Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Čím jste podle hvězd pro své okolí tak neodolatelní?

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

4. 4. 2017 | Zajímavosti

Která vlastnost činí Býky pro jejich okolí tak přitažlivé? A čím zaručeně každého okouzlí Vodnáři? Jak zamotají ostatním hlavu Váhy?

Jaké vlastnosti přitahující ostatní nadělily hvězdy do vínku jednotlivým znamením?

Beran

Život je s vámi vzrušující, zábavný a plný dobrodružství. Jste odvážní, nebojíte se zkoušet nové věci – a právě tím k sobě ostatní přitahujete. Nejenže touží být ve vaší blízkosti, ale rádi by byli také takoví!

Býk

Jste silnou osobností, která se málokdy ve svém počínání setká s neúspěchem. A to lidi velmi přitahuje. Zároveň skrýváte citlivost a vášeň, a tak jste pro druhé takovou malou záhadou, již chtějí rozlousknout.

Blíženci

S vámi nikdy není nuda – a co víc, v zábavu dokážete proměnit i tu nejobyčejnější událost. Jste rádi středem pozornosti a vaše sebejistota a schopnost přitáhnout pozornost na sebe je pro druhé jako magnet.

Rak

Jste vlídní a pro druhé byste udělali cokoli, nikdy neopustíte člověka v nouzi. Lidé ve vašem okolí vědí, že se vám mohou se vším svěřit a vy je nikdy nezradíte a neodmítnete jim podat pomocnou ruku.

Lev

Jste hvězdou každé společnosti, a tak jsou k vám lidé přitahováni jako můry ke světlu. Vaše přitažlivost prostupuje celou vaší bytostí – od vzhledu až po vaši povahu a duši. Vám zkrátka nikdo neodolá.

Panna

Vaše loajalita a také spolehlivost jsou vlastnosti, které v dnešní nejisté době stále stoupají v ceně. Do ničeho nejdete jen napůl – dokonce i když milujete, nenecháváte si nic pro sebe, ačkoli víte, jaké riskujete zklamání.

Váhy

Máte neopakovatelné charisma a šarm. A navíc smysl pro spravedlnost – nikdy nenecháte nikoho na holičkách, vždy najdete východisko i z té nejsložitější situace. Lidé ve vaší společnosti nacházejí harmonii.

Štír

Vyzařuje z vás zdravé sebevědomí, což je velmi přitažlivá vlastnost. Kromě toho vás všichni znají jako osobnost, která nepodlehne tlaku okolí a ve svých přesvědčeních a cílech vytrvá i za cenu vlastních ztrát.

Střelec

Vaše okolí na vás oceňuje především spontaneitu a úžasný smysl pro humor. Člověk nikdy neví, co od vás očekávat, a tato „záhadnost“ vám rozhodně nahrává do karet. Nikdy ji ale nezneužíváte.

Kozoroh

Jste sebevědomí, ale nikoli přehnaně. Lidé se s vámi cítí bezpečně, vědí, že se na vás mohou spolehnout, a že pokud by potřebovali, vždy jim pomůžete najít východisko z nouze.

Vodnář

Vymykáte se snad všem pravidlům, neradi se přidáváte ke stádu. Vaše jedinečnost je pro vaše okolí velmi přitažlivou vlastností. Máte skvělé a neotřelé nápady a pomáháte lidem dívat se svět z jiné perspektivy.

Ryby

Vaše umělecká duše v kombinaci s milující povahou je zkrátka neodolatelnou devizou, již vám hvězdy daly do vínku. Jste nesobečtí a zájmy svých nejbližších vždy upřednostňujete před těmi svými. I proto je snadné vás mít rád.

Chcete vypadat dominantně? Předkloňte mírně hlavu

Květáková krémová polévka

Květáková krémová polévka

26 hlasů
30min 152 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Lívance

12 hlasů
1h a 5min 738kJ 65 Kč

Něco sladkého k obědu, pro děti i dospělé.

Brokolicová polévka s nivou

18 hlasů
40min 659kJ 65 Kč

Pokud máte rádi krémové polévky, uvařte si brokolicový...

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více