Diskuse na téma hubnutí

04. 04. 2011 | Hubnutí

http://www.hubnete.cz/lussi

Tina 17.05.2013

Ahojte, ja som iba úpravou stravy schudla za necelé 4 mesiace 22 kíl..... a jedla som pravidelne 5x denne a pila som minimálne 2,5 litra vody na deň :-)

Gita 23.05.2013

Tina:22 kilo za 4 měsíce? To jsou neuvěřitelná čísla, tomu snad ani nemůžu uvěřit, ale třeba se mi to taky povede :) Po měsící a kousek mám zatím dole 7 kilo a těším s na to, jak to půjde dál. Muím říct, že krabičky baštím teď strašně ráda, když vidím, jak mi to pomáhá a ty kila opravdu mizí :) Mám z toho strašnou radost :)

Veronika Vašková 22.09.2016

Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na přírodní bázi, a nabízí různé programy v různé cenové relaci, které se zaměřují na hubnutí tuků, získávání svalové hmoty a je to bez jojo efektu. Zhubla jsem 4 kg za 1 měsíc a cítila se mnohem lépe, kdyby jste měla zájem ozvěte se mi, mohu Vám toto nabídnout a vysvětit o co se přesně jedná a jak to funguje. http://hubnizdrave.web-rychle.cz/ www.trenerzdravi.cz/vaskova44

Laugher 08.01.2017

Almased je docela dobrý produkt na hubnutí. Skládá se z vysoce kvalitní sóji, probiotických jogurtů a medu a poskytuje nám všechny esenciální aminokyseliny, z rostlinných a živočišných bílkovin

Johana G 15.02.2017

Loňský rok jsem přišla do Světa zdraví s jasným cílem zhubnout. Sama bych si nevěděla rady, proto jsem se svěřila do rukou odborníků. Celou dobu jsem se řídila jejich radami a pečlivě dodržovala všechna doporučení. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Kila šla dolů, cítila jsem se plná energie a nový způsob stravování mě začal velmi bavit. Skvělá nutriční poradkyně byla po celou dobu se mnou.

Tom 19.02.2017

Mám 146,5 a musím dát dolů cca 55kg začal jsem 13.2. to bude jízda ;-).

Mirka Křivánková 15.03.2017

Já se obrátila na jednu z poboček Svět zdraví, kde mi velmi pomohli s mým problémem, nadváhou. Byl mi sestaven osobní výživový plán podle nutriční typologie s doporučenými potravinami a dalšími radami. Např. Jak a co jíst v určitou dobu, kterým potravinám se vyhýbat, jak se hýbat atd. Jak jsem byla na sebe pyšná, když se dařilo zhubnout alespoň něco a byla jsem pochválena. K mému překvapení i změnit své stravovací návyky mi nedělalo velké problémy. Po třech měsících si mé ubývající váhy začalo všímat i mé okolí a tím narůstalo mé sebevědomí, ale hlavně i chuť vydržet.Má poradkyně ze Světa zdraví, byla po celou dobu se mnou a byla skvělá.

Lenny 17.04.2017

Zkoušeli jste nahrazovat hlavní jídlo třeba koktejlem? Našla jsem dobře vypadající recepty, a tak si říkám, že kdybych to pila dvakrát denně místo ,,normálního" jídla, jestli zhubnu.https://www.bety.cz/diskuse/6753/Darek-na-Valentyna

Bohunka J 24.04.2017

Je mi 60 let. Po přestěhování do garsonky jsem během 6 let každý rok přibrala 2 kg. Před tím jsem s váhou žádné velké problémy neměla. Po dosažení 73 kg jsem se s tím rozhodla něco dělat. Hodně jsem se zadýchávala, potila se a byla unavená a měla zažívací potíže. Přes tu pneumatiku v pase jsem se nemohla pořádně ohnout! Vyplnila jsem tedy dotazník na internetu na www.svet-zdravi.cz. Následně se mi ozvali na konzultaci. Měla jsem hodně viscerálního tuku a další špatné hodnoty. Nechala jsem si udělat jídelníček na míru, začala ho dodržovat a jíst 5x denně. Nyní po půl roce vážím 66 kg, mám o 13 cm méně v pase a o 8 cm přes boky. Mým cílem je, shozená kila si udržet do budoucna. Pracovnicím ze Světa zdraví za podporu a příjemné prostředí musím opravdu velmi poděkovat, byly skvělé.

Michalka 25.04.2017

Ahojky, znáte dietu Prodietix? Máte s ní některá zkušenosti? https://www.prodietix.cz/

aninka 13.05.2017

Se světem zdraví mám dobré zkušenosti, byla jsem v 3 měsíčním programu, zhubla jsm 9kg, to byl také cíl, ale hlavně jsem se toho spoustu naučila, jak poslouchat své tělo, jak ho akceptovat, jak dodržovat správnou životosprávu, tohle vše pro mě bylo důležitější než samotné zhození kil :)

lizina 16.05.2017

Taky se rozhoduji jestli to mám zkusit. Prošla jsem si jejich stránky www.svet-zdraví.cz. Velmi se mě líbí, takže jsem se objednala na vstupní konzultaci a pak uvidím.

Justýna lizina 17.05.2017

Sama ve svém těle jsem se necítila dobře. Z práce jsem chodila permanentně unavená a s bolestí v kolenou. Na vycházkách jsem byla brzo zadýchaná, proto jsem se jim stále častěji vyhýbala. A oblečení? Se ženami mých předchozích tvarů se zřejmě nepočítá, také to tak vypadalo a já na sebe nemohla nic vkusného koupit. Vyzkoušela jsem spousty diet, ovšem bezvýsledně, popřípadě s následným jojo efektem. Nakonec jsem v životě ipravdu zhubla 20 kilo, ale to jen díky mé nutriční poradkyni, která věděla, jak na to, sama bych to nedokázala. Zkuste taky vyzkoušet nové metody, mrkněte na www.svet-zdravi.cz

terina 25.05.2017

Mě se taky svět zdraví zalíbíl, ale jejich služby se mě zdály trochu dražší. Nakonec jsem se domluvila na splátkách a zapojila se do programu. Zatím jsem velmi spokojená.

kristka Karlov 14.06.2017

já taky navštěvuji svět zdraví. Sice za to musím něco zaplatit, ale děvčata, fakt ty jejich metody fungují. Jo jo efekt se zatím opravdu nedostavil a deset kilo už mám dole. Bohužel, mně jen deset kilo nestačí....

Beata 02.07.2017

Osobně doporučuji návštevu centra světa zdraví. Sama jsem docházela do brněnského centra na Běhounské a jsem moc spokojená. Zatím jsem v procesu, ale nějaké výsledky už vidím a ty mě ženou dál :)

Tatiana34 Beata 23.07.2017

Máte pravdu, já po porodu byla jak machna. Sama jsem zhubnout nezvládla. Zhubla jsem jen díky nutriční specialistce ze Světa zdraví, která na mě odborně dohlížela, sestavila jídelníček na míru a měřila mi pravidelně hodnoty tuku v mém těle. Bez ní bych to opravdu nezvládla, jejich metoda na hubnutí uinkuje, aniž byste museli hladovět a aniž by se dostavil jojo efekt.

Diana Letovice 19.08.2017

já zhubnout taky sama nezvládla. Je to trapné, někde na světě lidé hladoví a já nedám dole sama ani kilo špeku. Já taky musela obrátit se na kvalitní odbornou pomoc, co s tím..Najela jsem na stránky www.svet-zdravi.cz, objednala jsem si konzultaci, na konzultaci se mě ujala velmi milá paní a s tou sme bojovali společně. Moc mi pomohla, nejen zhubnout, ale i v tom, jak znovu v budoucnu nepřibrat a kterým potravinám se vyvarovat

Gergana 21.09.2017

já zhubla díky speciální metodě na hubnutí, kterou mi poradili ve Světě zdraví u nás na pobočce. Teď už vím jak na to. Zhubla jsem a už vím, jak se stravovat, aby kila nešla znovu nahoru. Dělala jsem spoustu nutričních chyb a teď už vím, kde přesně jsem vždy dělala chybu. Vím, co si můžu dovolit jíst a čemu se naopak vyvarovat.

Danča Strachotín 18.10.2017

já taky navštěvuji Svět zdraví, jako Gergana a musím přiznat, že to jde. Zatím mám jen 5 kilo dolů, díky jejich programu, ale jsem teprve v počátcích, tak mi držte palce.

Bělka J 18.11.2017

Hubnutí řeším už nad sto let!! Vzdala jsem to sama a taky jsem se obrátila na odbornou pomoc. U mě to také byla pobočka v našem městě ve Světě zdraví. Nemohu si jejich přístup a služby vynachválit. Paní tam byla skvělá, možná bude lepší, když mrknete na jejich stránky, www.svet-zdravi.cz

Jana 25.11.2017

Dámy, tak co se týče stravy, ta už by byla vyřešena... Ale teď hledám nějaké vhodné cvičení. Doporučíte? Jaké vás baví? U čeh vydržíte? :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:10
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:57
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:38

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat