Diskuse na téma Trvalé bělení zubů

Čauky, je něco, co by mi zuby vybělilo trvale? Protože to opakované bělené zubů, jak ho někteří praktikují musí ničit zuby, ne?

Mirka 22.08.2022

Pokud si zuby bělit tím, co peroxid neobsahuje, tak si je můžeš bělit pravidelně bez toho aniž by sis je poničila ;)

Lenka Mirka 27.08.2022

Víš o značce, která nepoužívá peroxid v těch produktech na bělení?

Mirka Mirka 31.08.2022

Jediné co používám, tak je pasta od white pearl a tu si objednávám z eshopu krásný úsměv :)

Lenka Mirka 24.09.2022

Super hodnocení má tady ta sada, takže jsem si koupila tady tu. Používám ji druhý týden a už je to na zubech trochu znát https://www.krasnyusmev.cz/vitalcare-white-pearl-system-na-beleni-zubu-130-ml

Bety-tyna 24.11.2022

Já mám výbornou zkušenost s toothy.cz mají bělící sady, pasty, pásky… všechno má šetrný složení bez peroxidu a mně to teda zuby vybělilo dokonale :-)

Terča Bety-tyna 25.11.2022

To vypadá moc dobře podle toho co čtu, za jak dlouho ti to zuby vybělilo a opravdu si potom neměla citlivý zuby?

Bety-tyna Bety-tyna 26.11.2022

Měla jsem tu sadu na 6 dní a rozdíl jsem viděla už druhý den, teď používám pravidelně jejich pasty a hezky mi to udržuje zuby bílý. Jinak vůbec jsem citlivý zuby neměla, není v tom peroxid a má to šetrný složení.

Terča Bety-tyna 27.11.2022

Děkuju za odpověď, už jsem si objednala tu sadu tak se těším až to vyzkouším


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat