TESTOVÁNÍ: Husté a vyživené vlasy díky intenzivní kúře Ryor

11.09.2017 | Testování

I vlasy potřebují svou péči. Často si za jejich špatným stavem můžeme sami – jedná se zejména o drastické domácí barvení, dále sušení příliš horkým vzduchem, nedostatečná ochrana při žehlení a natáčení, ale i přímé vystavování slunci. Jak kvalitu vlasů opět zvýšit?


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 95 testerek

Doporučeno: 136x


Vyzkoušejte s námi Vlasový keratin sprej a Urychlovač růstu vlasů od české společnosti Ryor! Pětadvacet testerek se bude moci dopřát svým vlasům dokonalou péči, která je zanechá nejen krásně zregenerované, ale také hustší!

Co jsme testovali

Vlasový keratin sprej Ryor

Výrobek, který při pravidelné péči vlasy intenzivně regeneruje. Kompletně nahradí kondicionér, který vlasy zbytečně zatěžuje a působí pak zplihle. Aplikujte ideálně denně, buď na ručníkem vysušené vlasy, případně i do zcela suchých vlasů. Ocení ho majitelé dlouhých i krátkých vlasů.

Díky pravidelnému používání budou vaše vlasy:

  • pevné
  • pružné
  • lesklé
  • vzdušné
  • dochází k jejich zacelení

Aplikace: Vlasy umyjte, vysušte ručníkem a sprej aplikujte do délky vlasů. Již neoplachujte, slouží místo kondicionéru. Následně vlasy rozčesejte a pokračujte v jejich běžné úpravě.

Sprej je možné použít v rámci pravidelné regenerace i do suchých vlasů.

Cena: 189 Kč

Urychlovač růstu vlasů Ryor – 3měsíční kúra

Neurychlí růst již stávajících vlasů, ale urychlí růstové fáze vlasových cibulek, které zjednodušeně napsáno „odpočívají“.

Při pravidelné aplikaci přípravku na pokožku hlavy (ne do vlasů!) dojde k jejich aktivaci a vlasy se postupně začnou zahušťovat. Během 3 měsíců přibude až 28000 nových vlasů.

Princip fungování: Vlasy pomaleji vypadávají, protože obsažené aktivní látky působí na enzymové úrovni, reaktivují vlasové váčky a upravují vývojové cykly vlasů. Tím zajišťují jejich růst a výsledkem jsou hustější vlasy.  

Aplikace: Nastříkejte na pokožku hlavy a ideálně několik vteřin masírujte prsty pokožku hlavy. Celé opakujte pravidelně ráno i večer po dobu 3 měsíců (1 balení). Přípravek neoplachujte!

Upozorňujeme, že v případě již odumřelých vlasových cibulek nemá využití přípravku smysl.

Cena: 393 KčRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Tip na snídani

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat