Vyhrajte skvělý smoothie mixér Catler PB 4050

Podlehli jste zdravé smoothie mánii? Pak byste měli vědět, že onou tajemnou přísadou, která stojí v pozadí úspěšné přípravy hustého a chutného krémového nápoje z ovoce a zeleniny, je mixér s dostatečně velkým výkonem a kvalitními noži. A právě takový můžete vyhrát v naší soutěži!

Catler PB 4050 je přesně takový mixér, speciálně vybavený vlastnostmi pro přípravu chutných smoothie koktejlů. Hravě si poradí s celými kusy plodů i kostkami ledu, které se používají při přípravě osvěžujících verzí. Unikátní systém nožů KinetixTM kopíruje tvar dna nádoby a vytváří podmínky potřebné pro dokonalé rozmixování všech vložených potravin. Díky výkonnému 1 000 W motoru dokáže smoothie mixér Catler PB 4050 zpracovat i jemné listy salátů či bylinek, což ocení zejména milovníci tzv. zelených smoothies.

Mixér zvládne i přípravu stále více oblíbených rostlinných mlék. Slouží k tomu speciální nádoba na sekání a drcení, vyrobená z odolné nerezové oceli, která je vhodná pro zpracování ořechů a semínek. Pokud je třeba, v nádobě si snadno připravíte i čerstvě nasekané koření.
Součástí balení smoothie mixéru Catler PB 4050 jsou dva praktické uzavíratelné hrnky o objemu 500 ml a jedna nádoba o objemu 700 ml, která je také vybavena víčkem. Na zdravém nápoji si tak můžete pochutnat nejen doma, ale i v práci či na cestách. Všechny tři nádoby jsou vyrobeny ze speciálního BPA free materiálu TritanTM a odolají nejen stovkám cyklů v myčce nádobí, ale i nárazům a poškrábání.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte mixér Catler PB 4050!

Soutěž probíhá od 18. do 31. srpna 2017

Vyhrává 700. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat