Diskuse na téma Dětské značkové oblečení

06. 09. 2021 | Oblíbené značky

Kde mají hezké dětské značkové oblečení ? :)

Petra 02.04.2022

Na zootu mají pěkné dětské značkové oblečení :)

Markéta Petra 03.04.2022

Jakou značku oblečení dětem kupuješ ? :)

Pavla 17.11.2021

Já se teda snažím co nejvíc hledět na materiál, což mi u těch značkových nesedí a nemají ty věci bohužel kvalitní. Co jsem si hodně oblíbila, tak je eshop tamaiti, kde mají věci z organické bio bavlny, věci jsou na omak příjemné a ta kvalita je znát.

Markéta Pavla 23.11.2021

Dívala jsem se na to co mají a koupila jsem pro sestru na Vánoce poukaz k nim do eshopu, protože čeká miminko, tak věřím, že si tam vybere :)

Nikola Pavla 25.11.2021

Je super, že tady ty eshopy jsou, protože dcera je ekzematik takže musím dávat pozor i na složení u oblečení, aby ji nedráždilo.

Denisa Pavla 19.12.2021

Je to jeden z mála eshopů, kde mají skladem termo legíny ! Bože a já je nemohla sehnat fakt dlouho https://www.tamaiti.cz/detske-a-kojenecke-puncochace-z-biobavlny/

Hanka 02.10.2021

Nenechávali jste dětem dělat potisky na trička ? Nemáte zkušenost s nějakou firmou co funguje přes internet ?

Laura 17.09.2021

Nejraději objednávám asi přes different, kde mají jednu z mých nejoblíbenějších značek, a to gap :)

Terka Laura 07.10.2021

Jakou značku dětem kupuješ ? :)

Laura Laura 06.11.2021

Převážně dětem kupuju gap a teď jsem kupovala už nějaké věci na Vánoce, protože mají slevy 15%


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
219 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat