Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pozvaní na svatbu: Potěšte novomanžele něčím originálním

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

16.07.2019 | Zajímavosti

Léto je obdobím svateb, a pokud nevěsta s ženichem nemají konkrétní požadavky, bývá zvykem darovat něco „do začátku“, což nejčastěji bývá něco do domácnosti. Jenže pak není výjimkou, že se novomanželům sejdou některé věci i několikrát. Zkuste zabrousit do jiného oddělení a obdarujte ženicha s nevěstou něčím originálním.

Svatební video

Jestliže chcete novomanžele skutečně potěšit, požádejte všechny hosty, rodinu i vzdálenější přátele, aby pro ženicha s nevěstou natočili krátký vzkaz, ve kterém jim vzkážou, proč je mají rádi, čeho si na nich váží a vysloví své gratulace. Videa poté sestříhejte do jedné delší kompilace, vypalte na disk a věnujte v nějaké pěkné dárkové krabičce. Jakmile uvidí kolik lidí v jejich okolí je má skutečně rádo, jedno oko nezůstane suché.

Cestovní deník

Dalším ze seznamu originálních dárků je cestovní deník. Kupte prázdný sešit s tvrdými deskami, na jednotlivé stránky napište názvy zemí nebo měst, několik důležitých informací ke každému z nich, pod ně vlepte fotografii daného místa a přiložte bankovku odpovídající měny. Zbylé stránky nechte volné, aby si do nich manželé mohli doplnit vlastní záznamy z dalších cest. Je to zároveň i jedna z možností, jak vkusně a originálně věnovat peníze.

Strom

Mají-li novomanželé zahradu, ale snad i pokud ji nemají, věnujte jim strom. Společně ho zasadí třeba v parku nebo blízkém lese, budou o něj pečovat a sledovat jak roste, přičemž on bude symbolizovat jejich manželství a navždy jim zůstane ke krásné připomínce jejich slavného dne. Jestliže půjde o strom do zahrady, vybírejte raději ty ovocné. Užitek z nich budou mít do budoucna i ratolesti.

Přátelská kuchařka

Kuchařka není příliš originální, ale pokud jde o kuchařku přátelskou, tak se situace výrazně mění. Podobně, jako v případě cestovního deníku, zakupte sešit s tvrdými deskami a poproste všechny kamarády a rodinu, aby do něj vepsaly své nejoblíbenější recepty. Ke každému z nich přidejte fotografii autora a nechte je připsat pár slov jako věnování. Je to vcelku praktická forma dospěláckého památníku.

Symbolika obsahu snů

Kuřecí prsa s fíky a polentou

Kuřecí prsa s fíky a polentou

6 hlasů
60min 553 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Teplý bramborový salát se slaninou a modrým sýrem

10 hlasů
50min 742kJ 90 Kč

Teplý bramborový salát se slaninou a modrým sýrem.

Pikantní provensálský zeleninový koláč s brusinkami

12 hlasů
1h a 25min 1090kJ 120 Kč

Trochu víc práce, ale výsledek je skvělý.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více