Kdy hřešíme nejčastěji? V neděli v noci!

Komfortní přejídání, kdy si člověk navozuje příjemné pocity konzumací nezdravých jídel, má zvláštní dynamiku během týdne. Podle obezitologů se totiž nejčastěji lidé vrhnou k lednici plné dobrot mezi sedmou a desátou večerní v neděli. A dopřejí si nezdravě mnoho laskomin.

„To je období, které zmiňuje jako čas přejídání celá polovina lidí, kteří mají s komfortním stravováním problémy. A v tomto období také nejvíce přibírají na váze,“ tvrdí britští obezitologové na stránkách listu Daily Express.

Pokud člověk zažívá stresující a náročný den v zaměstnání, měl by si dávat pozor na to, co konzumuje večer. Pětašedesát procent lidí se totiž po těžkém dni v práci uvrhne k nezdravým pokrmům, aby negativní účinky stresu oslabila. Jenže svému zdraví a postavě tím paradoxně konzumací tučných a sladkých pokrmů nepomůže.

„Lidé jsou náchylní k přejídání ve dnech, kdy mají špatnou náladu a zažívají velký stres. Během těchto dní musejí o to víc dbát na to, co konzumují,“ tvrdí Lee Smith ze společnosti Forza, která průzkum financovala.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat