TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

22.05.2017 | Testování

Pozorujete u některého ze svých blízkých potíže s pamětí? Máte pocit, že výrazněji zapomíná? I o mozek je třeba pečovat. Pomůže vám v tom skvělý přípravek MemoKit, který obsahuje směs pěti účinných látek, jež aktivně působí na mozek, podporují jeho funkce, paměť i koncentraci.


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 60 testerek

Doporučeno: 61x


První známkou toho, že nám mozek neslouží jako dřív, jsou výpadky paměti. Nevzpomeneme si, pro co jsme se před chvílí rozhodli, zapomínáme čísla, jména a další údaje, které k životu potřebujeme. Vědci však prokázali, že v době, kdy dochází ke zhoršení paměti, dochází rovněž ke zhoršení ostatních funkcí, tedy schopnosti učení se, koncentrace, řešení problémů a reakceschopnosti.

Když paměť není, co bývala...

Pro zdraví mozku je velmi důležitá výživa. Už před tisíciletími lidé objevovali rostliny, jejichž látky jim pomáhaly uchovat si duševní svěžest a jasnou mysl. Současná věda takové účinky potvrdila u řady tradičních bylin, respektive upřesnila, o které konkrétní látky se jedná a jakým mechanismem  v mozku působí.

Všechny tyto aktivní látky jsou dnes k dispozici v doplňcích stravy. Některé z nich podporují lepší prokrvení, jiné detoxikaci, další pak přenos nervových signálů, které zajišťují komunikaci mezi jednotlivými strukturami mozku. A právě doplňkem stravy, který vám nebo vašim blízkým pomůže zlepšit paměť či soustředění, je MemoKit od společnosti Brainway, který bude moci vyzkoušet 15 našich testerek, respektive jejich blízkých, kteří se potýkají s postupným zhoršováním paměti.

Testovaný MemoKit

Přípravek MemoKit obsahuje 5 účinných látek, které aktivně působí na mozek, podporují jeho funkce, paměť i koncentraci. Směs fosfatidylserinu, bakopy drobnolisté, výtažku z pupečníku asijského, jinanu dvoulaločného (ginkgo biloba) a vrance pilovitého aktivně zlepšuje funkce mozku, podporuje paměť a schopnost koncentrace, udržuje duševní zdraví a významně podporuje kognitivní funkce.

Díky specifickým účinkům jednotlivých látek nabízí MemoKit široké spektrum využití pro lidský mozek. Je tak vhodný jak pro osoby trpící Alzheimerovou chorobou či jinou formou demence, tak jako forma prevence pro osoby ohrožené těmito nemocemi (např. z důvodu genetické dispozice) a všechny, kteří pociťují známky zapomínání či snížené schopnosti soustředění se.

Více informací najdete na www.bwy.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat