Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Elis

dnes 16:39

Můžete doporučit dobrý typ prodloužení vlasů? Chtěla bych něco co mi ty moje úplně nezničí

Neregistrovaná/ý - Magda

dnes 16:15

Máte děti v soukromých nebo ve státních školkách?

Neregistrovaná/ý - Michala

02.12.2019

Letos jsem plno krásných věcí nakoupila na notino

Neregistrovaná/ý - Jitka

01.12.2019

Máte zkušenost s ddc dna center?

Neregistrovaná/ý - Květa

30.11.2019

Já mohu doporučit cihličky-pro-dětičky.Děti je prostě milují.Super vánoční dárek

Neregistrovaná/ý - Hermina

29.11.2019

Dobrý den, hledám kvalitní sadu nádobí. Jako vím, že není problém ji sehnat, na trhu je jich plno. Otázka však je, jaká je dobrá, která je lepší a která nejlepší. Jakou máte doma vy? A jste sní spokojené?

Neregistrovaná/ý - Zuzana

25.11.2019

Nakupujete někdo na rosepharma? Viděla jsem nějaký jejich sprej, ale nevím jestli funguje.

Neregistrovaná/ý - Petra

25.11.2019

Mě se nejvíce osvědčil pinio nasal sprej.

Neregistrovaná/ý - Věra

24.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 21.11.2019
Vitamíny bych doporučila. Posilovat imunitu, já kupuji na perla zdraví a nejsme v tomto počasí nemocní.

Které tam kupujete? Nebo to nějak střídáte?

Neregistrovaná/ý - Nina

21.11.2019

Neregistrovaná/ý - Věra | 28.10.2019
Co byste poradili na imunitu a hlavně, když vás potom chytne nachlazení na rýmu atd.

Vitamíny bych doporučila. Posilovat imunitu, já kupuji na perla zdraví a nejsme v tomto počasí nemocní.

Neregistrovaná/ý - Věra

28.10.2019

Co byste poradili na imunitu a hlavně, když vás potom chytne nachlazení na rýmu atd.

Neregistrovaná/ý - Mirka

27.09.2019

Neregistrovaná/ý - Odeta | 22.09.2019
Ahoj, doplňky se já osobně cpu celý život a nemocná sem max. jednou do roka. Takže za mě spokojenost. Hlavně teda beru na imunitu a taky déčko si doplňuju

A to déčko si doplňujete čím?

Neregistrovaná/ý - Odeta

22.09.2019

Neregistrovaná/ý - Mirka | 16.09.2019
Berete doplňky stravy?

Ahoj, doplňky se já osobně cpu celý život a nemocná sem max. jednou do roka. Takže za mě spokojenost. Hlavně teda beru na imunitu a taky déčko si doplňuju

Neregistrovaná/ý - Mirka

16.09.2019

Berete doplňky stravy?

Neregistrovaná/ý - Bony

02.09.2019

Zdravím, budu se za pár měsíců vdávat a hledám dobrý salon kde se nechat učesat. Zaujal mě salon hotstyle, máte tady s česáním nebo prodlužováním zkušenost? Budu chtít i prodloužit, mám svoje vlasy krátké a svatební účes chci s dlouhými vlasy

Neregistrovaná/ý - Coco

01.09.2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 29.08.2019
Mám ozkoušený maxulen.Je to super doplněk na zvýšení hladiny testosteronu.Uvidíš, že bude přítel velice spokojený.

Super děkuju

Neregistrovaná/ý - Lenka

30.08.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 26.08.2019
Jestli ti mohu poradit tak se mrkni na internet a objednej si to tam ať nemusíš nikam chodit.

Já ale nevím kde.Moc na internetu neumím dělat.

Neregistrovaná/ý - Simona

29.08.2019

Neregistrovaná/ý - Coco | 24.08.2019
Ahoj nemáte někdo nějaké zkušenosti s doplňky stravy do posilovny?Chci udělat radost svému příteli a něco mu koupit na růst svalové hmoty

Mám ozkoušený maxulen.Je to super doplněk na zvýšení hladiny testosteronu.Uvidíš, že bude přítel velice spokojený.

Neregistrovaná/ý - Alexandra

26.08.2019

Neregistrovaná/ý - Coco | 24.08.2019
Ahoj nemáte někdo nějaké zkušenosti s doplňky stravy do posilovny?Chci udělat radost svému příteli a něco mu koupit na růst svalové hmoty

Neregistrovaná/ý - Nina

26.08.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 22.08.2019
Ahoj holky, zařizuji si kancelář a nevím kde si koupit nějakou dobrou židli.

Jestli ti mohu poradit tak se mrkni na internet a objednej si to tam ať nemusíš nikam chodit.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Kotlety v sýrové omáčce

Kotlety v sýrové omáčce

12 hlasů
55min 758 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákové placičky

30 hlasů
40min 790kJ 59 Kč

Recept na jednoduchý vegetariánský oběd.

Dušené zvěřinové kostky

3 hlasy
3h a 5min 881kJ 320 Kč

Dušené maso s restovaným celerem a ořechy.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více