Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma hubnutí

Luciferinka 04. 04. 2011

http://www.hubnete.cz/lussi

Neregistrovaná/ý - zuzu

12.02.2012

měla jsem 80 kg chce to upravit jídelníček místo bíleho pečiva celozrný a hlavně cvičit jím mín a za 3 týdny mám 5 kg dole a to ještě nekončím

Neregistrovaná/ý - Malinová

10.02.2012

Ahoj holky, mé zkušenosti všeho moc škodí to je pravda. Každopádně měla jsem celých 100 kilo a teď, když vlezu na váhu mám krásných 75 kilo. Tento pocit mi už nikdo nevezme a jakým způsobem jsem to dokázala? ÚPLNĚ JEDNODUŠE! Z SILUET (bezbolestná lipolýza) je nejprofesionálnější studio, které znám. Mají profesionální přístup ke klientovi, poradí vám s veškerými problémy, které většina žen má. I já měla. Mrkněte se na tento odkaz: http://www.zsiluet.cz/

Ahoj, mě moc pomohl zeštíhlující krém Corectia. Do 3 týdnu jsem měla dole 7 cm i celulitidu

Neregistrovaná/ý - jolča

02.12.2011

Neregistrovaná/ý - jolča | 30.11.2011
co je emulips forte kde se dá koupit dík moc za radu

Na googlu nic nepisou? -:) je to přípravek na hubnutí. A není lepší si normálně zacvičit, jak treba pise Veron1ka s Mirkou, než se zivit takovyma saj*ajtama? Cvičit muzes doma, jen nesmis byt lina.

Neregistrovaná/ý - jolča

30.11.2011

co je emulips forte kde se dá koupit dík moc za radu

Neregistrovaná/ý - Mirka

28.11.2011

Veron1ka | 27.11.2011
Co se týče mě, tak já jsem po porodu přibrala asi 15 kilo a hodně těžko jsem se s tím vyrovnávala!! Naštěstí moje kamarádka mi poradila na internetu stránku fitnesstv.cz a jsem jí za to moc vděčná. Je tam spousta videí s různými cviky, které můžete dělat i doma, vzhledem k tomu, že teď rozhodně nemám čas na to, chodit do posilovny. A dávají tam každý měsíc jídelníčky, podle kterých se řídím. Všem, kdo chtějí zhubnout doporučuji! Žádné hladovění a pocení v posilovně. Je tam spousta super věcí i pro zlepšení životního stylu :)

Ahoj Veroniko (typuji). Ja se na ten fitnesstv ted koukala a moc se mi to zamlouva. Ja totiz strasne nerada cvicim ve vetsim mnostvi. Stydim se za svoji vahu a tohle se mi hodne zamlouva. Uz jen tim, ze je tam ten jidelnicek, ale hlavne tim, ze si muzu vybrat cviky jake chci a nemusim nikoho poslouchat. Takze dekuji, ze jsi to sem hodila.

Co se týče mě, tak já jsem po porodu přibrala asi 15 kilo a hodně těžko jsem se s tím vyrovnávala!! Naštěstí moje kamarádka mi poradila na internetu stránku fitnesstv.cz a jsem jí za to moc vděčná. Je tam spousta videí s různými cviky, které můžete dělat i doma, vzhledem k tomu, že teď rozhodně nemám čas na to, chodit do posilovny. A dávají tam každý měsíc jídelníčky, podle kterých se řídím. Všem, kdo chtějí zhubnout doporučuji! Žádné hladovění a pocení v posilovně. Je tam spousta super věcí i pro zlepšení životního stylu :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

19.10.2011

Nejlépe se hubne při sexu

Neregistrovaná/ý - Doubravka

11.04.2011

pravidelně jím 5x denně, 2x týdně Zumba, hodně piju, k tomu Emulips forte a mám za měsíc 5 kg dole

Neregistrovaná/ý - Milena

04.04.2011

Luciferinka | 04.04.2011
ale musi me to ide

A mě už také

Neregistrovaná/ý - Milena | 04.04.2011
Tak nic neni na te stránce :)

ale musi me to ide

Neregistrovaná/ý - Milena

04.04.2011

Neregistrovaná/ý - :-) | 04.04.2011
http://katalogcrv.cz/lussi

Tak nic neni na te stránce :)

Neregistrovaná/ý - :-)

04.04.2011

http://katalogcrv.cz/lussi

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Dušená zelenina

Dušená zelenina

8 hlasů
60min 413 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s nočky

14 hlasů
40min 402kJ 70 Kč

Zeleninový vývar se špenátovými nočky.

Pikantní dušené čínské zelí

0 hlasů
40min 304kJ 60 Kč

Pikantní zelí připravené podle čínské kuchařky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více