Diskuse na téma Vlasová kosmetika

Profesionální vlasová a zkrášlující kosmetika od značky Label m.

Lola 27.05.2021

Ahoj, jsou tu prosím nějací chlapi? Potřebuju se zeptat na kosmetiku, jakou používáte? Tedy vlasovou. Chlapovi chci koupit kvalitní vlasovou kosmetiku, ale zatím tápu, jakou značku vybrat. S jakýma značkama jsou vaši chlapi spokojeni?

Magda Lola 04.06.2021

Můj byl hodně spokojenej, když dostal na vánoce šampon a tonikum na vlasy z angrybeards. Ma to skvelej takovej chlapskej obal. Mrkni na stranky.

NinaC 25.02.2021

vy co máte blond vlasy nebo se o to snažíte jako já, tak čím se zbavím těch žlutých nádechů ?

Erika 26.01.2021

Já jsem si hodně oblíbila sérum od body be. Mám po něm krásně hydratovanou pleť.

Sára 26.12.2020

Se zmiňovanou značkou zkušenost nemám, ale kdo má vynikající pleťovou kosmetiku, tak je iuvenio

Elen Sára 25.01.2021

S čím od této značky máš zkušenost ? Včera zrovna jsem si objednala to sérum tak jsem na něj hrozně zvědavá. Něco takového budu zkoušet poprvé, kdy je potřeba si to sérum nějakým způsobem "dodělat"

Peťa 15.12.2020

Jak jsou na tom vitamíny, co jsou určené přímo na růst vlasů ? Pomohlo to některé ?

Anna 29.11.2020

taky mám prodloužené vlasy, umíte mi poradit dobrý vlasový zábal j jejích regeneraci?

Xena 25.10.2020

mám clipy z hotstyle, takže používám kosmetiku na přírodní bází

Ája 20.09.2020

Co si myslíte o těch přípravcích co jsou přímo od kadeřníků ? Máte možnost je někdo porovnat zda jsou lepší než ty šampony co jsou běžně k dostání ?

Markéta Ája 30.09.2020

Podle mě je to zbytečně předražená záležitost a konkrétně ty přírodní šampony jsou k vlasům mnohem šetrnější jak ty co jsou k dostání u kadeřníků

Jaňule Markéta 03.10.2020

Tak ono stejně na ty barvené vlasy se doporučují šampony bez jaké složky ? To by měly být ty eko ne ?

Jana Jaňule 06.10.2020

No já mám s těmi šetrnějšími šampony dobrou zkušenost, protože mi po nich tolik neelektrizují vlasy a nemám je jako slámu

Denča 04.07.2020

Nejlepší je na to alpík, to je bio a eko shop, takže tam mají fakt přípravky tohoto stylu a mají tam věci od balzámů na rty až po ty parádní eko prací prášky a aviváže. Myslela jsem si, že mám pro děti příjemnou aviváž než jsem vyzkoušela tu aviváž od attitude. Ooo bože oni je mají tak nádherně parfemované, že v tom peru i moje a manželovo prádlo.

Majka 14.05.2020

Mělo by to být poznat, v jistých případech hned a někdy až postupně, protože u normálních šampónů dochází k dlouhodobému poškozování vlasů kdežto u těch bio ne

Lenka Majka 03.06.2020

Přesně .. taky jsem se bavila se svou kadeřnicí a ta mi je doporučila taky, hlavně na barvené vlasy jsou výborné

Tyna31 06.05.2020

Je poznat na těch vlasech aspoň rozdíl když používáte ty bio šampony ?

Erika Tyna31 11.05.2020

Je to poznat podle mě dost, vůbec mi třeba neelektrizují a nemám je i po vyfénování jako slámu :)

Alice 25.04.2020

Já používám už několik let bio šampony od výrobce Urtekram a koupila jsem ho i dcerce, přece jenom to složení je úplně jiné než u klasických šamponů :)

Barča Alice 01.05.2020

Tady tu značku kupuješ kde ? Dřív jsem ji používalal, ale pak už jsem ji nemohla sehnat.

Alice Barča 05.05.2020

prvně jsem zkoušela obcházet drogérie, ale tam jsem neuspěla, takže objednávám přes alpíka, tam jich mají fakt požehnaně

Barča Alice 05.05.2020

Super, jsem ráda že jsem se k ní zase dostala .. koukala jsem že mají spoustu nových druhů

Anežka 23.01.2020

Nejlepší jsou na vlasy masky, takové ty oleje, které si nanesete na vlasy, zabalíte je do alobalu a zahříváte fénem, ty se dostanou přímo do toho vlasu a o to jde, aby ho vyživily.

Adél Anežka 05.03.2020

Já jsem zastáncem bio šamponu, protože to složení je úplně jiné a hlavně jsou mnohem víc šetrnější k vlasům.

Sára Adél 22.04.2020

Jaké značky tady ty bio šampony dělají ? Máš nějakou značku kterou preferuješ a se kterou si fakt spokojená ?

Barča 02.01.2020

No podle mě určitě, protože se tam používají jenom bio suroviny na které nebyly použity chemické postřiky

Karla 02.01.2020

Nemáte zkušenost s nějakou přírodní kosmetikou, kde by bylo možné zakoupit nejprve vzorečky na vyzkoušení ?

Mili 02.01.2020

to jsme na tom úplně .. víc mě oslovila přírodní kosmetika .. přece jenom je šetrnější

Ester 02.01.2020

Nezkoušela si něco přírodního ? Může ti třeba dělat zle i ta chemie ;)

Mariana 05.12.2019

Já jsem si hodně oblíbila khadi olejíček. Je super na suché vlasy i pleť, protože tu kůži nechá krásně vláčnou takže ani nemám ráno šupinky jak jsem mívala.

Natka Mariana 21.12.2019

Kde kupuješ ty Khadi olejíčky ? :)

Irena 25.11.2019

Nemáte vyzkoušené něco na vypadávání vlasů co fakt účinkuje ? Hlavně prosím jenom čistě přírodní přípravky, nechci nic co je nacpané chemií :/ protože ta v těle nadělá víc škody jak užitku

Jana 26.09.2019

Když se tu řeší vlasová kosmetika, tak jsou potřeba nějaké speciální šampony na umělé vlasy ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

69 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:18
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 6:14
45 Příspěvků
Poslední příspěvek 5:28

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat