Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pozvaní na svatbu: Potěšte novomanžele něčím originálním

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

16. 7. 2019 | Zajímavosti

Léto je obdobím svateb, a pokud nevěsta s ženichem nemají konkrétní požadavky, bývá zvykem darovat něco „do začátku“, což nejčastěji bývá něco do domácnosti. Jenže pak není výjimkou, že se novomanželům sejdou některé věci i několikrát. Zkuste zabrousit do jiného oddělení a obdarujte ženicha s nevěstou něčím originálním.

Svatební video

Jestliže chcete novomanžele skutečně potěšit, požádejte všechny hosty, rodinu i vzdálenější přátele, aby pro ženicha s nevěstou natočili krátký vzkaz, ve kterém jim vzkážou, proč je mají rádi, čeho si na nich váží a vysloví své gratulace. Videa poté sestříhejte do jedné delší kompilace, vypalte na disk a věnujte v nějaké pěkné dárkové krabičce. Jakmile uvidí kolik lidí v jejich okolí je má skutečně rádo, jedno oko nezůstane suché.

Cestovní deník

Dalším ze seznamu originálních dárků je cestovní deník. Kupte prázdný sešit s tvrdými deskami, na jednotlivé stránky napište názvy zemí nebo měst, několik důležitých informací ke každému z nich, pod ně vlepte fotografii daného místa a přiložte bankovku odpovídající měny. Zbylé stránky nechte volné, aby si do nich manželé mohli doplnit vlastní záznamy z dalších cest. Je to zároveň i jedna z možností, jak vkusně a originálně věnovat peníze.

Strom

Mají-li novomanželé zahradu, ale snad i pokud ji nemají, věnujte jim strom. Společně ho zasadí třeba v parku nebo blízkém lese, budou o něj pečovat a sledovat jak roste, přičemž on bude symbolizovat jejich manželství a navždy jim zůstane ke krásné připomínce jejich slavného dne. Jestliže půjde o strom do zahrady, vybírejte raději ty ovocné. Užitek z nich budou mít do budoucna i ratolesti.

Přátelská kuchařka

Kuchařka není příliš originální, ale pokud jde o kuchařku přátelskou, tak se situace výrazně mění. Podobně, jako v případě cestovního deníku, zakupte sešit s tvrdými deskami a poproste všechny kamarády a rodinu, aby do něj vepsaly své nejoblíbenější recepty. Ke každému z nich přidejte fotografii autora a nechte je připsat pár slov jako věnování. Je to vcelku praktická forma dospěláckého památníku.

Talent ani IQ nejsou předpokladem úspěchu, jediná vytrval...

Špagety se zeleninou

Špagety se zeleninou

16 hlasů
60min 568 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hrušková polévka

13 hlasů
45min 196kJ 75 Kč

Krémová hrušková polévka s pastinákem.

Quinoa salát se špenátem

4 hlasy
35min 886kJ 150 Kč

Quinoa je velmi zdravá, výživná a lehce stravitelná. Vyzk...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více