Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Gábina

20. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Žaneta | 18. 12. 2018
Čau holky kde bych koupila mé malé neteři něco na Vánoce?Bude mít 5 let.

Kup jí třeba cihlicky-pro-deticky jsou to super kostky pro malé děti

Neregistrovaná/ý - Elisia

20. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Sylva | 15. 12. 2018
Dobrou zkušenost mám se sprejem i kapkami Nasivin, to mi na rýmu vždycky pomůže

A dělá se i pro malé děti do tří let?

Neregistrovaná/ý - Čoka

20. 12. 2018

Nějaký super tip jak léčit rýmu? Já ji nějak zvládnu se spreji, ale co dát dětem?

Neregistrovaná/ý - Táňa

20. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Marková | 16. 12. 2018
Doplňuju si déčko pomocí tobolek Vigantolvit

A co to je za tobolky? Jsou na předpis?

Neregistrovaná/ý - Bára

20. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Iveta | 2. 12. 2018
Snažím se najít nějaký kvalitnější džem.. máte zkušenost s nějakou příchutí Relax z ovoce?

Za sebe můžu Iveto doporučit ten černý rybíz.Zkoušela jsem i jiné příchutě ale za sebe jsem si tuhle nejvíc zamilovala. Ale každý máme jiné chutě, vám třeba sedne jiná příchut, chce to vyzkoušet:) Jinak tedy objednávám přes rohlík.cz

Neregistrovaná/ý - Míša

22. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Tomancová | 18. 12. 2018
Ahoj, tak chlapa asi nejvíc potěší nějaké pěkné nové prádlo, košilka, apod... já takhle kupuju každý rok něco nového na sebe v čem se předvedu večer :D

A kde nakupujete? Já si vzala takovou odvážnější košilku u nás v obchodě ale výběr teda moc neměli :/

Neregistrovaná/ý - Květa

22. 12. 2018

Je, tady jsou skvělé rady a tipy. Já bych taky o jeden poprosila. Potřebuji novou lednici. Nevím ale, jakou značku vybrat. Na trhu je jich je spusta. Jaká se osvědčila vám?

Neregistrovaná/ý - Iveta

23. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Bára | 20. 12. 2018
Za sebe můžu Iveto doporučit ten černý rybíz.Zkoušela jsem i jiné příchutě ale za sebe jsem si tuhle nejvíc zamilovala. Ale každý máme jiné chutě, vám třeba sedne jiná příchut, chce to vyzkoušet:) Jinak tedy objednávám přes rohlík.cz

Děkuji, vyjde to na tom rohlíku výhodněji než v obchodě?

Neregistrovaná/ý - Bára

25. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Iveta | 23. 12. 2018
Děkuji, vyjde to na tom rohlíku výhodněji než v obchodě?

Mají tam ty džemy v akci, mě přijde že ano co jsem tak viděla ceny v obchodech

Neregistrovaná/ý - Iveta

27. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Bára | 25. 12. 2018
Mají tam ty džemy v akci, mě přijde že ano co jsem tak viděla ceny v obchodech

Tak se zkusím první podívat jak to vyjde v obchodě a kdyžtak objednám rovnou víc sklenic, každopádně moc děkuji

Neregistrovaná/ý - Sylva

28. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Elisia | 20. 12. 2018
A dělá se i pro malé děti do tří let?

Dobrý den, ano dělají se už od narození. Tady jsou vypsané veškeré jejich přípravky na rýmu http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Neregistrovaná/ý - Marková

28. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Táňa | 20. 12. 2018
A co to je za tobolky? Jsou na předpis?

Ahoj, jsou to tobolky doplnující vitamín D v těle. Na předpis nejsou, můžete si je i objednat na internetu například na pilulce

Neregistrovaná/ý - Tomancová

29. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Míša | 22. 12. 2018
A kde nakupujete? Já si vzala takovou odvážnější košilku u nás v obchodě ale výběr teda moc neměli :/

Aha no já objednávám tady https://e-kondomy.cz/ a výběr tu podle mě mají fakt velký

Neregistrovaná/ý - Elisia

30. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Sylva | 28. 12. 2018
Dobrý den, ano dělají se už od narození. Tady jsou vypsané veškeré jejich přípravky na rýmu http://www.nasivin.cz/nase-pripravky/

Děkuji moc, koupím a uvidím. Zaujalo mě že jsou ty přípravky bez konzervačních látek

Neregistrovaná/ý - Míša

31. 12. 2018

Neregistrovaná/ý - Tomancová | 29. 12. 2018
Aha no já objednávám tady https://e-kondomy.cz/ a výběr tu podle mě mají fakt velký

Děkuji za doporučení na eshop, výběr tedy mají jak se tak dívám.. a musím říct že krásné věci teda

Neregistrovaná/ý - Anna

1. 1. 2019

Odkud objednat kvalitní vlasy clip in? Máte zkušenost s hotstyle?

Neregistrovaná/ý - Kalmárová

1. 1. 2019

Máte něco z Nejkufry?

Neregistrovaná/ý - Tereza

1. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marková | 28. 12. 2018
Ahoj, jsou to tobolky doplnující vitamín D v těle. Na předpis nejsou, můžete si je i objednat na internetu například na pilulce

Taky objednávám tento doplněk stravy na pilulce https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Kathy

2. 1. 2019

Dobrý den, hledám kvalitní domácí pekárnu. Jako vím, že není problém ji sehnat, na trhu je jich plno. Otázka však je, jaká je dobrá, která je lepší a která nejlepší. Jakou máte doma vy? A jste sní spokojené?

Neregistrovaná/ý - Monika

2. 1. 2019

Ahoj, potřebovala bych rychle prodat náš byt v Praze, poradíte mi někdo prosím dobrou realitní kancelář z Prahy?

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Hruškový salát

Hruškový salát

16 hlasů
55min 539 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Platýz s hroznovým vínem

16 hlasů
45min 635kJ 320 Kč

Recept na chutně připravenou dietní rybu.

Frittata s jarní cibulkou

12 hlasů
45min 425kJ 55 Kč

Frittata z brambor a vajíček.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více