Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

šmoulinka 03. 04. 2010

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Neregistrovaná/ý - pavla

24.04.2011

Neregistrovaná/ý - Mirka Drobilová | 18.04.2011
Mohla by jsi mi napsát bližší informace o co se jedná. Zdá se mi to, že by to pro mě byla hračka a jsem vděčná za každou korunu. Ahoj a ozvy se Mirka

tez poprosim o podrobnejsi info..prosim a dekuji moc..Pavla ... swek1@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - pavla

24.04.2011

tez poprosim o podrobnejsi info..prosim a dekuji moc..Pavla ... swek1@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - dracekdrak

22.04.2011

Neregistrovaná/ý - Verča | 19.04.2011
Zaslala byste mi více informací. Děkuji s pozdravem ver@vanickova@email.cz

Dobrý den měla bych taky zájem o nějaký přivýdělek prosím napište mi na můj mejl KVITOVA.J @seznam.cz.budu se těšit na vaši odpověď.

Neregistrovaná/ý - petra

21.04.2011

Neregistrovaná/ý - Soňa Machová | 14.04.2011
Jsem maminka na MD a přesto vydělávám.Dlouho jsem hledala přivýdělek z domova,co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet.NAŠLA JSEM!Pracuji s českou firmou v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí,pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám.Vhodné pro maminky na MD,ale i zaměstnané jako přivýdělek.Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pracemnebavi@seznam.cz

Dobry den chtěla bych nějakou nabidku na praci jsem na MD

Neregistrovaná/ý - Kaczenka

21.04.2011

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 18.04.2011
Dobrý de Kláro, jsem maminka na mateřské a sháním přivídělek na doma a Tvá nabídka mě moc zaujela a proto prosím o blížší info.. Moc dík KaterinaSkorepova@seznam.cz

Ahoj, také bych se chtěla dozvědět něco víc. Prosím o info na mail Kaczenka.18@centrum.cz . Díky...:o)

Neregistrovaná/ý - Čagy

21.04.2011

Ahoj Klárko, napslaa bys mi prosím něco více na můj mail cagaka@seznam.cz Díky :)

Neregistrovaná/ý - Verča

19.04.2011

Neregistrovaná/ý - zuzana balintova | 17.04.2011
Ahoj Klara.Ja by som tiez poprosila o nejake info.Ak sa to da.Ja som tiez na materskej a peniazky popri tom by sa zisli.Neviem ci je v tom nejaky hacik,ale som zo Slovenska.Ak mozes,tak mi prosim napis na zbalintova@zoznam.sk.Dakujem

Zaslala byste mi více informací. Děkuji s pozdravem ver@vanickova@email.cz

Neregistrovaná/ý - Petra

19.04.2011

ahoj klaro posli mi vice inf na email dekuju p-e-t--ra@seznam.cz tva nabidka me zaujala

Neregistrovaná/ý - Kateřina

18.04.2011

Neregistrovaná/ý - LUCIA | 25.03.2011
AHOJ KLÁRO PROSÍM NAPIŠ MI PROSÍM VÍCE NA MEIL LUCIA007@EMAIL.CZ VÍCE A JAK ZAČÍT DOMÁCÍ PRÁCI CO MÁŠ DĚKUJU A HEZKÝ DEN LUCIA

Dobrý de Kláro, jsem maminka na mateřské a sháním přivídělek na doma a Tvá nabídka mě moc zaujela a proto prosím o blížší info.. Moc dík KaterinaSkorepova@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - Mirka Drobilová

18.04.2011

Mohla by jsi mi napsát bližší informace o co se jedná. Zdá se mi to, že by to pro mě byla hračka a jsem vděčná za každou korunu. Ahoj a ozvy se Mirka

Neregistrovaná/ý - zuzana balintova

17.04.2011

Neregistrovaná/ý - Sedláková Klára | 29.03.2011
Hledáte manuální práci na doma,kde by jste si vydělali alespoň 5 000 Kč měsíčně?Taky jsem hledala,ale dneska se tomu musím jen smát,žádná taková práce není..Na internetu je toho spousta,ale většinou jsou to jen samé podvody.Pak jsem se rozhodla,že zkusím práci na PC u české firmy a dnes jsem ráda,že jsem to zkusila,je to skvělá práce,která mě baví.S firmou spolupracuji už víc jak rok,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,peněz si vydělám kolik chci,jsem maminka na MD,takže času moc není a vše si řídím sama.Chcete to zkusit jako já a konečně si vydělat penízky?Bez práce to určitě nejde,ale věřte,že to stojí za to!

Ahoj Klara.Ja by som tiez poprosila o nejake info.Ak sa to da.Ja som tiez na materskej a peniazky popri tom by sa zisli.Neviem ci je v tom nejaky hacik,ale som zo Slovenska.Ak mozes,tak mi prosim napis na zbalintova@zoznam.sk.Dakujem

Neregistrovaná/ý - Soňa Machová

14.04.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám.Dlouho jsem hledala přivýdělek z domova,co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet.NAŠLA JSEM!Pracuji s českou firmou v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí,pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám.Vhodné pro maminky na MD,ale i zaměstnané jako přivýdělek.Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pracemnebavi@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - Sedláková Klára

13.04.2011

Chcete si zlepšit finanční situaci?Nestačí Vám plat v zaměstnání nebo si chcete přivydělat k mateřské?Nabízím vám přivýdělek,který může být později i výdělek.Vše si řídíte sami,pracujete v klidu domova na PC,nemáte žádné povinnosti,vyděláte si peněz kolik budete chtít,můžete pracovat kdy sami chcete.S firmou spolupracuji už rok a jsem moc spokojená,tuto práci můžu všem vřele doporučit.Zkuste to taky,nemáte co ztratit,pouze získat.Email: pracezabavou@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - dendrit

06.04.2011

Dobrý den, ráda bych představila internetový projekt Krámky.cz (www.kramky.cz). Krámky.cz je unikátní prodejní platforma, která nabízí netradiční funkčnost i nabídku zboží. Během 5 minut si založte zcela zdarma svůj vlastní internetový obchod, inzerujte a prodávejte své zboží. Co Krámky nabízí? 1. Jednorázový prodej nového i starého zboží 2. Internetový obchod zdarma 3. Jednoduché ovládání a administraci krámku 4. Nabízíme zboží všem návštěvníkům v centrálním katalogu 5. Nadstandardní propagaci zboží 6. Optimalizaci pro vyhledávače (SEO) 7. Služby pro firmy a zavedené e-shopy Chcete-li začít s internetovým prodejem, ale nemáte desítky tisíc korun na vlastní technické řešení e-shopu, ani se nechcete mořit s open-source systémem, jsou Krámky to pravé pro vás. Veškeré technické aspekty e-shopu nechte na nás a věnujte 100 procentní pozornost samotnému prodeji. www.kramky.cz

Neregistrovaná/ý - Soňa Machová

01.04.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám. Dlouho jsem hledala práci nebo přivýdělek z domova, co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet. NAŠLA JSEM! Pracuji v klidu z pohodlí domova, nikdo mě do ničeho nenutí, pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to co udělám. Vhodné pro maminky na MD, ale i zaměstnané jako přivýdělek. Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pracemnebavi@seznam.cz

29.03.2011

Hledáte manuální práci na doma,kde by jste si vydělali alespoň 5 000 Kč měsíčně?Taky jsem hledala,ale dneska se tomu musím jen smát,žádná taková práce není..Na internetu je toho spousta,ale většinou jsou to jen samé podvody.Pak jsem se rozhodla,že zkusím práci na PC u české firmy a dnes jsem ráda,že jsem to zkusila,je to skvělá práce,která mě baví.S firmou spolupracuji už víc jak rok,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,peněz si vydělám kolik chci,jsem maminka na MD,takže času moc není a vše si řídím sama.Chcete to zkusit jako já a konečně si vydělat penízky?Bez práce to určitě nejde,ale věřte,že to stojí za to!

Neregistrovaná/ý - LUCIA

25.03.2011

Neregistrovaná/ý - Sedláková Klára | 23.03.2011
Mám skvělou práci na doma,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,přispívám tak nemalou částkou do rodinného rozpočtu.Jsem maminka na MD se 2dětmi a sehnat práci na doma byl nadlidský výkon,jsem moc vděčná a šťastná,že jsem tuto práci našla.Tato práce mě natolik nadchla,že po mateřské zpět do zaměstnání nenastoupím.Chcete se mít stejně dobře,jako já?Nevěříte,že taková práce existuje?Napište mi,opravdu to stojí za to!

AHOJ KLÁRO PROSÍM NAPIŠ MI PROSÍM VÍCE NA MEIL LUCIA007@EMAIL.CZ VÍCE A JAK ZAČÍT DOMÁCÍ PRÁCI CO MÁŠ DĚKUJU A HEZKÝ DEN LUCIA

23.03.2011

Mám skvělou práci na doma,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,přispívám tak nemalou částkou do rodinného rozpočtu.Jsem maminka na MD se 2dětmi a sehnat práci na doma byl nadlidský výkon,jsem moc vděčná a šťastná,že jsem tuto práci našla.Tato práce mě natolik nadchla,že po mateřské zpět do zaměstnání nenastoupím.Chcete se mít stejně dobře,jako já?Nevěříte,že taková práce existuje?Napište mi,opravdu to stojí za to!

Neregistrovaná/ý - Šarek

07.03.2011

Maminky, příspěvek od státu sotva pokryje náklady na dítě? Rádi by jste vyděli nějaké penízky svém účtě navíc? Nemáte možnost obětovat další čas na dojíždění za přivýdělečnou prací? Není Vaše gusto vnucovat dům od domu produkty či služby za minimální doměnu? Udělejte mnohem méně. Tohle může být krásná práce se zajímavým ohodnocením právě vám šitá na míru.Pracujte z domu, buďte si pánem svého času. Stačí vám třeba dvě hodinky denně. Přivýdělek se smlouvou. Pište si o informace, ráda Vám poradím jak na to.Pište na safun@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - hana

01.03.2011

Dobry den, dovoluji si zde nabidnout privydelek. Vse je zdarma bez podvodu a poplatku. Osobne vyzkousene. Pro vice informaci si piste na 33hanka@email.cz

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Špagety s kalamáry

Špagety s kalamáry

11 hlasů
50min 959 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka z ovesných vloček

9 hlasů
40min 509kJ 55 Kč

Zdravá polévka z ovesných vloček.

Kuře se sušenými houbami

8 hlasů
1h a 15min 416kJ 220 Kč

Dušené kuře se sušenými houbami a bobkovým listem.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více