Diskuse na téma Pleť s akné

Ahoj, jaká kosmetika se vám osvědčila na mastnou pleť s akné?

Ella 25.01.2024

Taky bych potřebovala něco opravdu účinného, kosmetika mi na to nepomáhá..

miška4 Ella 28.01.2024

Mně hodně pomohl doplněk proti akné Venira, je přírodní a ve formě moc dobrých cucavých bonbonů a hlavně mi to fakt pomohlo :-)

Tana 27.12.2023

Já bych chtěla zkusit i nějaký doplněk stravy na pleť s akné, co vám pomohlo?

Klára 01.05.2022

Doporučuju kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je to kvalitní veganská kosmetika, je opravdu účinná, používám jí teď půl roku a nikdy jsem neměla pleť hezčí, teď od nich mám i skvělý peeling.

Pája Klára 27.05.2022

A pomohlo ti to i s akné?

Klára Klára 28.05.2022

Právěže se mi pleť hodně zlepšila, třeba nočním krém Retouch je úplně zázračnej. Dokonce získal i nějaký ocenění a teď mají produkty i v Cosmopolitan beauty awards, už jsem hlasovala tak doufám, že něco vyhraju :))

Pája Klára 29.05.2022

Aha to zní skvěle, díky za reakci :)

Mirka 17.03.2022

Kosmetika mi bohužel nepomohla, a to jsem toho vyzkoušela opravdu hodně. Každopádně jsem dostala doporučení na paní doktorku, která působí na Aether klinice v Praze, ke které už nějakou dobu docházím na ošetření a troufám si říct, že do léta budu mít 2/3 akné pryč. Už jsem přestala věřit tomu, že by mi mohlo něco pomoct a jestli za sebe můžu doporučit, tak se svěřte do rukou odborníků, protože ti vědí co a jak.

Síma Mirka 28.03.2022

Mohla bych se tě zeptat jaké ošetření máš za sebou ?

Mirka Mirka 29.03.2022

Samozřejmě. Ještě stále docházím tady na to ošetření https://aetherclinic.com/treatment/ipl-osetreni-aknozni-pleti/

Síma Mirka 03.04.2022

Děkuju moc za doporučení. Už mám svůj první termín, tak jsem zvědavá co mě čeká a jestli to bude mít taky takový efekt jak u tebe.

Síma 24.10.2021

Taky bych byla ráda za vaše zkušenosti


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

219 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:40
327 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat