodnou smetanovou karamelovou příchuť, nejsou nijak "šizené", jsou kvalitní.

04.04.2016

Klady:

Jé tyto bonbóny znám už tolik let... Když jednou za čas zahřeším, kupuji si jen tyto, a nejvíce karamelové... Jsou sladké ale ne přeslazené, jemné, chuťově nejlepší :-) a hlavně tu dobu co je znám, se za ta léta chuťově nikdy nezměnily....

03.04.2016

Klady:

Tyto bonbonky miluje celá moje rodina.Už od mala jsem je zbožnovala mají skvělou karamelovou chut,která se rozplýva na jazyku.Tyto bonbony bych doporučila všem co rádi mlsají bonbonky a nebo si chtějí dobřát jen neco dobrého sladkého.

01.04.2016

Klady:

Bonbony Werther’s Original jsou naprosto uzasne a dokonale ,, karamelky,, lahodna kremova chut co se rozplyva na jazyku. Nejlepsi jsoiu ty s cokoladovou naplni . Cena trosku vyssi, ale za kvalitku se musi priplatit :)

01.04.2016

Klady:

Naše nejoblíbenější domácí mlsání, Moc nám vyhovuje, že pomalu cucat mohou i babička s dědou, kteří to mají se zuby všelijak a nebo si vyberou měkkou variantu bonbonů. kabelce mívám často malé, praktické balení v krabičce a vůbec jsme cela rodina nadšení mléčnou, jemnou plnou chutí těchto báječných cukrátek.

31.03.2016

Klady:

Werther’s Original Cream Candies jsem dostávala už jako malé dítě od svých prarodičů. Vždy když si je dám, stačí jediný, jako bych se vrátila do dětství. Mají sladkou chuť, ale po jejich konzumaci nemám pocit slepených úst jako po jiných bonbonech. Karamelová chuť je intenzivní, bonbon se v ústech pomalu rozpouští. Měkké varianty bonbónů jsou také lahodné, zvláště ty čokoládové :-) Oceňuji, že i když se jedná o měkké karamelky, nelepí se příliš na patro nebo do zubů. Prostě je miluji. :-)

Zápory:

Žádné balení není dost velké! :D

30.03.2016

Klady:

Tyto bonbody jsou velice chutné.mají velice příjemnou karamelovou chuť která se rozplývá na jazyku..chutnají nejen dětem ale i dospělým. Bonbony jsou malé akorad do pusy .jsem z nich nadšená a za sebe doporucuji

30.03.2016

Klady:

Bohužel jsem nebyla vybrána do testování, ale testovala jsem si soukromě. Jsou úžasné naprosto všechny druhy, kupujeme je pravidelně. A chutnají naprosto všem, všichni co u nás ochutnali, tak jen chválili.

Zápory:

No, to že jsem nebyla vybraná. Jinak to nemá zápor, alespoň dle mého názoru.

30.03.2016

Klady:

Ještě jsem neměla možnost vyzkoušet tyhle bonbony, ale věřím , že bych si pochutnala. Podívám se , zda je u nás v obchodě mají a vyzkouším. Určitě si na nich pochutná celá naše rodina. Jsme velcí mlsouni.

Zápory:

Myslím, že nebudou mít žádný zápor.

29.03.2016

Klady:

Tyto bonbonky si s vnoučaty kupujeme pravidelně.jsou jemné,krasně sladké,mají plnou chut po karamelu.Plněné bonbony jsou také moc dobré hlavně nám chutnají plněné karamelky.Bonbonky se krásně rozpustí

29.03.2016

Klady:

Skvělé bonbony,skvělá karamelová chut která se krásně rozplyne na jazyku.Plněné bonbony jsou také výborné vždy jsem si kupovala original karamelové a le tyto mě také velice překvapily a hlavně je milují moje vnoučata.

29.03.2016

Klady:

Bonbony jsem ochutnala. Koupila jsem si je jen tak a musím uznat, že jsou skvělé. Chuť karamelu a smetany Vás nenechá v klidu hlavně chuťové buňky a prostě si musíte vzít další. Hlavně dětem chutnali. Ted nosím i pytlíček v kabelce když přijde chuť.

Zápory:

žádné, jen rychle mizí :-)

27.03.2016

Klady:

Mlsat bych mohla od ráno do večera.miluji sladké.když jsem narazila na tyhle bonbony nemohla jsem dát sáček z ruky :-) nejvíce mi chutnají Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě a Werther 's Original Cream Toffees soft - měkké smetanové karamelky.

27.03.2016

Klady:

chutnají po karamelu, jsou jemné, akorát nasládle, když ochutnáš jeden, musíš si dát další. mám je celkem ráda a kupujeme je i jako dárek pro členy moji rodiny a lidem kolem sebe, které mám ráda.super

Zápory:

kazí zuby

26.03.2016

Klady:

Bonbony Wertherʼs Original jsem vyzkoušel a jsem spokojený. Mají skvělou smetanovo-karamelovou chuť, která vydrží dlouho. Nejvíce mi chutnaly Werther's original Eclair karamelky s čokoládovým krémem.

26.03.2016

Klady:

Svagrova vyhrala testovani bonbonku. A je skvela ze se rozdelila. Jsou uzasne,sladoucke,jemne. Az je uvidim nekde v obchode urcite si je koupim. Ani nedokazu rict ktery z nich byl nejlepsi. Uplne vsechny!

Zápory:

vubec zadne

26.03.2016

Klady:

Bohužel jsem netestovala, ale koupila. Nicméně jedny z nejlepších bonbónů za poslední dobu. Úžasná krémovo smetanová chuť, která se pomalu rozplývá na jazyku. Uplně nejlepší jsou karamelky s čokoládovou náplní.

Zápory:

Není jim co vytknout. Možná jen cena

26.03.2016

Klady:

Velmi dobré, lahodná chuť. Pěkné obaly. Všechny karamelky , mohu jedině doporučit. Nejvíce mi chutnaly karamelky v čokoládě. Rozhodně stojí za vyzkoušení, karamel v čokoládě je velmi super kombinace.

25.03.2016

Klady:

Miluju sladké a těmto bonbonům neodolám.jsou jemné a opravdu lahodné.líbí se mi že je každý bonbon zvlášt zabalený,Nejvíce mi asi chutnají Werther’s Original Cream Candies, karamelové bonbóny v čokoládě a měkké smetanové karamelky,ale i ostatní jsou opravdu skvělé.

24.03.2016

Klady:

Tyto bonbony jsou opravdu výborné.Nakoupila jsem jich spoustu na dívčí koledu a k tomu dost dalších dobrůtek.Bonbony,byly vždy na prvním místě po čem děvčata sáhly :-) Na mě a mé děti naštěstí také zbylo.Jsou prostě skvělé.

23.03.2016

Klady:

Skvělé bonbonky výrazná karamelová příchut krásně se rozplývají na jazyku.Plněné bonbony jsou také velice dobré karamel se krásně kouše a rozplýva se po celých ústech.Toto jsou bonbony které bych velice doporučil.

23.03.2016

Klady:

Sladká dobrůtka,tyto bonbonky už mi jaké malé holce kupovala babička a vždy jsem na nich milovala tu jejich krásně jemnou karamelovou příchut.I ted svým dětem a i pro sebe si tyto bonbonky kupuji a nejraději mám ty plněné.

23.03.2016

Klady:

Tyto bonbony vůbec nemám ráda. Vůbec ne proto, že by nebyly dobré...právě naopak ! Jsou tak skvělé, že ačkoliv se snažím sladkostem vyhýbat, tyto bonbony mně prostě vždycky dostanou. Úplně nejraději mám Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové bonbóny v čokoládě. Ty jsou prostě dokonalé.

Zápory:

Jediný jejich zápor je, že jim nikdy neodolám.

23.03.2016

Klady:

Ty to bonbonky kupujeme takže víme jak chutnají.Jejich chut je naprosto skvělá chutnají po karamelu a jemně se rozplývají na jazyku.Nejraději mame klasické cucavé ale i ty plněná jsou velmi dobré,takže za mě super.

23.03.2016

Klady:

Tyto bonbony jsem si objednala za body a musím konstatovat, že to byla skvělá lahůdka. Výborná chuť smetany a másla se na jazyku rozplývala. Byl tam také druh bez cukru, což je na můj způsob stravování. Určitě bych tyto bonbony doporučila, jsou naprosto vynikající.

Zápory:

Žádné záporné vlastnosti jsem nezjistila.

23.03.2016

Klady:

Koupily jsme si s dcerami Werther's Original Cream Candies a všem třem nám chutnaly tak, že na tátu nezbylo :-) . Jsou opravdu výborné a mohu doporučit. Příště chceme vyzkoušet karamelky, takže si určitě ještě pár balíčků zakoupíme.

17.03.2016

Klady:

Vynikající vláčná chuť jsem velký mlsal a tyto bonbony byli až nad mé očekávání, nejvíc mi chutnali karamelky byli doopravdy měkkoučké a moc lahodné celá rodinka jsme se do toho pustily jak divocí psi :D byli hned pryč ale velmi nás nadchli

Zápory:

V balení je doopravdy málo kusů, testování jsem nevyhrála ale kupovali jsme si je ačkoliv si je každý velmi chválil cena je docela vysoká ale koupila jsem si je ve slevě

11.03.2016

Klady:

Tak na těchto bonbónech jsme si doopravdy pochutnali. I když jsem se nezapojila mezi testerky, měla jsem možnost tyto bonbony ochutnat od sestry, mě i mému synovi moc chutnali, chuťově jsou opravdu zajímavé a neotřelé, ráda si ja zakoupím.

09.03.2016

Klady:

Jsou to opravdu vynikající bonbony, které se rozplývají na jazyku a nejsou ani příliš sladké....chutnají dětem i dospělým a jsou hned pryč. :-D Praktické balení do kapsy. Pořizovací cena je více než rozumná.

07.03.2016

Klady:

Jsou výborné, pamatuji si, jak nám je strýček vozil z Německa, ještě když jsme byly malé....ta chuť se nezapomíná. Mnohdy se stane, že se chuť změní, většinou k horšímu. Neplatí to pro Werther's original, jsou stále stejné, stejně dobré, jako před třiceti lety :-)

07.03.2016

Klady:

protože jsem nebyla vybrána na testování, bonbonky jsem si koupila, zaujaly mně Werther 's Original Chocolate Toffees - tak ty opravdu nemají chybu. Určitě vyzkouším i další druhy. Jen jsme testovali celá rodina, tak na mně moc bonbonků nezbylo.

05.03.2016

Klady:

Úžasné , inak sa to ani nedá opísať. Pamätám si na ne ešte z detsva ,keď ich často mala doma babka. Chuť sa vôbec nezmenila ani po rokoch. Lahodné , zastaví sa pri nich čas ...Môj favorit je Werther’s Original Cream Candies ;)

03.03.2016

Klady:

skusala som uz cukriky , kupila v obchode a musim povedat ze su sladucke, a odporucam, kvalitne a tiez si myslim vhodne pre deti, je to obdoba cukrikov ake som poznala za komunistov, tak aj spomienka

03.03.2016

Klady:

Vyzkoušela jsem bonbony Werther’s Original a musím říct ,že jsou velice kvalitní. Sladká smetanová chuť ,která se krásně rozpouští v ústech a vydrží poměrně dlouho. Určitě vyzkouším i další varianty bonbonů. Obzvlášť jsem zvědavá na ty bez cukru.

02.03.2016

Klady:

Bonbony skvělé chuti, myslím, že se skvěle hodí pro děti, ale nepohrdne jimi ani dospělí. Prostě se hodí pro každou příležitost, zvláště když se jedná o jen nějakou pozornost pro radost. Myslím, že udělají radost opravu každému svou výbornou chutí.

29.02.2016

Klady:

Mají smetanovou chuť a rozplývají se úplně na jazyku. Jsou velmi kvalitní a nedají se srovnat třeba s karamelami, které se vyráběli dříve, které se lepily. Jsou to velmi dobré bonbony. Ano, jsou sice dražší, ale cena odpovídá kvalitě.

29.02.2016

Klady:

Vedle medvídků od Haribo jsou bonbóny Werther's Original první na jejichž chuť si vzpomínám v čase, kdy jsem jako malá chodila do školky. Ta jejich smetanovo mléčná chuť je nezaměnitelná, nezapomenutelná a naprosto výjimečná. Výjimečné pro mne jsou i v tom, že nejdou rozkousat ( od malička všechny tvrdé bonbóny po chvilce cucání rozkoušu ) a jsou tak jediné, které nekoušu, ale cucám až do konce a vydrží mi tak v puse mnohem déle a s tím i ta jejich úžasná chuť. Nové druhy, zejména karamely jsem ještě neochutnala. Až ochutnám, tak se ráda podělím o zkušenost. Věřím, že budou také moc dobré. :-) Bonbóny Werther's Original bych rozhodně doporučila všem přátelům a známým.

Zápory:

Zápor byl dříve jediný v tom, že se pro ně muselo do Německa. Od té doby, co jsou běžně k sehnání i u nás, je všechno, tak jak má být.

29.02.2016

Klady:

Velmi dobré bonbony. Mají smetanovou chuť a rozplývají se úplně na jazyku. Jsou velmi kvalitní a nedají se srovnat třeba s karamelami ze dřívé, které se lepily. Občas je kupuji, ale kvůli vyšší ceně většinou v akcích.

Zápory:

Vyšší cena.

28.02.2016

Klady:

Jemná smetanová chuť a vůbec mi nepřijde jako u ostatních umělohmotná. Všechny druhy chutí odpovídají tomu co název napovídá. Karamely nejsou lepivé - netahají plomby. Nejsou přeslazené a složení výrobku není odstrašující.

Zápory:

Cena

28.02.2016

Klady:

Pamatuji si, jak mi přesně tyto originál bonbony vozila před revolucí kterási tetička z Německa. Už tenkrát mi moc chutnaly a byla o ně doma dost bitka. S radostí jsem nedávno shledala, že chutnají pořád stejně skvěle. Přiměřeně sladké, intenzivní chuť a konzistence vás nutí brát si stále další a další kousky. Neznám nikoho, komu by nechutnaly,

27.02.2016

Klady:

Snažím se moc nemlsat a vybírat si jen opravdové dobroty a na těchto bonbonech se výjimečně shodneme celá rodina. Skvělá výrazná a přitom jemná chuť vyhovuje dětem i dospělým. Intenzivní voňavý pocit v ústech u všech druhů, které jsem zatím ochutnala, správná velikost a jednotlivě balené kousky nám naprosto vyhovují.

27.02.2016

Klady:

Opravdu kvalitní bonbony na kterých si člověk moc pochutná. Bezvadná je také varianta bez cukru. Sice jsem nezkoušela všechny příchutě, ale Ty co ano, jsou opravdu super. Když už něco sladkého, tak ať je to kvalitní.

27.02.2016

Klady:

Výborná chuť, úplně se rozplývají na jazyku. Mě i celé rodině strašně chutnají. Už se těšíme až si je zase zakoupíme v obchodě. velice dobré, chutné.Předpokládám že si za ně asi dobře připlatíme, ale stojí to za to.

27.02.2016

Klady:

Mela jsem moznost koupit a ochutnat jemna karamelova chut doda chutovym bunkam maximalni pozitek.Hlavne pro ty co miluji sladke pamlsky mohli by tez vyrobit i cokoladu ta by urcite nemela chybu.Mnamka

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Promlsali jsme se k výsledkům: Jaký bonbón vám zlepší den?

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tilapie s pomeranči

8 hlasů
45min 898kJ 200 Kč

Zdravé rybí maso v kombinaci s pomerančem…. opravdu vy...

Kuřecí plátky na cibuli

13 hlasů
50min 671kJ 75 Kč

Plátky kuřecího masa na cibuli s jahodovým džemem.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více