Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma přivýdělek nejen k MD

šmoulinka 03. 04. 2010

Snad každý z nás kupuje čaje, kávu, prací prášky,krémy,sirupy apod.? Pokud ano, pak je to možnost pro Vás, jak si díky tomu přivydělat –skuste nakupovat toto zboží přímo z pohodlí domova po internetu, zapojte se do systému firmy Eldorádo a po nějaké době členstvý budete mít zboží zadarmo a také si přilepšíte k platu (či mateřské – hodí se jako přivýdělek nejen pro maminky na MD),je tam i zboží pro děti – čaje, kosmetiku, prací prostředky). Registrace zdarma,pište si nezávazně o více info uvydíte že budete mile překvapeni ( nejedná se o žádný prodej zboží!! ) emailem.....vackovape @seznam.cz :-):-)

Neregistrovaná/ý - LUCYENA

17.01.2011

lucia1

16.01.2011

Absolutně nemáte co ztratit, když to zkusíte = REGISTRACE zdarma, slevy 15-30%, doživotní provize, dárky... Navíc úžasně voňavá domácnost a vydělaný hezký penízky navíc!!! Bytová kosmetika, dekorace a drogerie - EKOLOGICKÁ, ČESKÁ A NETESTOVANÁ NA ZVÍŘATECH!! Vše přímo až k Vám domů, žádné chození na poštu!!! Pošlu Vám veškerá info a opravdovým zájemcům zašlu i úplně nový vánoční katalog!! VĚŘTE MI, ŽE TO STOJÍ ZA TO!!!!! www.lucy-dedra.webnode.cz

Neregistrovaná/ý - lidatr

30.12.2010

JAK VYDĚLÁVAT NA INTERNETU Dobrý den . Každý z nás již určitě několikrát koketoval s myšlenkou vydělávat , nebo si jen alespoň přivydělávat si z domova s pomocí PC a internetu . Samozřejmě , že když otevřete jakýkoliv inzertní server ,vyvalí se na vás hromada inzerátů typu : Nabízím práci z domova ... Většina těchto je ale postavena na principu pravidelné koupě nějakého produktu - čaje , kosmetika , rozhodovací balíčky , vzorkovnice šperků apod . Nechci tím tvrdit , že všechny z těchto inzerátů jsou podvodné a slouží jen k vylákání peněz od lidí , kteří s vidinou rychlého zbohatnutí zapomenou rozumně uvažovat nad tím , zda a jestli vůbec mají nějakou šanci ten daný produkt prodat dál , ale každopádně by si měl každý z nás předem uvědomit , jaká a jestli vůbec je návratnost vkládaných investicí . Další kapitolou je pak naprosto evidentní podvodné jednání typu: pošlete v obálce 50 - 100 ,-Kč a my Vám pošleme nějaký formulář . Je ale až s podivem , kolik lidí je schopno tuto malou částku posílat na různé strany a to třeba několikrát ročně s představou , že tentokrát se již konečně "zadaří" . Je to asi tak rok , kdy jsem si i já začala s myšlenkou vydělávání na internetu pohrávat . Odpověděla jsem na spoustu inzerátů , ale drtivá většina byla ve stylu , který jsem již zmiňovala . Než jsem narazila na jeden , který mne opravdu zaujal . Byla tu možnost pořídit si své vlastní webové stránky ( http://www.nakupujavydelavej.eu), pomocí nichž bych mohla dosáhnout svého cíle - vydělávání přes internet . Cena těchto ( 540,- Kč na rok - tj 45,-Kč měsíčně )se mi zdála opravdu nízká ve srovnání s jinými a to hlavně proto , že stránky jsou již naprogramovány a přednastaveny k výdělku . Jisté je to , že stránky respektive doména se dají pořídit levněji ( 300-350,-Kč ) ale pak by bylo nutno je nechat naprogramovat ( jestliže nejste ovšem programátor ) a to by Vás vyšlo na dalších několik tisíc Kč . Kromě toho , že se mi nyní , po půlroční aktivitě daří velice dobře , ušetřím hodně i tím , že využívám možnosti nákupů přes internet s partnerskými e-shopy a tím ušetřím další a to nemalé peníze . Sami se můžete přesvědčit , jaké úspěšnosti a i návštěvnosti svých stránek http://www.nakupijavydelavej.eu jsem za půl roku práce dosáhl . Závěrem bych chtěla požádat všechny , aby byli při výběru tzv domácí práce opravdu opatrní a nepodporovali podvodníky . Pak bude mnohem snazší sehnat si opravdu kvalitní a fungující domácí práci . Přeji všem hodně štěstí . Lída - www.nakupujavydelavej.eu

Neregistrovaná/ý - Capricorn

09.12.2010

Neregistrovaná/ý - lidatr | 09.10.2010
Investujte trochu času do své budoucnosti Už Vás někdy napadlo, že by bylo výborné v době finanční krize mít vedle svých hlavních příjmů také ještě vedlejší příjem? Umožnil by Vám pohodovější životní styl, žádný stres a více radosti. Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení . Neváhejte a pojďte si vydělat!www.krasavice.prace112.cz

Můžete mi napsat o co jde a jestli musím zaplatit nějaký vstupní poplatek atd.Dík

Neregistrovaná/ý - Jindřiška

01.11.2010

Ahoj.Zaujala mě nabídka na přivýdělek peněz,jelikož jsem jako samoživitelka ,moc by mi to pomohla.Mohla bych dostat nějaké konkrétní vysvětlení jak a o co se jedná. Děkuji

20.10.2010

Vydělávej chytře Zde Vám nabízím spolupráci na jednom internetovým projektu, který už slaví světovou úspěšnost.Je to super šance pro každého, kdo má internet, aby si zajistil stálý příjem peněz za minimální čas.Proč nebýt finančně nezávislí??Možná je to právě to, na co čekáte!.Podívejte se na stránku www.nakupujavydelavej.eu Svoji budoucnost si tvoříte sami.Přemýšlejte dopředu! www.nakupujavydelavej.eu

09.10.2010

Investujte trochu času do své budoucnosti Už Vás někdy napadlo, že by bylo výborné v době finanční krize mít vedle svých hlavních příjmů také ještě vedlejší příjem? Umožnil by Vám pohodovější životní styl, žádný stres a více radosti. Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení . Neváhejte a pojďte si vydělat!www.krasavice.prace112.cz

03.10.2010

Zde Vám nabízím spolupráci na jednom internetovým projektu, který už slaví světovou úspěšnost.Je to super šance pro každého, kdo má internet, aby si zajistil stálý příjem peněz za minimální čas. www.krasavice.prace112.cz

Neregistrovaná/ý - Milena

30.09.2010

Neregistrovaná/ý - lidatr | 30.09.2010
Vydělávejte , kolik potřebujete ! Vydělávejte si sami!!! Přestaňte platit nesmyslné poplatky za bůhvíjakou domácí práci na PC! Začněte si reálně vydělávat sami a tolik, kolik potřebujete Návody na stránkách : http://www.krasavice.prace112.cz

Moc jsem to nepochopila . Jak to funguje ?

30.09.2010

Vydělávejte , kolik potřebujete ! Vydělávejte si sami!!! Přestaňte platit nesmyslné poplatky za bůhvíjakou domácí práci na PC! Začněte si reálně vydělávat sami a tolik, kolik potřebujete Návody na stránkách : http://www.krasavice.prace112.cz

Neregistrovaná/ý - Fox

30.09.2010

Neregistrovaná/ý - Majka | 30.09.2010
asi to bude nějaká výhodná nabídka

Mno o tom jsem samo ani na minutu nepochyboval

Neregistrovaná/ý - Majka

30.09.2010

Neregistrovaná/ý - Fox | 30.09.2010
Nemela by byt seriozni nabidka bez viditelnych a do oci bijicich hrubek?

asi to bude nějaká výhodná nabídka

Neregistrovaná/ý - Fox

30.09.2010

Nemela by byt seriozni nabidka bez viditelnych a do oci bijicich hrubek?

Neregistrovaná/ý - mhana

26.08.2010

Milé maminky, při své mateřské jsem si přivydělávala prodejem kosmetiky a drogerie. Nyní bydlím na malé vesnici a tato možnost mi odpadla. Hledala jsem proto něco, co je možné dělat i z domu a našla jsem. Jedná se o velmi seriózní a propracovaný projekt a zvládne ho určitě i každá z vás, která ví, že penízky bez práce na účet nenaskáčou. Všem zájemcům odpovím a dám podrobné informace. Pište na H-an.a@seznam.cz

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Pikantní fazolový pekáček

Pikantní fazolový pekáček

56 hlasů
1h a 45min 738 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Růžičková kapusta v oříšcích

20 hlasů
20min 1178kJ 53 Kč

Výborný a zdravý hlavní chod z růžičkové kapusty, vhod...

Zelný salát s ořechy

10 hlasů
20min 399kJ 90 Kč

Salát z červeného zelí s pomeranči, hrozny a ořechy.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více