TESTOVÁNÍ: Zhubněte díky Psyllium fit&slim

02.03.2017 | Testování

Trápí vás po zimě nějaká ta kila navíc a ani vaše zažívání nefunguje úplně podle vašich představ? Postavte ho do latě s přípravkem Psyllium fit&slim! Odměnou vám navíc bude i úbytek na váze.


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 118 testerek

Doporučeno: 124x


Jen málokterá žena by dnes netoužila po štíhlejší postavě. Navíc jak se blíží jaro, řada z nás začíná více vnímat "škody", které na našem těle, respektive na jeho tvaru a hmotnosti, zanechalo zimní hodování a lenošení. Je jasné, že bez změny jídelníčku a aktivního života se přebytečných kilogramů jen tak nezbavíme. Ale proč si své úsilí alespoň neulehčit šikovným pomocníkem?

Co budeme testovat

Přípravek Psyllium fit&slim společnosti Topnatur představuje unikátní kombinaci psyllia a glukomannanu. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá regulovat zažívání a navíc přispívá v rámci nízkoenergetické diety ke snížení hmotnosti.

Psyllium fit&slim navíc přispívá ke zvýšenému příjmu vlákniny, očistě organismu a pravidelnému vyprazdňování.

Psyllium fit&slim neobsahuje laktózu, lepek ani složky z geneticky modifikovaných potravin, navíc je vhodné i pro vegany.

Jak se Psyllium fit&slim užívá?

Je to snadné. Stačí 3krát denně, nejlépe před jídlem, rozmíchat 2 lžičky přípravku ve 100 ml vody a vypít. Poté psyllium ještě zapijte 200 až 300 mililitry čisté vody. Psyllium fit&slim můžete rovněž přidávat do ovocných šťáv, džusů, různých jídel, mléčných koktejlů nebo jogurtů (nezapomeňte vždy zapít další sklenicí vody či jiné tekutiny). Psyllium fit&slim není návykové.

Další informace najdete na: topnatur.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna
18:24

Kardio cvičení pro celé tělo

Kardio cvičení pro celé tělo
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat