Diskuse na téma Orální sex

Mám asi 2 měsíce nového přítele.Samozřejmě má své chyby,ale i hezké stránky :-).Trápí mě jen to,že milování neřekne jinak než sex a že provádíme jen orál,večer když se vykoupe tak mi to ani tolik nevadí,ale přes den to opravdu není nic příjemného.Mne jen prstí a udělat se stejně musím sama.Klasicky jsme se nemilovaly už asi 14 dní,pořád jen ten orál,opravdu mne to už nebaví.Poradíte mi *1*

Tereza 27.08.2021

Jestli některé z vás chybí orální sex, tak se podívejte na e-kondomy na orální stimulátory. Není to dlouho co ho mám a zatím jsem ho ani jeden den nenechala odpočinout...

Ella Tereza 24.04.2022

Tak jsem se tam dívala a jako nabídka je neskutečná. Jaký máš ty? Jde mi o to, s jakým jsi spokojená :)

Vanessa Tereza 29.05.2022

Ahojky holky, pokud mohu radit, tak já jsem si koupila tuto hračičku https://e-kondomy.cz/pretty-love-bill-purple a jsem s ní neskutečně spokojená :-P

Kajolka Tereza 27.06.2022

Tyyy jo, tak tohle vypadá parádně. Já doma žádnou hračku zatím nemám, ale musím říct, že tahle vypadá parádně :) Děkuji za tip. Já jsem se na e-kondomy už dívala a musím říct, že nabídka senzační :)

Marcy Tereza 25.07.2022

Jojo, mají senzační nabídku a hlavně hodně širokou. Už sis tam něco vybrala? Co? :) Hoď sem pro inspiraci.

Majka Tereza 19.12.2022

Jaký ten orální simulátor máš? Na e-kondomy toho mají fakt hodně, tak abych věděla, po čem sáhnout, abych byla spokojená :)

Bětka 29.06.2022

Kupujete si nějaký erotický hračky s partnerem?

Alice Bětka 30.06.2022

My jo ;) super výběr mají na https://e-kondomy.cz/

Vanda Bětka 26.07.2022

Taky jsem odtud už párkrát něco objednávala…:))

Bětka Bětka 27.07.2022

Paráda děkuju za doporučení :)

Alice Bětka 28.07.2022

Není zač, tak dobře vyber ;-)

Iris Bětka 21.08.2022

No ježiš ) Jasně, že ano. A taky teda bereme z e-kondomy. Tam mají ten výběr nejlepší :) Zkoušela jsem se dívat i jinam, ale tady je to nejlepší. Mají toho fakt hodně.

Vanessa Bětka 19.09.2022

Jeee, my jsme toho už zkusili :D A nejen hraček, ale i sexshopů. Ale teda musím teda říct, že i za mě jsou ty e-kodomy top shop. Já tam nakupuju nejraději. Oni jsou hlavně diskrétní, a to teda oceňuju maximálně.

Alexa Bětka 19.10.2022

Holky, z e-kondomy doporučuju zkusit jejich lubrikanty. Ta nabídka je neskutčná, takže se dá skvěle experimentovat :-P Já miluju jejich speciálky, třeba na zvýšení libida.

Ilona 25.11.2022

Na ty lubrikanty jsem se tam dívala a jako ta nabídka je skvělá :) Jen teda nevím... koukala jsem se na ty stimulační pro ženy. Tak než koupím, říkala jsem si, že se zeptám na vaše zkušenosti. Zkoušela jste takový gel některá?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat