Diskuse na téma Odpustit nevěru, nebo ne?

04. 04. 2011 | Nevěra

Rozhodnutí, před kterým stojí mnoho žen - odpustit nevěru svého partnera, nebo ne? Jak byste se rozhodla vy? Nebo už jste mezi těmito možnostmi musela volit - kterou jste vybrala a proč?

Petra 22.08.2011

Když mi manžel řekl že mi byl nevěrný a zeptal se jestli to má cenu našem manželství po13 letech tak jsem řekla ano rozvod ,ale postupem času asi 4 dny jsem z jistila že jsem mu odpustila a chtěla jsem ho zpět moc strašně aby mě začal milovat tak jak já tak jsem udělala hodně špatného vzala jsem si prášky .Moc mi ubližoval že si sní psal a vůbec mu to nevadilo já jsem dělala že mně to nevadí a přitom jsem trpěla z jistila jsem si hodně informací jak vypadá a kdo to je dokonce mám ji v telefonu . dali jsme se znovu do hromady ale teď mě zase zkouší jestli mu věřím ale furt schovává telefon nikdy nebyl na ženský ale jenom chci toleranci a upřímnost a vůbec si neuvědomuje jak mě to strašně trápí ale přes všechno chci sním zůstat

kvetina 23.08.2011

uple to iste som si presla

suri 24.08.2011

Myslím, že si tím zvyšují sebevědomí.<3

suri 24.08.2011

No, klobouk dolů, já při mé intoleranci bych nesnesla ani setinu z toho co Vy.Gratuluji.*1*

Alen suri 26.08.2011

Ale holka zlatá tohle neříkej.Ja jsem vdaná už 34 let je mi 58 let a manžel mě podvádí už asi 5 let.A to se mám rozvést a na stará kolena zůstat sama?V mém věku už chlapi většinou potřebují hospodyni která mu uvaří, vypere,uklidí a podá mu léky.A na to si mám hledat jiného.Vyřešila jsem to po svém i když třeba blbě. Mám taky přítele.A svědomí mě vůbec nehryže.

lady 27.08.2011

konečně správná reakce, kdyby jste nebyly neupravené,nudné a ufňukané manželky, tak by Vaši muži neutíkali k nám, moudrým milenkám. Za sebe mohu říct, vztah se ženatým mužem je to pravé ořechové.Vidíme se jen, když oba chceme, máme na sebe vždy čas, dobrou náladu............

Tavika lady 27.08.2011

Ked sa raz vydas,zelala by som Ti,aby aj Tvoj manzel mal milenku....nic v zlom,len aby si vedela aj Ty,aky je to pocit,byt oklamana...;*(

Petra lady 08.09.2011

Až dospěješ tak pak teprve mluv, styď se za to, co jsi vypustila vůbec z úst. To co tu někdo prohodil, až se vdáš, aby tvůj manžel měl milenku, to ti též přeji. Vůbec není příjemná nevěra přítele či manžela.

Eva 27.08.2011

Pokud bych u chlapa viděla nějakou lítost a dalo by se mu věřit,že se zklidní, odpustila bych, jinak je to zbytečné

Kalupinka88 29.08.2011

Také jsem měla problém s nevěrným partnerem. Nevěděla jsem, jak situaci řešit. Nechtěla jsem ho ztratit. Kamarádka mně doporučila šikovného rádce, kterého si již vícekrát vyzkoušela. Sidonius H. (sidonius-h@volny.cz) se na mne podíval a hned vysypal mé vlastnosti. Dala jsem mu datum narození svůj a přítele a Sidonius určil příčiny našich rozporů. Ani nevím jak to dělá. Nic k tomu totiž nepotřebuje. Poradil, v čem se mám zlepšit, jak jednat, aby se přítel vrátil. Moc se mně nezdálo, že se to podaří. Ale Sidonius H. měl pravdu. Už nám to s přítelem zase klape.

jana 01.09.2011

Mně pan Sidonius taky moc pomohl a to na dálku, přes mail. Až jsem se divila jak do mě vidí. Můžu ho vřele doporučit

Klára 03.09.2011

Já měla milujícího muže a krásnou dceru.Milovali jsme se a byli ukázkové manželství.Po letech kdy jsme spolu žili přišla rána muž se zamiloval do kolegyně z práce no i to se stává.Paradox byl, že já štíhlá, udržovaná , milující manželka a matka a onaobézní, starší paní.Vzala jsem ho zpět asi pětkrát no na konec odešel k ní a vzdal se i naší dcery.Dnes bych už jednoznačně nikdy více nevěru neodpustila

Muz Klára 09.09.2011

Ja si myslim, ze hlavne u muze, kde nevera neprameni (vetsinou) z lasky, jen z fyzicke potreby a nespravne komunikace, tak by mu mohla byt odpustena. Muz si to urcite uvedomi co spachal pokud se ti dva milujou. Jestli je laska uz davno pryc a je jen zaletnik at se ho zena zbavi cim drive, protoze to neni partner na zivot. Na druhou stranu Klara ocividne nechape, ze vnejsi krasa neni vsechno. Spickove telo je vetsinou stejne jen na jedno pouziti, vnitrni krasa u muzu rozhoduje a pokud je nekdo jen fyzicky pritazlivy, tak to skonci vzdy jen u sexu. Proc nastal ale ten zlom v jeho zivote, to asi nikdo v diskuzi nemuze posoudit a ani nebude hodnotit. Ale vseobecne, pokud je ukazkove manzelstvi, dite a pak se to zvrtne, je to chyba obou, kdyby to byla jen jednoho, ten druhy by to poznal jiz davno predtim a mel ho opustit v zacatku. Jen bcyh radi: jestli to muz udela jednou, tak jeste ma sanci na napravu, ale podruhe je definitivni konec, at si to zeny uvedomi. Chapu, ze kvuli rodine a dcere clovek udela vsechno, ale 5x to uz je moc. Nezaslouzi si tu zenu ani dite.

katty 05.09.2011

Presne, aj mne sa to stalo, mam sa rozviest? nie, nasla som si priatela a toho co so mnou byva uz XD ta jeho opustila, aj tak sa da zit, kazdy ma, co mu patri

Anonim 07.09.2011

Ten kdo opravdu miluje dokáže odpustit vše

Petra Anonim 08.09.2011

není to jen o lásce, když miluješ tak jsi snad spokojený s tím co máš, no ne? tím chci říct, že když miluješ tak milovanou osobu přeci nepodvedeš a nebudeš té osobě ubližovat

lilipu´TKA Anonim 13.09.2011

>:(>:(>:( JEDNOZNAČNĚ NE!! KDO ODPUSTI JE DEBIL"""!!!!!!

nelikucera lilipu´TKA 14.09.2011

100*/. mate pravdu :-D

xxxx 09.09.2011

Jebat na vsetkych chlapov .... stanem sa lesbou a bude :DDD *4*:-P

Muz xxxx 09.09.2011

A co tak kompromis a byt bi ? :-P To by prineslo vyhody na obou frontach a urcite by se to i setkalo s pozitivnim ohlasem ;-)

xxxx Muz 10.09.2011

Ved som bi.... :):-):-p:-P

Katka 10.09.2011

Můj názor na vše : Žijte,užívejte si a nic si nevyčítejte,ale trochu u toho přemýšlejte,ať zbytečně neublížíte těm druhým.A kdo to neumí,ať to nedělá :-P

Mimi 13.09.2011

súhlasím...každému sa vráti, čo činí. Takže až raz budeš vydatá, môžeš očakávať "trubku", čo bude považovať tvojho muža za to pravé orechové.

lilipu´TKA 13.09.2011

ŇEZUSTAVEJ S NIM JE TO SOBEC,NEMA OHLEDY>:(>:(

lilipu´TKA 13.09.2011

PIČO

nelikucera 14.09.2011

Ješte by ste se divil pane Zdenku,ten muj ma na to vymluvy pořad,ale ja si nemislim,že mam byt nevernou.Podle mě jedno měsične je zanedbany sex ale se snažim s tym vyrovnat a najdu si jínou zabavu..............>:(

Pavel 14.09.2011

V necem musim souhlasit s panem Zdenkem. S manzelkou jsme spolu 12 let a mame dve deti. Od jiste doby jako by o me manzelka ztratila zajem. Sex vzdycky z moji iniciativy takze za chvili jsem si pripadal jako sexualni loudil. Ze by sama od sebe prisla a obejmula me nebo mi dala pusu je jen krasna predstava. v reale se to stane tak 10x za rok. Porad jsem se to snazil prechazet s omluvami ze me urcite miluje jen mi to neumi dat najevo, ze ma dost starosti s detmi atd... Po 11 letech kdy jsem ji byl verny jsem si nasel milenku. rikal jsem si ze si vynahradim ten sex co mi doma chybi ale jinak bude pohodicka. Ale chyba lavky. Do milenky jsem se zamiloval a ona do me. Rozesli jsme se a ja ji zlomil srdce a ted si rikam jestli to stalo za to. Mam obetovat zbytek zivota detem a doufat ze se doma nezblaznim nebo mam odejit od rodiny a byt pokud mozno stastny?? Manzelce jsem rekl ze jsem ve vztahu nespokojeny tak se snazi. Problem je nevim jestli ji jeste miluju. Podotykam ze mi je 30 let.....

Martina Pavel 18.09.2011

Byt s někym ze soucitu je někdy horší a řekla bych že i větší trapení ... nechci posuzovat ale ze ja to měla naopak sice jsem ted s dcerkou sama ale nelituji toho .... předstíraní je užírající teda alespon pro mě

dana 30.09.2011

tak to si pěkná koza:-)

paja 10.10.2011

pood vztah funguje,a nevera nenaruší chod domacnosti tak se da odpudtit,ale nesmí zahybat,pravidelne,jinak čau a už se nevracej


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:46
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:14
15 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat