Diskuse na téma Odpustit nevěru, nebo ne?

04. 04. 2011 | Nevěra

Rozhodnutí, před kterým stojí mnoho žen - odpustit nevěru svého partnera, nebo ne? Jak byste se rozhodla vy? Nebo už jste mezi těmito možnostmi musela volit - kterou jste vybrala a proč?

Laura 17.10.2011

Známé přísloví říká, že za vším hledej ženu. Je to tak. Kdyby nebyly ženy, které se podbízí, svádí, které se nedívají na to, že ten muž je ženatý, že má partnerku, děti, ženy, které se oblíkají jako "slečny" z E 55, tak by nebylo tolik nevěry. Muž, kterému se žena podbízí, tak to bere jako výzvu, proč by toho nevyužil, když se to levné, a ještě dobře nalíčené a upravené zboží nabízí úplně zadarmo. Není potom divu, že je tolik nešťastných a frustrovaných lidí.

not_a_lone 16.10.2011

Vsetko sa da odpustit ale zabudnut nikdy.... to nie je sport ale nadherna potreba hlavne ked obaja vedia co ten druhy ma rad a vie mu to aj dat... ale ked jeden zanedbava druheho a to sa tyka nie len sexu tak druhy automaticky hlada oporu a podporu a porozumenie niekde inde... TAKZE treba sa venovat nic nezanedbavat a vtedy nebude nevera.... samozrejme pozor na stereotyp... stale si to treba nejako okorenit...

R..... 15.10.2011

Vše co je tu napsané je zajímavé ale zároveň divné protože jsem tu ještě nečetl,že byla třeba nevěrná žena ta to se stává taky dost často.až zjistím ututlanou nevěru své ženy tak to ukončím klidně i po letech bezproblémového života.:-O

rozhodně ne 13.10.2011

Já sama jsem to poznala a nikdy znovu bych už nevěru neodpustila--a máme dvě děti a dala jsem mu už hodně šanci..Ted se zamiloval a šel..Doufám že se už nevrátí..Každý to bere jinak ale já nehodlám žít vedle člověka který si po 13 letech manželství jednou za čas vzpomene a jde si někde vrznout a potom zjistí že je mu doma vlastně nejlíp a mysl si že se dá vše odpustit..Když se být nevěrný tak at táhne není to jediný chlap na světě:Boží mlýny melou pomalu ale jistě...XD

Alena 12.10.2011

S tím souhlasím. Nevěra je neomluvitelná a strašně naruší vztah. A myslím, že to kolikrát ani není tím, že by žena s mužem nespala. Prostě, kdo chce, tak zahne, i když je doma vše OK. A když je ve vztahu nevěra, a když vztah pokračuje, tak nevěra je pak strašidlo mezi těma dvěma do konce života.

Evul 12.10.2011

Tak já jsem jeho nevěru už zažila a dokonce si to dovolil po týdnu,co jsme byli spolu. I když to jsou už 3 roky,nedokážu mu odpustit..Jako nevěru beru pusu,líbání i to další co se děje. Už i při objímání mám napěněno. Jo,jsem žárlivá. Přiznám se. On mi za to nadával ale pochopil,že žárlivost vlastně i ukazuje tomu druhému,že ho mám rád/a. Abych se vrátila k jeho nevěře - objímali se předemnou,dávali si pusy.. I když tvrdí,že nic víc nebylo tak tomu nevěřím. Na to se až moc k ní měl. A to samozřejmě není všechno.Já chápu,že chybovat je lidské. Ale sakra,když má chlap ženskou - proč hledá jinde?! Já jsem to tomu svýmu řekla. Když budeš mít se mnou nějakej problém,něco ti bude chybět přijď za mnou. A když už budeš mě chtít podvést tak to se radši se mnou rozejdi. Zatím si vše říkáme...ale jak dlouho to bude trvat,že? A pochopitelně, nevěra díky alkoholu? V žádném případě neodpouštím. Jsem asi moc na tohle přísná ale bojím se budoucnosti.Bojím se na to myslet;*(.

petra 11.10.2011

no já jsem nevěru odpustila a pak jsem se trápila akorát já a měla jsem akorát zdravotní potíže a jemu se ulevilo a mě bylo na h...o, takže záleží na situaci, ale pokud se to stane, tak ať si to nechá ten druhej pro sebe a neléčí si svý špatný svědomí na partnerovi:-)

jieny 11.10.2011

a co když ani nevěra nevymaže to co k cítím a pak pokud jsou tu děti není co řešit ale nesmí se to stát samozřejmostí ale jsem proto odpusti:-)

Ela 11.10.2011

Podla mna sa nevera nema odpustit... ked si muz chce uzivat a podvadzat nema ist do vztahu a to iste plati aj uz zeny...!

macik 11.10.2011

Baby jsou kolikrat 10000x horší=//

paja 10.10.2011

pood vztah funguje,a nevera nenaruší chod domacnosti tak se da odpudtit,ale nesmí zahybat,pravidelne,jinak čau a už se nevracej

dana 30.09.2011

tak to si pěkná koza:-)

Pavel 14.09.2011

V necem musim souhlasit s panem Zdenkem. S manzelkou jsme spolu 12 let a mame dve deti. Od jiste doby jako by o me manzelka ztratila zajem. Sex vzdycky z moji iniciativy takze za chvili jsem si pripadal jako sexualni loudil. Ze by sama od sebe prisla a obejmula me nebo mi dala pusu je jen krasna predstava. v reale se to stane tak 10x za rok. Porad jsem se to snazil prechazet s omluvami ze me urcite miluje jen mi to neumi dat najevo, ze ma dost starosti s detmi atd... Po 11 letech kdy jsem ji byl verny jsem si nasel milenku. rikal jsem si ze si vynahradim ten sex co mi doma chybi ale jinak bude pohodicka. Ale chyba lavky. Do milenky jsem se zamiloval a ona do me. Rozesli jsme se a ja ji zlomil srdce a ted si rikam jestli to stalo za to. Mam obetovat zbytek zivota detem a doufat ze se doma nezblaznim nebo mam odejit od rodiny a byt pokud mozno stastny?? Manzelce jsem rekl ze jsem ve vztahu nespokojeny tak se snazi. Problem je nevim jestli ji jeste miluju. Podotykam ze mi je 30 let.....

Martina Pavel 18.09.2011

Byt s někym ze soucitu je někdy horší a řekla bych že i větší trapení ... nechci posuzovat ale ze ja to měla naopak sice jsem ted s dcerkou sama ale nelituji toho .... předstíraní je užírající teda alespon pro mě

nelikucera 14.09.2011

Ješte by ste se divil pane Zdenku,ten muj ma na to vymluvy pořad,ale ja si nemislim,že mam byt nevernou.Podle mě jedno měsične je zanedbany sex ale se snažim s tym vyrovnat a najdu si jínou zabavu..............>:(

lilipu´TKA 13.09.2011

PIČO

lilipu´TKA 13.09.2011

ŇEZUSTAVEJ S NIM JE TO SOBEC,NEMA OHLEDY>:(>:(

Mimi 13.09.2011

súhlasím...každému sa vráti, čo činí. Takže až raz budeš vydatá, môžeš očakávať "trubku", čo bude považovať tvojho muža za to pravé orechové.

Katka 10.09.2011

Můj názor na vše : Žijte,užívejte si a nic si nevyčítejte,ale trochu u toho přemýšlejte,ať zbytečně neublížíte těm druhým.A kdo to neumí,ať to nedělá :-P

xxxx 09.09.2011

Jebat na vsetkych chlapov .... stanem sa lesbou a bude :DDD *4*:-P

Muz xxxx 09.09.2011

A co tak kompromis a byt bi ? :-P To by prineslo vyhody na obou frontach a urcite by se to i setkalo s pozitivnim ohlasem ;-)

xxxx Muz 10.09.2011

Ved som bi.... :):-):-p:-P

Anonim 07.09.2011

Ten kdo opravdu miluje dokáže odpustit vše

Petra Anonim 08.09.2011

není to jen o lásce, když miluješ tak jsi snad spokojený s tím co máš, no ne? tím chci říct, že když miluješ tak milovanou osobu přeci nepodvedeš a nebudeš té osobě ubližovat

lilipu´TKA Anonim 13.09.2011

>:(>:(>:( JEDNOZNAČNĚ NE!! KDO ODPUSTI JE DEBIL"""!!!!!!

nelikucera lilipu´TKA 14.09.2011

100*/. mate pravdu :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat