Přišla o šest žeber, aby měla v pase 40 cm jako animovaná postavička (FOTO)

Švédka Pixee Fox se narodila jako nadprůměrně atraktivní blondýnka. Jenže se svou vizáží navzdory tomu nebyla spokojená. Chtěla totiž vypadat jako kreslená sexbomba Jessica Rabbit s anatomicky nepřirozenými tvary. Jich dosáhla pomocí sedmnácti plastických operací, které ji ochudily o tři miliony korun. Dnes díky nim nemá v hrudním koši šest žeber a v pase má jen čtyřicet centimetrů.

Prsa velikosti 30J se tyčí nad vosím páskem, pod nímž se klene obří pozadí s brazilskými implantáty. Milence pak Pixee překvapí titěrnými stydkými pysky, které podstoupily labioplastiku.

„Vzali mi šest žeber, jsem první na světě, kdo něco takového má,“ pochlubila se Švédka deníku The Sun.

Pokud neubližuji svému tělu, proč bych neměla pokračovat, protože je to můj sen. To je to, co chci v životě dělat,“ dodala pětadvacetiletá bývalá elektrikářka.

A když k ní někdo přijde a řekne jí, že vypadá jako komiks, odpoví: „Pro mě je to kompliment, protože toho chci přesně dosáhnout. Tyhle kreslené postavičky představují idealizaci ženského těla. Chci mít útlý pas, velký zadek a prsa, velké oči a krásný obličej.“

Ze Skandinávie se odstěhovala do Severní Karolíny v USA, kde jí zákroky provádějí na soukromých klinikách. Na Instagramu má dnes už přes dvě stě tisíc fanoušků.

Pixee měla před operacemi míry 76-60-86, dnes má anatomicky nepřirozené hodnoty 96-40-99.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
25:30

Kardio a zadeček

Kardio a zadeček
15:12

Cvičení pro zdravá záda

Cvičení pro zdravá záda
08:51

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat