Diskuse na téma volný večer

15. 01. 2022 | Prosím o radu

Ahojky.. co s volným večer s partou přátel .. Máte nějaké nápady kam bychom mohli zajít? :-)

Marcela 20.01.2022

Napadá mě úniková hra:-) To je super zážitek, já byla nedávno na zabávě takového formátu prvně a určitě né naposled :-)

evinamaluska Marcela 21.01.2022

To je dost zajímavé :-) A kde si byla konkrétně? :-)

Marcela Marcela 23.01.2022

Já jsem byla v Brně na této https://brainfaq.cz/ mají tam čtyři různé hry.. Nemám teda vyzkoušeny všechny ale věřím že budou všechny stát za to :-) Byl to super odvaz:-)

evinamaluska Marcela 24.01.2022

Koukala jsem na stránky a vypadá to opravdu dobře:-) Ale kdyby si mi mohla doporučit jednu tak jaká by to byla? Musela se ti přece líbit jedna víc než ta druhá :-) Dám na tvoji radu :-)

Marcela Marcela 26.01.2022

kdybych měla říct jednu, tak to bude kukačční hnízdo :-) Super atmosféra, a celý ten děj,.. Super :-)

Marcela 25.01.2022

Byla jsem na dvou na dědictví a labyrintu.. A asi ten labyrint se mi líbil víc :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:40
70 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
146 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat