Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pozvaní na svatbu: Potěšte novomanžele něčím originálním

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

16. 7. 2019 | Zajímavosti

Léto je obdobím svateb, a pokud nevěsta s ženichem nemají konkrétní požadavky, bývá zvykem darovat něco „do začátku“, což nejčastěji bývá něco do domácnosti. Jenže pak není výjimkou, že se novomanželům sejdou některé věci i několikrát. Zkuste zabrousit do jiného oddělení a obdarujte ženicha s nevěstou něčím originálním.

Svatební video

Jestliže chcete novomanžele skutečně potěšit, požádejte všechny hosty, rodinu i vzdálenější přátele, aby pro ženicha s nevěstou natočili krátký vzkaz, ve kterém jim vzkážou, proč je mají rádi, čeho si na nich váží a vysloví své gratulace. Videa poté sestříhejte do jedné delší kompilace, vypalte na disk a věnujte v nějaké pěkné dárkové krabičce. Jakmile uvidí kolik lidí v jejich okolí je má skutečně rádo, jedno oko nezůstane suché.

Cestovní deník

Dalším ze seznamu originálních dárků je cestovní deník. Kupte prázdný sešit s tvrdými deskami, na jednotlivé stránky napište názvy zemí nebo měst, několik důležitých informací ke každému z nich, pod ně vlepte fotografii daného místa a přiložte bankovku odpovídající měny. Zbylé stránky nechte volné, aby si do nich manželé mohli doplnit vlastní záznamy z dalších cest. Je to zároveň i jedna z možností, jak vkusně a originálně věnovat peníze.

Strom

Mají-li novomanželé zahradu, ale snad i pokud ji nemají, věnujte jim strom. Společně ho zasadí třeba v parku nebo blízkém lese, budou o něj pečovat a sledovat jak roste, přičemž on bude symbolizovat jejich manželství a navždy jim zůstane ke krásné připomínce jejich slavného dne. Jestliže půjde o strom do zahrady, vybírejte raději ty ovocné. Užitek z nich budou mít do budoucna i ratolesti.

Přátelská kuchařka

Kuchařka není příliš originální, ale pokud jde o kuchařku přátelskou, tak se situace výrazně mění. Podobně, jako v případě cestovního deníku, zakupte sešit s tvrdými deskami a poproste všechny kamarády a rodinu, aby do něj vepsaly své nejoblíbenější recepty. Ke každému z nich přidejte fotografii autora a nechte je připsat pár slov jako věnování. Je to vcelku praktická forma dospěláckého památníku.

Známá města pod zimní peřinou

Rybí kuličky na rajčatech

Rybí kuličky na rajčatech

2 hlasy
1h a 30min 664 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuře v sýru

19 hlasů
30min 762kJ 120 Kč

Rychlá příprava se skvělým výsledkem.

Teplý salát z červené řepy

3 hlasy
1h a 20min 503kJ 40 Kč

Velmi jednoduchý, zdravý salát.

Poradny

Pracuji na DPP, jak získat nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Pobírám ID 2. stupně, dostanu PPM a RP?

Dobrý den,pokud kromě invalidního důchodu nepobíráte jiný příjem (nevykonáváte výdělečnou činnost... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to sprá...

Více