Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Čím jste podle hvězd pro své okolí tak neodolatelní?

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

4. 4. 2017 | Zajímavosti

Která vlastnost činí Býky pro jejich okolí tak přitažlivé? A čím zaručeně každého okouzlí Vodnáři? Jak zamotají ostatním hlavu Váhy?

Jaké vlastnosti přitahující ostatní nadělily hvězdy do vínku jednotlivým znamením?

Beran

Život je s vámi vzrušující, zábavný a plný dobrodružství. Jste odvážní, nebojíte se zkoušet nové věci – a právě tím k sobě ostatní přitahujete. Nejenže touží být ve vaší blízkosti, ale rádi by byli také takoví!

Býk

Jste silnou osobností, která se málokdy ve svém počínání setká s neúspěchem. A to lidi velmi přitahuje. Zároveň skrýváte citlivost a vášeň, a tak jste pro druhé takovou malou záhadou, již chtějí rozlousknout.

Blíženci

S vámi nikdy není nuda – a co víc, v zábavu dokážete proměnit i tu nejobyčejnější událost. Jste rádi středem pozornosti a vaše sebejistota a schopnost přitáhnout pozornost na sebe je pro druhé jako magnet.

Rak

Jste vlídní a pro druhé byste udělali cokoli, nikdy neopustíte člověka v nouzi. Lidé ve vašem okolí vědí, že se vám mohou se vším svěřit a vy je nikdy nezradíte a neodmítnete jim podat pomocnou ruku.

Lev

Jste hvězdou každé společnosti, a tak jsou k vám lidé přitahováni jako můry ke světlu. Vaše přitažlivost prostupuje celou vaší bytostí – od vzhledu až po vaši povahu a duši. Vám zkrátka nikdo neodolá.

Panna

Vaše loajalita a také spolehlivost jsou vlastnosti, které v dnešní nejisté době stále stoupají v ceně. Do ničeho nejdete jen napůl – dokonce i když milujete, nenecháváte si nic pro sebe, ačkoli víte, jaké riskujete zklamání.

Váhy

Máte neopakovatelné charisma a šarm. A navíc smysl pro spravedlnost – nikdy nenecháte nikoho na holičkách, vždy najdete východisko i z té nejsložitější situace. Lidé ve vaší společnosti nacházejí harmonii.

Štír

Vyzařuje z vás zdravé sebevědomí, což je velmi přitažlivá vlastnost. Kromě toho vás všichni znají jako osobnost, která nepodlehne tlaku okolí a ve svých přesvědčeních a cílech vytrvá i za cenu vlastních ztrát.

Střelec

Vaše okolí na vás oceňuje především spontaneitu a úžasný smysl pro humor. Člověk nikdy neví, co od vás očekávat, a tato „záhadnost“ vám rozhodně nahrává do karet. Nikdy ji ale nezneužíváte.

Kozoroh

Jste sebevědomí, ale nikoli přehnaně. Lidé se s vámi cítí bezpečně, vědí, že se na vás mohou spolehnout, a že pokud by potřebovali, vždy jim pomůžete najít východisko z nouze.

Vodnář

Vymykáte se snad všem pravidlům, neradi se přidáváte ke stádu. Vaše jedinečnost je pro vaše okolí velmi přitažlivou vlastností. Máte skvělé a neotřelé nápady a pomáháte lidem dívat se svět z jiné perspektivy.

Ryby

Vaše umělecká duše v kombinaci s milující povahou je zkrátka neodolatelnou devizou, již vám hvězdy daly do vínku. Jste nesobečtí a zájmy svých nejbližších vždy upřednostňujete před těmi svými. I proto je snadné vás mít rád.

Věřící lidé nejsou zdravější, ale jsou šťastnější

Vepřové maso se zázvorem

Vepřové maso se zázvorem

10 hlasů
1h a 5min 1101 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z cuket

6 hlasů
40min 311kJ 95 Kč

Teplý salát z cuket.

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 375kJ 189 Kč

V našem jídelníčku by neměly chybět ryby, vyzkoušejte ...

Poradny

Mohu pobírat nemocenské dávky, když jsem na nemocenské?

Dobrý den,pokud nejste během mateřské dovolené výdělečně činná, pak nárok na nemocenské dávky mít... Více

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více