Módní hit podzimu: Zabalte se do plédu!

Teď, nebo nikdy. Využijte období, kdy se venkovní teploty stále drží na poměrně příjemných hodnotách, a zabalte se do trendy plédu. Vždyť kabátů si v následujících měsících užijete dost. Mimochodem, až zjistíte, jak jsou plédy příjemné, nedáte je z ruky!

Na první pohled vám nejspíš připomenou oblíbenou deku, ale řekněte, není super mít takový teplý přehoz stále po ruce? Plédy díky svým rozměrům nesedí úplně všem, nejlépe v nich budou vypadat dámy s vyšší postavou. U těch nevadí ani nějaké to kilo navíc – přehozy si rozumí i s oblými tvary. Problematický může být nicméně objemný hrudník. V takovém případě nejspíš nechcete v horní části těla přidávat na objemu. Pomoci nicméně může, když pod pléd obléknete vršek s véčkovým výstřihem, který plochu nenásilně rozbije. Máte patřičnou výšku, ale nevyhovuje vám příliš volný střih? Vyzkoušejte trik s páskem, kdy pléd v pase jednoduše stáhnete. Silueta tak zůstane zachována.

Určitá pravidla je dobré dodržovat i při samotném kombinování. Nejlépe pléd logicky vypadá s úzkými kalhotami (případně pouzdrovou sukní) nebo holýma nohama (mini sukně, šaty nad kolena, šortky). Ano, vidět můžete i modelky s plédem a širokými kalhotami, v reálu ale taková sestava může pokulhávat. Pokud nemáte výšku a postavu modelky, nejspíš to nebude to pravé ořechové.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Brusinková čokoláda

(22 hlasů)

Velké jablkové palačinky

(17 hlasů)

Krevetová omeleta

(19 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Budete doslova sršet pokrokovými nápady. Přestože vaše ideje nejsou obvykle zrovna realistické, máte vizi a to se cení! A i když se občas necháte unést, máte dostatek fantazie a představivosti, abyste své nápady dotáhli k dokonalosti. Jen tak dál. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
118 Příspěvků
Poslední příspěvek 31.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat