Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

4260 / 260 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Vlhčené ubrousky linteo používám již dlouhý čas, jak na potřeby mé malé holčičky, tak všeobecně. Osobně za mě se žít bez vlhčených ubrousků nedá:D. Nedávno jsem si uvědomila jak jsou pevné, a že při splachování do WC asi nejsou vhodné. Za prvé kvůli ekologii ale také také z hlediska toho, co mi vyprávěla moje kolegyně, když její manžel kvůli nim musel rozebírat celé trubky a septik, kvůli ucpání. Zkrátka jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tyto ubrousky, nádherně voní a jsou určitě vhodnější než klasické vlhčené ubrousky. Doma nám to dcera rozdělila, zelené tatka a fialový my dvě. Používáme každý den a budeme nadále, Díky

Zápory

Zápory jsem za takovou krátkou dobu nenašla.

Moje hodnocení

Klady

Kapesniky jsou uzasne mekkoucke. Kdyz prisly odlozila jsem je do komody, abych nejdriv spotrebovala jine, ktere tu mam. Ale druhy den se me zhostila nemoc a velka ryma. Diky kapesnikum nemam rozedreny nos, jsou moc prijemne.

Zápory

Zapor jsem zadny nepostrehla.

Moje hodnocení

Klady

Hodnocení jsem si nechala opravdu až na poslední chvíli, co taky člověk může hodnotit po prvním použití. Nadchla mě ta vůně, která při sprchování provoněla celý sprchový kout. Tento gel je velice hustý a pěkně pění. Můžu říct, že po týdnu používání je pokožka hezky vláčná. Určitě tento sprchový gel budu nadále používat, už jenom i díky tomuto složení. Hlavně ta svěží vůně, co si zamilovala i má dcera. Děkuji za možnost testování:)

Zápory

Čekala jsem, že po sprchování bude pokožka vonět. Po usušení jsem již vůni necítila.

Mnou hodnocené produkty

TESTOVÁNÍ: Toustís od Penamu

Testováno 21.02.2020

Moje hodnocení

Klady

Kupuji pravidelne, nesmi nam u toho chybet vajicko a slanina.

Zápory