Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cvičení s elektrošoky: Je to cesta k dokonalé postavě?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

28. 4. 2019 | Zdraví a životní styl

Snad každý z nás někdy zahlédl v televizi reklamu na stimulační pás, který si připnete na tělo a on za pomoci elektrošoků donutí vaše svaly kynout, zatímco tuk se dá na ústup. A každého z nás při ní jistě napadlo, jestli to skutečně funguje.

A odpověď? Ano i ne.

Nedejte na reklamy

Pokud máte nutkání si podobný přístroj pořídit, musíme vás upozornit, že nefungují tak, jak se o nich tvrdí v televizi. Zákazníci, kteří si podobný přístroj zakoupili v lákavé vidině šetření času a energie, s postupujícím používáním uvedli, že jediné, čeho dosáhli, byly podrážděné partie těla, kde se přístroj nacházel, a křeče ve svalech. O nějakých úbytcích centimetrů většina z nich příliš nehovoří...

Podobné přístroje sice umějí vyslat svalu impulz, který jej donutí se smrštit a tím navozuje efekt, že sval skutečně posiluje, nicméně tento efekt bývá často neúčinný a někdy i dosti nepříjemný. Přesto se ale metoda elektrošoků při hubnutí začíná šířit fitness centry, kde skutečně funguje. Jak je to tedy možné?

Metoda EMS

Metoda EMS neboli elektrostimulace využívá nízké napětí, které má ovšem velký vliv na posílení hlubokého svalstva. Nespočívá ale v přiložení stimulačního pásu na břicho a následném hubnutí při ležení na lůžku.

Při této metodě vám ve fitness centru zapůjčí speciální, vodivé oblečení, připojí vás k přístroji, který ovládá po celou dobu tréninku zkušený trenér a reguluje intenzitu elektrických impulzů, které vysílá do vašeho těla, zatímco cvičíte.

Kombinace tradičního cvičení a elektrošoků efektivně a velice rychle posiluje svaly zevnitř i zvenku, čímž dochází k pozitivním, fyzickým změnám výrazně rychleji.

Nejen pro hubnutí

Tato metoda si získává svou oblibu jednak v rychlosti a efektivitě působení, ale také se hojně využívá při rekonvalescencích po úrazech, operacích či při chronických bolestech, kdy pacientům velice rychle ulevuje od bolestí a ztuhlých svalů a zároveň posiluje tělo a tím správné držení těla.

Kolik to stojí?

Cena za dvacetiminutový trénink s metodou EMS vás přijde zhruba na 400 korun. Pokud si ale zakoupíte permanentku s více vstupy, můžete výrazně ušetřit a necelá půlhodinka vás může stát pouhých 250 korun. Ideální je začít pozvolna a aktivitu postupně zvyšovat. Pro začátek postačí jedna až dvě návštěvy fitness centra týdně, postupně můžete přidat i další sporty, například plavání, běh, cyklistiku nebo i rychlou chůzi.

Omezení soli a transtuků může zachránit 100 milionů životů

Úhoř na másle

Úhoř na másle

16 hlasů
40min 621 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí kari z trouby

5 hlasů
1h a 15min 369kJ 110 Kč

Kuřecí kousky pečené v troubě.

Kolínka se špenátem

26 hlasů
1h a 15min 965kJ 75 Kč

Zapečené těstoviny se špenátem a slaninou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více