Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na srpen 2019: Vztahy, zdraví a finance pro všechna znamení

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

29.07.2019 | Zábava

Co chystají hvězdy v srpnu pro Kozorohy? Před čím by se měli mít na pozoru Raci? Které znamení by se mělo soustředit na svou lásku a které čeká spousta zážitků spojených s rodinnými událostmi? A koho budou mít hvězdy v srpnu prostě rády?

BERAN (21. 3.–20. 4.)

Vztahy
Na Berany se hvězdy v oblasti vztahů nebudou v srpnu usmívat tak jako doposud. Tedy ne že by chystaly nějakou záludnost, ale především v rodině na vás čekají drobné hádky a spory, jež se odvíjejí od dávné minulosti, o které jste byli přesvědčeni, že je zdárně vyřešena a pohřbena. Ještě než si začnete zoufat nebo obviňovat partnera/partnerku z „vytahování starých kauz“, zamyslete se nad důvodem, který ho/ji k takovému postoji a chování přiměl. Věřte, že i společné úsilí o nalezení tohoto důvodu může váš vztah posílit a přiblížit vás opět k sobě. Jen si dejte pozor na svou vlastní výbušnost.

Zdraví
V srpnu by si Berani měli dát pozor především na malá poranění – zdá se totiž, že je poslední dobou až nebezpečně přitahujete. A léto (a s ním spojené typické letní aktivity) je plné nástrah a příležitostí ke zranění. Snažte se nebezpečným situacím předcházet za každou cenu.

Finance a kariéra
Pokud se v srpnu teprve chystáte na dovolenou, věřte, že odjíždíte v pravý čas. Jinak totiž skončíte zavaleni prací a zasloužený odpočinek se vám bude zdát v nedohlednu. Snažte se brát situaci v práci s nadhledem, i když to bude někdy těžké (především kvůli necitlivému chování některých kolegů). Ti z vás, kteří mají dovolenou už za sebou, vědí, že si žádné velké rozhazování nějakou dobu nebudou moci dovolit. Jestliže práci zrovna hledáte, narazíte druhý prázdninový měsíc na velmi zajímavé nabídky. Až se budete rozhodovat, které dáte šanci, pamatujte, že jednání ve spěchu a pod tlakem u tak důležité volby nemusí vést k úspěchu!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BÝK (21. 4.21. 5.)

Vztahy

Býci vstoupí do druhé poloviny prázdnin v téměř magickém opojení – v rodině zavládl klid a navzdory stresovým situacím (např. odjezd na dovolenou, řešení otázek okolo táborových a jiných pobytů vašich dětí apod.) máte po dlouhé době pocit, že váš vztah funguje tak, jak má. Snažte se využít s partnerem možnost být chvíli bez dětí, která se vám rýsuje, a volný čas si dopřejte ve vzájemné společnosti. Poslední dobou jste se věnovali dětem na plný úvazek a občas jste zapomínali, že nejste jen rodiče, ale také partneři. Společně strávený čas jen přispěje k vaší vzájemné blízkosti.

Zdraví
Ani na zdraví si Býci nebudou moci v srpnu stěžovat. Jen to ve slunečných dnech nepřehánějte s opalováním! Pamatujte, že zdraví je rozhodně přednější než opálená kůže!

Finance a kariéra
V práci už se naplno rozjel „prázdninový provoz“. Bohužel, zrovna vaší práce (a především jejího množství) se to nějak netýká. A tak si v srpnu (s výjimkou dovolené, pokud se na ni ještě chystáte), vlastně příliš neodpočinete. Ostatně to platí i pro Býky, kteří na srpen chystají brigádu – především první dny pro vás budou těžkou zkouškou. Když ale vytrváte, budete nakonec rádi, že jste se nevzdali.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BLÍŽENCI (22. 5.21. 6.)

Vztahy
Blížencům začíná poměrně rozporuplné období. Zatímco se dostávají do lehce romantické a sentimentální polohy (venku je přece léto v plném proudu), jejich okolí (včetně partnera/partnerky) se k této náladě a touze po romantice nestaví tak, jak by si představovali. Snažte se nepropadat rozčarování a depresi a zkuste partnera/partnerku do své letní nálady „vtáhnout“. I single Blíženci pocítí v srpnu touhu už nebýt sami – a hvězdy jim přichystají několik příležitostí minimálně k zajímavému flirtu! Pozor si ale dejte na kamarády a jejich „dobře míněné“ rady – spoléhejte ve vztazích (partnerských, rodinných, ale i přátelských) především na svoji intuici!

Zdraví
Zrozenci tohoto znamení sice mají tendenci k jisté přirozenosti v pohybu, ale především počátkem měsíce budete mít pocit, že jste tuhle schopnost někde zapomněli a zakopáváte pomalu i na rovině. Pozor si proto dejte především při výletech apod., kde se i obyčejné zakopnutí může proměnit ve velmi nepříjemné zranění.

Finance a kariéra
Zatímco vztahové nástrahy se vám nakonec povede překonat, v práci budete mít pocit, že se na vás valí jedna špatná zpráva za druhou. Nakonec se sice ukáže, že se nejedná o žádné „jobovky“, ale k dobré náladě vám rozhodně nepřispějí. Snažte se co nejvíce zachovat klid. Váš postoj ostatně ocení i kolegové – zatímco oni ztrácí hlavu, vy působíte jako uklidňující faktor (jen dejte pozor, abyste to nepřepískli a neobrátilo se to proti vám). Finance byste sice řešit měli, ale nějak na to nenajdete sílu, a tak se může stát, že na konci prázdnin zjistíte, že jste skončili v hlubokém minusu.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RAK (22. 6.22. 7.)

Vztahy

Raci budou v oblasti rodinných vztahů bojovat především sami se sebou a svou netrpělivostí. Máte pocit, že u některých členů stále beznadějně čekáte na uznání, které si zasloužíte, ale které je podle všeho v nedohlednu. Ne že byste očekávali nějakou pochvalu, spíše byste rádi, aby vám dali nějakým způsobem najevo, že si jsou vašeho úsilí vědomi. K tomu vám ještě na čele přidělají vrásky děti – prázdniny vzaly opravdu útokem, a tak máte pocit, že veškerý řád, který jste doma zavedli, zmizel nenávratně v propadlišti dějin. Jistě, nějaká pravidla jsou potřeba, ale zkuste si vzpomenout na dobu, kdy jste byli sami dětmi, a na to, jak jste si dokázali prázdniny užívat. Do reality tak děti začínejte vracet až koncem měsíce.

Zdraví
Alespoň v oblasti nejdůležitější, tedy zdraví, k vám budou hvězdy shovívavé. Jen pozor na přílišný stres, který vašemu organismu nesvědčí a který se projeví především zdánlivě nevysvětlitelnou únavou.

Finance a kariéra
Jestliže vyrážíte v srpnu na dovolenou, ujistěte se, že jste v práci splnili opravdu vše, co jste měli, a nenechali jste za sebou žádné resty. V opačném případě by vás totiž čekal až nepříjemně tvrdý návrat – nejenže by si (oprávněně) stěžovali vaši nadřízení, ale popularitu byste ztratili i u svých kolegů.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

LEV (23. 7. 22. 8.)

Vztahy
Zrozence ve znamení Lva čeká v první polovině srpna klid a romantika. Ta se týká především nezadaných – nebojte se příležitostí k seznámení se zajímavými lidmi. I kdyby z toho nemělo vzniknout nic víc než příjemně strávený večer, určitě stojí za využití! Zadaní Lvi budou hlavně kmitat mezi starostmi o děti a řešit nejrůznější malé problémy doma. Nemusí se nutně jednat o spory s partnerem či partnerkou, potíže očekávejte především ze strany širší rodiny (léto je oblíbeným časem k setkávání, bohužel ne všechna dopadají idylicky).

Zdraví
Jestliže se v srpnu chystáte na dovolenou do exotických krajin, nezapomeňte přibalit lékárničku – bohužel se zdá, že ji tentokrát využijete. Váš organismus nemá příliš v lásce extrémy a vyrovnat se s horkým počasím či pro Středoevropana neobvyklými jídly mu dá tentokrát zabrat více než obvykle. Snažte se využívat všechna lákadla na dovolené s rozumem – zdraví je přednější než exotické dobrodružství.

Finance a kariéra
V práci se budete muset vypořádat především s návratem po dovolené. Ne nadarmo se říká, že je to jedno z nejnáročnějších období! A vy si jej tentokrát budete moci „vychutnat“ v plné míře. Ne snad že by se na vás valila nějaká zásadnější nepříjemnost, ale vaše tělo se prostě nebude chtít aklimatizovat na běžný život tak rychle, jak byste si byli představovali. Pamatujte, že i po dovolené máte nárok na nějaký ten odpočinek, a tak si jej po práci dopřejte!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

PANNA (23. 8.22. 9. )

Vztahy

Pro Panny se srpen ponese ve znamení urovnávání rodinných rozepří – a že k tomu budou mít příležitostí víc, než by samy chtěly. Ačkoli nebudou stát přímo v jejich centru (spíše do nich budou vtaženi proti své vůli), aktivní účast bude nevyhnutelná. Tahle role vám tak docela nesedí, ačkoli nejste v diplomacii vyložený slon v porcelánu, občas ve vypjatých situacích rychleji mluvíte, než myslíte. Snažte se proto držet emoce na uzdě a vážit každé slovo. Velkou oporou vám po celý měsíc bude partner/partnerka.

Zdraví
Energie budete mít v srpnu na rozdávání (tedy té fyzické určitě), díky čemuž získáte postupně pocit neporazitelnosti a neúnavnosti. Dejte proto pozor na nejrůznější extrémy, k nimž vás to bude svádět ve snaze dokázat, že na vás nikdo nemá. A určitě se raději vyhýbejte adrenalinovým sportům.

Finance a kariéra
Dovolená s vaším rodinným rozpočtem pořádně zamávala ještě dříve, než jste se na ni vydali. Nelitujte zpětně výdajů – když už jste jednou zaplatili, nemá cenu zkoumat, zda jste udělali chybu a našlo by se například něco podobného co do destinace, ale levnějšího. Dopřejte si pocit z dovolené se vším všudy – a bez výčitek kvůli penězům.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VÁHY (23. 9.23. 10.)

Vztahy
Navzdory tomu, že pro většinu lidí bývá dovolená obdobím odpočinku a klidu, pro vás bude poměrně stresující záležitostí, a to především před samotným odjezdem. Jste od přírody pečliví a máte rádi ve věcech určitý řád a organizovanost, ovšem neustále narážíte na zmatky, jež do vaší představy vnášejí vaši nejbližší. Zkuste se nad vztekem a podobnými pocity povznést – zapomenutý šnorchl je určitě mnohem menší komplikace než poničené nervy! Horké chvilky vám přichystá i partner/partnerka, ve které/kterém nenajdete takovou oporu, jakou byste si představovali, z čehož vznikne další napětí, jež ještě nějakou dobu přetrvá i po dovolené (a to platí i pro Váhy, které si ji užily již v červenci).

Zdraví
Kromě stresu by vás nic vážnějšího potkat nemělo, a tak srpen využijte především k načerpání sil!

Finance a kariéra
I peníze budou jedním z témat, která přinesou příležitost ke sporům doma. Ne snad proto, že byste se o ně hádali s partnerem/partnerkou, ale spíše proto, že sami cítíte, že jich pro vysněnou dovolenou nemáte tolik, kolik jste si původně představovali, případně vám jich po dovolené moc nezbylo. Přestaňte se trápit – společné zážitky či vzpomínky na ně jsou důležitější než drahé suvenýry!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

ŠTÍR (24. 10.22. 11.)

Vztahy

Poslední dobou vám vztahy vycházejí tak, jak byste si představovali (a jak jste již dlouho toužili) – s partnerem/partnerkou jste nalezli společnou řeč prakticky ve všech oblastech života, s dětmi jste vyřešili problémy, které váš vzájemný vztah trochu kazily, a ani další příbuzní by vám vrásky na čele v srpnu přidělávat neměli. Jistě, sem tam nějaké to nedorozumění přijde, ale díky pohodě, v níž se nacházíte prakticky od počátku prázdnin, se vám podaří řešit je s nadhledem. V takové době je ideální vyrazit na dovolenou, třeba jen na pár dnů, které vám zaměstnavatel (nebo peníze) ještě dovolí. Odpočinek ve společnosti nejbližších je přesně to, co vám ke spokojenému životu v rodinné oblasti chybí.

Zdraví
V srpnu budete mít spoustu příležitostí k posílení svého zdraví, tak jich využijte, co to jen půjde.

Finance a kariéra
Zatímco všichni okolo vás řeší, jak stihnout před odjezdem na dovolenou vše, co by měli, případně jak se co nejrychleji vyrovnat s návratem z dovolené, vy jste díky své systematičnosti na všechno dávno připravení. Vaše pověstná poctivost a pečlivost by vám ani nedovolila, abyste po sobě nechali v práci nějaké resty.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

STŘELEC (23. 11.21. 12.)

Vztahy
Srpen Střelcům v lásce zamotá hlavu – tedy v dobrém slova smyslu! Pokud jste single, dostanete několik hned příležitostí tento stav změnit. Pamatujte, že vaše štěstí leží právě ve vašich rukou, je jen na vás, kterou z nabídek, jež vám hvězdy postaví do cesty, využijete a jak. Jestliže jste šťastně zadaní, zažijete příjemné chvilky v partnerově/partnerčině společnosti. Vůbec není na škodu si připomenout, jak krásné to bylo, když jste se na počátku vztahu vznášeli v oblaku zamilovanosti. Tak si to užijte!

Zdraví
Ačkoli by měl být srpen pohodovým letním měsícem, je paradoxně spojen s docela velkou dávkou stresu. Na nějaké lenošení jste příliš činorodí, ale zařaďte raději zpátečku! Není zrovna ideální prožít léto (respektive jeho druhou část) v posteli.

Finance a kariéra
Letní měsíce bývají finančně poměrně náročné, budete mít navíc tendenci bezhlavě utrácet (to se Střelcům příliš často nestává, tak pozor, abyste nebyli na konci měsíce nepříjemně překvapení, že jste v červených číslech). Pokud se teprve chystáte na dovolenou, hlídejte si výdaje o to pečlivěji...
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

KOZOROH (22. 12.20. 1.)

Vztahy

Kozorohové prožijí srpnové dny především ve znamení rodiny. A to se vším všudy – zažijí rodinnou pohodu, ale také si uvědomí, jak křehké jsou vztahy mezi některými vašimi nejbližšími (vás nevyjímaje) a jak důležité je mít silné rodinné zázemí (ať už se jedná o partnera nebo partnerku či o rodiče, sourozence apod.). Navzdory své pověsti o neústupnosti, kterou mají zrozenci tohoto znamení občas nezaslouženě, se tentokrát stanete vyjednavačem a urovnavatelem sporů.

Zdraví
Ačkoli v srpnu je u nás grilovací sezóna v plném proudu, vy si dejte při téhle oblíbené zábavě pozor – oheň a horké věci obecně nebudou tento měsíc právě vašimi „přáteli“. Aktivní roli v těchto oblíbených radovánkách raději přenechejte někomu jinému.

Finance a kariéra
Dovolená, tábory pro děti, letní oblečení... To všechno se na stavu vašeho rodinného rozpočtu podepsalo a ještě podepíše. Pokud nejste zaměstnaní a přemýšlíte o srpnové brigádě, pamatujte, že brigádník není služkou pro všechno. Hrozí totiž, že se dostanete do společnosti, kde si budou myslet právě tohle.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VODNÁŘ (21. 1.20. 2.)

Vztahy
Co si budete namlouvat – do srpna nevstupujete z hlediska vztahů jako právě nejšťastnější člověk... A bohužel pro první polovinu tohoto letního měsíce se žádná velká změna nechystá. Čekají vás spíše dny (a možná i týdny) přemýšlení, kam se ve vztahu posunout dál (single Vodnáři budou řešit, jak se vyrovnat se samotou, která jim není právě přirozená), kde hledat další směr a jak vrátit onen pocit štěstí a zamilovanosti, který vaše partnerství ještě donedávna provázel. Nemusí se nutně jednat o příznaky krize a blížícího se konce, spíše vstupujete do další etapy vztahu a je třeba, abyste se v něm zorientovali. Pamatujte, že v situaci nejste sami a že komunikace s partnerem/partnerkou je klíčová.

Zdraví
Jak vám srpen přidá vrásky na čele kvůli vztahům, vyváží vám to na zdraví. Žádných významnějších nástrah se nemusíte bát.

Finance a kariéra
Zatímco spousta lidí okolo vás řeší potíže s penězi kvůli dovoleným (již absolvovaným i těm budoucím), na vás, respektive na vaši peněženku, se ten opravdový nápor teprve chystá – a překvapivě nikoli v souvislosti s dovolenkovými radovánkami. V práci vás mile překvapí jeden z kolegů – ačkoli jste k jeho/jejím pracovním výkonům byli v minulosti skeptičtí, nyní v něm/ní získáte nečekaného spojence.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RYBY (21. 2.20. 3.)

Vztahy

Srpen bude přát především single Rybám. Konečně si budou moci zase připomenout, jaké to je, když se zamilují. Jen pozor na případné zklamání. Pověstné letní lásky nemívají dlouhého trvání (zvláště když vzplanou o dovolené). Pamatujte ale, že láska bývá občas až nečekaně silná. Jste sice přesvědčeni, že ve svém věku umíte přeci takové věci hravě zvládat, ale tentokrát můžete být zaskočeni silou svých citů. Také zadané Ryby prožijí příjemný, žádnými velkými hádkami nezkalený druhý prázdninový měsíc.

Zdraví
V srpnu svou pozornost zaměřte především na nástrahy, které toto období chystá na vaše zažívání. Pamatujte, že především v létě byste měli být u některých jídel maximálně opatrní, jinak se může stát, že slunné dny strávíte úplně jinak, než jste si předpokládali.

Finance a kariéra
S výdaji navíc spojenými s dovolenou jste si již smířili, ostatně nepatříte k lidem, kteří by jich zpětně nějak výrazně litovali. V práci vás sice čekají i úkoly, na něž nejste tak docela zvyklí (přeci jen občas budete muset řešit urgentní věci za nepřítomného, odpočívajícího, kolegu). Ale nebude to nic, s čím byste si nedokázali hravě poradit!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím již 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál.
Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem. Na základě vašeho data, místa narození a přesné hodiny jsem schopná nahlédnout do života vašeho i druhých, a to jak do minulosti, přítomnosti, tak i do budoucnosti.

Cestování single je cestou k nezávislosti

Tygří krevety s rajčaty

Tygří krevety s rajčaty

10 hlasů
40min 311 kJ 395 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečené bramborové placky

44 hlasů
60min 447kJ 60 Kč

Placky pečené v troubě.

Telecí roláda

2 hlasy
2h a 0min 685kJ 360 Kč

Jemné telecí maso plněné bylinkami.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více