TESTOVÁNÍ: Trápí vás pupínky i v dospělosti? Víme, jak na to

23.01.2017 | Testování

Pro někoho jejich výskyt končí s obdobím puberty, jiní se ale trápí dál. Výskyt problémů už sice není tak intenzivní, ale občas se někde objeví nějaká ta nedokonalost. Co s tím?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 118 testerek

Doporučeno: 177x


Nejprve je potřeba si ujasnit fakta. Nejedná se o pravé akné, jako jsme zažili v pubertě, jedná se spíše o občasný výskyt problematických partií, ať už se jedná o pupínky nebo hrubou kůži na obličeji. Zkrátka každá máme období, kdy se pleť chová všelijak, jen ne tak, jak očekáváme.

Co je příčinou?

Příčinou bývá stres, nezdravý životní styl a hormonální nerovnováha. Ale co s tím? Asi každá máme období, kdy máme před menstruací či vysadíme antikoncepci, a pleť si dělá, co chce. Jindy, přestože všude čteme, jak žít harmonicky, si rveme vlasy - nestíháme, potřebujeme toho ještě tolik udělat, ponocujeme, v rychlosti se nacpeme bagetou a spláchneme ji horkou čokoládou z automatu! A tohle vše se projeví na stavu pleti. Dát do pořádku to, co se nám vyrojilo na obličeji, se zdá jako další nadlidský úkol.

Nejprve začněte se správným čištěním

Nejdůležitější v rámci péče o pleť je její čištění, to říkáme i píšeme pořád. Ale nikoli vodou. Kdo čistí pleť vodou, připravuje tak svou pokožku o ochranný kožní film, který si pleť pracně vytváří. Tím pádem má pak pleť tendenci být suchá a pnout, v důsledku čehož se začne rychle mastit.

Často slýcháme dotazy typu “Nevím, co mám za pleť, po umytí mne pne, ale současně mám i akné”. No aby ne!

Pleť rychle opraví konopí

Po vyčištění pleti aplikujte Konopný korekční krém pro problematickou pleť od společnosti Ryor. Jedná se o lehký hydratační krém, který obsahuje nejen  vzácný kanabidiol (CBD), ovlivňující zásadní problémy pokožky, ale i hydratační látky jako kyselinu hyaluronovou a rostlinné ceramidy. A pozor! Tento krém pokožku zároveň i lehce zmatní.

V období mrazů přidejte

Jak jsme psali výše, Konopný korekční krém pro problematickou pleť je lehký krém, a pokud mrzne, bude potřeba ho překrýt ještě ideálně Ochranným krémem na problematickou pleť nebo Výživným krémem s ceramidy.

Více informací najdete na: www.ryor.cz

Co budeme testovat?

Konopný korekční krém pro problematickou pleť

Lehký hydratační krém, který je ideální pro normální a smíšenou pleť včetně pleti s občasným výskytem problematických partií a pupínků.

  • Obsahuje vzácný kanabidiol (CBD), který ovlivňuje a napomáhá řešit většinu zásadních problémů pokožky.
  • Kyselina hyaluronová a rostlinné ceramidy pleti zajišťují bohatou hydrataci.
  • Při pravidelné aplikaci ráno i večer je pleť sjednocená, zmatněná a bez viditelných problémů.
  • Při mrazivém počasí překryjte Ochranným krémem na problematickou pleť nebo Výživným krémem s ceramidy.
  • Dermatologicky testováno.

Aktivní látky:

  • Kanabidiol – vysoká regenerace, spouští opravné fyziologické reakce v organismu, tedy i opravy povrchu pokožky.
  • Rostlinné ceramidy – zajišťují restrukturalizaci a  hydrataci pleti.
  • Kyselina hyaluronová – optimálně hydratuje pleť a vypíná vrásky.
  • Arganové máslo – zanechává na pleti ochranný film.
  • Lecitinový komplex – vytváří lamelární strukturu na povrchu kůže, které zabraňují odpařování vody, a tím dochází k zvýšení hydratace pokožky.


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat