Diskuse na téma Doplněk stravy

Ahojky, máte některá zkušenosti s tímto doplňkem? http://www.alenkaobchod.cz/detail/powerful-worker-colostrum-60-tobolek/

Jiřka 30.05.2021

Ahoj holky, jak řešíte nespavost?

Janča 11.05.2021

Já teď užívám ImunoHelp od Naturevia, obsahuje vitamín D a C z přírodních extraktů a echinaceu, rakytník, šípek, acerolu a zinek. Má kvalitní složení bez barviv a konzervantů.

Nika 26.04.2021

Tak vitamín D a omega-3 mastné kyseliny se teď doporučují pro správnou funkci imunitního systému, což teď všichni potřebujeme víc než kdy dřív

Tana Nika 27.04.2021

To je pravda, taky jsme je teď začaly všichni doma doplňovat.

Iva 25.04.2021

já sem byla k doplňků stravy hodně skeptická, ale potom, co se mi narodilo dítě, tak to začalo Déčkem, omega 3 a další a teď už v tom jeden všichni a poznat to teda je

Katka 25.04.2021

Já teď užívám vitamín D a omegu 3 od Naturevia, kupuju si od nich často doplňky stravy, už se mi osvědčily. Mají kvalitní složení a jsou za rozumnou cenu.

miška4 13.04.2021

Já beru tenhle doplněk https://vitaslife.cz/product/vitaslife-100-prirodni-zelezo-vitamin-c/?utm_source=web&utm_medium=banner&utm_campaign=zelezo_banner má velmi kvalitní složení, je to stoprocentně přírodní extrakt železa a vitamínu C, takže se dobře vstřebává a tělo z něho získá co nejvíce.

Sabina L. miška4 15.04.2021

Díky za tip, hledala jsem něco přírodního a tohle vypadá, že je to konečně čistě přírodní doplněk stravy.

Iveta 02.03.2021

Pro menší děti je nejlepší sirup. Dobrou zkušenost mám se sirupem ze 14 bylin od altaherby.

Barča 26.01.2021

To víš, že ano. Švagrová to dává dcerce, která ma 1,5 a dává jí to na lžičku do jogurtíku.

Simona 16.01.2021

Aha.. takže ten obsah je možný s něčím smíchat, protože malá má sice dva roky a kousek, ale pilulku si myslím, že mi nepolkne :/

Simona 24.10.2020

Od kolika let je Barčo tady ten doplněk vhodný ?

Barča Simona 21.12.2020

Píší, že je možné ho dávat už od dvou let :)

Barča 20.10.2020

Nejlepší je, když vitamín C dostanou z ovoce, tělo to úplně jinak vstřebává. Jediné co dětem dávám je betula, protože neobsahuje žádnou chemii tudíž tělo nijak nezatěžuje.

Bety-tyna 07.06.2020

A můžu dávat tenhle vitamín C i dětem? Líbí se mi, že jsou tam přírodní látky

anastaziaa Bety-tyna 08.06.2020

Jasně, já jim dávám právě tenhle kvůli těm přirodním látkam a že je bez barviv atd. jak jsem psala. Dětem ho čtvrtím nebo dávám půlku když jsou nemocné.

Bety-tyna anastaziaa 10.06.2020

Aha, tak to je super, zajdu se zeptat jestli mají u nás v lékárně

anastaziaa Bety-tyna 14.06.2020

Kdyby náhodou neměli tak já jsem je objednávala už i z online lékárny a do dvou dní jsem je měla doma.

Bety-tyna anastaziaa 17.06.2020

Děkuju za tip, třeba až budu shánět další balení využiju, teď už bereme, sehnala jsem ho v u nás lékárně. Takže díky

anastaziaa 02.06.2020

Já to taky sleduju, aby to bylo co nejvíce přírodní, když jsem se v lékárně ptala před časem tak mi doporučili tenhle vitamín C https://www.lekarna.cz/swiss-naturevia-c-mix-500mg-tbl.90/ protože obsahuje přírodní látky a neobsahuje umělé příchutě a barviva

Natka 28.10.2019

Mně by zajímaly doplňky stravy, ale co se týče těch kloubních přípravků. Jak dlouho se musí užívat, aby člověk zaznamenal nějaký efekt ?

Karolína 22.10.2019

Berete i něco na zlepšení imunity ? Jestli ano tak zaznamenaly jste nějaký efekt ?

Adéla Karolína 05.03.2020

Na imunitu jsou nejlepší doplňky na čistě přírodní bázi, ne plné chemie, které tělo neprospívají vůbec. Dneska si každý kupuje co vidí v televizi v reklamě, ale aby se podíval na složení, to ne.

Karolína 17.12.2018

Ano budu :) baleni obsahuje 60tobolek

Viky 10.12.2018

Budes ten Vigantolvit uzivat celou zimu? Jak na jaře?

Nikola Viky 17.10.2019

Já ho teda užívám po celý rok .. ne jenom přes léto, ale i v zimě protože patřím do skupiny co je nad 25 bmi, takže tělo toho déčka potřebuje víc

Vanda 06.12.2018

holky, poradíte mi, kde se dá za nejlepší cenu koupit Alavis triple blend? Chci ho koupit sve mamince k Vánocum. Děkuji

Karolína 21.10.2018

Od jaké společnosti ten Vigantolvit je ??? A neobsahuje lepek?

Saša Karolína 24.10.2018

Dobrý den. Doplněk je od stejné společnosti jako vigantol pro miminka.. Vigantolvit neobsahuje lepek ani laktozu, mají to napsané i na těch stránkách

Karolína Saša 29.10.2018

Děkuji, dnes jsem si ho byla v lékárně koupit a už jsem si vzala první tobolku:)

Andrea30 07.10.2018

Dobrý den, trápí mě nejspíš syndrom karpálního tunelu, alespoň tomu odpovídají příznaky, které jsem nalezla na http://ideaclub.cz/media/syndrom-karpalniho-tunelu-priznaky-puvod-a-jak-na-bolest a těmi jsou nešikovnost, neobratnost, omezení svalové síly atd. Zajímalo by mne, jaký potravinový doplněk by mi mohl pomoci, poradíte? Nechci jít na operaci. Je něco na zpevnění svalů nebo něco takového? Budu moc ráda za vaše rady, jsem už zoufalá.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat