Diskuse na téma Zhubnout

10. 10. 2014 | Hubnutí

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve dělám co se dá držím zdravou vy živu cvičím a stejně to nezabírá prosím váš poraďte mi co mám dělat abych zhubla *2*

Nikola 27.05.2019

Byla jsem na tom v Praze, a zabal je presne Body Wraps SLIM, u nich na strankach to najdes presne popsany jak vse u nich probira.

Krista 31.05.2019

Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Soňa Krista 12.06.2019

Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Krista Soňa 15.06.2019

Ahojky, děkuji za reakci. A zákrok vám dělal ten Pilka?

Soňa Krista 18.06.2019

Ahoj, ano plastiku jsem podstoupila u pana doktora Pilky

Alice 31.05.2019

Nikola: A jiny zabal jsi u nich nevyzkousela? Protoze co jsem se koukala,tak delaji zabal i na celuditidu bodywraps.cz/anticellulite/, to bych zase nutne potrebovala ja. :-)

Gábina 21.06.2019

Dělá se v Aesthevita i zmenšení prsních dvorců, nevíte?

Táňa Gábina 25.06.2019

Zkuste se podívat do zákroků na stránce kliniky. Nebo je ještě možnost napsat do poradny

Gábina Táňa 29.06.2019

A odpovídá v té poradně ten plastik rychle?

Táňa Gábina 02.07.2019

Taky sem tam psala dotaz kdysi a odpověděl mi ještě ten samý den

Danca 26.06.2019

čauky holky..Mam strasny problem z vahou:-/ V praci stojim minimalne 7hod na nohach a tak je mam i děsne natekly:-/ Prosim,prosim doporucite mi něco,co mate odzkousene a vazně pomohlo?děkuji Danca

lussyB 24.09.2019

No tak řezat do sebe bych určitě nenechala. Důležité je více se hýbat, cvičit a hlavně komplet změnit jídelníček a podpořit ho i nějakým přípravkem na hubnutí.

Majki636 17.10.2019

Baby, můžu se zeptat vy co jste zhubly, tak jak to máte s celulitidou ? Zhoršila se vám nebo zlepšila ?

Renata 21.02.2022

Co ty kupované diety ? Myslíte, že jsou dobré ? Taky na tom nejsem postavově moc dobře a mohla bych na tom být líp, tak mě napadlo, že bych něco takového zkusila.

miška4 01.07.2023

Za sebe můžu doporučit dietu Ketofit. Začala jsem s balíčkem na měsíc, to je super protože nemusíš už ani jiné jidlo shánět. Já jsem díky ní zhubla šest kilo a navíc jsem ani netrpěla hlady, naopak jsem se cítila líp než předtím, zlepšila se mi i pleť a vlasy, protože obsahuje komplex vitamínů a minerálů a kolagen :-)

Jaruškaa1 01.12.2023

Já jsem zkusila na radu kamarádky https://www.ketodiet.cz/ a jsem z toho nadšená. Začala jsem hned hubnout a přesně tam kde potřebuju, navíc se cítím dobře, nemám hlad ani nejsem unavená a jídla mi chutnají :)

Lenik Jaruškaa1 25.01.2024

Vypadá to hodně dobře, podle toho co o ní čtu. Kolik se ti už podařilo zhubnout? Já potřebuju po Vánocích shodit aspoň 5 kilo.

Jaruškaa1 Jaruškaa1 27.01.2024

Už mám dole 8 kilo, sama tomu nemůžu ani věřit jak rychle to jde :)

Lenik Jaruškaa1 28.01.2024

Tak to je pecka! Hned objednávám, dokonce mají teď i 15% slevu tak to jsem to zrovna dobře vychytala :-) díky za opdověď a drž mi palce :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat