Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Radka

08.10.2018

Neregistrovaná/ý - Herinková | 25.09.2018
Mohu se zeptat kde má ta firma Kružík pobočky všude?

Co vím, tak u nás v Kroměříži a v Praze, na stránkách je kontakt

Neregistrovaná/ý - Faltová

08.10.2018

Co vám nejlépe pomáhá na rýmu?

Neregistrovaná/ý - Jana

11.10.2018

Neregistrovaná/ý - Anna | 07.10.2018
Kde bych koupila nějakou dobrou hračku pro malého vnoučka?

Zkus se podívat na výbornou stavebnici.Určitě klouček rád staví kostky a mýslím,že bude mít velkou radost www.cihlicky-pro-deticky.cz

Neregistrovaná/ý - Helena

12.10.2018

Neregistrovaná/ý - Vilma | 06.10.2018
Ahoj nevím jakou si koupit židly k pc na hraní her.Z té mé staré mě strašně bolí záda.

Kup si tady tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/skladem/kancelarske-zidle/1033103-zidle-dxracer-oh-fd01-nr-latkova.php.Já tuhle židlu mám už dva roky a je super.Hodně času trávím hraním her a z téhle židle mě vůbec nebolí záda.

Neregistrovaná/ý - Andrej

12.10.2018

Neregistrovaná/ý - Erika | 03.10.2018
Ahoj potřebovala bych poradit kde bych si mohla nechat znovu obšít kožený volant.Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

Mě to dělala firma mistrkuze.Velice precizně mi ten volant obšili.Velice solidní firma.

Neregistrovaná/ý - Vilém

14.10.2018

Neregistrovaná/ý - Andrej | 12.10.2018
Mě to dělala firma mistrkuze.Velice precizně mi ten volant obšili.Velice solidní firma.

Mám s nimi také velmi dobré zkušenosti.

Neregistrovaná/ý - Romana

15.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 07.10.2018
Ahojky z clipinhair jsem si už pár sad koupila a jsem spokojená:)

A ve vlasech vám drží dobře?

Neregistrovaná/ý - Debi

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Roberta | 08.10.2018
Nechávala jsem si od tohoto plastika zmenšit prsa. Už na konzultaci na mě působil pečlivě a profesionálně, všechno mi ochotně vysvětlil a prsa vypadají po zákroku nádherně.Takže já sem spokojená

Já bych si je ráda naopak nechala zvětšit, a našla jsem že když se objednám do konce října u toho Justana, tak že je na to slevová akce tak jsem se dnes objednala na konzultaci

Neregistrovaná/ý - Neveselá

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Radka | 08.10.2018
Co vím, tak u nás v Kroměříži a v Praze, na stránkách je kontakt

Dobrý den, od této firmy jsme si nechali udělat předokení žaluzie. Byla snimi úplně pohodová domluva,byli moc ochotní i ohledně termínu namontování, za mě opravdu spokojenost

Neregistrovaná/ý - Renata

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Faltová | 08.10.2018
Co vám nejlépe pomáhá na rýmu?

Dobrý den, u nás doma jedině Nasivin, nic jiného mě ani děckám nezabírá pořádně. Nasivin nám zatím vždycky zabral

Neregistrovaná/ý - Vilma

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 12.10.2018
Kup si tady tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/skladem/kancelarske-zidle/1033103-zidle-dxracer-oh-fd01-nr-latkova.php.Já tuhle židlu mám už dva roky a je super.Hodně času trávím hraním her a z téhle židle mě vůbec nebolí záda.

Tak jsem si ji koupila a výborně se na ní sedí i záda mě nebolí.Díky

Neregistrovaná/ý - Jiřina

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Romana | 15.10.2018
A ve vlasech vám drží dobře?

Ahojky, ano drží mi ve vlasech dobře.. nikdy se mi nestalo že by mi to nějak padalo nebo se uvolňovalo

Neregistrovaná/ý - Karen

22.10.2018

Znáte soukromou školku v Brně, s dobrým přístupem k dětem? Takovou se kterou jste opravdu po všech stránkách spokojení?

Neregistrovaná/ý - Gábina

23.10.2018

Neregistrovaná/ý - Debi | 16.10.2018
Já bych si je ráda naopak nechala zvětšit, a našla jsem že když se objednám do konce října u toho Justana, tak že je na to slevová akce tak jsem se dnes objednala na konzultaci

Debi co všechno ta slevová akce zahrnuje????

Neregistrovaná/ý - Nina

23.10.2018

Neregistrovaná/ý - Neveselá | 16.10.2018
Dobrý den, od této firmy jsme si nechali udělat předokení žaluzie. Byla snimi úplně pohodová domluva,byli moc ochotní i ohledně termínu namontování, za mě opravdu spokojenost

Dobrý den, veškeré provedení těch žaluzíí najdu na stránkách firmy?

Neregistrovaná/ý - Faltová

23.10.2018

Neregistrovaná/ý - Renata | 16.10.2018
Dobrý den, u nás doma jedině Nasivin, nic jiného mě ani děckám nezabírá pořádně. Nasivin nám zatím vždycky zabral

Který ten Nasivin konkrétně kupujete?

Neregistrovaná/ý - Lada

23.10.2018

Vyrábíte si doma džemy nebo kupujete? ..Máte tip na něco dobrého co není samý cukr a spíše tam je víc z toho ovoce?

Neregistrovaná/ý - Viktorie

25.10.2018

Neregistrovaná/ý - Lada | 23.10.2018
Vyrábíte si doma džemy nebo kupujete? ..Máte tip na něco dobrého co není samý cukr a spíše tam je víc z toho ovoce?

Nevyrábím, nevím čím to ale vždy když sem si udělala džem doma tak se mi to zkazilo, asi dělám něco špatně. Každopádně se mi osvědčil džem Relax z ovoce

Neregistrovaná/ý - Luisa

27.10.2018

Dobrý den, mě by zajímalo zda má někdo zkušenosti s digestoří zn. Faber https://www.faber-eshop.cz/. Budu ráda za jakýkoli postřeh, děkuji.

Neregistrovaná/ý - Romana

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 22.10.2018
Ahojky, ano drží mi ve vlasech dobře.. nikdy se mi nestalo že by mi to nějak padalo nebo se uvolňovalo

Bezva děkuji moc, už jsem si jednu sadu clip in v clipinhair objednala tak jsem moc zvědavá až mi přijde jak mi to půjde s nasazováním

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Vepřové plátky s nivou v alobalu

Vepřové plátky s nivou v alobalu

32 hlasů
40min 694 kJ 111 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Sekaná s hruškou

11 hlasů
60min 573kJ 135 Kč

Recept na výbornou sekanou, která se jí jak teplá tak ...

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více