Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cvičení s elektrošoky: Je to cesta k dokonalé postavě?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28.04.2019 | Zdraví a životní styl

Snad každý z nás někdy zahlédl v televizi reklamu na stimulační pás, který si připnete na tělo a on za pomoci elektrošoků donutí vaše svaly kynout, zatímco tuk se dá na ústup. A každého z nás při ní jistě napadlo, jestli to skutečně funguje.

A odpověď? Ano i ne.

Nedejte na reklamy

Pokud máte nutkání si podobný přístroj pořídit, musíme vás upozornit, že nefungují tak, jak se o nich tvrdí v televizi. Zákazníci, kteří si podobný přístroj zakoupili v lákavé vidině šetření času a energie, s postupujícím používáním uvedli, že jediné, čeho dosáhli, byly podrážděné partie těla, kde se přístroj nacházel, a křeče ve svalech. O nějakých úbytcích centimetrů většina z nich příliš nehovoří...

Podobné přístroje sice umějí vyslat svalu impulz, který jej donutí se smrštit a tím navozuje efekt, že sval skutečně posiluje, nicméně tento efekt bývá často neúčinný a někdy i dosti nepříjemný. Přesto se ale metoda elektrošoků při hubnutí začíná šířit fitness centry, kde skutečně funguje. Jak je to tedy možné?

Metoda EMS

Metoda EMS neboli elektrostimulace využívá nízké napětí, které má ovšem velký vliv na posílení hlubokého svalstva. Nespočívá ale v přiložení stimulačního pásu na břicho a následném hubnutí při ležení na lůžku.

Při této metodě vám ve fitness centru zapůjčí speciální, vodivé oblečení, připojí vás k přístroji, který ovládá po celou dobu tréninku zkušený trenér a reguluje intenzitu elektrických impulzů, které vysílá do vašeho těla, zatímco cvičíte.

Kombinace tradičního cvičení a elektrošoků efektivně a velice rychle posiluje svaly zevnitř i zvenku, čímž dochází k pozitivním, fyzickým změnám výrazně rychleji.

Nejen pro hubnutí

Tato metoda si získává svou oblibu jednak v rychlosti a efektivitě působení, ale také se hojně využívá při rekonvalescencích po úrazech, operacích či při chronických bolestech, kdy pacientům velice rychle ulevuje od bolestí a ztuhlých svalů a zároveň posiluje tělo a tím správné držení těla.

Kolik to stojí?

Cena za dvacetiminutový trénink s metodou EMS vás přijde zhruba na 400 korun. Pokud si ale zakoupíte permanentku s více vstupy, můžete výrazně ušetřit a necelá půlhodinka vás může stát pouhých 250 korun. Ideální je začít pozvolna a aktivitu postupně zvyšovat. Pro začátek postačí jedna až dvě návštěvy fitness centra týdně, postupně můžete přidat i další sporty, například plavání, běh, cyklistiku nebo i rychlou chůzi.

Nejlepší dobroty, které zajistí skvělý detox organismus

Rybí polévka

Rybí polévka

16 hlasů
1h a 50min 340 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Drůbeží játra s jablkem

23 hlasů
45min 659kJ 82 Kč

Výborná drůbeží játra, která okouzlí každého strávníka...

Brambory zapečené s houbami

10 hlasů
1h a 30min 549kJ 135 Kč

Nevíte co s houbami? Připravte si tento výborný recept.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více