Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Čím jste podle hvězd pro své okolí tak neodolatelní?

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

4. 4. 2017 | Zajímavosti

Která vlastnost činí Býky pro jejich okolí tak přitažlivé? A čím zaručeně každého okouzlí Vodnáři? Jak zamotají ostatním hlavu Váhy?

Jaké vlastnosti přitahující ostatní nadělily hvězdy do vínku jednotlivým znamením?

Beran

Život je s vámi vzrušující, zábavný a plný dobrodružství. Jste odvážní, nebojíte se zkoušet nové věci – a právě tím k sobě ostatní přitahujete. Nejenže touží být ve vaší blízkosti, ale rádi by byli také takoví!

Býk

Jste silnou osobností, která se málokdy ve svém počínání setká s neúspěchem. A to lidi velmi přitahuje. Zároveň skrýváte citlivost a vášeň, a tak jste pro druhé takovou malou záhadou, již chtějí rozlousknout.

Blíženci

S vámi nikdy není nuda – a co víc, v zábavu dokážete proměnit i tu nejobyčejnější událost. Jste rádi středem pozornosti a vaše sebejistota a schopnost přitáhnout pozornost na sebe je pro druhé jako magnet.

Rak

Jste vlídní a pro druhé byste udělali cokoli, nikdy neopustíte člověka v nouzi. Lidé ve vašem okolí vědí, že se vám mohou se vším svěřit a vy je nikdy nezradíte a neodmítnete jim podat pomocnou ruku.

Lev

Jste hvězdou každé společnosti, a tak jsou k vám lidé přitahováni jako můry ke světlu. Vaše přitažlivost prostupuje celou vaší bytostí – od vzhledu až po vaši povahu a duši. Vám zkrátka nikdo neodolá.

Panna

Vaše loajalita a také spolehlivost jsou vlastnosti, které v dnešní nejisté době stále stoupají v ceně. Do ničeho nejdete jen napůl – dokonce i když milujete, nenecháváte si nic pro sebe, ačkoli víte, jaké riskujete zklamání.

Váhy

Máte neopakovatelné charisma a šarm. A navíc smysl pro spravedlnost – nikdy nenecháte nikoho na holičkách, vždy najdete východisko i z té nejsložitější situace. Lidé ve vaší společnosti nacházejí harmonii.

Štír

Vyzařuje z vás zdravé sebevědomí, což je velmi přitažlivá vlastnost. Kromě toho vás všichni znají jako osobnost, která nepodlehne tlaku okolí a ve svých přesvědčeních a cílech vytrvá i za cenu vlastních ztrát.

Střelec

Vaše okolí na vás oceňuje především spontaneitu a úžasný smysl pro humor. Člověk nikdy neví, co od vás očekávat, a tato „záhadnost“ vám rozhodně nahrává do karet. Nikdy ji ale nezneužíváte.

Kozoroh

Jste sebevědomí, ale nikoli přehnaně. Lidé se s vámi cítí bezpečně, vědí, že se na vás mohou spolehnout, a že pokud by potřebovali, vždy jim pomůžete najít východisko z nouze.

Vodnář

Vymykáte se snad všem pravidlům, neradi se přidáváte ke stádu. Vaše jedinečnost je pro vaše okolí velmi přitažlivou vlastností. Máte skvělé a neotřelé nápady a pomáháte lidem dívat se svět z jiné perspektivy.

Ryby

Vaše umělecká duše v kombinaci s milující povahou je zkrátka neodolatelnou devizou, již vám hvězdy daly do vínku. Jste nesobečtí a zájmy svých nejbližších vždy upřednostňujete před těmi svými. I proto je snadné vás mít rád.

Ošklivé jméno či příjmení: Změna je možná, ale ne zadarmo

Polévka s pórkem a žampiony

Polévka s pórkem a žampiony

11 hlasů
20min 231 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bleskové těstoviny

20 hlasů
25min 758kJ 65 Kč

Připravíte je ze surovin, které máte doma a chutná več...

Polévka z brokolice se sýrem

16 hlasů
35min 244kJ 85 Kč

Sytá, vynikající krémová polévka.

Poradny

Dostanu podporu při výpovědi ze zdravotních důvodů?

Dobrý den, to, zda budete mít nárok na podporu v nezaměstanosti, bude záležet na tom, zda splníte... Více

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více