REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Klorane Bébé jemný mycí gel s BIO měsíčkem

23.11.2022 | Testování

​Která maminka by pro své děťátko nechtěla to nejlepší? Tři redaktorky – maminky, jež obdrží šetrný mycí gel, vhodný pro miminka již od narození, otestují, jak se snáší s citlivou dětskou pokožkou!


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 4 testerek


Produkty 2v1, které jsou určené jak pro pleť, tak i pro vlásky, bývají u maminek i miminek velmi oblíbené. Šetří totiž čas i peníze. Jedním takovým je Klorane Bébé, jemný mycí gel bohatý na hydratační látky. Čistí, zklidňuje, je vhodný pro novorozence, kojence a děti a navíc si rozumí s každým typem pleti. Co je jeho hlavní, přírodní složkou? Calendula officinalis!

Univerzální léčivka s utajenou silou

Měsíček lékařský je kvetoucí rostlina pocházející z oblasti Středozemního moře. Jeho jasné, slunečné květy a příjemně bylinkové aroma z něj dělají oblíbenou dekorativní rostlinu v domácích zahradách. Někdy se také používá v potravinách – zejména jako barvivo místo podobně zbarveného (ale mnohem dražšího) šafránu.

Extrakt z měsíčku lékařského se v kosmetice používá naprosto běžně, neboť se dennodenně uplatňuje při řešení kožních problémů, včetně akné a podráždění. Jeho účinky lze pravděpodobně připsat protizánětlivým vlastnostem a schopnosti omezit transepidermální ztrátu vody, což zase posiluje obranyschopnost pokožky proti potenciálním dráždivým látkám. Díky za něj!

Jedna ruka na pumpičce, druhá na miminku

Dětský mycí gel Klorane Bébé 500 ml právě s obsahem měsíčku lékařského v BIO kvalitě účinně pečuje o tělo a vlasy během každodenní koupele dítěte, aniž by štípal do očí. Tento bioodbouratelný* pomocník šetrný k dětské pokožce neobsahuje barviva a další kontroverzní látky. Pomáhá udržovat její hydrataci díky přírodním hydratačním složkám, pokožka zůstává jemná a chráněná a vlásky se po něm snadněji rozčesávají. Parfemace je hypoalergenní, vyvinutá pro zranitelnou dětskou pokožku, obal a způsob výroby neohrožují životní prostředí. Flakon má velkou pumpičku, kterou lze používat jednou rukou, a druhou tak mít volnou pro držení dítěte.

Další dobrou zprávou je, že tento mycí gel vytváří lehkou voňavou pěnu, jež promění každodenní koupel v relaxační a odpočinkový rituál. Účinky mycího gelu byly testovány pod dohledem pediatrů**.

*V souladu s normou OECD 301B.

**Výborná snášenlivost u kojenců –⁠ snášenlivost testována na 30 kojencích po dobu 21 dnů pod dohledem pediatra.

K dostání pouze v kamenných a online lékárnách.

Více informací naleznete na webových stránkách https://www.klorane.com/cz-cs.

28.11.2022

krásně voní, miminko nemělo žádnou kožní reakci, vhodné balení

vlásky miminka jsou po něm trošku sušší, ale u miminek to není žádná katastrofa

23.11.2022

Velmi krásně voní, hydratuje pokožku a je krásně hebká

23.11.2022

Mám ráda mycí gel od této značky,je skutečně šetrný a funguje .

Zadne

23.11.2022

Super jemný mycí gel který krásně voní takže doporučuji

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

866 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat