Diskuse na téma Přírodní pleťová kosmetika

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s přírodní pleťovou kosmetikou? Jaká značka se Vám osvědčila?

Avatar
Avatar
Tamarkaa 04.12.2023

Výborné produkty má značka Urtekram - je bez jakékoliv chemie, má čistě přírodní složení a mě skvěle sedí. Mrkněte na milujubio.cz, mají velký výběr a dobré ceny.

Avatar
Dominka_K 06.12.2023

Holky a mají i dobré séra a pleťové krémy? Mě taky láká zkusit přírodní kosmetiku, ale vlastně nevím jakou značku a jak sedne.

Avatar
Tamarkaa 10.12.2023

Mě sedí tento krém, který je bez parfemace, nedráždí, je jemný, lehce se vstřebává a krásně hydratuje a redukuje jemné vrásky www.milujubio.cz/urtekram-denni-a-nocni-krem-bez-parfemace-50-ml-bio

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete plní elánu a budete schopni zvládnout náročné úkoly s lehkostí. Je to ideální čas pro zahájení nových projektů nebo pro prosazení svých nápadů. Kolegové ocení váš entuziasmus a veden&iacut... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat