TESTOVÁNÍ: Péče pro extrémně citlivou pokožku Mixa Pro-Tolerance

23.06.2017 | Testování

Trápí vás intolerantní pokožka, která reaguje podrážděním i na běžné krémy, jež jsou určeny k péči o citlivou pleť? Pak pro vás máme řešení, nový krém Mixa Pro Tolerance! Právě tento zázrak mohlo vyzkoušet 50 našich testerek!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 101 testerek

Doporučeno: 63x


Intolerantní typ pokožky je tak citlivý, že na některé péče špatně reaguje . Pokožka pak pálí, štípe a způsobuje nepříjemné pocity. Tento typ pleti vyžaduje speciální péči, zvláště pak nejkřehčí oblast očních kontur. Je to i váš případ? Pak je toto testování určeno právě vám.

Testovaná kosmetika

Objevte Mixa Pro-Tolerance, lehký zklidňující hydratační krém pro extrémně citlivou pleť, který umožňuje optimální toleranci všem typům pleti, i té nejcitlivější. Je speciálně vytvořen pro hydrataci, zklidnění a redukci reaktivity intolerantní pokožky. Výsledkem je intolerantní pokožka, která je dokonale zklidněná.

S Mixa Pro-Tolerance je den za dnem reaktivita pokožky snížena, pleť je méně zranitelná vůči agresivním vlivům okolního prostředí. Velmi jemné složení krému je chráněno před znečištěním ochrannou vzduchotěsnou dózou po celou dobu jeho užívání. Krém je certifikovaný Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF).

Jak se krém používá? Nanášejte jej na čistou pleť každé ráno a/nebo večer.

Cena: 249,90 Kč

Více informací najdete na www.mixafrancie.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
107 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
138 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat