Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Gábina

včera 21:23

Neregistrovaná/ý - Jindra | 14. 2. 2019
Mám s touto firmou velmi dobrou zkušenost. Máme od nich sekční vrata a venkovní žaluzie na domovních oknech...v obou případech veliká spokojenost

Jak dlouhou záruku na ty sekční vrata vám dali??

Neregistrovaná/ý - Kája

včera 21:02

Neregistrovaná/ý - Jolana | 13. 2. 2019
Na www.nejkufry.cz jsem se dívala ohledně kufru. Potřebuji kvalitní a pevný, protože dost cestuji. Vybrala jsem si moc hezký i s dopravou zdarma.

Na stránky jsem se podívala, mají dobrý výběr. Já u kufrů preferuji plastové.

Neregistrovaná/ý - Radka

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Viola | 14. 2. 2019
Párkrát už sem si něco z e-kondomy domů objednávala.Já mám výbornou zkušenost... Myslím si že něco na zpestření do dlouhodobého vztahu nemůže být nikdy na škodu

A můžete mi něco odtud doporučit, s čím jste fakt spokojená?

Neregistrovaná/ý - Dáša

19. 2. 2019

Máte dobrý tip na školku v Brně?

Neregistrovaná/ý - Míša

19. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 13. 2. 2019
Pokud vím tak nikde nic nijak poškozené nebylo, všechno měli dobře zabalené

A jste zaregistrovaná i v tom jejich sconto clubu? Přemýšlím o tom že bych se registrovala

Neregistrovaná/ý - Jindra

14. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 5. 2. 2019
Na jaro budeme dělat novou garáž... co vrata od Kružíka, máte? https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/

Mám s touto firmou velmi dobrou zkušenost. Máme od nich sekční vrata a venkovní žaluzie na domovních oknech...v obou případech veliká spokojenost

Neregistrovaná/ý - Viola

14. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Radka | 4. 2. 2019
Budu mít s přítelem ted výročí svatby... tak sem si říkala že ho překvapím nějakou hračkou do postele.. máte dobrou zkušenost s něčím takovým? https://e-kondomy.cz/

Párkrát už sem si něco z e-kondomy domů objednávala.Já mám výbornou zkušenost... Myslím si že něco na zpestření do dlouhodobého vztahu nemůže být nikdy na škodu

Neregistrovaná/ý - Jana

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 11. 2. 2019
Všechno vám přišlo vpořádku? Nikde nic poškrábané nebo něco?

Pokud vím tak nikde nic nijak poškozené nebylo, všechno měli dobře zabalené

Neregistrovaná/ý - Jolana

13. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Tamara | 5. 2. 2019
Koupila sem ted kvalitní kabelku na nejkufry a sem sní fakt spokojená, můžu vřele doporučit

Na www.nejkufry.cz jsem se dívala ohledně kufru. Potřebuji kvalitní a pevný, protože dost cestuji. Vybrala jsem si moc hezký i s dopravou zdarma.

Neregistrovaná/ý - Míša

11. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 9. 2. 2019
Ahojky, máme odtud nábytek do dětského pokoje. S dopravou sem neměla nejmenší problém. Měla sem to domluvené i s výnosem, takže to bylo také ok..

Všechno vám přišlo vpořádku? Nikde nic poškrábané nebo něco?

Neregistrovaná/ý - Jana

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Míša | 7. 2. 2019
Jaké máte zkušenosti se Scontem? Hlavně mě zajímá zda vám přišel nábytek odtud vpořádku, jestli nebyl problém výnos apod..

Ahojky, máme odtud nábytek do dětského pokoje. S dopravou sem neměla nejmenší problém. Měla sem to domluvené i s výnosem, takže to bylo také ok..

Neregistrovaná/ý - Dora

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 7. 2. 2019
Nevím kam si zajít na plastiku.. Hodně uvažuji nad touto klinikou https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby máte zkušenost?

Jiřinko byla jsem tu s prsama a sem moc spokojená s výsledkem

Neregistrovaná/ý - Radka

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Dita | 31. 1. 2019
A mají na tom rohlíku všechny příchutě jaké se dělají?

Ještě se dělá malinový, ten sem na rohlíku nenašla ale jinak všechny kromě toho malinového

Neregistrovaná/ý - Míša

7. 2. 2019

Jaké máte zkušenosti se Scontem? Hlavně mě zajímá zda vám přišel nábytek odtud vpořádku, jestli nebyl problém výnos apod..

Neregistrovaná/ý - Jiřina

7. 2. 2019

Nevím kam si zajít na plastiku.. Hodně uvažuji nad touto klinikou https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Tamara

5. 2. 2019

Koupila sem ted kvalitní kabelku na nejkufry a sem sní fakt spokojená, můžu vřele doporučit

Neregistrovaná/ý - Gábina

5. 2. 2019

Na jaro budeme dělat novou garáž... co vrata od Kružíka, máte? https://www.kruzik.cz/sortiment/vrata-a-brany/

Neregistrovaná/ý - Radka

4. 2. 2019

Budu mít s přítelem ted výročí svatby... tak sem si říkala že ho překvapím nějakou hračkou do postele.. máte dobrou zkušenost s něčím takovým? https://e-kondomy.cz/

Neregistrovaná/ý - Stanislava

3. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 31. 1. 2019
Děkuju já sem se už objednala na tom telefonním čísle na stránkách kliniky. Musím říct, že co se termínu konzultace týče tak byli moc ochotní

Nechala sem si dělat plastiku v Aesthevita před třičtvrtě rokem a do budoucna mám v plánu ještě jeden zákrok tady. Spokojenost obrovská

Neregistrovaná/ý - Poly

3. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Herinková | 30. 1. 2019
Zdravím, já znám pouze vigantol.. vigantolvit je něco jiného?

Ano vigantol je pro miminka a je na předpis ... Vigantolvit je doplněk stravy doplňující vitamín D v těle, a není vhodný pro děti do dvanácti let.. :)

Lahev na vodu skrývá nebezpečné bakterie a plísně

Hovězí svíčková se zeleným pepřem

Hovězí svíčková se zeleným pepřem

10 hlasů
1h a 10min 658 kJ 641 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené s pikantní klobásou

10 hlasů
60min 654kJ 110 Kč

Brambory zapečené s klobásou a vejci na maďarský způso...

Fazolová polévka

9 hlasů
1h a 40min 201kJ 65 Kč

Jednoduchá, sytá fazolová polévka.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po konci zaměstnání?

Dobrý den, Zdenko,nevím přesně, co Vaše kamarádka myslela vystavením klasické nemocenské. Na nemo... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více