TESTOVÁNÍ: Dejte sbohem oparům s pomocí URGO Filmogel Opary

07.06.2017 | Testování

Objeví se z ničeho nic v momentě, kdy se vám to nejméně hodí a pak vás trápí několik dní. Jsou bolestivé, nevzhledné a otravné. Opary způsobuje vir HSV 1, který postihuje až 80 % populace. Oparů se nikdy zcela nezbavíte, ale můžete urychlit proces jejich hojení. Jak na to?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 87 testerek

Doporučeno: 62x


Pokud se virus jednou dostane do těla, už ho neopustí. Obvykle se aktivuje stresem, oslabením imunitního systému nebo nadměrným opalováním. Pokud se objeví nepříjemné pocity svědění a puchýřek, dávejte si pozor, abyste ho nepředali někomu dalšímu. Toto onemocnění je vysoce nakažlivé a kromě líbání se přenáší používáním stejného ručníku či nádobí.

Spojenec proti oparům

Zpočátku je opar zduřelý, svědí a pálí. Po několika dnech praskne, vyschne a udělá se na něm strup. Než se zahojí, může to trvat i déle než týden. S tím je ale konec.

Zbavte se oparů pomocí gelu URGO Filmogel Opary! Gel můžete na opar nanášet na rozdíl od mastí či náplastí ve všech jeho stádiích. Čím dříve začnete opar léčit, tím dříve se zahojí.

Po aplikaci gelu se na rtu utvoří transparentní voděodolný film, přes který lze nanést make up, rtěnku či lesk na rty. O tom, že vás trápí opar, nebude nikdo vědět! Filmogel od URGO je totiž zcela diskrétní.

Filmogel nejen chrání, ale zároveň podporuje hojení oparu.

Díky jednorázovému aplikátoru se nemusíte oparu při aplikaci dotýkat a tím zabráníte dalšímu přenosu viru. Gel lze aplikovat na nerovnou plochu, do koutků úst a nejste nijak limitování jeho velikostí.

Přípravek aplikujte na postižené místo až 4x denně a nechejte zaschnout 1-2 minuty. Celý proces opakujte až do úplného zahojení.

Cena: 290 Kč

Více informací na www.urgo.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

46 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat