Diskuse na téma Kde jsme byli o víkendu

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, jak strávíte, nebo jste strávili víkend! Fotky jsou vítány :)

Zuzana Hanuliaková 05.08.2011

Tenko víkend budem doma, bude zapnutá telka a oslava veľká. Pretože zajtra mám svoj veľký deň, dúfam, že sa mi splní aj môj sen. Otvoríme fľašu veľkú a koláčov bude veľa,svoje narodeniny by som krásne prežiť chcela. Aj počasie by malo byť pekné, vonku slniečko svieti a deň za dňom letí. Ja nechcem nič, len nech už je sobota, teším sa na tento môj veľký deň a dúfam, že sa mi splní môj veľký sen :-)

Mylady 05.08.2011

O víkendu budu lenošit, jsem za celý týden utahaná jako kotě. Navíc toho teď bylo hodně, zalehnu a prosím celý víkend.

Mary Anne 07.08.2011

Včera jsme s přítelem pracovali na zahradě a večer jsme grilovali.

draha 07.08.2011

Včera jsem vzal rodinu do Aquaparku do Vyškova.Počasí nám nepřálo,proto jsme museli volit tuto variantu místo koupaliště venku.Ale i tak to bylo super a malé se tam moc líbilo. Zato dneska jsem musel po týdenní dovolené do práce a to rovnou na 12. Takže o víkendu jsem si užil jak zábavu,tak i povinnosti.

mária 07.08.2011

využili sme pekného počasia a boli sme sa pozriet na Spiošský hrad

MAREK 07.08.2011

JA SOM TENTO VIKEND STRAVIL PRI VODE-NA RYBACKE :-)

Anna 08.08.2011

Byli jsme na výletě na Vranovské přehradě, moc se nám tam líbilo.

Olga 08.08.2011

Víkend jsem strávila pracovně, sekala jsem trávu, plevelila, sadila stromky, zalévala zahradu. Včera odpoledne bylo dost parno, i když večer nás pak zastihl ¨déšť, což nebylo moc milé.

Lady Michelle 08.08.2011

S dětmi jsme byli celá rodina na výletě a bylo to super.

bela 12.12.2013

Maminky kam chodíte s dětmi ven ted v tomto ročním období? Venku je už o půl 5 tma a zima, tak to je max. na hodinovou procházku. Chodíte do heren nebo jste povětšinou doma?

darina 16.12.2013

My chodíme do rodinného centra Honzík na Praze 4 nebo jsme doma a nebo se navštěvujeme s kamoškou, co má stejně staré dítě. Na procházky ted moc nechodíme

Janča darina 10.03.2014

my s děcka docela často chodíme na laser game. dobře se tam vyběhnou, zabaví a pak dobře spí :) preferujeme to hlavně v zimním období, kdy se nedá jít venku, občas zajdeme i během roku. Setkáváme se několik rodin od nás z bytovky, takže i utužujeme vztahy :)

Karel Janča 19.03.2014

snažím se přesvědčit manželku abychom tam vzali děti, mají 11 a 13, myslím si že jsou na to dost velké. Pokud máte zkušenosti tak se s námi prosím podělte, ať ví manželka že to je běžné. Janča kam chodíte vy a kolik vás to přibližně stojí?

Janča Karel 23.03.2014

naše mají 8 a 10 a hrají bez problémů :) takže ve věku u vás problém není .. Chodíme do www.lazerfunpraha.cz, mají na výběr až 12 typů her, ceny přijatelné. Na fb můžete najít aktuální infor o všemožných slevách, naposledy jsme využili akci a měli jsme 50% slevu.

oliva4 24.03.2014

chodíme všude možně, poslední víkend, resp. v sobotu jsme byli také vyzkoušet laser game, vytáhli nás kamarádi, měli koupený nějaký poukaz. Nečekala jsem ža se tak pobavíme, bylo moc fajn. Dnes se chystáme na relax do wellnes :)

kačenka 25.03.2014

se spolužáky z univerzity se o víkendu chystáme na turnaj vysokých škol v laser game :) těším se na tu skvělou zábavu, účastníme se na každém turnaji, milujeme to tam: D

marybla 27.04.2014

Já kudy chodím, tudy pěju chválu na krytý minigolf v O2 aréně v Praze. Byla jsem tam jednak s rodinou, všichni od nejmladšího po nejstaršího byli spokojení... Pak jsem minigolf navštívila, když tam kamarádka slavila narozeniny a taky to bylo super. Opravdu můžu všem doporučit, určitě se nebudete nudit. *1*

marybla 29.04.2014

Pro těch 11 a13 je myslím dobrý i ten minigolf, jak jsem zmiňovala výše. Myslím, že se tam můžete celá rodina dobře pobavit, kdybyste nenašel můj předchozí příspěvek, tak je to tu: http://www.a-minigolf.cz/. Podle mě je super, že se tam dá, i když je škaredě a nemusíte třeba rušit program kvůli škaredému počasí.

marybla 29.04.2014

...reagovala jsem na Karlův komentář :-)

Jak píše marybla, tak ten minigolf v Praze je opravdu super…Byli jsme tam o víkendu a užili jsme si to…

Karla 10.09.2014

Ahojte, my jsme si o víkendech během prázdnin dělali výlety po hradech, zámcích, muzeích, zoo a podobně. Na cestování jsme především využívali vlaky, nejčastěji Leo express. Mají moderní vlaky, skvělý personál, výhodné balíčky, u kterých je sleva na vstupné do zoo či muzea i 50%. Za nás super :)

sorbo 25.11.2014

Vlaky děti milují....My se zase přemisťovali autem. A dost dlouho:-D. Našli jsme si ubytování přes vasikamaradi.cz na Lipně a jak tam se vyřádili děti?! Kdybych si trochu věřila, zkusila bych to lanové centrum, ale přeci jen už mi není sedmnáct *1*! Co jsem ale nevynechala, byla bobovka.......sice jsem měla vytřeštěné oči a nohu neustále na brzdě, ale byl to zážitek :-D

Kamila 02.05.2015

ahoj, my jsem minulý týden byli v ZOO a stavili jsme se ve výborné restauračce- jmenuje se Blues Rock Cafe v Olomouci na Bořivojově ulici, a jídlo nám moc chutnalo, kdo se tam chystáte, určite tam zajděte


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat