Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

testerka

vendulka1961 | testerka

3015 / 3015 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

S plenkami i vlhčenými ubrousky MonPeri Eco Comfort jsem opravdu spokojená. Dobře se nandavají, dobře drží, neprotékají, zadeček ani jeho okolí není podrážděné - což se nám u jiných plenek stávalo často. Ubrousky jsou pevné, netrhají se. A velmi oceňuji to, že jsou ekologické, každá maminka ví, kolik odpadu tvoří právě plenky a tak je nutné pečlivě vybírat a ulevit přírodě. Moc děkuji za možnost testovat a poznat tyto výrobky, které budu i nadále kupovat.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Zatím je moje hodnocení velmi pozitivní - od té doby co jsme začaly Dětský sirup BABY IMUN na podporu imunity dcerka nezamarodila a to jsou všude samé nemoci - rýma, kašel i střevní onemocnění a my zdárně odoláváme. Chuť si malá také moc oblíbila a na sirup se denně těší, navíc se jí moc líbí miminko na krabičce a to je také důležité, aby dítě vitamínový doplněk užívalo ráda. Takže skutečně super a moc děkuji, že můžeme testovat a jak nám dojdou zásoby od Bety, nakoupíme další.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Denní péče a zklidňující voda značky Yves Rocher z řady Sensitive Végétal zcela dokonale vyhovují mojí citlivé pleti se skonem k červeným skvrnám, od první aplikace jsem nepociťovala vůbec žádné podráždění, naopak, pokožka doslova ožila - je teď jemná, čistá, zářivá, tak jakoby celkově pevnější a odolnější. Určitě budu tuto řadu používat a moc děkuji za možnost jí otestovat mezi prvními, už jsem jí doporučila i mojí mamince po níž jsem citlivou pleť zdědila.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Rýžová kaše má moje velmi kladné hodnocení, není přeslazená, chutná přirozeně, zasytí - stejného názoru jsou i ti, kterým jsem rozdala vzorky. Všichni jsou rádi, že objevily zdravou snídani či svačinu, kterou si mohou přizpůsobit svým chutím. Příprava je rychlá, snadná - zkrátka spokojenost na 100%

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Moc děkujeme za možnost ochutnat ovocné pyré s krásným názvem Ovocňák. Naše malinká si moc pochutnala a vyzkoušela jsem i já - skutečně chutná po pravém čistém ovoci - žádná přeslazenost. Moc se mi líbí složení - jen ovoce a to je přesně to co chci svému dítěti dávat. Oceňuji i praktické balení na cesty, ale i na doma, mám zkušenost, že děti mají tyto jídla v sáčku moc rádi, sami si volí kolik chtějí mít v pusince. Takže my budeme určitě kupovat a doporučovat.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Jsem velmi spokojená, prací účinek je vysoký, není parfémovaný, nezpůsobuje alergickou reakci,malá má občas pupínky u lemů ponožek a po vyprání v Feel Eco Baby se neobjevují, budu ho nadále kupovat,protože testování mě přesvědčilo.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Ráda bych poděkovala za možnost testovat a najít tak produkt, který budu nadále kupovat. Vyhovuje mě i mojí dcerušce. Pokožku nedráždí, mám pocit, že ložiska atopického ekzému vyhojuje a to i v podkolenních jamkách a záhybech kůže, kde má dcera největší problémy. Aplikace mléka je příjemná, snadno se roztírá a velká plus je, že je neparfémovaný. Olej se také velmi příjemně používá a já ho přidávám i do koupele. Takže za nás všechny hvězdičky :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Moc děkuji za možnost vyzkoušet Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy, je fajn, že současně jsem si i vyzkoušela jak funguje jeho objednání, jak je to s poštovným, jaká je doba dodání. S tou jsem maximálně spokojená. Prostředek vypral naše prádlo dobře, jsou fleky, které zůstaly, ale to se stává i s jinými prostředky, někdy pustí až při dalším vyprání. Moc se mi líbí vůně, která je příjemná a zároveň nevtíravá. V současné době je skutečně nutné myslet na přírodu a šetřit jí, proto se budu snažit tyto Bio prostředky i nadále kupovat.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.