Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dieta která vám pomohla?

Dorka 09. 07. 2014

Dobrý den, potřebovala bych nutně zhubnout a poměrně rychleji, za zhruba 4 měsíce se mám totiž vdávat a chtěla bych vypadat dobře a ne jako slon a tak přemýšlím jakou dietu zvolit... nemáte nápad? zase bych nechtěla aby to bylo nějaké nezdravé hubnutí i když bych chtěla shodit rychleji a taky aby se pak nedostavil všemi nenáviděný jojo efekt :-O :-( :-/ tak kdybyste měly nějaký tip :-)

Neregistrovaná/ý - Markéta

16. 12. 2018

Přesně tak, není to jenom o tom nasadit dietu, ale změnit stravovací návyky a životní styl. Tady ty krátkodobé diety jsou akorát výbornej náběh k jojo efektu, vím o čem mluvím, ale taky mi to trvalo než jsem na to přišla a než jsem si to nechala vysvětlit.

ElaKrej

26. 11. 2018

Jediný, co skutecně funguje, je omezit jídlo a cvicita to doporučuji pilates, yogu a plavani.

Neregistrovaná/ý - Kamila

26. 11. 2018

Zkus svět zdravi a hlavně zdravě a pravidelně jíst

Neregistrovaná/ý - Květa

30. 6. 2018

dieta a všechno kolem toho je taky o pevné vuli. Začala bych nějakým detoxem, odvodnním orgnizmu a sportem. Váha pujde krásně dolu

Neregistrovaná/ý - Monika slimming

19. 12. 2017

Za me urcite proteinovou dietu - je rychla, ale musite se zaprit a skutecne jenom maso, mlecne vyrobky, hodne zeleniny, zejmena listove.. Tahle dieta ale pomuze kazdemu - lidkse telo funguje stejne a tuky se pali stejnako -- https://www.slimming.cz/proteinova-dieta/

Neregistrovaná/ý - Veronika Vašková

22. 9. 2016

Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na přírodní bázi, a nabízí různé programy v různé cenové relaci, které se zaměřují na hubnutí tuků, získávání svalové hmoty a je to bez jojo efektu. Nejedná se o dietu, ale náhradu běžné stravy, stravou zdravou. Zhubla jsem 4 kg za 1 měsíc a cítila se mnohem lépe, kdyby jste měla zájem ozvěte se mi, mohu Vám toto nabídnout a vysvětit o co se přesně jedná a jak to funguje. http://hubnizdrave.web-rychle.cz/

Neregistrovaná/ý - Judita

23. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - zuzka | 13. 11. 2015
tak ty balíčky od staňka vypadají dobře a hlavně přehledně… tohle bych právě potřebovala mít přesně daný režim a tam je to rozepsané jídlo po jídle. :)

Na začátek hubnutí je to přímo ideální, nic neřešíš a jen jedeš podle plánu. Já tak minulý rok zhubla 18 kilo.

Neregistrovaná/ý - Klára

18. 12. 2015

Bylo to moc efektivní takže už za 5 měsíců, celé moje okolí valilo oči

Neregistrovaná/ý - Hani

15. 12. 2015

Kláro a za jak dlouho se ti podařilo zhubnout těch 12 kilo?

Neregistrovaná/ý - Ludmila

5. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - zuzka | 13. 11. 2015
tak ty balíčky od staňka vypadají dobře a hlavně přehledně… tohle bych právě potřebovala mít přesně daný režim a tam je to rozepsané jídlo po jídle. :)

Taky jsou v mém okolí oblíbené tyto plány. Hlavně po Vánocích.

Neregistrovaná/ý - Klára

25. 11. 2015

Mně zabrala proteinová dieta KetoFit, zhubla jsem díky ní 12 kilo, navíc mu ušetřila spoustu času se sháněním a přípravou jídla, váhu si stále držím, navíc je to bezpečná a zdravá dieta. Můžete se poradit i s jejich výživovou poradkyní www.ketofit.cz

Neregistrovaná/ý - Mirka

21. 11. 2015

Nabízím Ketofit komplet balíček na 3 týdny velká sleva. Informace na MV.15@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - zuzka

13. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - slunéčko | 27. 10. 2015
Mrkni tady http://www.drstanek.cz/2-obchod/4-dietni-plany-guareta :) Můžeš si vybrat balíčček podle toho,na kolik dní to chceš. :)

O těchto plánech jsem už slyšela od známých a moc je chválili. Zatím jsem neměla potřebu sama hubnout, ale můžu za ostatní doporučit.

Neregistrovaná/ý - slunéčko

27. 10. 2015

Mrkni tady http://www.drstanek.cz/2-obchod/4-dietni-plany-guareta :) Můžeš si vybrat balíčček podle toho,na kolik dní to chceš. :)

Neregistrovaná/ý - Klárka

26. 10. 2015

To zní zajímavě. A jakpak ty dietní plány fungují? Nebo jak se kupují? Díky.

Neregistrovaná/ý - slunéčko

19. 10. 2015

Ahoj, před 2 roky jsem taky potřebovala zhubnout a pomohly dietní plány od dr. Staňka. Jídla a doplňky měli fakt výborné a chutné. Jen jsem hubla teda delší dobu, ale jojo efekt se nedostavil.

Neregistrovaná/ý - Simona

1. 10. 2015

Mě od Ketofitu výrobky moc chutnají, nejoblíbenější na oběd mám http://ketofit.cz/produkt/vyvar-s-kachni-prichuti-290-g-10-porci-proteinove-diety/

martina.marna | 29. 4. 2015
ahojky to bys asi mela teda si nechat predelat cely jidelnicek a zacit vice se hybat :) ja treba delam jednou tydne jogu a jim hlavne bio potraviny-ovoce a zeleninu a shodila jsem 3 kila za mesic a to jsem hubnout ani nechtela. proste vyvazena strava je hlavni! :)

Naprosto s Vám souhlasím, tak to má být, i já jsem zastánce tohoto přístupu.

Mně žádná dieta nikdy nepomohla, když jsem hubla podle nějakých receptů, vždy se dostavil jo-jo efekt, přípravky z lékárny jsem nikdy nepoužila a nevěřím ani na ostatní zázraky, ale mám již 23 let dělenou stravu, kterou jsem zhubla během dvou měsíců 12 kg a tuto váhu si udržuji a přidala jsem k tomu v posledním roce nordic walking, protože už jsem v důchodovém věku a čím je člověk starší, tím hůře se váha udržuje. Tento sport není namáhavý a ještě mám v blízkosti domu krásné prostředí na chození, z kterého je krásný výhled na dvě pohoří.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Omelety s žampiony

Omelety s žampiony

26 hlasů
50min 568 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos se sirupem z agáve

28 hlasů
45min 700kJ 220 Kč

Velmi netradiční kombinace,která vás svou vynikající chut...

Krevety se špagetami

4 hlasy
30min 752kJ 300 Kč

Skvělé jídlo pro milovníky krevet, které připravíte během...

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více