Diskuse na téma Kočka nebo pes?

Jste pejskařka nebo kočkařka :) A nebo raději jen rybičky? A nebo snad nejradši vůbec nic? Kolik doma máte mazlíčků a jaké? Pochlubte se ostatním!

glumik 19.05.2011

Tak neviem či sa počíta za domáceho mazlíčka manžel :) Ale inak sme chovali morské prasiatka. Ale teraz pri dvojročnom synovi, už niet času na domácich miláčikov. Stačí mi starostlivosť o nich dvoch :)

Jozef :-) 19.05.2011

Keby som sa mal rozhodnúť tak určite pes..ale keďže bývam v paneláku,tak asi radšej nič..Doma chováme akurát roztoče..a to nám ako domáci miláčik stačí :-)

layla 19.05.2011

ja som bola zastancom toho, ze pes do bytu nepatri. ale raz pri zimnej vecernej prechadzke, som nasla psika. cely bol premrznuty, tak som ho vzala domov s tym, ze na druhy den mu najdem majitela, ktoremu usiel. no nikto sa k nemu nehlasil :-/ tak ostal u nas. Dali sme mu meno Eddie a zverolekar nam povedal, ze ma asi 1,5roka a je to cistokrvny kratkosrsty nemecky pinc. Tak si s nim spolocne zijeme uz asi 6mesiacov, a sme velmi radi, ze ho mame *1*

Reňa Lomnická 19.05.2011

ja najradšej žiadne,chovali sme potkana.. ..a teraz máme len rybičky..a väčšinou stále hladné :-)

pidulka 19.05.2011

Já sice doma zvířátko nemám, protože mám malý byteček, ale u rodičů mám pejska - vlčáka. Je to náš mazlíček. Kočičky moc nemusím, jen jako koťátka, ty jsou krásná, ale větší rozhodně ne. Ono mít vlastně takové zvířátko není žádná sranda. Jsou to i starosti. A někdy i velké trápení, když o ně přijdeme. Moje sestra včera musela pejska nechat utratit a manželův syn z prvního manželství přišel o kočičku předevčírem. Takže dnes oplakáváme mazlíčky. Proto já zastávám názor, že zvířátko nechci. Jo a děda má rybičky a druhý děda teď bude kupovat dětem 2 andulky.

viki 19.05.2011

No máme doma jak pejska - jezevčíka Nelinu, tak i 2 kočky a kdybych si měla vybrat, nevím, koho mám radši.. jsou to mazlové všichni :-) A pak máme ještě 2 leguány, pořídili jsme si je na Vánoce, takže zatím to jsou ještě mláďata, maj necelého půl metru(s ocasem) a jsou úžasní..<3 Jmenují se Chuck a Leia a srandovnější zvířata jsem snad ještě neviděla..XD nejlepší jsou, když je pustíme běhat po bytě, tak hned lezou na fíkus a mezi těma listama nejsou skoro vidět..nebo v zimě lezli za kamna, to byl pak boj je přemluvit aby se dali strčit zpátky do terárka :-) přidávám fotku, jak se vyhřívají na sluníčku za dveřma, :-) http://imageshack.us/photo/my-images/202/sdc11883.jpg/

František 19.05.2011

ahojíček,měl jsem kočku bohužel rakovina ,ji nedovolila se dožít osmého roku.dumám že bych si pořídil opět nějakou angorku,jelikož pes do bytu, to odsuzuji pokud nemáte zahradu pro něj,je to tejrání zvířete;-)*1*

Moc Vás zdravím :-) tak to je velké dilema..my už máme doma morče,králíka,2 osmáky,naší dcerku(to je samozřejmě vtip)a ted přišla má láska stím,že se zamilovala do psa z útulku..no co si o tom mám myslet..doufám,že ještě miluje i mě přes tu konkurenci co tady mám.. :-D tak Vám nevím zda ještě ustojíme dalšího mazlíka,ale myslím,že ano,protože prostě to jsou zvířecí mazlíčci,kteří taky potřebují lásku no ne?

JEŠTĚ MALÁ UKÁZKA

martina kunkelová 19.05.2011

ani ani deti by chceli všetko ale len prvých pár dní potom kolotoč starostlivosti ostane na rodičoch preto odporúčam začať najprv s rybičkami nech sa deti naučia starostlivosti :)

Melinda 19.05.2011

Jsem pejskařka, tělem i duší. Kočičky mám taky ráda,ale s pejsky jsem vyrůstala od mala.Jako malá holčička jsem měla křížence, pak v 9 letech jsme si mamčou pořídili belgického ovčáka Rexinku, byl to takový náš domácí mazlíček a ¨miláček celé rodiny, taky pěkný rabiják.Rexinka byla hodně živá a ze začátku nám nadělala dost potíži.Ráda chodila po cizích zahradách, pravidelně přeskakovala malý plot,který odděluje zahradu a dvůr, původně byl ten plot jen obyčejný,pak jsme tam dali dřevěné laťky. Neměla moc ráda chlapy, a jeden můj kamarád to od ní pěkně schytal, Rexinka zrovna neměla svůj den, a asi se špatně vyspala, byl asi její vkus moc hlučný a kousla ho do zadku, byla u toho i moje matka, a místo aby chudáka Rosťu politovala, tak se mu začala nahlas smát, a málem se na tom dvoře sesula rovnou do trávy, super reakce na prokousnutou prdel, ale zas takové drama to nebylo.Zažila jsem s ní spoustu srandy, pak jsme si pořídili ještě jezevčíka Ťapika a dohromady tvořili nerozlučnou dvojici a nedali bez sebe ani ránu.Dokonce spolu i několikrát utekli, když jeden nešťastník špatně zavřel vrata do našeho průjezdu, stihla jsem na to příjít včas, a snažila jsem se je dohonit, Rexinka ze mě měla očividně prdel a Vánoce, a utíkala o to víc, honila jsem je až ke státní hranici s Polskem, načež Rexina vběhla až k celní budce, a celníci ji museli nahánět zpátky. Pak se mi ji podařilo zahnat kousek od silnice. Ale tím to neskončilo,Ťapika mi vzala jedna slečna na vodítku, jenomže on na něm tak skákal, že se jí utrhl i sním, samozřejmě nezapomněl dělat šíleený vyrvál a štěkal na celé kolo, venku teplu, kousek je park,tam plno lidí, také známých z okolí, věřím, že se jich spousta dobře bavilo, komedie hadra, cirkusu kolem psů. Nakonec jsem Rexu chytla za obojek a Ťapik se k nám přídal a klusal vedle nás. Větší trapas s mými psy jsem snad už nezažila,kromě toho, když Ťapik otravoval naši sousedku a každý den čekal na piškoty.Sousedka byla tak hloupá, že si myslela, že Ťapik má hlad a jeden mu dala piškoty, a druhý den tam byl zas a ve stejnou hodinu?No nemám to já chytré pejsky??Nejhorší čoromoro ale dělali, když sousedé klepali koberce nebo nedejbože sekali trávu.Sousedovic Míša a Dajka přes plot štěkali taky, a psi se tam na dvorku ve čtyřku hádali, ¨nemusím zdůrazňovat,jak milé to bylo našim sousedům. Na druhou stranu byla Rexinka perfektní hlídač, jednou chtěl sousedce zloděj ukrást králíky, ale Rexina dělala takový bugr, že utekl, ona se podhrabala pod plotem, protožee tam byly díry a běžela za ním, králíka upustil.Druhý den ho naše sousedka našla schouleného pod králíkárnou.Sousedka měla velkou radost, že se jí nic neztratilo. Mám na ni tolik vzpomínek, že se vždycky směju. Jednou jsem si zapomněla klíče od dveří, a tak dlouho jsem na ni volala,až skočila na kliku a podařilo se jít ty dveře otevřít. Jsou to klasické dveře s kuličkou. Taky jsem jí brávala na procházky, byl to fajný pejsek, takový můj mazlíček. Dost mi chybí, protože mi před půl rokem umřela na stáří. Teď už je asi v psí nebíčku,pokud existuje a plným právem si užívá klidu.

Tak i já se pochlubím :-) Mým mazlíčkem jsou rybičky (KOI KAPŘI) , jsou ochočené tak, že jí z ruky a klidně se s nimi můžete koupat nebo si je pohladit.. a pak mám ještě jedno menší jezírko s karáskama... Přítelkyně je zas blázen do koček, ale ty musí kvůli mým mazlíkům oželet a užívat si je jen u rodičů, i když se jí to moc nelíbí, ale rybičky jsem měl dřív než ji :-) No tak se tu alespoň snažím pro ni vyhrát :-)))) Přikládám i fotky

Silvia Urbanová 19.05.2011

Milujem zvieratá! Teda okrem pavúkov, chrobákov a hadov*1* Som schopná pohladiť každého psa, ktorého stretnem. Prihováram sa im, "rozprávam "sa s nimi a myslím, že najviac rozumiem psej duši, kedysi sme psa aj mali. Momentálne je našim novým obyvateľom kartúzsky kocúrik, ktorého sme si priniesli až z Moravy a to len preto, že moja 10 ročné dcéra odjakživa miluje mačky a tak sme jej urobili radosť. Teraz robí kocúr spoločnosť vlastne mne, lebo som s ním doma viac ako moja dcérka:-D Vychovávam ho / najradšej by behal po kuchynskej linke a dojedal po nás<3 /, ale inak sa u nás už udomácnil a milujeme ho. bez zvierat si neviem predstaviť život a som rada, že deti majú doma nášho šedého miláčika.:-D

Melinda 20.05.2011

Tak jsem si říkala, že se ještě pochlubím a přidám fotečky mého pokladečku. Rexinka mi pozóvala jako správná modelka u růží a moc jí to sluší.

Markéta 21.05.2011

No já jsem určitě pejsařka mám Kavalírka a je to náš miláček rodinej..Jen se občas rozčiluji nad chlupama ale co. Vyslechne pamazlí se , já se proběhnu a jsem ve formě...:-)Ale jinak mám ráda všwchny zvířátka.:-D

Lizzy 22.05.2011

Já miluju kočičky, má kočku Micinku. Původně jsem nechtěla vůbec žádné zvíře, ale dostala jsem ji jako dárek pod stromeček od kamarádky jako malé koťátko, a když na mě mrkla, tak to byla láska na první pohled, která trvá až doteď. Micinka je mazlivá, a hodná. Když je jí smutno, tak je schopná škrábat na dveře i v pět ráno, nebo zkouší skákat na kliku, což se jí nepovedlo,protože je to na ni vysoko. Jako budíček je bezvadná, pokud to není opravdu moc brzo.

Výherní balíček posíleme Martintuskovi, který má skutečně originálního domácího mazlíčka - kapra :)

Kavalírci jsou úžasní :-) ... Mám je moc ráda, nejen kvůli jejich atraktivnímu vzhledu a milému pohledu :-) , ale také pro jejich povahu a charakter :-) ... Já osobně kavalírka nemám, ale mám Anglickou kokršpanělku :-) 5 letou... Je to obrovský mazel a uličník :-) .. Je šíleně tvrdohlavá a někdy si dělá, co chce :-) , ale stejně to je miláček celé rodiny :-) .. Já mám taky ráda všechna zvířátka :-) až na pavouky *2* ty úplně šíleně nesnáším ... a ty drobné brouky :-D ... fuj

Tady posílám nějaké fotky naší 5 leté Anglické kokršpanělky Corrinky :-) ... je to miláček celé rodiny *1* .... Některé fotky tam jsou, když ještě byla 2 měsíční štěně *1* ..

Jája 27.07.2011

Jedině Kavalír king charles spaniel. Měli jsme už dva, každý měl jinou povahu, ale oba byli úžasní. Předtím jsme měli německého ovčáka a kočku - ta ale musela po půlroce z bytu pryč, šla žít na venkov k babičce.:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat