Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Beja

22. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Staňka | 19. 2. 2017
Záleží na tom co hledáte, já jsem momentálně narazila na mnam.cz tam si myslím že to může být zajímavý zážitek a plus to dobré jídlo :)

Co je to to mnam.cz ??

Neregistrovaná/ý - Linda

21. 2. 2017

Mám inspiraci na překrásné bytové doplňky, které potěší moderním designem a nápaditým provedením. Je to od Design Outletu. Mají často akční ceny, tak mrkněte.

Neregistrovaná/ý - Staňka

19. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Beja | 16. 2. 2017
čauky máte tip na místo kde se dá dobře najíst?

Záleží na tom co hledáte, já jsem momentálně narazila na mnam.cz tam si myslím že to může být zajímavý zážitek a plus to dobré jídlo :)

Neregistrovaná/ý - Simona

19. 2. 2017

Dobrý tipem na problémy s erekcí je jistě doplněk stravy Erectan. Pomohl manželovi i přítelovi od kamarádky. Tak kdyby náhodou někdo nevěděl, jak na to, tak ať neváhá nasadit.

Neregistrovaná/ý - Beja

16. 2. 2017

čauky máte tip na místo kde se dá dobře najíst?

Neregistrovaná/ý - Veronika

16. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Romana | 12. 2. 2017
No kvůli tomu času taky uvažuji nad soukromou právě, hodilo by se mi hlídání spíš tak příležitostně podle toho jak budu muset zůstat v práci, a u té soukromé se to platí vlastně za každý den co tam dítě je, nebo od hodiny ne?

Asi jak která školka, dráček to má takto http://www.dracek-skolka.cz/ceniky/

Neregistrovaná/ý - Romana

12. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Veronika | 9. 2. 2017
Nevím jestli je nějaký podstatný rozdíl mezi státní a soukromou školkou,možná cena a hlavně je to otázka toho co kdo chce a vyžaduje, mě vyhovuje daleko víc soukromá školka, dráček např. je školka která nabízí hlídání dětí až do 18:00hod. což žádná státní školka nenabízí, ty mají většinou do čtyř, max. pěti

No kvůli tomu času taky uvažuji nad soukromou právě, hodilo by se mi hlídání spíš tak příležitostně podle toho jak budu muset zůstat v práci, a u té soukromé se to platí vlastně za každý den co tam dítě je, nebo od hodiny ne?

9. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Romana | 25. 1. 2017
Dívala jsem se že to je soukromá školka, co je tu jinak než ve státních školkách, je nějaký rozdíl?

Nevím jestli je nějaký podstatný rozdíl mezi státní a soukromou školkou,možná cena a hlavně je to otázka toho co kdo chce a vyžaduje, mě vyhovuje daleko víc soukromá školka, dráček např. je školka která nabízí hlídání dětí až do 18:00hod. což žádná státní školka nenabízí, ty mají většinou do čtyř, max. pěti

Neregistrovaná/ý - Miruš

27. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Jiřka | 24. 1. 2017
Ahoj,ano já jsem tady kurz absolvovala a jsem moc spokojená.Za mě prostě bezva!!! Nejen že jsem se tu něco naučila ale zároveň se mi líbil i kolektiv který tam byl,všichni jsme si tam tykali i s vyučujícími, tak jsem si hned připadala od začátku kurzu tak nějak příjemě

Jak je to s termíny kurzů?

Neregistrovaná/ý - Klára

27. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 24. 1. 2017
Rerezrvovala jsem si dovču přes sportkids jednou ale moc se mi líbilo tak jedeme tento rok opět znovu

Jak ta dovolená se sportkids vypadá?

Neregistrovaná/ý - Naďa

26. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Šárka | 20. 1. 2017
Veškerý operace který jsou na stránkách www.plastická-estetická-chirurgie.cz uvedeny dělá pan Justan, na konzultaci se ho můžete na všechno zeptat. Mě na všechno ochotně odpověděl

To jsem moc ráda, trochu jsem pátrala a klientky které u něj byly na nějaké plastice tak si ho moc chválí

Neregistrovaná/ý - Petra.B.

26. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Bera | 24. 1. 2017
Shánim kvalitní tretry silniční, můžete mě dat typ kde seženu kvalitní? Nejlíp Praha, nebo může bejt i přes net

Kvalitní tretry nejlíp koupit např. tady http://www.bikegallery.cz/cyklisticke-tretry-silnicni s obchodem mám výbornou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Romana

25. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Veronika | 20. 1. 2017
Super školka v Brně je dráček http://www.dracek-skolka.cz/ vychovatelky mají v této školce alespoň podle mě skvělý přístup k dětem,a to se mi na školce moc líbí

Dívala jsem se že to je soukromá školka, co je tu jinak než ve státních školkách, je nějaký rozdíl?

Neregistrovaná/ý - Nina

24. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Lída | 19. 1. 2017
No bomba! to vypadá skvěle:) Máte osobně zkušenost se zájezdy tady?

Rerezrvovala jsem si dovču přes sportkids jednou ale moc se mi líbilo tak jedeme tento rok opět znovu

Neregistrovaná/ý - Jiřka

24. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Miruš | 19. 1. 2017
Děkuji, to vypadá dobře Vy jste tu nějaký kurz dělala?

Ahoj,ano já jsem tady kurz absolvovala a jsem moc spokojená.Za mě prostě bezva!!! Nejen že jsem se tu něco naučila ale zároveň se mi líbil i kolektiv který tam byl,všichni jsme si tam tykali i s vyučujícími, tak jsem si hned připadala od začátku kurzu tak nějak příjemě

Neregistrovaná/ý - Bera

24. 1. 2017

Shánim kvalitní tretry silniční, můžete mě dat typ kde seženu kvalitní? Nejlíp Praha, nebo může bejt i přes net

20. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Romana | 17. 1. 2017
Ahojky, najde se rodič z Brna? Doporučíte mě dobrou školku tam?

Super školka v Brně je dráček http://www.dracek-skolka.cz/ vychovatelky mají v této školce alespoň podle mě skvělý přístup k dětem,a to se mi na školce moc líbí

Neregistrovaná/ý - Šárka

20. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Naďa | 13. 1. 2017
Dívala jsem se že v kontaktech jsou dvě kliniky, dělá všechny ty plastické operace co jsou uvedené na stránkách opravdu ten mudr.Justan?

Veškerý operace který jsou na stránkách www.plastická-estetická-chirurgie.cz uvedeny dělá pan Justan, na konzultaci se ho můžete na všechno zeptat. Mě na všechno ochotně odpověděl

Neregistrovaná/ý - Lída

19. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 17. 1. 2017
Supr je např. jet se sportkids http://www.sport-kids.cz/rodinne-zajezdy/

No bomba! to vypadá skvěle:) Máte osobně zkušenost se zájezdy tady?

Neregistrovaná/ý - Miruš

19. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Jiřka | 17. 1. 2017
Zkuste se podívat na Makeup Institute http://www.makeupinstitute.cz/

Děkuji, to vypadá dobře Vy jste tu nějaký kurz dělala?

Zvlněné, kudrnaté, vytvarované. A zvládnete to sama!

Zapečené zelené fazolky

Zapečené zelené fazolky

6 hlasů
55min 777 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Zvlněné, kudrnaté, vytvarované. A zvládnete to sama!

Zvlněné, kudrnaté, vytvarované. A zvládnete to ...

Běhejte i v zimě. Pozor na přípravu

Běhejte i v zimě. Pozor na přípravu

Vybíráme lyžařskou helmu a brýle pro děti

Vybíráme lyžařskou helmu a brýle pro děti

Kterých 30 testerek vyzkouší bylinný přípravek GAS pro bolavá dětská bříška?

Kterých 30 testerek vyzkouší bylinný přípravek ...

Děti v posteli rodičů. Ano, či ne?

Děti v posteli rodičů. Ano, či ne?

Rozeznají psi hodného a zlého člověka?

Rozeznají psi hodného a zlého člověka?

Tip na večeři

Krkonošský bramborák s jablky

24 hlasů
50min 930kJ 80 Kč

Skvělý recept ze staré kuchařky.

Pikantní pečená makrela

21 hlasů
60min 1118kJ 190 Kč

Pikantní makrely pečené v troubě.

Poradny

Změní se nárok na dávky, když syn začne podnikat?

Dobrý den, jestliže si Váš syn zařídí živnostenský list a stane se tak OSVČ, samozřejmě to bude ... Více

Mohu pečovat o dítě a nebýt v evidenci úřadu práce?

Dobrý den, pravděpodobně máte na mysli to, aby za Vás bylo hrazeno zdravotní pojištění. Zdravotn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám velice pomohou v dosažení cílů. Nebojte se jejich nabídek využít. Možná budete mít pocit, že nechcete své kamarády využívat. Ale copak byste vy sami příteli s radostí nepomohli? Zkuste se proto oprostit od zbytečné hrdosti a je&sc...

Více