Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma hubnutí

Luciferinka 04. 04. 2011

http://www.hubnete.cz/lussi

Neregistrovaná/ý - Pepa

02.03.2013

Rád bych se podělil o svou zkušenost. Za tři týdny 4kg dole bez cvičení, je jen důležité nepřejídat se a dodržet pitný režim :) Chcete vědět více? pište na pepa.kerlik@seznam.cz nebo skype: pepa.k93

Neregistrovaná/ý - Edina

12.03.2012

To bych řekla, že jsou super :D Neboj!! Pokud to fakt budeš dodržovat a fakt chtít a snažit se, tak není o čem pochybovat :) A hlavně ušetříš za trenéra ve fitku nebo nějakýho poradce, co si máš dělat za jídlo! Tohle je na tom moc fajn. Kamarádka do toho nastrkala tolik peněz, že když jsem jí řekla, jak jsem hubla já chvíli jsem se bála aby se mnou kamarádit nepřestala z jejího výrazu :D

Neregistrovaná/ý - lenka

05.03.2012

Neregistrovaná/ý - Sofie | 24.02.2012
já jsem měsíc po operaci kolene a kotníku a už nesmím aktivně sportovat, nebo vlastně cokoli se týče pohybu s nohama. Přibrala jsem dvě kila za ten měsíc a přibírám dál. Tak mi prosím poraď co mám dělat, abych nepřibírala a naopak se dostala zpět na svou váhu....

kamarádce po operaci kolene doporučil doktor jízdu na kole a rotopedu...samozřejmě postupně zvyšovat zátěž a s ortézou

Neregistrovaná/ý - Sofie

24.02.2012

Neregistrovaná/ý - jolča | 02.12.2011
Na googlu nic nepisou? -:) je to přípravek na hubnutí. A není lepší si normálně zacvičit, jak treba pise Veron1ka s Mirkou, než se zivit takovyma saj*ajtama? Cvičit muzes doma, jen nesmis byt lina.

já jsem měsíc po operaci kolene a kotníku a už nesmím aktivně sportovat, nebo vlastně cokoli se týče pohybu s nohama. Přibrala jsem dvě kila za ten měsíc a přibírám dál. Tak mi prosím poraď co mám dělat, abych nepřibírala a naopak se dostala zpět na svou váhu....

Neregistrovaná/ý - Anina

21.02.2012

ahojte ja neberiem ziadne tabletky ci uz prirodne alebo umele zacala som z Delenou stravou a kazdy den cvicim a za tyzden slo dole 4KG je to super. ak su otazky tak na Lilinka126@myopera.com

Neregistrovaná/ý - Pavla

12.02.2012

Neregistrovaná/ý - Doubravka | 11.04.2011
pravidelně jím 5x denně, 2x týdně Zumba, hodně piju, k tomu Emulips forte a mám za měsíc 5 kg dole

Doubravko, dělám to stejný co ty, samozřejmě počítám KJ, ale bez Emulips forte a mám 4,5 kila dole. Tak že ten Emulips ti moc nepomáhá a ještě vyhodíš peníze, které můžeš investovat jinak a hlavně zdraví, všechno jsou to chemie a jedy do těla .

Neregistrovaná/ý - zuzu

12.02.2012

měla jsem 80 kg chce to upravit jídelníček místo bíleho pečiva celozrný a hlavně cvičit jím mín a za 3 týdny mám 5 kg dole a to ještě nekončím

Neregistrovaná/ý - Malinová

10.02.2012

Ahoj holky, mé zkušenosti všeho moc škodí to je pravda. Každopádně měla jsem celých 100 kilo a teď, když vlezu na váhu mám krásných 75 kilo. Tento pocit mi už nikdo nevezme a jakým způsobem jsem to dokázala? ÚPLNĚ JEDNODUŠE! Z SILUET (bezbolestná lipolýza) je nejprofesionálnější studio, které znám. Mají profesionální přístup ke klientovi, poradí vám s veškerými problémy, které většina žen má. I já měla. Mrkněte se na tento odkaz: http://www.zsiluet.cz/

Ahoj, mě moc pomohl zeštíhlující krém Corectia. Do 3 týdnu jsem měla dole 7 cm i celulitidu

Neregistrovaná/ý - jolča

02.12.2011

Neregistrovaná/ý - jolča | 30.11.2011
co je emulips forte kde se dá koupit dík moc za radu

Na googlu nic nepisou? -:) je to přípravek na hubnutí. A není lepší si normálně zacvičit, jak treba pise Veron1ka s Mirkou, než se zivit takovyma saj*ajtama? Cvičit muzes doma, jen nesmis byt lina.

Neregistrovaná/ý - jolča

30.11.2011

co je emulips forte kde se dá koupit dík moc za radu

Neregistrovaná/ý - Mirka

28.11.2011

Veron1ka | 27.11.2011
Co se týče mě, tak já jsem po porodu přibrala asi 15 kilo a hodně těžko jsem se s tím vyrovnávala!! Naštěstí moje kamarádka mi poradila na internetu stránku fitnesstv.cz a jsem jí za to moc vděčná. Je tam spousta videí s různými cviky, které můžete dělat i doma, vzhledem k tomu, že teď rozhodně nemám čas na to, chodit do posilovny. A dávají tam každý měsíc jídelníčky, podle kterých se řídím. Všem, kdo chtějí zhubnout doporučuji! Žádné hladovění a pocení v posilovně. Je tam spousta super věcí i pro zlepšení životního stylu :)

Ahoj Veroniko (typuji). Ja se na ten fitnesstv ted koukala a moc se mi to zamlouva. Ja totiz strasne nerada cvicim ve vetsim mnostvi. Stydim se za svoji vahu a tohle se mi hodne zamlouva. Uz jen tim, ze je tam ten jidelnicek, ale hlavne tim, ze si muzu vybrat cviky jake chci a nemusim nikoho poslouchat. Takze dekuji, ze jsi to sem hodila.

Co se týče mě, tak já jsem po porodu přibrala asi 15 kilo a hodně těžko jsem se s tím vyrovnávala!! Naštěstí moje kamarádka mi poradila na internetu stránku fitnesstv.cz a jsem jí za to moc vděčná. Je tam spousta videí s různými cviky, které můžete dělat i doma, vzhledem k tomu, že teď rozhodně nemám čas na to, chodit do posilovny. A dávají tam každý měsíc jídelníčky, podle kterých se řídím. Všem, kdo chtějí zhubnout doporučuji! Žádné hladovění a pocení v posilovně. Je tam spousta super věcí i pro zlepšení životního stylu :)

Neregistrovaná/ý - Lenka

19.10.2011

Nejlépe se hubne při sexu

Neregistrovaná/ý - Doubravka

11.04.2011

pravidelně jím 5x denně, 2x týdně Zumba, hodně piju, k tomu Emulips forte a mám za měsíc 5 kg dole

Neregistrovaná/ý - Milena

04.04.2011

Luciferinka | 04.04.2011
ale musi me to ide

A mě už také

Neregistrovaná/ý - Milena | 04.04.2011
Tak nic neni na te stránce :)

ale musi me to ide

Neregistrovaná/ý - Milena

04.04.2011

Neregistrovaná/ý - :-) | 04.04.2011
http://katalogcrv.cz/lussi

Tak nic neni na te stránce :)

Neregistrovaná/ý - :-)

04.04.2011

http://katalogcrv.cz/lussi

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Vepřové s okurkovou omáčkou

Vepřové s okurkovou omáčkou

14 hlasů
55min 398 kJ 92 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory zapečené s mrkví a pórkem

5 hlasů
2h a 0min 467kJ 135 Kč

Recept na výborné brambory zapečené s mrkví, pórkem, ž...

Hovězí guláš

13 hlasů
2h a 20min 354kJ 200 Kč

Správný guláš se neobejde bez většího množství cibule.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více