Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

šmoulinka 03. 04. 2010

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Neregistrovaná/ý - Liba

02.05.2011

Neregistrovaná/ý - Miluška | 01.05.2011
Můžu také poprosit o info k práci? Děkuji e-mail:Kiss.Mi@email.cz

Mužete mi prosím na email rausovalibuse@seznam.cz napsat něco víc ohledně práce nadoma.Děkuju

Neregistrovaná/ý - Miluška

01.05.2011

Neregistrovaná/ý - sedlakova klara | 01.05.2011
ahoj klaro,chtela bych vice informaci o praci o ktere pises na email eva.bolecova@seznam.cz dekuji

Neregistrovaná/ý - Miluška

01.05.2011

Neregistrovaná/ý - miluška

01.05.2011

Dobrý den můžete mi zaslat více info o práci na mejl? děkuji e-mail:Kiss.Mi@email.cz

Neregistrovaná/ý - Soňa Machová

01.05.2011

Jsem maminka na MD a přesto vydělávám.Dlouho jsem hledala přivýdělek z domova,co by mě opravdu bavil,aby mě neomezoval v péči o rodinu a přesto abych si něco vydělala a obohatila náš finanční rozpočet.NAŠLA JSEM!Pracuji v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí,pracuji kdy chci a jak dlouho chci a dostanu zaplaceno za to,co udělám.Ráda napíšu víc,nebudete litovat!

Neregistrovaná/ý - sedlakova klara

01.05.2011

Neregistrovaná/ý - Petra | 28.04.2011
Ahoj Klarko napsala bys mi o tom vice na muj email mumlinecka@seznam.cz moc dekuju ahojky

ahoj klaro,chtela bych vice informaci o praci o ktere pises na email eva.bolecova@seznam.cz dekuji

Neregistrovaná/ý - Dana

30.04.2011

ahoj Klárko, tak já takhle loni odpověděla na inzerát, byly to též klikačky od buxu, s výplatou od 5000 USd, klikala jsem dost měsíců a co myslíš že mi poslali...? Na maily nereagují, jen vím že má kvůli tomu inzeráty na domácí práci hodně lidí, kteří stále věří, že něco bude...

Neregistrovaná/ý - Janča

29.04.2011

ahoj Kláro,také se připojuji a prosím si o více infa na tuto práci,předem děkuji.Januule@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - Soňa Machová

29.04.2011

Jsem maminka na MD a mám skvělou práci,která mě baví.Mám spoustu času na rodinu,pracuji s českou firmou v klidu z pohodlí domova,nikdo mě do ničeho nenutí.Vše si řídím sama, pracuji,kdy mám zrovna čas,vydělám si dost penízků a tak přispívám příjemnou částkou do rodinného rozpočtu.Vhodné pro maminky na MD,ale i zaměstnané jako přivýdělek.Pokud máte zájem o bližší info, ráda napíšu víc.....pište prosím na e-mail pracemnebavi@seznam.cz

Neregistrovaná/ý - Petra

28.04.2011

Neregistrovaná/ý - bára | 27.04.2011
Ahoj Klárko, můžeš mi prosím napsat více info o práci? mail - barcaklimova@seznam.cz Díky

Ahoj Klarko napsala bys mi o tom vice na muj email mumlinecka@seznam.cz moc dekuju ahojky

Neregistrovaná/ý - Tomáš Pačes

27.04.2011

Neregistrovaná/ý - Tomáš Pačes | 27.04.2011
Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště

možnost i při zaměstnání nebo mateřské nebo i brigádně

27.04.2011

možnost i při zaměstnání nebo mateřské nebo i brigádně

27.04.2011

Přijmeme 2 pracovníky do servisního oddělení pro klientský servis. Možnost práce i při zaměstnání.Více informací na emailu PacesT@seznam.cz Požaduji: * zájem o práci v oboru finančnictví * pracovní nasazení, flexibilitu * zodpovědnost a chuť pracovat * komunikativní schopnosti a reprezentativní vystupování Spolupracovníkům nabízím: * Kvalitní a bezplatné vzdělávání * Možnost využívání firemních kanceláří * Kariérní a osobní růst * Nadstandartní finanční ohodnocení Zlinský kraj - nejlépe okolí Uh.hradiště

27.04.2011

27.04.2011

Neregistrovaná/ý - Anna

27.04.2011

Ahoj Klárko,velmi mě zaujal tvůj článek o domácí práci-mohla bys mi prosím poslat více informací na email Miklasova.Anni@seznam.cz ?? Předem děkuji.

Neregistrovaná/ý - bára

27.04.2011

Neregistrovaná/ý - Sedláková Klára | 23.03.2011
Mám skvělou práci na doma,pracuji kdy chci a jak dlouho chci,přispívám tak nemalou částkou do rodinného rozpočtu.Jsem maminka na MD se 2dětmi a sehnat práci na doma byl nadlidský výkon,jsem moc vděčná a šťastná,že jsem tuto práci našla.Tato práce mě natolik nadchla,že po mateřské zpět do zaměstnání nenastoupím.Chcete se mít stejně dobře,jako já?Nevěříte,že taková práce existuje?Napište mi,opravdu to stojí za to!

Ahoj Klárko, můžeš mi prosím napsat více info o práci? mail - barcaklimova@seznam.cz Díky

Neregistrovaná/ý - Bobbie

27.04.2011

Neregistrovaná/ý - Čagy | 21.04.2011
Ahoj Klárko, napslaa bys mi prosím něco více na můj mail cagaka@seznam.cz Díky :)

I'm out of leuage here. Too much brain power on display!

Neregistrovaná/ý - Janisa

27.04.2011

Neregistrovaná/ý - zuzana balintova | 17.04.2011
Ahoj Klara.Ja by som tiez poprosila o nejake info.Ak sa to da.Ja som tiez na materskej a peniazky popri tom by sa zisli.Neviem ci je v tom nejaky hacik,ale som zo Slovenska.Ak mozes,tak mi prosim napis na zbalintova@zoznam.sk.Dakujem

Sudnos great to me BWTHDIK

Neregistrovaná/ý - pavla

26.04.2011

Neregistrovaná/ý - Kaczenka | 21.04.2011
Ahoj, také bych se chtěla dozvědět něco víc. Prosím o info na mail Kaczenka.18@centrum.cz . Díky...:o)

ahojky, moc mě zaujalo co inzeruješ a ráda by jsem poprosila o více infa na lipna@centrum.cz

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Hovězí kari

Hovězí kari

8 hlasů
1h a 45min 436 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborové krokety

9 hlasů
60min 1143kJ 60 Kč

Smažené bramborové krokety s ořechy.

Plněné portobello

14 hlasů
35min 221kJ 95 Kč

houby portobello jsou ideální pro grilování a plnění

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více