Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

7 věcí, na které si muži stěžují při milování

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

08.10.2010 | Sex a vztahy

Ano, i mužům ledacos vadí, zvláště když držíte pevně jejich penis mezi svými rty a počínáte si s ním neobratně. U čeho by vás ale skoro až zabili? Nahlédněte do tajů orálního sexu a staňte se tou, která tuhle praktiku dokonale ovládá!

Není vůbec žádným tajemstvím, že muž má rád ženu, která mu „dělá dobře“ svými ústy. Je opravdu jen málo těch, kteří nevrní blahem, když si jejich partnerky jazykem navlhčí rty a iniciativně se vrhnou do míst, kde trůní král všech neřestí.

Taky se ale mnohé ženy netají svým odporem k provádění této praktiky, protože jim připadá ponižující, nechutná, nedůstojná a bůh ví, jak špatná. Přitom muži ji vyžadují z jednoho prostého důvodu. Připadají si, že je jejich milenka přijímá se vším všudy, co jí nabízí, bere je takové, jací jsou. (A taky jim to dělá dobře, to se ví.)

Ovšem je tu pár věcí, co byste zrovna vy, pokud patříte k těm ženám, které se felace neštítí, měla vědět. Muži na ní ledacos nesnáší. Co?

1. Kontakt zubů s jemnou kůží penisu

Hýčkání toho nejcitlivějšího, co se mužského těla týká, znamená opravdu něžnou práci. Veškeré štípání, žvýkání, tahání nebo dokonce kousání je velmi nepříjemné! Zvlášť na zuby pozor. Malé škubnutí, neobratnost, a partner může zaúpět bolestí. Snažte se ústa pootevřít co nejvíc.

2. Zapomínání na ostatní části těla

Muži dál nejsou příliš nadšení z toho, že svoji pozornost soustředíte pouze na jejich penis, zatímco ty kuličky k němu patřící, by si taky zasloužily péči, a co teprve stehna nebo břicho? Ta všechna místečka chtějí pohladit!

3. Ticho jako v hrobě

Nemusíte u toho řvát jako lední medvěd, ale trochu hlasového projevu by neškodilo. Muži jsou během naprostého ticha v rozpacích, protože nevědí, zda se vám samotným líbí to, co děláte, jestli nemáte nic proti jejich vůni a chuti. Stačí pouhopouhé zavrnění: „Hmmm“. Dáte tím najevo úctu a obdiv. A na to oni slyší.

4. Nehtové poškození nástroje

Mít krásné nehty je fajn. Muži je obdivují. Názor však změní ve chvíli, kdy se jim nějaký z těch vašich nezbedných deseti ostrých drápků zaryje do přirození. Nemusíte to pochopitelně udělat naschvál, ale v „zápalu boje“ se stává mnohé. Prostě si na to jen dávejte pozor.

5. Vysavač v akci

Olizování jazykem, jeho okruhy kolem penisu, poklepávání špičkou jazyka na špičku údu, to všechno se většině pánů líbí. Mezi oblíbené techniky však nepatří silné, až bolestivé sání, jakoby se muži přichomýtli k úklidu a trubice přístroje, který za normálních okolností zbavuje domácnost prachu. Platí, že všeho s mírou. Partner není kráva, ze které chcete dostat mléko.

6. Přerušení v tom nejlepším

Už, už to na partnera přichází, vy ho máte v moci, ale ještě netoužíte po tom, aby dospěl k orgasmu, nebo si to z nějakého důvodu nepřejete. Tak to by klel, až by brečel! A ještě když k tomu přihodíte potutelný úsměv s vědomím, že jste s ním naprosto vyběhla, vzrušení bude to tam. Nic proti hrátkám, když ho dvakrát necháte dojít na maximální hranici před orgasmem, ale pak mu jeho „trápení“ v minutě zkrátíte rychlým ústním chvatem, po kterém spermatem zkrápí všechno, na co přijde. Ale hlavě ten poslední krok udělejte, jakmile ho nažhavíte k zbláznění. Jinak vám ho už nikdy nepůjčí.

7. Afektované plivání spermatu

Tak to je to nejhorší, čeho se vůči orálnímu sexu můžete dopustit! Ještě, když po chvilce, jež vám zaplní ústa semenem, elegantně použijete papírový kapesník a jako dáma se ho do něj zbavíte, budiž. Jenže utíkat hned k umyvadlu a horečnatě sperma plivat ven, je trochu moc. Partner se bude cítit pošpiněný, zneuctěný a pro vás ne dost dobrý. Pokud proti chuti jeho ejakulátu něco máte, promluvte si s ním o změně stravy včetně omezení alkoholu. Nedávejte mu však najevo své pohrdání tímto způsobem.

A co vadí na orálním sexu vám?

Muži s vousy jsou sexuálně přitažlivější

Bramborová polévka s křenem

Bramborová polévka s křenem

20 hlasů
45min 263 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 571kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Řepa s malinovým octem

14 hlasů
50min 357kJ 35 Kč

Salát z červené řepy s malinovým octem, medem a koprem.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pozvání na schůzku vám udělá opravdu velkou radost. Přesto se na malou chvilku neubráníte panice a strachu. Byla by však obrovská škoda, abyste zahodili svoji šanci kvůli nedostatku sebevědomí. Hoďte obavy za hlavu a zkuste si rande jednoduše užívat.

Více