Kate a princ William půjčí svůj domov na miliardářskou svatbu století!

Oficiální sídlo vévodů z Cambridge, prince Williama a jeho manželky Kate, bude letos 10. července hostit miliardářskou svatbu. Ano si v oranžérii Kensingtonského paláce v Londýně řeknou James Rothschild a Nicky Hilton. Dědic britského bankovního impéria si vezme dědičku řetězce luxusních hotelů.

Jednatřicetiletá Nicky, mladší sestra nechvalně proslulé Paris Hilton, půjde k obřadu v šatech návrháře Valentina. Sňatek uzavřou na terase oranžérie přímo pod okny rezidence prince Williama a vévodkyně Catherine. Ti ale doma přítomni nebudou, pobývají v norfolském sídle Anmer Hall, kde by měli s dětmi Georgem a Charlotte přečkat celé léto.

Na svatbu přijede i Nickyin bratr, soudně stíhaný Conrad Hilton. Jeho rodiče Rick a Kathy dokázali přesvědčit soud, aby ho do té doby neuvěznil. Za mříže půjde za napadení dvou stevardů v první třídě letadla British Airways.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Jarní snídaně s ředkvičkou

(21 hlasů)

Houby se sazeným vejcem

(21 hlasů)

Vanilkové vafle

(39 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

27 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:09
22 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
245 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat