Diskuse na téma Nej tarif

Pro ty co stále řeší dilema s tarifem, kde by výhodně volali a zároveň nemuseli platit hodně peněz za internet mám tip. Kupte si simku na www.mobil.cz, stačí si měsíčně dobít za 200 Kč a máte internet zadarmo. :)

Dan 19.07.2015

Potvrzuju, že to číslo fakt převádí zadarmiko.

Jita 20.07.2015

10mb/s je dobrá rychlost ne?

kikinaa Jita 21.07.2015

jo 10mb/s je dobrá rychlost,to je rychlý net :)

Miki 20.07.2015

Můžu se zeptat?není to teda uplně k tomu co se tady teď probírá ale co byste mi doporučili- je lepší si vzít paušál který je na rok na smlouvu nebo se to nevyplatí a je lepší se nevázat?Myslím tím- opravdu se nedá odstoupit od smlouvy potom?Existují vůbec paušály bez závazků?

Tana 21.07.2015

když máš smlouvu tak musíš počkat dokud její platnost nevyprší takže proto je lepší se nevázat protože když se vyskytne lepší nabídka musíš zůstat tam kde seš.jsou paušály bez závazků viz třeba ten mobil.cz co se tu řeší

Miki 22.07.2015

Aha to je fajn já myslela že paušál automaticky znamená že je to na určitou dobu tak to asi zkusím nějaký ten jejich když to mají bez závazků

Paja 24.07.2015

Dávám přednost věcem které tě smluvně nezavazují takže pro mě rozhodně výborná volba. Díky za tip

Katers 24.07.2015

Zdravím mám dotaz zda je lepší si vzít paušál který je na rok na smlouvu nebo se to nevyplatí ? A existují vůbec paušály bez závazků?

Peci 25.07.2015

Mobil.cz mužu se zeptat, ten internet je zadarmo při každem nabití kreditu? S tím že mam běžně 200 mb/s? A potom co potom mě odstřihnou?

Pavelka 26.07.2015

Neodstřihnou sniži ti přenosovou rychlost na 36 kb/s ale to je pro prohlížení dostačující a hned jak si dobiješ kredit ti to zas zvednou.

Joso 27.07.2015

S tím internetem to zni docela dobře. Dá se to objednat přes net ta simka?

Karel 29.07.2015

Jsem u mobil.cz již od jeho začátku a to hlavně kvůli mobilnímu internetu - i když vyčerpám svůj FUP limit, tak se dostanu na email, facebook nebo zobrazím stránku/obrázek. Volání za 2.20/min a pak po vteřinách - dřív jsem byl u Vodafone kde mě každá načatá minuta stála něco kolem 5 korun, což je moc. Třetí duvod je jednoduchost - webová samoobsluha není složitá pro běžné uživatele, rychlá a kvalitně srozumitelná. SMSky posílám zdarma přes internet, kde ušetřím.

Laugher 11.05.2017

Já mám paušál a platím měsíčně 50.Kč


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat