Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hubnutí se speciálem Hurá do plavek: Jak testerky hodnotí první fázi diety?

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

24. 4. 2019 | Zdraví a životní styl

V rámci našeho speciálu Hurá do plavek probíhá testování, ve kterém čtyři naše testerky hubnou s proteinovou dietou v rámci programu Prodietix. Nyní testerky ukončily první fázi hubnutí. Jaké jsou dílčí výsledky a jak dietní program zvládají a hodnotí?

Testerky Inutec, Alus, Hana.Popelka.Kusa a Klera se přihlásily do testování programu Prodietix s přáním zhubnout do léta 10 kilogramů. Inutec a Klera testují program Prodietix M2, Alus a Hana.Popelka.Kusa pak Prodietix Z2. Jak jsou spokojené s výsledky po první fázi?

Výsledky jsou vidět

Musím se přiznat, že první týden nebyl jednoduchý. Nejhorší byla moje chuť na čokoládu, sušenky, zákusky. Hlad rozhodně nepociťuji, jídla mi chutnají. Příprava je snadná, moc mě baví a dietu probíráme s kolegyněmi, které mě podporují a jídla ode mně ochutnávají a chystají se do diety také pustit. Jen mě občas popadne chuť na ty moje sladké hříchy, popisuje Inutec.

Do vysněné hranice 10 kilogramů, které si přála do plavek zhubnout, jí chybí jen 6,5 kilo.

„Výsledky jsou viditelné a to mi dodává elán jít dál. Dokonce jsou mi volné kalhoty. Cítím se lehčí. Také hodně chodím, snažím se denně o 10 tisíc kroků. Když už držím dietu přece u ní nebudu jen sedět a pomáhá mi to zahnat i moje chutě! říká testerka.

Další podrobnosti o cestě testerky Inutec za vysněnou postavou najdete v jejím profilu ve speciálu Hurá do plavek.

Rychlý úbytek kil

Také testerka Klera už na sobě pozoruje první výsledky. Od počátku programu zhubla 5 kilogramů.

„Hmotnostní úbytek je v první fázi rychlý a jde to okamžitě vidět, což je samozřejmě velmi motivační. Dietní program dodržuji opravdu důsledně – pravidelné stravování, pitný režim a zelenina k tomu. Hlad necítím. Co ale cítím a těžce nesu, je nedostatek energie. Nedokážu si představit, že bych u této diety pracovala fyzicky, jsem ráda, že sedím v kanceláři, popisuje Klera.

„Ale dělám to proto, abych zhubla a celkově se detoxikovala, což se děje, takže s výsledkem po dvou týdnech jsem spokojená,“ chválí naše testerka.

Další podrobnosti o cestě testerky Klery za vysněnou postavou najdete v jejím profilu ve speciálu Hurá do plavek.

První cíle zdolány

„Dieta funguje, lze ji zvládnout. Je náročné vařit pro celou rodinu a neochutnávat, musím se přiznat, že jsem si občas zobla hrstku oříšků a 2x použila zeleninu povolenou až od 2. fáze, protože jsem jinou neměla. Jídla jsou chutná, zhodnotila testerka Alus.

Také jí chybí do vysněného úbytku na váze pouhých 5 kilogramů.

„Některé cíle už jsou zdolány – rifle, co jsem nosila před otěhotněním, dopnu a tuky mám pod 30 % (na spec. váze). Člověk musí být motivován a hodně chtít to dokázat. Hlad opravdu není, produkty zasytí. Spíš je překvapením to malé množství, i když energie máte na rozdávání, popsala.

Další podrobnosti o cestě testerky Alus za vysněnou postavou najdete v jejím profilu ve speciálu Hurá do plavek.

Největší motivace

„Prvních pár dní bylo náročných, ze dne na den vynechat normální jídlo. Prvních pár dní mi bylo docela slabo a také mě dost bolela hlava. Pak si ale tělo začalo zvykat, naučila jsem se udržovat pitný režim a pravidelně jíst. Někdy byla náročná i příprava jídel, aby jídelníček byl trochu rozmanitý. Píšu si i jídelníček na dny dopředu, aby se mi jídla neopakovala a inspiruji se recepty. S jídly jsem spokojená, jen nemám ráda houby, a tak jsem si je nechala vyměnit,“ říká testerka Hana.Popelka.Kusa.

„Úbytek váhy jsem na sobě začala pozorovat velmi brzy a musím říct, že si toho všimlo i okolí, což je pro ženu největší motivace! Začala jsem se celkově cítit lépe a nejsem tak nafouknutá. Na počátku druhé fáze mi dokonce začínají být volnější kalhoty. Teď se mi úbytek váhy trochu zpomalil, ale doufám, že do konce diety půjde ještě pár kilo dolů,“ uzavírá spokojená testerka, která má rovněž již o 5 kilogranů méně.

Další podrobnosti o cestě testerky Alus za vysněnou postavou najdete v jejím profilu ve speciálu Hurá do plavek.

Chcete také zhubnout? Sledujte naše testerky ve speciálu Hurá do plavek!

Když se v noci budíte v ten samý čas

Těstoviny s dýní

Těstoviny s dýní

13 hlasů
1h a 10min 753 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vrstvený salát

25 hlasů
30min 659kJ 92 Kč

Rychlý salát s vejci, ředkvičkou a sýrem.

Brambory zapečené se sýrovou omáčkou

8 hlasů
50min 523kJ 70 Kč

Rychlý a bezmasý oběd.

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více