TESTOVÁNÍ: Elegantní vodní vysavač Vivenso pro dokonale čistý byt

17.03.2017 | Testování

V dnešní době, kdy stále více dětí i dospělých trpí nejrůznějšími alergiemi, klade spousta z nás důraz na dokonalý úklid. Toho ale s běžnými pomocníky v domácnosti jen těžko dosáhneme. Máte doma alergika na prach? Pak jistě víte, že tradiční vysavač mnohdy nezvládne vše. Odborníci proto doporučují stroj, který si nejen poradí s každým smítkem, ale navíc čistí i vzduch. Takovým je vodní vysavač Vivenso.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 58 testerek

Doporučeno: 124x


Vodní vysavač Vivenso nevysává nečistoty jako běžný vysavač do sáčků, pytlíků nebo dalších zásobníků, ale díky dvoustupňovému separátoru přímo do nádoby s vodou. Díky této technologií vychází z Vivensa, vysavače na vodu, stále znatelně čerstvý čistý vzduch, tak pročištěný jako po dešti. Při každé činnosti s Vivensem se automaticky „propírá“ vzduch v prostoru a již po krátké době sami pocítíte příjemné a výrazně lepší klima ve vašem bytě.

Technologie ve službách zdraví


S vodním vysavačem Vivenso doma uklízí i modelka Iva Kubelková

Moderní čisticí systém Vivenso se od běžných čisticích systémů odlišuje svým filtračním systémem. Běžné čisticí systémy se snaží o zachycení prachu ve filtračních sáčcích nebo v suchých filtrech. Na místě je otázka, zda není jejich úspěch pouze krátkodobý a zda záhy nedojde k obnovení výchozí situace, neboť už po krátké době je prach, a spolu s ním roztoči a spóry hub, opět vyfukován do prostoru.

V systému Vivenso je naproti tomu prach vázán na vodu. Vivenso pere vzduch, nečistoty zůstávají ve vodě a znatelně už po krátké době zlepšuje klima v místnosti. S čisticím systémem Vivenso zlepšíte svoji tělesnou i duševní kondici a dosáhnete zlepšení u alergií na domácí prach.

V čem spočívá jeho tajemství

Motorová hlava Vivenso zaujme svým unikátním designem. Její jedinečnost tkví v možnosti plynulé regulace výkonu pomocí otočného knoflíku. Manipulace s vysavačem je velmi sandná.


Krásná Iva Kubelková s elegantním vodním vysavačem Vivenso

Vynikající součástí je speciálně vyvinutý separátor s dvojitým chodem pro vodní vysavač Vivenso. Výhody dvou separátorů se zde spojují v jednom. Různě nastavené lamely způsobují větší víření vody, která tak prachové částice pohlcuje rychleji. Rovně nasazené lamely ve spodní části separátoru redukují odpor separátoru ve vodě a nahánějí tak řádně vodu do jeho horní části. V této oblasti se nacházejí šikmo nasazené lamely, které vodu nahánějí prostřednictvím „efektu mlýnského kola“ – díky tomu se vzduch ve vysavači s vodním filterm v nádrži na vodu patřičně propere.

Vivenso pracuje bez filtračních sáčků, filtrů jemného prachu, HEPA filtrů, motorových filtrů, výfukových filtrů atp. Pachy a prachové částice jsou ze vzduchu zachycovány do vodní nádrže a vázány přímo na vodu. Inovativním řešením pro optimalizaci perfektní péče je vynikající funkce „Dry-Lock“. Rukojeť vodní nádrže umožňuje nejen jednoduchý transport, ale i optimální schnutí.

Kolečka podvozku umožňují optimální flexibilitu. Váš vysavač s vodním filtrem Vivenso vás tak může doprovázet kamkoli.

Hodnota testovaného vysavače Vivenso je 22 690 Kč.Rozstřel testerek

123456_. 24.03.2017

Vysávám rada a tolikrát za týden,jak je třeba, někdy i několikrát za den. Miluji domov, kde se cítím dobře právě proto, že je všude čisto a pořádek.

Teri 24.03.2017

Luxujeme jednou týdně.. podle potřeby vícekrát :) nejčastěji to dělá mamka, protože já jsem ve škole.. *3* vysavač je super!

klokan81 24.03.2017

U nás převážně luxuje přes tatínek, protože má vice času mezi směnami a já zase o víkendu. Někdy se s námi podělí i náš syn,ale ten má u toho většinou moc připomínek a nebaví ho to. Ale čistota je základ, na kterém si doma zakládáme. Testování vysavače může proběhnout kterýkoliv den .

rebecamalkova 24.03.2017

U nás vysává tatínek, ne že by ho to nějak bavilo, ale musí:-) Je to taková úlitba za to, že já žehlím a peru, hezky jsme si to rozdělili:-) Má to jako takový sobotní rituál (pokud nejsme doma, tak nedělní). Vysavač máme dost předpotopní, uvažovala jsem o robotickém, ale tenhle se mi líbí asi víc. Za mě by bylo lepší datum 1. 4. (snad to nebude apríl:-)

verrca 24.03.2017

U nás se vysává denně, jelikož máme psíká který dost pouští chlupy a malé miminko.. co se týče datumu , je mi to jedno :-)

maminahelenka 24.03.2017

S vysáváním je to u nás boj, ale děláme to samozřejmě pravidelně, už kvůli dětem, ten prach jim nijak nesvědčí, tak se snažím domácnost udržet co nejvíc uklizenou. Vysáváme já i partner, máme plovoučku a dlažbu, takže většinou jednou až dvakrát týdně, plus samozřejmě vytíráme, protože tím naší vysavačem se všechen prach neodstraní. Takže by bylo fakt mít modernější vysavač, co navíc do vzduchu zase všechn prach neroznáší:-) Na předvedení by se mi víc hodilo 1.4. ale nemám problém ani s druhým termínem, kdybych byla vybraná, ráda se přizpůsobim:-))

dondova 24.03.2017

vysávám ob den, mám malého pejska, který udělá hned nepořádek, přinese si klacíček z venku a granulky roznáší také po celém bytě

chytraklara 24.03.2017

priznavam, ze u nas luxuje hlavne partner, pro me je to jedna z nejmin oblibenych domacich praci a jemu nevadi, tak jsem mu to poteseni prenechala. navic je alrgicky na prach, takze stejne luxuje kvuli sobe:-) ba ne, zertuju, ve meste tezko muzete vysavac uplne ignorovat. vysvame kazdy tyden, kdyz je potreba, tak i casteji, to je jasne. nastesti je partner fakt dukladny a nevynecha zadny koutek. coz ale neznamena ze by se nam nehodil o neco vykonejsi vysavac, mame nejaky model tak 10 let stary a uz je to hodne znat. takze by nas cekala stejne koupe nejakeho noveho - proc ne vodniho:-) predavka by sla v oba dny, zadny program nemame:-)

Kveta92 24.03.2017

Vysavam každý den protože děti a do toho pes udělají hned bordel.. A vyhovoval by mi ten první termín... ;-)

blueladik 24.03.2017

Někdy stačí jednou někdy je to 12x týdně, ach, jak se s dětmi stáváte variabilními :-). Předvedení bych uvítala, ale trochu se bojím toho aprílového data :-). Až si pro pomocníčka dojedu, aby jste mi neřekli apríl :-)

lily1989 24.03.2017

Asi je to neuveritelne,ale doma vysavam 2krat denně-jednou ráno nez jdu do práce a pak večer nez jdem spat....kdybych nemusela nedělám to,ale bohužel-máme dva malé hafany a ja jsem alergicka na prach a pyl,takze pokud chci v klidu spat,musim mít uklizeno :/ Nejhorší mi přijde prach ,který můj vysavač kolem sebe víří a tím se snažím i po práci utirat prach...No co Vám budu povídat ,dělat to každy den po práci je vyčerpávající ,ale kdyz žiji v Praze...mam hafany a alergii co mi zbývá :/

lily1989 lily1989 25.03.2017

Jinak by se mi hodilo 1.4 pokud bych mela to štěstí :)

lily1989 lily1989 25.03.2017

Jinak by se mi hodilo 1.4 pokud bych mela to štěstí :)

tetabertaberta 24.03.2017

U nás se vysává tak dvakrát do týdne, záleží na počasí a taky na tom, jestli mám čas. Máme to v rodině rozdělené, děti mají za úkol vysávat u sebe, no a já mám zybtek bytu. I když někdy samozřejmě děti taky vysají víc. Jen asi ne tak často:-) Bydlíme bohužel v poměrně prašné lokalitě, takže vysavač je u nás nutností. bohužel jsem ještě nenašla takový, který by mi na 100% vyhovoval. O vodních jsme slyšela,ale nikdy jsem neměla možnost ho zkusit, tak třeba budu mít štěstí.Na vyzvednutí by pro mě byla asi lepší sobota toho 1. dubna

ilnino 24.03.2017

DObrý den, luxuji někdy i 2x denně, jelikož mě rozčiluje všudepřítomný prach a drobky jak po podlaze, tak na koberci. Přístroj Vivenso nám předváděl pán doma, byla jsem jím naprosto nadšená a ráda bych si ho pořádně vyzkoušela sama. Líbí se mi i to, že funguje i jako čistička vzduchu, což by pro malého bylo naprosto perfekní. Budeme moc rádi, když ho budeme moci vyzkoušet.

alenkamalicka 24.03.2017

Tak u nás zásadně vysávám podlahy já. Sice zezačátku to vypadalo, že by se víc zapojil partner, ale to jeho luxování je jen tak pro oko, tak jsem to radši převzala já. I když možná to byla taková taktika:-) Vodní vysavač bych vyzkoušela moc ráda, alergie u nás odstartují na jaře a vlastně do zimy nepřestanou. Sice máme nějaký docela výkonný vysavač, ale normální sáčkový a to se asi nedá srovnat. Kdybych byla vybraná, tak by se nám hodilo spíš to datum 1.4.

whatty 24.03.2017

Tohle bych rada vyzkousela jelikoz vsude mame plouvouci podlahu nebo dlazbu.uklizim samozrejme jen ja a nekdy stiham aspon pozametat a vytrit cca 3x za tyden jindy vysavam a vitiram aspon jednou tydne ze dvema detma to asi ani jinak nejde nez udrzovat poradek..*16* snad se na me usmeje stesti..krasny den

JanaRad 24.03.2017

Ráda bych se testování zúčastnila. Já i moje děti jsme alergici, manžel zatím pouze nemá čas na vyšetření na alergologii. Žijeme na Karvinsku, kde se hodně práší a vzduch je plný škodlivin. Vysáváme jednou dvakrát týdně, protože pracuji na směny a děti jsou ve škole, nestíháme častěji, ač by to bylo potřeba. Vysávám já a moje dcery. tento vysavač by se u nás určitě hodil, práší se zde opravdu hodně a také již nějakou dobu o koupit takového vysavače uvažujeme. Vyzkoušení by bylo super :-) Nyní mám bezsáčkový vysavač, jehož použití je příšerné a účinnost minimální... Hodilo by se mi předání vysavače 30.3. Jana

drzounkova 24.03.2017

Testování bych se ráda zůčastnila protože můj syn trpí na ekzém a často se mu stává že,když mu krk namažu krémem,tak se mu tam hned zachytává prach a v tom případě se mu to i zhorší.No a rýma a kašel u nás v rodině taky není nic neobvyklého.Upřímně vysávání a vytírání mě tedy moc nebaví ale střídám vysávání normálním vysavačem a robotickým.Opravdu by mě tedy zajímalo jak by se u nás osvědčil vodní vysavač.Popravdě jsem o jeho koupi párkrát uvažovala.Vysavač by jsme mohli vyzvednout 1.4.

terenniberuska 24.03.2017

Krásné,pohodové jarní dny přeji všem.Testování by mne velice zajímalo ,proto jsem se také přihlásila.Mám vždy velký zájem vyzkoušet vše co je nového,v kosmetice,v péči o tělo,mimo jiné i co se týče pomůcek k úklidu a je toho mnohem více.*5* Srdečně zdravím Jana

markova1986 24.03.2017

Doma luxuju hlavně já, přítel se vysavači vyhýbá, trpí na astma a právě si dost často stěžuje, že vysavač jen víří prach. Když jsem viděla další testování, tak bych mu ráda udělala radost a vyzkoušela bych tento vodní vysavač, informace o něm jsou velmi slibné. Hodil by se mi termín 30.3. :)

dasadasa79 24.03.2017

Celou domácnost si obstarávám sama, občas se zapojí i moje děti :). Uklízení je zatím baví, tak je to sranda :) Luxuju pravidelně každý den. Vodní vysavač Vivenso mě velmi zaujal, moje dcera má astma, takže naše rodina by ho velmi ocenila. Pokud bych byla vybrána, tak můžu v termínu 1.4.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:24
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
38 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat