Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Omládněte s Perfect Clinic díky operaci očních víček!

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

01.03.2017 | Testování

Proč je relativně „drobný“ zákrok, jímž je operace očních víček, tak účinným způsobem, jak omladit obličej? Nelichotivá spadlá víčka a „pytle“ pod očima totiž na první pohled neustále podtrhují smutný a unavený výraz ženy či muže. Stačí otevřít pohled a vypadáte daleko odpočatěji, svěžeji, zkrátka o dost lépe.

Úprava horních očních víček se stále drží na třetí příčce nejfrekventovanějších zákroků v centru estetické medicíny Perfect Clinic. Zájem obou pohlaví se vyrovnává, ale vzhledem k nižšímu procentuálnímu zastoupení mužské populace mezi klienty plastické chirurgie je jejich konkrétní počet proti ženám v menšině.

Ideální věk pro operaci


Tenista Lukáš Rosol na Perfect Clinic

Věková škála je velmi široká, i když typičtí jsou čtyřicátníci a starší lidé. Ale není s podivem, že se na kliniku obrátí i zástupci mnohem mladší věkové skupiny. „Osobně jsem operoval 26letou pacientku, která měla geneticky danou asymetrii. Zatímco na jedné straně měla velmi výrazně pokleslou kůži víčka, na druhé straně víčko zcela odpovídalo věku,“ říká plastický chirurg Zdeněk Pros, zástupce vedoucího lékaře Perfect Clinic.

V péči jeho kolegy – vedoucího lékaře a plastického chirurga Romana Kufy – byl také tenista Lukáš Rosol, jemuž v té době bylo 28 let. Ten vyhledal plastického chirurga poté, co se začal potýkat se zhoršeným periferním viděním a častou únavou očí. Vůbec nejmladšími pacienty byli v Perfect Clinic v minulosti muž a dívka ve shodném věku rovných 20 let.


Operace očních víček na Perfect Clinic

„Na druhé straně není výjimkou, že máme pacienty kolem osmdesátky. Ze zdravotního hlediska je operace stejně efektivní pro mladé i starší pacienty, protože dojde k odstranění únavy očí, zlepší se prostorové vidění, může se zlepšit nadměrné slzení. Na očích se podepisuje věk a genetika, ale také například povolání. U člověka, který se většinu pracovního dne dívá do monitoru počítače nebo hodně pracuje venku na sluníčku či jinak oči namáhá, dochází k rychlejšímu poklesu kůže víček,“ vysvětluje MUDr. Pros.

Současně tento pokles ovlivňuje i typ kůže, životospráva, alergie či další onemocnění. Z estetického hlediska má operace podle Zdeňka Prose větší efekt v mladším věku: „Jednak se kůže rychleji hojí a jednak ve vyšším věku bývají kolem očí četné vrásky, které touto operací úplně odstranit nelze a které možná malinko narušují celkový výsledný efekt.“ 

První signály k operaci

Začít uvažovat o plastice víček byste měli, když oči víc slzí nebo cítíte tlak v očích a musíte si třeba pomáhat zvednutím čela, abyste oko víc otevřeli. To jsou zdravotní důvody. Pak jsou estetické důvody, kdy přebytečná kůže utváří unavený vzhled oka. U žen může být takovým kuriózním signálem hromadění kůže při roztírání očních stínů.

Jak se operace víček dělá?


Interiér Perfect Clinic

Operovat lze buď horní, nebo dolní víčka samostatně, případně upravovat oboje v rámci jednoho zákroku. Chirurg během operace odstraní nadbytečnou kůži z víček a současně dle potřeby redukuje tukové váčky, které se věkem tvoří v měkkém lůžku pro oko v oční dutině. Jejich odstranění pak zlepšuje výsledný efekt. Zákrok není bolestivý. Tkáň je ošetřena lokálním anestetikem a pacient během operace necítí kromě doteku nic. Ani z hojení není třeba mít obavu. Zákroky v obličeji skutečně bolestivá rekonvalescence neprovází.

V naprosté většině se jedná o operaci ambulantní, bez celkové narkózy a hospitalizace. To znamená, že ihned po zákroku odcházíte domů. Rány máte přelepené tenkými náplastmi, přes které se přikládá sterilní krytí. Oči ale překryté nejsou a vidění není zcela omezeno. „Řídit týž den ovšem nedoporučujeme. Přece jen nastupující otoky a čerstvé přelepené ranky zeširoka otevřít oči nedovolují,“ varují odborníci z Perfect Clinic. Pokud má kdokoli velké obavy ze zákroku, lze jej samozřejmě provést buď v analgosedaci, nebo i v celkové anestezii. Výsledek je rovnocenný, jen náklady na zákrok se o něco zvýší.

třetí den po operaci můžete vykonávat běžnou kancelářskou práci, i když otoky a modřinky na víčkách či tváři mohou přetrvávat 2-3 týdny. Ty vás ale nikterak výrazně nehandicapují. Většinou se dají skrýt za sluneční brýle. Větší fyzická námaha je možná obvykle po vyndání stehů, což se děje týden po operaci.

Skryté jizvy

Řez na horním víčku vede v místě přirozené rýhy - ohybu, aby zhojená jizva pak v záhybu kůže nebyla patrná. U dolních víček se pak řez vede těsně pod řasami, kde se krásně schová. Jizvičky v případě dobře provedeného zákroku zůstávají skryté a jen v podobě tenoučké linky. Jen na slunce v době hojení není radno chodit anebo jen s ochranným faktorem a velkými brýlemi. Kvůli pigmentaci jizev.

Rizika operace


Interiér Perfect Clinic

Ačkoli operace víček patří mezi jednodušší zákroky v plastické chirurgii, v žádném případě ji, jak říká Zdeněk Pros, nelze podceňovat: „Pokud není operace přesně provedena, mohou vznikat různé asymetrie, které jsou zdrojem pacientovy nespokojenosti. Na horních víčkách je především důležité přesné umístění řezu, aby byl skutečně v ohybové rýze a nerušil estetický vzhled. U dolních víček je potřeba odebrat jen tolik kůže, abychom se vyvarovali vzniku tzv. ectropia, což je odchlípení okraje dolního víčka od oční koule. Dá se to opravit, ale výsledek esteticky pokulhává.“ I tento standardní zákrok vyžaduje zkušenost a zručnost operatéra. A výsledek operace pochopitelně závisí i na úrovni hojení, které bývá individuální.

Průměrně „efekt“ zákroku vydrží podle plastických chirurgů z Perfect Clinic asi 7 let. „Máme ale pacienty, kterým jen pět let a na druhou stranu třeba i patnáct let. Je to hodně individuální a zákrok lze kdykoli, i několikrát za život, opakovat,“ shodují se lékaři.

Celkové hodnocení: 91%
Hodnocení: 54 testerek
Doporučeno: 152x

vybraná testerka | 25.05.2017

Klady:

Prostredi pusobi prijemnym a klidnym dojmem. Prestoze je prijimaci hala-cekarna pomerne velika, neni neosobni. Cekani si muze clovek zprijemnit pozorovani ryb v akvariu u salku kavy. Pocity ovlivnuji i vune - prijimaci hala byla provonena nevtiravym parfemem. Personal byl profesionalni, prijemny, mela jsem moznost se na vse doptat. Samotna operace byla bez komplikaci a pomerne rychla. Cely zakrok neni nejak bolestivy, ale misty trochu neprijemny. Je pro me dulezite presne vedet, co se se mnou v kazdem okamziku deje, tato potreba byla naplnena. Uvitala bych moznost ledovat okamzite po zakroku-mit k dispozici ledove obklady (popripade i k zapujceni na cestu). Hned po zakroku jsem jela 4 hodiny autem a ledovat jsem mohla cca az po 5 hodinach doma. Operaci mohu urcite doporucit! Benefitu je hodne. Konec pocitu unavenych oci, zlepseni sebevedomi... Pokud muzete, vezmete si par dni po zakroku volno, ale cca za tyden je mozne jiz delat (v tmavych brylich) nenarocnou praci. Vezmete si s sebou neco, cim muzete hned ledovat. Ja si koupila v nouzi na benzince chlazeny napoj. Hojeni probihalo bez problemu. Nepotrebovala jsem ani lek proti bolesti. Pouzivala jsem pripravek proti otokum a nemela jsem ani vetsi otoky ci modriny. Do prace jsem sla necely tyden od operace. Cvicit jsem zacala asi 3 tydny po operaci. Oci jsem se snazila moc nenamahat koukanim na televizi a ctenim, ale jinak jsem behala kolem 9mesicni dcery jako obvykle. Doporucuje se spat na zadech a ve zvysene poloze. S vysledkem jsem moc spokojena. Citim se ted vic zase byt sama sebou. Nekteri mi pratele si zmeny vsimli, ale spis ve smyslu - vypadas odpocate, jsi hezky nalicena..Vetsina lidi zmenu nezaregistrovala - a je to tak dobře.

vybraná testerka | 06.04.2017

Klady:

Vážené a milé kolegyně, v úterý jsem podstoupila na Perfect Clinic operaci horních očních víček. Měla jsem velmi smíšené pocity. Na jedné straně radost, že jsem byla vybrána a na druhé straně nervozitu z operace samé. Bylo to fakt zbytečné. Prostředí, pan doktor Ferra a jeho citlivé ruce, sestřička. Nemělo to chybu. Teď se dívám na okolí přes sluneční brýle a těším se na výsledek. Děkuji všem. Prostředí kliniky je velmi příjemné, uklidňující barvy, ticho, ale je cítit, že každý klient je plný očekávání a zvědavosti a jsou to lidé všech věkových kategorií. Personál je profesionální, s individuálním přístupem ke každému, to se projeví hned na recepci. Pan doktor Ferra a sestřička jsou lidé na svém místě. Dozvěděla jsem se vše o operaci i o péči po operaci, kterou jsem samozřejmě mohla ovlivnit celý výsledek operace. Myslím, že operace proběhla tak jak měla a přes moje samozřejmé počáteční obavy bylo vše v pohodě. Prohlédla jsem si celou operaci na internetu, takže jsem věděla, co se právě odehrává a u druhého oka jsem měla pocit, že se to odehrálo za kratší dobu, než u toho prvého. Všem, co se pro tento zákrok rozhodnou, vřele doporučuji stoprocentně dodržovat všechny rady pana doktora. Vyplatí se to, protože se dá hodně špatnou péčí po operaci pokazit. Hojení probíhalo kupodivu dobře i přes to, že se obvykle nehojím moc jednoduše. Poctivě jsem chladila, což nejvíce zneklidnilo naše psy, protože nejsou zvyklí, že si sednu na gauč a ještě s něčím na očích. Po vyndání stehů jsem jizvy promazávala a masírovala. První dny po zákroku jsem se snažila být opravdu v klidu, neohýbat se a nezvedat nic těžšího. Do vyndání stehů (což je za týden) jsem se snažila trochu se šetřit, ale pak už jsem neměla pocit, že bych se měla nějak omezovat. Vzhledem k tomu, že sluneční brýle se dnes nosí jako módní doplněk, tak jsem byla vlastně moderní. Nemělo by se chodit na sluníčko bez použití krému s ochraným faktorem aspoň 50 a sluneční brýle jsou také vhodné. Výsledek je každým dnem lepší a lepší. Až vyblednou jizvičky, a to je asi individuální, tak se budu cítit velmi dobře. Bez obavy se namaluji a nic se mi nerozmaže, ale vznikne větší spotřeba malovátek!! O výsledku něco říká zkoumavý pohled mého vnuka, kterému se vůbec nelíbily náplasti na mých očích, ale teď již nic neříká!

vybraná testerka | 05.04.2017

Klady:

K finálnímu zákroku jsem vybrána nebyla, ale pokud můžu hodnotit alespoň konzultaci - super prostřední, příjemný pan doktor, je odborníkem, umí vysvětlit, ale konzultace trvala asi jen 7 min, trochu jsem očekávala sdělení více konkrétních věcí k mé situaci.

vybraná testerka | 05.04.2017

Klady:

Ikdyž jsem byla vybrána do užšího výběru, v konečném výběru jsem neuspěla. Každopádně jsem vstupní prohlídku v tomto zařízení absolvovala. Prostředí je velice moderní a na úrovni. Recepční příjemné a pan doktor také. Jen jsem musela čekat cca půl hodiny po době objednání, pan doktor mě hodně práce.

Zápory:

Jen jsem musela čekat cca půl hodiny po době objednání, pan doktor mě hodně práce.

16.05.2020

Klady:

podle fotografií prodělaných operací je to zákrok , který některým lidem opravdu hodně pomohl a to se počítá

Zápory:

cena

01.12.2018

Klady:

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Klady:

Cekani si muze clovek zprijemnit pozorovani ryb v akvariu u salku kavy. Pocity ovlivnuji i vune - prijimaci hala byla provonena nevtiravym parfemem. Personal byl profesionalni, prijemny, mela jsem moznost se na vse doptat. Samotna operace

23.04.2018

Klady:

Perfect clinic mám ráda a podle mě je to nejlepší institut. Moc se mi líbí prostředí a hlavně výsledky. Hlavně operace očních víček vypadá skvělé, byla na ni moje mamka a všechno si chválí. Jak výsledek tak i personál

24.03.2018

Klady:

Já osobně se strašně bojím operací a nikdy bych je asi nepodstoupila.Moje dcera si tuhle operaci vybrala protože mi chtěla dokázat že je to normální věc.Já se operací pořád bojím.Má dcera doporučuje....

Doporučení: 107

17.03.2018

Klady:

Tuto operaci očních víček podstoupila moje kamarádka. Opravdu omládla nejmíň o pět let. Prý byli velmi profesionální a měli příjemné vystupování. Hlavní je, že během samotné operace necítila vůbec žádnou bolest a ani po operačním zákroku nenastaly žádné pooperační komplikace

03.03.2018

Klady:

Úprava horních očních víček je dnes nejčastější kosmetikcou operací a myslím, že je přínosná, jak pro muže, tak pro ženy. Když bych měl volit kliniku na tento zákrok uričitě bych navšívil ověřené pracoviště v centru estetické medicíny Perfect Clinic"Doporučuji

15.01.2018

Klady:

Dobrý den, děkuji za zajímavé postřehy vybraných testerek z testování. Věk je neúprosný a na mé pleti začínají být patrné známky stárnutí. Nejvíce právě asi v oblasti horních víček. Na estetické chirurgii nevidím nic špatného a díky pozitivním ohlasům testerek zvažuji návštěvu kliniky. Děkuji

07.01.2018

Klady:

Operaci očních víček jsem zatím nepodstoupila. I když mě to v budoucnu asi čeká. Určitě bych si vybrala tuhle kliniku Perfect Clinic. Podle článku jsou to odborníci,, kteří pomohou, ale i poradí. Testerky omládly a přeji jim to.

31.12.2017

Klady:

Operaci ocnich vicek mam uz rok za sebou a musim rict,ze jsem za to rada. Vek se jiz zacal podepisovat na mem tele a tak bylo na case rict DOST. Mela jsem ze zakroku strach,ale ukazalo se,ze to bylo zcela zbytecne.

17.12.2017

Klady:

Tak perfect clinic je podle mě asi nejlepší klinika. Slyším na ni samou chválu a já s tím musím souhlasit. Od známé slyším chválu na její operaci, že ji provedli skvěle a že rekonvalescence je super, takže ok :)

Zápory:

no pro mě drahá :/

03.12.2017

Klady:

Úprava horních očních víček je dnes nejčastější kosmetikcou operací a myslím, že je přínosná, jak pro muže, tak pro ženy. Když bych měl volit kliniku na tento zákrok uričitě bych navšívil ověřené pracoviště v centru estetické medicíny Perfect Clinic"

Doporučení: 1

05.09.2017

Klady:

Operace očních víček je sice docela bolestivá, její součástí je dlouhý hojící proces, poctivé mazání krémy a také nutnost zůstat pár dnů doma. Ale po zhojení je vzhled skvělý, ubere minimálně 10 let!!

30.08.2017

Klady:

Příjemný přístup i prostředí, velmi ochotný a šikovný personál. Jsem člověk, který se často obává, proto mám vždy spoustu otázek. Pan doktor mi velmi ochotně vše dopodrobna vysvětlil a řekl, co mě čeká. Celkove jsem byla více nez spokojená.

Zápory:

Negativního jsem nic nenašla :-)

Doporučení: 33

09.08.2017

Klady:

Nevidím důvod, proč nejít na plastickou operaci, když se necítí žena dobře. Klinika se perfektně postará o své pacientky, je zde příjemný přístup, všichni pečují o pacientky jako o "vlastní". A výsledky jsou skvělé. Bolest se dá přetrpět.

17.07.2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

05.07.2017

Klady:

Doporučuji.

02.07.2017

Klady:

Tohle mohu doporučit za maminku.Vazne skvela věc a rozhodnuti.nic neboli a maminka je s tímto zakrokem spokojena a vypadá o dost lepe,je staršího veku,tak se proto rozhodla a spravne,prostředí si take moc vychvaluje.

29.06.2017

Klady:

Do to jo bych našel a partnerku bych na to asi nepustil, nepotřebuje to. Jinak změna vidět je. Gratuluji.

29.06.2017

Klady:

Myslim, že zatím nepotřebuji nic takového. Vybraným gratuluji. Změna k lepšímu jde krásně vidět. ...

29.05.2017

Klady:

Jsem ráda, že jsem si zde mohla přečíst jak operace probíhá a jsem nadšena tím, jak mladší člověk vypadá po korekci víček. Určitě je to zákrok, který nebudu váhat absolvovat. Protože to za to stojí :) Výsledky úžasné.

04.05.2017

Klady:

Do testování jsem se nehlásila, zatím to snad nepotřebuji, ale je skvělé, že taková možnost existuje - nejen z estetických důvodů, ale mnoha lidem to pomůže i ze zdravotního hlediska. Na kliniku jsem slyšela pouze kladná hodnocení, takže až nadejde čas...

27.04.2017

Klady:

érum se dobře vstřebává a díky aplikátoru,který příjemně chladí se dobře provádí masáž očního okolí a rtů -první přípravek, který je možné použít na oční okolí i rty což je velké plus - používám dvakrát denně ráno a večer - příjemně voní, hydratuje, rychle se vstřebává

Zápory:

bohužel odstranění vrásek nepozoruji :-)

22.04.2017

Klady:

Toto testování vypadá opravdu velmi zajímavě.Určitě tím pro testerky bude veliká radost co toto získají a určitě se po zákroku budou i mnohem lépe cítit,takže jim mohu pouze popřát hodně štěstí a at jsou s výsledkem spokojeni.

21.04.2017

Klady:

Nebyla jsem bohužel do tohoto testování vybrána a ani jsem se ho nemohla zúčastnit protože s víčky mám opravdu veliký problém a proto mohu vybraným testerkám pouze pogratulovat a popřát jim aby s víčky po zákroku byli spokojeni.

14.04.2017

Klady:

Nebyla jsem sice vybrána,ale díky tomuto testování jsem si dodala odvahu a objednala se na tuto kliniku na nejbližší termín.Nyní druhý týden po operaci a jsem ráda,že jsem se zde nechala inspirovat.Byla jsem v Liberci kde má klinika ambulantní pracoviště.Děkuji bety za inspiraci...jinak bych stále odkládala

13.04.2017

Klady:

Když to jde, tak proč nevypadat o pár let mladší. Určitě nad tímto zákrokem uvažuji. Myslím, že je to skvělá věc mít možnost se udělat mladší a mít tu moc jen ve svých rukou a v rukou zkušených lékařů. Těším se :)

07.04.2017

Klady:

Operaci očních víček bych potřebovala, ale nehlásila jsem se z důvodu mého těhotenství a zákroku prováděného v Praze. Moje teta na něm byla před dvěma lety. Musím říct, že pěkně prokoukla. Ani jsem tomu nemohla věřit, jak omládla. Ale ty modřiny po zákroku, no nic moc... Ale výsledný efekt stál a stále stojí za to!

04.04.2017

Klady:

Docrla me toto testovani zaskočilo. Říkám si, že nic pro mě. S vicky jsem zatím spokojena. Je to super možnost pro ostatní. :) Gratuluji testerkám a at jste dámy spokojené. :)

03.04.2017

Klady:

Tak dámy, zlomte vaz a ať vyjde vše dle vašich představ. Trochu jsem váhala, zda se přihlásit do testování a nakonec jsem si řekla, že ještě počkám a dám přednost těm, které to potřebují více než já. Jedná se o vyhlášenou kliniku, takže jste určitě v nejlepších rukou.

01.04.2017

Klady:

Testování jsem se nezucastnila protoze to jeste nepotrebuji, v budoucnosti bych ani o teto moznosti metode neuvazovala, ma teto vsak na teto operaci na podzim byla a vysledek je orpavdu famozni, vyrazne omladla, oci ji vynikly a cely pohled se velmi zvyraznil, jakonegativum vidim jeji stav po operaci docela ji oci bolely a mea docela dlouho vyrazne modriny nad i pod ocima vypadala jak kdyz ji nekdo zmlatil, takze mela ais 6 tydnu dovolenou, jinak vysledek pred a po je opravdu peckovy a velmi vyrazny.

28.03.2017

Klady:

Operaci víček zatím nepotťebuji, proto jsem se testování nezučastnila a pronechala jinym testerkám :) snad budu spokojené, protože o klinike jsem četla a slyšela samú chválu,tak ať si to holky užiju :)

28.03.2017

Klady:

Tak u mě by operace byla určitě na místě.. mám oči trošku zapadlé , nebo spíš víčka přes ně.. škoda že je klinika v Praze jinak bych se mozna prihlasila.. tak at vybraným testerkam operace pomuze.. :-)

27.03.2017

Klady:

Testovani jsem se nezucastnila a dala prednost tem kteri to vice pptrebuji.Ja u perfect clinick byla pred rokem a muzu doporucit jedine to nejlepsi pro ty kteri to potrebuji.Doporucuji doporucuji vsem

25.03.2017

Klady:

do tohoto testování jsem se nehlásila, Praha je pro mně hodně z ruky, o operaci povislých víček uvažuji už delší dobu a co jsem viděla u mé kamarádky, opravdu vypadá o moc líp. Je to dobrý zákrok a pozvedne i sebevědomí. Snad se jednou taky k tomu odhodlám. Těším se na hodnocení vybraných kolegyněk.

23.03.2017

Klady:

s povislými víčky zatím problém nemám ale zajímá mě moc jak to holkám pomůže a jak budou spokojeny....třeba to budu někdy potřebovat i ja.... ja mam problém s povislostí jiné části těla a docela mě to deprimuje .... . ale o této klinice jsem již dříve četla jen chválu tak jsem zvedava jake bude nadšení vítězných testerek :-)

21.03.2017

Klady:

Původně jsem se do tohoto testování také chtěla přihlásit, ale vzhledem k časové náročnosti dojíždění do Prahy jsem to vzdala. Nevzdala jsem ovšem problém s povislými víčky a objednala jsem se na naše oční centrum, které tyto operace taktéž provádí a půjdu na první konzultaci. Několik známých tuto operaci podstoupilo a jsou velice spokojeni.

18.03.2017

Klady:

Vybranym testerkam blahopreji,tato klinika je jedna z nejlepsich a taky z nejdrazssich,cetla jsem spoustu dobrych zkusenosti z touto klinikou,a treba az budu potrebovat i ja urcite se obratim na tuto,

Doporučení: 11

18.03.2017

Klady:

Jsem pevně přesvědčena, že to vybraným výherkyním velice pomůže, protože se jedná vlastně o zdravotní problém a nejen estetický. Již delší dobu uvažuji o tom, že si tuto operaci nechám udělat. Vidět dobře je velmi důležité a příjemné. V mých letech jsem už musela podstoupit operaci šedého zákalu, ale není to nic závažného. Velice se těším, až vybrané ženy budou popisovat tuto skvělou plastickou chirurgickou operaci a jak budou spokojeny. Moc jim držím pěsti.

17.03.2017

Klady:

Moc se těším na hodnocení vybraných žen. Už nějaký čas se odhodlávám toto vylepšení podstoupit, ale zatím nemám odvahu. Mám už dost načteno o tomto zákroku a i této klinice věřím, ale nemám odvahu, třeba jí konečně po přečtení hodnocení dostanu :-)

16.03.2017

Klady:

Na osobní zkušenost se chystám co nejdříve, vím ale, do čeho jdu. Mamka má tento zákrok od ledna za sebou a je to skvělé. Ne na této klinice, ale výsledky jsou báječné. Mladistvý vzhled, větší, oči, výraznější pohled a pevnější kontury kolem očí. Výsledek patrný na první pohled. Zákrok proběhl bez obtíží.

16.03.2017

Klady:

K tomuto zákroku se odhodlala jedna má kolegyně. Výsledek nás skutečně nadchl. Za velmi krátkou dobu tak razantní vylepšení! Větší, rozjasněné oči, žádná převislá kůžička navíc... celkově mladší vzhled celého obličeje. Neptala jsem se na cenu, ale výsledek se mi líbí moc. Podle kamarádky proběhla operace hladce, bez jakékoliv komplikace.

15.03.2017

Klady:

Tuto operaci podstoupila moje kamarádka před 20 lety. Měla hodně povadlá víčka. Pak vypadala moc dobře. Dlouho jsem jí neviděla a proto nemůžu Vám říct jestli po tolika letech ten pěkný vzhled jí vydřel. Já bych asi do toho nešla. Klinice bych věřila.

Zápory:

Cena.

15.03.2017

Klady:

Tento zákrok mají za sebou má maminka i má sestra. Obě jsou s výsledky moc spokojené. Oči jim skutečně "prokoukly". Žádné pozákrokové komplikace, žádné obtíže. Rychlé zhojení ranek samotných i blízkého okolí. Mladistvější vzhled obličeje je odměnou za trochu nepohodlí.

15.03.2017

Klady:

Hned dvě mé dobré přítelkyně podstoupily tento zákrok a musím říci, že s velkým úspěchem, s viditelnými výsledky. Jedna na této klinice, jedna na jiné, ale oba výsledky jsou uspokojující. Rozjasněný pohled větších očí je nepřehlédnutelný. Doba hojení po zákroku byla přiměřená, komplikace žádné. Teď se odhodlávám já,

14.03.2017

Klady:

Toto testování,vypadá opravdu skvěle ale já se ho nezúčastním jelikož víčka mám zatím jěště v pořádku,ale za pár let tomu může být jinak.Takže vybraným testerkám gratuluji určitě to pro ně bude fajn a už se těším na jejich hodnocení.

14.03.2017

Klady:

Je to skvělé řešení - připadám si jako v té reklamě. Bolí vás ruka - kupte si novou. Obyčejný člověk který pracuje, dostatečně se hýbe, jí zdravě, tak nemá zapotřebí investovat do podobné operace. Žena která bude denně všem na očích - taková žena potřebuje být krásná a ta si to může zaplatit!!!

14.03.2017

Klady:

Urcite to musi byt super jsem mlada tak to moc nepotrebuji ale super ze to nabizite jako testovani a zvyseni sebevedomi,pozdeji bych ocenila i ja.:) urcite bych doporucila dal,pro zeny velice zaiimave.

Zápory:

Nic :)

14.03.2017

Klady:

Tato klinika je uznávaná a myslím,že zákroky provádí dobře.Já osobně už mám také povislejší víčka,ale zatím to na plastiku není,bylo by to asi předčasné.Ale kdo máte větší problém,určitě neváhejte s řešením..

14.03.2017

Klady:

Myslim, ze je to skvela vec, proc si nedoprat neco co dokaze vratit zpet cas! Myslim, ze kazda koruna do tohoto zakroku se vyplati a neni rozhodne nad cim premyslet :-) takze alou do toho zeny! prodluzme si mladi!!! :-)

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Testování s Perfect Clinic: Jak jsou testerky po operaci ...

Testování s Perfect Clinic: Naše testerky jsou po operaci!

Testování s Perfect Clinic: Které testerky získají konzul...

Testování s Perfect Clinic: Odborníci již vybírají vhodné...

Nejčtenější články

Tip na oběd

Chřest se žampióny

18 hlasů
35min 333kJ 90 Kč

Recept na velmi chutnou přípravu chřestu. Pečený chřes...

Zapečená rajčata

11 hlasů
40min 749kJ 85 Kč

Recept na rychlou, lehkou večeři či oběd.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více