Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dobrý tip

Majdar 08. 01. 2015

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Neregistrovaná/ý - Lota

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Luisa | 16. 5. 2017
aha super děkuji, tak já si ho tu taky objednám a vyzkouším.

Také peru v pracím gelu Dalli med.Líbí se mi že je bez barviv,parfémů a bez konzervačních látek. Navíc pere opravdu výborně, nedám na něj dopustit!!:)

Neregistrovaná/ý - Koralína

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Natka | 23. 5. 2017
Přes úřad práce je možnost si nechat proplatit buťo Master Beauty a nebo Master Pro A-Z:) http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

Aha super,děkuji. Co dostanu k ukončení tady těch kurzů a na jak dlouho ty kurzy jsou?

Neregistrovaná/ý - Kim

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Jarka | 23. 5. 2017
Vážně? Já bych právě potřebovala někoho z Brna a tento se mi vcelku zamlouvá..a všechny zákroky na stránkách dělá právě on?

Ano ty zákroky co tam má uvedené dělá pan Justan. Ten plastik má docela dost velkou praxi co jsem se na něj dívala a navíc i osobní zkušenost výborná,takže k němu já půjdu kdykoliv budu potřebovat plastika:)

Neregistrovaná/ý - Emílie

24. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Majka | 22. 5. 2017
Dobrý den,obchod bikegallery znám, jednou jsem tam i něco kupovala ale bez registrace a teď bych to ráda napravila. Máte u nich některá tu registraci? Jste spokojený?

Registraci tam mám, sníží se mi pak při každém přihlášení do eshopu ceny o 5% takže hned jak jsem to zjistila tak sem se šla registrovat:D

Neregistrovaná/ý - Nikola

24. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Baili | 22. 5. 2017
Co jsem stačila zjistit tak mají na ageo co se drogerie týká snad všechno :D https://www.ageo.cz/products/index?s=repelent#f&page=1&pageSize=36&sort=relevance

Jé děkuji moc, no dívala jsem se že mají fakt hooodně velký výběr

Neregistrovaná/ý - Natka

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Koralína | 20. 5. 2017
Který kurz odtud je možné si nechat uhradit přes úřad práce?

Přes úřad práce je možnost si nechat proplatit buťo Master Beauty a nebo Master Pro A-Z:) http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

Neregistrovaná/ý - Jarka

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Kim | 20. 5. 2017
Pan Justan mi operoval horní víčka,výsledek je perfektní . Šla jsem k němu na doporučení nejlepší kamarádky

Vážně? Já bych právě potřebovala někoho z Brna a tento se mi vcelku zamlouvá..a všechny zákroky na stránkách dělá právě on?

Neregistrovaná/ý - Jarka

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Kim | 20. 5. 2017
Pan Justan mi operoval horní víčka,výsledek je perfektní . Šla jsem k němu na doporučení nejlepší kamarádky

Neregistrovaná/ý - Olyna

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Aneta | 20. 5. 2017
Můžete mi dát dobrý tip na nějakého finančního poradce nebo někoho kdo je schopný vyřídit hypotéku? děkuji

Za mě vám mohu doporučit coloseum nemovitosti,nabízejí srovnání hypoték od všech bank a zadarmo.

Neregistrovaná/ý - Majka

22. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Emílie | 19. 5. 2017
Určitě podívejte, já neznám osobně nikoho kdo by nebyl spokojený s čímkoliv co pořídil v Bikegallery. Nemám ten obchod daleko od domu takže ho dobře znám a mám odtud např. cyklistický batoh, velice kvalitní, nebo tretry.., apod...

Dobrý den,obchod bikegallery znám, jednou jsem tam i něco kupovala ale bez registrace a teď bych to ráda napravila. Máte u nich některá tu registraci? Jste spokojený?

Neregistrovaná/ý - Baili

22. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Nikola | 19. 5. 2017
Jsou v ageo drogerii i nějaké repelenty?? Proti klíšťatům, komárům, apod...?

Co jsem stačila zjistit tak mají na ageo co se drogerie týká snad všechno :D https://www.ageo.cz/products/index?s=repelent#f&page=1&pageSize=36&sort=relevance

Neregistrovaná/ý - Karla

21. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Luisa | 16. 5. 2017

Také mám bohaté zkušenosti s pracím gelem Dalli med. Jsem velmi spokojená. Nedělá mi vůbec skvrny, a bezvadně se mi v něm pere

Neregistrovaná/ý - Koralína

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Natka | 16. 5. 2017
Dobrý den já si tady dělala kurzy dva, ptejte se na cokoliv :) Co se spokojenosti týče tak to tam je skvělý :)

Který kurz odtud je možné si nechat uhradit přes úřad práce?

Neregistrovaná/ý - Kim

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Jarka | 27. 4. 2017
Byl někdo někdy na plastice něčeho konkrétně zde http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/ ?

Neregistrovaná/ý - Aneta

20. 5. 2017

Můžete mi dát dobrý tip na nějakého finančního poradce nebo někoho kdo je schopný vyřídit hypotéku? děkuji

Neregistrovaná/ý - Nikola

19. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Baili | 17. 5. 2017
No to mi povídejte... ale dívala jsem se že na ageo mají na ty spreje fakt velký slevy, to musím rychle něco vybrat a koupit

Jsou v ageo drogerii i nějaké repelenty?? Proti klíšťatům, komárům, apod...?

Neregistrovaná/ý - Emílie

19. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Natálie | 15. 5. 2017
Já jsem od jisté doby na tyto věci už dost opatrná. Ale obchod BikeGallery se mi zamlouvá tak se zkusím po dětském kole tady podívat

Určitě podívejte, já neznám osobně nikoho kdo by nebyl spokojený s čímkoliv co pořídil v Bikegallery. Nemám ten obchod daleko od domu takže ho dobře znám a mám odtud např. cyklistický batoh, velice kvalitní, nebo tretry.., apod...

Neregistrovaná/ý - Baili

17. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Sylvie | 14. 5. 2017
Ahoj,koupila jsem tento https://www.ageo.cz/produkt/raid-proti-letajicimu-hmyzu-s-eukalyptovym-olejem-75168 osobně bych nejradši veškerej létající hmyz úplně zlikvidovala. Rok od roku mi připadá že je toho víc a víc a tak nedělám nic jinýho než že rok co rok kupuju preventivně spreje proti hmyzu

No to mi povídejte... ale dívala jsem se že na ageo mají na ty spreje fakt velký slevy, to musím rychle něco vybrat a koupit

Neregistrovaná/ý - Luisa

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Dominika | 11. 5. 2017
Já si ho většinou objednávám tady https://www.dokredence.cz/zdravi-v-kredenci/praci-prostredky/dalli-med-tekuty-praci-prostredek-pro-citlivou-plet-a-alergiky.html?listtype=search&searchparam=dalli%20med

Neregistrovaná/ý - Natka

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Koralína | 28. 4. 2017
Najde se někdo kdo si dělal vizážistický kurz v Make-up Institute?

Dobrý den já si tady dělala kurzy dva, ptejte se na cokoliv :) Co se spokojenosti týče tak to tam je skvělý :)

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

Salát Nicoise

Salát Nicoise

16 hlasů
20min 517 kJ 107 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Snaha o dítě. Pomůže feng-šuej?

Snaha o dítě. Pomůže feng-šuej?

Praní není věda: Tahle pravidla ale dodržujte

Praní není věda: Tahle pravidla ale dodržujte

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Podlaha jako zrcadlo díky Rowenta Clean and Steam

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Podlaha jako zrcadlo díky ...

Tip na večeři

Cibulová polévka

21 hlasů
35min 405kJ 73 Kč

Recept na vydatnou cibulovou polévku.

Těstoviny s nivou a žampióny

14 hlasů
50min 880kJ 99 Kč

Těstoviny rychle, chutně a sytě.

Poradny

Syn dokončil povinnou školní docházku, jak získat ID?

Dobrý den, evidence na úřadě práce je dobrovolná, nikoliv povinná. Váš syn se tedy na úřadě prác... Více

Mohu převést rodičovský příspěvek na babičku dítěte?

Dobrý den, při pobírání rodičovského příspěvku si můžete přivydělat bez omezení, příjmy rodiče p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více