TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

22.05.2017 | Testování

Pozorujete u některého ze svých blízkých potíže s pamětí? Máte pocit, že výrazněji zapomíná? I o mozek je třeba pečovat. Pomůže vám v tom skvělý přípravek MemoKit, který obsahuje směs pěti účinných látek, jež aktivně působí na mozek, podporují jeho funkce, paměť i koncentraci.


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 66 testerek

Doporučeno: 61x


První známkou toho, že nám mozek neslouží jako dřív, jsou výpadky paměti. Nevzpomeneme si, pro co jsme se před chvílí rozhodli, zapomínáme čísla, jména a další údaje, které k životu potřebujeme. Vědci však prokázali, že v době, kdy dochází ke zhoršení paměti, dochází rovněž ke zhoršení ostatních funkcí, tedy schopnosti učení se, koncentrace, řešení problémů a reakceschopnosti.

Když paměť není, co bývala...

Pro zdraví mozku je velmi důležitá výživa. Už před tisíciletími lidé objevovali rostliny, jejichž látky jim pomáhaly uchovat si duševní svěžest a jasnou mysl. Současná věda takové účinky potvrdila u řady tradičních bylin, respektive upřesnila, o které konkrétní látky se jedná a jakým mechanismem  v mozku působí.

Všechny tyto aktivní látky jsou dnes k dispozici v doplňcích stravy. Některé z nich podporují lepší prokrvení, jiné detoxikaci, další pak přenos nervových signálů, které zajišťují komunikaci mezi jednotlivými strukturami mozku. A právě doplňkem stravy, který vám nebo vašim blízkým pomůže zlepšit paměť či soustředění, je MemoKit od společnosti Brainway, který bude moci vyzkoušet 15 našich testerek, respektive jejich blízkých, kteří se potýkají s postupným zhoršováním paměti.

Testovaný MemoKit

Přípravek MemoKit obsahuje 5 účinných látek, které aktivně působí na mozek, podporují jeho funkce, paměť i koncentraci. Směs fosfatidylserinu, bakopy drobnolisté, výtažku z pupečníku asijského, jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba) a vrance pilovitého aktivně zlepšuje funkce mozku, podporuje paměť a schopnost koncentrace, udržuje duševní zdraví a významně podporuje kognitivní funkce.

Díky specifickým účinkům jednotlivých látek nabízí MemoKit široké spektrum využití pro lidský mozek. Je tak vhodný jak pro osoby trpící Alzheimerovou chorobou či jinou formou demence, tak jako forma prevence pro osoby ohrožené těmito nemocemi (např. z důvodu genetické dispozice) a všechny, kteří pociťují známky zapomínání či snížené schopnosti soustředění se.

Více informací najdete na www.bwy.cz

vybraná testerka | 25.07.2017

Ráda bych u výrobku našla nějakou kladnou stránku, ale bohužel ji nevidím. Jsem zklamaná a upřímně jsem od něj čekala podstatně víc. Kdybych si ho měla koupit, tak jsou to vyhozené peníze. Určitě v budoucnu nezvažuji jeho koupi a nedoporučuju jej.

Při používání výrobku nepozoruji žádné změny. Nenadchnul mě a určitě v budoucnu neuvažuji nad koupí. Jsem zklamaná,

vybraná testerka | 24.07.2017

Protože mám už delší dobu subjektivní pocit, že moje paměť už není c bývala, tak jsem zkoušela přípravek na sobě. Testy mi udělal manžel. Před užíváním jsem udělala test za 27 bodů. Tablety jsem užívala svědomitě a poctivě ráno a v poledne podle pokynů. Po třech týdnech užívání jsem test absolvovala znovu s výsledkem 24 bodů. Myslím, že přípravek neublíží, ale zároveň ani nijak výrazně nepomáhá.

Myslím, že přípravek neublíží, ale zároveň ani nijak výrazně nepomáhá. Vzhledem k mým výsledkům a ceně již o tento přípravek nemám bohužel zájem.

vybraná testerka | 24.07.2017

Přípravek jsme vyzkoušela na mojí mámě, měla jsem poseldní dobou pocit, že už nějak víc zapomíná. Vyplnily jsme společně dotazník před užíváním (měla všechno dobře, ale myslím, že to trvalo dýl, než by to trvalo třeba mně) i po něm, brala tablety přesně podle návodu (a raději pod mým dohledem). Podruhé jí vyplnění dotazníku zabralo méně času, přišlo mi, jak by o odpovědích tolik nepřemýšlela jako prvně. Takže v tomhle vidím určitě posun.

vybraná testerka | 24.07.2017

Chtěla bych moct poděkovat za účast v testování, přemýšlela jsem, jestli to vyzkouším na sobě nebo na manželovi, nakonec jsem to dala svému muži, ten je ještě o 8 let starší než já a s tím zapomínáním je u nás doma pověstný. Udělali jsme doma test, tak poprvé to nebylo nic moc, trvalo mu to docela dlouho a dost s tím zápasil. V druhém testu po pilulkách už to bylo mnohem lepší, celkově mám pocit, že je jeho mysl bystřejší, odpovídal mnohem rychleji a i čas testu se opravdu zkrátil. I kolegové z práce prý zaznamenali změnu, určitě bude užívat dál i já jsem se už k němu přidala. Za nás určitě doporučujeme.

vybraná testerka | 24.07.2017

Omlouvám se za zpoždění, po návratu z dovolené nějak nestíhám a navíc jsem přípravek dobrala teprve včera. Zatím nevidím žádné zlepšení, ale možná, že by to chtělo užívat déle. Navíc jsou prázdniny a já potřebuju vylepšit paměť hlavně ve škole, do které jsem se pustila loni ve věku 51 let- sama vidím, kolik úsilí mne stojí se něco naučit a jak velký rozdíl je to od doby mého studia v mladém věku.

cena

vybraná testerka | 24.07.2017

Užívání naprosto bez problémů, bez jakýchkoliv alergických reakcí, které jsem ostatně vzhledem ke složení ani neočekávala,. Obecně mám výbornou paměť, když pominu, že mi vypadávají jména - mám na to své postupy, jak si je vybavit ( přeříkávám si abecedu, trochu to pomáhá). První test dopadl na 100 %, ten druhý prakticky stejně, jen potřebný čas byl o něco kratší ( obecně se mi ten nápad s přiloženým testem líbí). Děkuji za možnost vyzkoušení, bylo to zajímavé i zábavné.

. Bohužel, na problém s pamatováním a vybavováním si jmen ( třeba i chronicky známých osob) tento doplněk stravy nestačí.

vybraná testerka | 23.07.2017

Jelikož jsem v době, kdy testovací vzorek dorazil byla ještě těhotná a přípravek není určen pro těhotné, nechala jsem tento přípravek otestovat tchýni. Jednašedesátiletá paní po mrtvici, částečně ochrnutá, občas má problémy s pamětí - některé věci si vůbec nepamatuje, jiné zkresleně nebo v upravené verzi. Podle přiloženého testu u výrobku se paměť trochu zlepšila.

Tchýně nemá osobně pocit, že by jí tabletky nějak zásadě pomohly, přijde jí, že si věci pamatuje a vybavuje stále stejně. Kdyby měl výrobek opravdu pozitivní účinky, všimla by si toho nejen testovaná osoba, ale i lidé, kteří s ní tráví nejvíce času.

vybraná testerka | 23.07.2017
Doporučení: 6

Děkuji za možnost otestovat tento skvělý výrobek. Jsem už žena v letech, a tak jsem povzbuzení mozkových závitů uvítala. Před používáním tohoto doplňku stravy jsem provedla test a zvládla jsem jej kupodivu na jedničku. Rozdíl oproti druhému testu byl v rychlosti, téměř 2 minutový. Vřele doporučuji zejména ženám po padesátce.

žádné

vybraná testerka | 23.07.2017

Přípravek MemoKit jsem nabídla k otestování svému tatínkovi (67 let). Užíval 2 kapsle denně a po doužívání balení jsme zopakovali přiložený test. Ukázalo se, že dosáhl plného počtu bodů v lepším čase než před zahájením užívání. Celkově se po užívání přípravku prý cítí mnohem lépe a hlavně má pocit, že mu pomohl s jeho zapomínáním. Děkujeme za možnost přípravek otestovat a všem, kteří třeba pocit'ují počínající problémy s pamětí, jej vřele doporučujeme.

vybraná testerka | 16.07.2017

Nejdříve chci velice poděkovat za mé vylosování a možnost testování tohoto produktu. Mívám občas velkou poruchu spánku,biorytmu a pro běžné fungování je kvalitní spánek životně nezbytný!,takže téměř vše stojí na správném fungování mozku.Od začátku užívání,asi po 4dnech, jsem zaznamenala opravdu změnu v kvalitě dne!,cítila se lépe,negativní aspekty nebyly tak zátěžové jako předtím! Výkonnost se zlepšila.Moc mě překvapily tak rychlé výsledky, a že mám vyzkoušeno něco co funguje. Z vlastní zkušenosti vím,že spousty věcí nemá ty deklarované účinky.

cena

vybraná testerka | 13.07.2017

Děkuji za možnost testování tohoto preparátu. Tabletky jsem brala 3x denně a dle návodu jsem si i udělala test před i po užívání tabletek. Test mi připadal humorný,ale i přesto jsem některé věci nevěděla. Po užívání tobolek jsem test zopakovala a vyplnila jsem jej rychleji.

vybraná testerka | 12.07.2017

Přípravek MemoKit u mě zaznamenal úspěch. Letos 5. října tomu bude 20 let, co jsem při autonehodě utrpěla úraz hlavy s následným bezvědomím. Prošla jsem neuvěřitelně dlouhou dobou, kdy jsem na sobě pracovala (problémy s pamětí, koncentrací). Dnes mám za sebou úspěšně dokončenou vysokou školu a to čtyři roky po autonehodě. Narodily se mi dvě děti. A připadám si, tak to říkal můj exmanžel, že nic nedokážu, neumím. Důležité je, věřit si, srovnat se psychicky .... užívala jsem 2 tobolky ráno. Cítím se líp - určitě na tom má podíl i hezké počasí. Myslí mi to líp. Přípravky MemoKit jsou právě pro takové lidi jako já. Určitě ho doporučuji. Jsem velice spokojená. Vykouzlil mi úsměv na tváři.

vybraná testerka | 06.07.2017

Když jsem se hlásila na testování, tak jsem si myslela, že je to produkt i pro mě. Když mi produkt dorazil domů, rozhodla jsem se, že ho daruji svému dědečkovi (76 let) a otestuji účinnost přípravku právě na něm. Užívání přípravku konzultoval se svým obvodním lékařem a ten neměl nic proti. Nejdříve jsem mu dala vyplnit test, věděl všechny odpovědi správně. Denně užíval 3 kapsle. Po využívání balení si provedl test znovu - vyplnil jej rychleji (cca o 4 minuty), chválil, že po užívání má bystřejší myšlení, cítí se psychicky v pohodě a uvažuje, že si koupí další balení.

Vyšší cena

vybraná testerka | 05.07.2017

Měla jsem možnost testovat tento výrobek. Před samým začátkem jsem si udělala přiložený test, ve kterém jsem docela dobře uspěla až na tu matematickou část, tam jsem udělala jednu chybu. Denně jsem užívala 3 tablety. Po skončení jsem opět udělala druhý test a musím říci, že mi to šlo rychleji. Jsem již ve věku, kdy paměť není tak bystrá, ale jsem přesvědčena, že díky tomuto preparátu se to zlepšilo. Takže doporučuji.

vybraná testerka | 05.07.2017

Děkuji za možnost vyzkoušet tento doplněk stravy Memokit od společnosti Brainway. Myslím si, že opravdu funguje. Dokázala jsem se na učení více soustředit a mám pocit, že mi učení lezlo rychleji do hlavy. Doporučuji.

11.01.2023

Nevšimla jsem si žádného rozdílu, nefunguje takže nedoporučuji zbytečně peníze

26.12.2022

Má paměť je po tomto lepší, ne o tolik, ale lepší je

19.12.2022

Používá to moje sestra já jsem to takhle používala ale moc to nefunguje

19.12.2022

Memokit mi velice pomohl. Zlepšila se mi pamět

Žádné

20.11.2022

Doporučuji, používala jsem hlavně v době zkoušek

Žádné

10.10.2022

Zlepšuje paměť , skvěle se po ni mysli a pamatuje ,

16.05.2020

tenhle přípravek zkoušela moje maminka (80let) ale žádné účinky na sobě nepozorovala

neúčinkuje

21.03.2019

"Děravá hlavy" si říkám poměrně často. Asi je to ale i tím, že žijeme poměrně náročný a dynamický život. Přesto jsem chtěla své "boty" eliminovat a tak jsem vyzkoušela MemoKit. Nějak úžasné zlepšení se nedostavilo, ale ani mi to neublížilo.

01.12.2018

První test dopadl na 100 %, ten druhý prakticky stejně, jen potřebný čas byl o něco kratší ( obecně se mi ten nápad s přiloženým testem líbí). Děkuji za možnost vyzkoušení, bylo to zajímavé i zábavné

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Před užíváním jsem udělala test za 27 bodů. Tablety jsem užívala svědomitě a poctivě ráno a v poledne podle pokynů. Po třech týdnech užívání jsem test absolvovala znovu s výsledkem 25bodů. Moc super :-)

05.05.2018

Mam uz sva leta a pamet mi uz neslouzi tak, jak by mela. Zkousela jsem ruzne prirodni pripravky, ale nijak vyrazne nepomahaly. Dcera mi koupila tento pripravek v domeni, ze by mohl pomahat. Brala jsem ho poctive kazdy den, az jsem dobrala cele baleni. Vysledky jsem zadne nezaznamenala.

Na me nemel zadne ucinky

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

07.02.2018

Myslim, ze pripravek trosku pomaha. Koupila mi ho dcera, jelikoz uz nejsem nejmladsi a oamet uz mi tolik neslouzi jako driv. Vsimla si toho a proto hledala pripravek, ktery by mi mojl pomoci. Beru ho pravidelne kazdy den a myslim, ze se me funkce mozkove trosku zlepsuji. Myslim ze u vsech doplnku stravy je hodne dulezita pravidelnost :)

Zatim jsem zadne neobjevila :)

07.02.2018
Doporučení: 44

O přípravku Memokit slyším opravdu poprvé. Nejspíš si ho pořídím, co nejdříve, protože v poslední době mám dost časté výpadky paměti, což se u mě nestávalo. Líbí se mi, že je vhodný k uchování normální mozkové činnosti i jako prevence projevů selhávání mentálních funkcí

29.01.2018

MemoKit je super doplnek stravy, ktery podporuje cinnost mozku a zlepsuje pamet. Mohu sam na sobe rict, ze po nekolika mesicich uzivani se citim vitalejsi a celkove mi to lepe mysli :) užívat doplnky stravy na přírodní bázi má svůj smysl :)

29.11.2017

Pripravek na podporu pameti jsme poridili babicce, ktera neno s pameti na tom nejlepe. Rodice zadne zmeny nezpozorovaly po uzivano tabletek. Ikdyz babicka tablety uzivala pravidelne, zadnych vysledku se nedockala ikdyz tajne doufala...

29.11.2017

Tak tohle je něco pro mě. Bohužel stále něco zapomínám nebo hledám a díky tomu jsem pak podrážděná. Přípravek už užívám a jsem zvědavé na další výsledky. Je mi po něm prima a cítím se skvěle a účinky rozhodně má pozitivní

nic

03.11.2017

Memokit jsem neměla možnost vyzkoušet a myslím že ani zatím nepotřebuji ale určitě po přečtení jak článku a recenzí bych doporučila všem co se u nich projevuje Alzheimer nebo výpadky paměti .možná koupím svému tátovi,občas také zapomíná 😁

20.09.2017

Netestovala jsem na sobě i nikom jiném, ale co jsem slyšela ohledně testu, nedokážu říci že věřím tomu že to pomáhá... pokud si po kratším čase udělám test znovu, věřím že si něco malo zapamataji z prvního testování.. takže, moc tomu nevěřím

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí

05.09.2017
Doporučení: 1

Oživit paměť potřebují jak mladí, tak i starší lidé, protože zapomínání je přirozený jev, který potká každého. Oživit pamět jen obyčejným doplňkem je skvělá možnost, díky které člověk přinese domů nákup kompletní.

21.08.2017

Přípravek jsem dostala od kolegyně z práce,jelikož i já díky svému věku často zapomínám a má pamět není to,co bývala. Nejprve jsem byla nadšená,že můžu vyzkoušet něco,co by mi mohlo pomoct. Tabletky jsme užívala podle návodu,ale bohužel nijak jsem nezaznamenala žádné pozitivní výsledky.Možná při vybrání víc ebalení by to pčinek mělo,ale takhle byl efekt nulový.Myslím,že přípravek neublíží a že určitě to má nějaký vliv na tělo,ale s mozkem to teda nic nedělá. Výrobek nemohu doporučit...

09.08.2017
Doporučení: 10

Přípravek MemoKit mohu doporučit, je opravdu výborný, obzvláště, pokud se člověk připravuje na nějaké zkoušky, studuje, nebo jen má náročné zaměstnání. Má příznivou cenu, zvýšení paměti je bez práce.

04.08.2017

Tenhle přípravek jsem si koupil v domění,že mi nějak pomůže,že se mi zlepší myšlení a nebudu třeba tolik zapomínat. No a opravdu jsem po měsíci užívání nepozoroval žádné výsledky.Takže za mě jsou to vyhozené peníze oknem. Možná,třeba po delším užívání,že by se něco projevilo,ale moc tomu nevěřím..

01.08.2017

Rada bych u tohoto vyrobku napsala neco kladneho a pozitivniho, ale bohuzel nic takoveho jsem nespozorovala. Dle meho nazoru ma fungovat jen na placebo efektu a to tak, ze verite ze vam pripravek pomuze, ale bohuzel

06.07.2017

Přípravek MemoKit obsahuje 5 účinných látek, které aktivně působí na mozek, podporují jeho funkce, paměť i koncentraci. Přesně pro mého manžela. Užívá již 3 měsíce a opravdu vidím zlepšení jeho paměťi i koncentrace. Doporučuji všem

05.07.2017

Doporučuji.

03.07.2017

Zkoušela jsem přípravek MemoKit a paměť a soustředěnost se o něco zlepšily, chce to zřejmě déle brát a paměť trénovat i jinak.

02.07.2017

Tento přípravek jsem sam používal a byl skvely.Cena vyšší,ale pomohl mi.Gratuluji testerkam.☺ Používá i ma zena a nemůžeme si stěžovat i když Nam je uz vice let.S paměti jsem mel někdy problémy,tak mi pomohlo toto asi nejvíce.

Nic.Mohu jen doporučit.Skvely přípravek.

30.06.2017

Přípravek jsem porodila na základě kladných recenzí. Používám krátce, ale řekla bych, že výsledky jsou kladné zatím. Přijde mi, že paměť o chlup lepší je, uvidím pri delším užívání. Zatím doporučuji.

29.06.2017

Od té doby co používám, tak mám paměť lepší. Pamatuju si více, rekl bych. Určitě bych doporučil alespoň vyzkoušet. Cena je normální.

29.06.2017

Další věcička která dobře pomůže při ztrátě paměti toto využívám a maminka už delší dobu kdy se totiž měla ztrátu paměti že zapomínala co kam dávala Nebo kde vůbec byla a jestli si léky dala toto jsme jí pořídili Jen kvůli tomu s tím že jsme doufali že to zas bude věc která ji aspoň jednou pomůže a pomohlo takže vřele doporučuji

29.06.2017

Fajn produkt. Pri období učení na maturity mi pomohl. Je to fajn pomocník a určitě bych doporučila. Cena není tak hrozna..

28.06.2017

MemoKit od společnosti Brainway je báječnou cestou jak si vylepšit pamět. Obsahuje účinné látky, kterým naprosto důvěruji. MemoKit od společnosti Brainway je pro mě i dobrou prevencí proti nemocem, které provázejí pamět..

25.06.2017

Tento přípravek jsme s kamarádkou používaly v době učení, přípravy na maturitu a i na vysoké škole. A je opravdu skvělý, funguje. Nosit ho můžete pořád u sebe, vejde se vám do kabelky. I jeho cena je skvělá.

17.06.2017

Tento výrobek jsem si zakoupila. Stává se mi, ze třeba neco někam dam a za hodinu vůbec netuším, kam jsem to dala :-D A cítím se mnohem lip. Mám pocit, ze se to postupně zlepšuje. Libi se mi i cena tohoto Produktu. Neni předražený jako většina doplňku Stravy. Rozhodne Doporucuji k vyzkoušení.

15.06.2017

MemoKit od společnosti Brainway užívám jako prevenci a také mám pocit, že mi to po něm více pálí :-) Přípravek obsahuje pět účinných látek, které se nádherně doplňují a příznivě ovlivňují koncentraci a paměť.

13.06.2017

Do testování jsem se nepřihlásila ale kamarádka tento výrobek má a říkala že je výborný i cenově dostupný vejde se do kabelky takže ho může mít kdykoliv po ruce.ucinost tabletek má kamarádka je s tím spokojená.

13.06.2017

Tento vyrobek kupuji uz hodne dlouho,a ma blahodarne ucinky na telo o mysl.I baleni je celkove super ze ho muzete nosit i jen tak v kabelce ci prirucnim zavazadle,cena je tez super.Takze za me doporuciji

Nic

13.06.2017

Asi neznám nikoho, kdo by nezapomínal. tento preparát určitě není špatný, obsahuje mnoho zajímavých a neznámých bylin. Vhodné třeba na období studia nebo zkouškového. I placebo efekt je žádaný, když se dostaví.

13.06.2017

Většinou potravinové doplňky různého druhu odmítám, tento mně ale zaujal tím, že je složen čistě z příprodních ingrediencí. Začala jsem ho užívat a myslím, že účinkuje. Otázkou je, jestli to není ...věř a víra tvá tě uzdraví....budu užívat dál a uvidím

12.06.2017

Přípravek MemoKit užívá tety maminka, moc si ho chválí babičcce je před 90 let a pamět už není co bývala, přípravek si opravdu moc chválí účinek pozorovali již po 3 týdnech užívání, babička je vitálnější a celkově spokojenější :)

08.06.2017

Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit! Myslím,že je to možné..přestože nemusím obecně tyto přípravky,někdy se stává,že potřebujeme posílit pamět a pak je podobný přípravek na místě..třeba když se učíme na zkoušky..

07.06.2017

myslím že tento připravek by se mě a mé dceři opravdu hodil a to z toho duvodu že dcela se ve skole moc nesoustředí,má problémy s pamětí a mě že mi občas vypadava pamet.Rozhodně si tento produkt pořídíma uvidíme jak bude ucinkovat

07.06.2017

Ještě jsem tento přípravek nikdy nezkoušela,ale vyzkoušela jine značky,hlavně pred zkouškami,člověk se moc nesoustredi a mysli na další jine věci.Zkusím zakoupit i v mem veku je někdy těžké si neco zapamatovat😀

Nic

06.06.2017

Nevím, zda to přikládat tomuto přípravku, ale brala jsem ho před státnicemi a dopadly velmi dobře. Vybrala jsem si k užívání tento výrobek proto, že je čistě přírodní a že obsahje bylinky, kterých účinek je ověřen dlouhými staletími. Pokd nepomohou, rozhodně neuškodí a to se o mnoha preparátech říci nedá.

05.06.2017

Snažím se držet mozek v kondici nejen luštěním rébusů a tajenek, ale občas vypomůžu i podobným preparátem. Zkoušela jsem ještě na škole čistou ginkgo bilobu, ale bylo mi doporučeno toto. Už jsem tobolky dobrala, ale myslím, že mi mozek funguje stále dobře. Prevence je prostě nutná.

05.06.2017

Také jsem používala před zkouškami. Doporučili mi ho v lékárně. Ocenila jsem hlavně zvýšenou schopnost koncentrace. Mozek se zdál v dobré formě a celkem mi to šlo. Přírodní složení bez chemie oceňuji. Snadné užívání. Za mě ano.

05.06.2017

Přípravek užívám jako prevenci a také pro situace, kde mi to opravdu musí pálit. Musím říct, že po delší době užívání se cítím líp. Líbí se mi složení přípravku. Mohu doplňky stravy doporučit. Jsem zastáncem prevence!

05.06.2017

Zkoušela jsem tento preparát, když jsem se učila na státnice. Doporučili mi ho kamarádi a nevím, jestli jen díky němu, ale u zkoušek jsem uspěla. Zejména přítomnosti ginkgo biloba přisuzuji efektivní účinnost. Také jsem se lépe soustředila déle vydržela zaměstnávat mozek tím, čím bylo třeba.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat