TESTOVÁNÍ: Zhubněte díky Psyllium fit&slim

02.03.2017 | Testování

Trápí vás po zimě nějaká ta kila navíc a ani vaše zažívání nefunguje úplně podle vašich představ? Postavte ho do latě s přípravkem Psyllium fit&slim! Odměnou vám navíc bude i úbytek na váze.


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 124 testerek

Doporučeno: 124x


Jen málokterá žena by dnes netoužila po štíhlejší postavě. Navíc jak se blíží jaro, řada z nás začíná více vnímat "škody", které na našem těle, respektive na jeho tvaru a hmotnosti, zanechalo zimní hodování a lenošení. Je jasné, že bez změny jídelníčku a aktivního života se přebytečných kilogramů jen tak nezbavíme. Ale proč si své úsilí alespoň neulehčit šikovným pomocníkem?

Co budeme testovat

Přípravek Psyllium fit&slim společnosti Topnatur představuje unikátní kombinaci psyllia a glukomannanu. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá regulovat zažívání a navíc přispívá v rámci nízkoenergetické diety ke snížení hmotnosti.

Psyllium fit&slim navíc přispívá ke zvýšenému příjmu vlákniny, očistě organismu a pravidelnému vyprazdňování.

Psyllium fit&slim neobsahuje laktózu, lepek ani složky z geneticky modifikovaných potravin, navíc je vhodné i pro vegany.

Jak se Psyllium fit&slim užívá?

Je to snadné. Stačí 3krát denně, nejlépe před jídlem, rozmíchat 2 lžičky přípravku ve 100 ml vody a vypít. Poté psyllium ještě zapijte 200 až 300 mililitry čisté vody. Psyllium fit&slim můžete rovněž přidávat do ovocných šťáv, džusů, různých jídel, mléčných koktejlů nebo jogurtů (nezapomeňte vždy zapít další sklenicí vody či jiné tekutiny). Psyllium fit&slim není návykové.

Další informace najdete na: topnatur.cz

vybraná testerka | 09.05.2017

Psyllium jsem napoprvé zkusila rozpustit ve vodě a nemohla jsem to ani pozřít. Pak jsem si to dávala do jogurtu a bylo to super. Krásně mi to pročistilo střeva a pár kil mám dole (3kg) Budu i nadále užívat:)

Nerozpusti se ve vodě.

vybraná testerka | 09.05.2017

Psyllium má velice zvláštní chuť, kterou jsem ze začátku měla problém překonat. Musím však říct, že mi skvěle pročistil střeva, cítila jsem se sytá a neměla potřebu během jídel nic ukusovat :) Psyllium fit and slim doporučuji!

Pro někoho může být problém chuť.

vybraná testerka | 09.05.2017

Žádné, chuť a konzistence natolik hrozná, že se to nedá pozřít. Proto tedy nedokážu ohodnotit klady tohoto výrobku a nechám to na těch, kterým chuť a konzistence nedělá problém, což bohužel není můj případ

Bohužel přes veškerou snahu překonat chuť tohoto výrobku, jsem to nedokázala. Pokaždé, když jsem chtěla použít tento výrobek se mi udělalo velmi špatně.

vybraná testerka | 06.05.2017

Psylium má trošku zvláštní chuť takovou houbovitou nicméně není to nic hrozného. Dá se na to v pohodě zvyknout jinak musím jediné chválit zlepšil mi trávení po jídle sem se vždy dlouho cítila sytá a neměla sem chuť na sladké . Za mě můžu doporučit ✌

Možná chuť, ale není to nic tak hrozného 🙂

vybraná testerka | 04.05.2017

Ze začátku sem měla trošku problém si zvyknout na chuť,ale zhruba po čtyřech dnech bylo vše O.K..Díky užívání sem nebyla tak unavená, zlepšila se mi funkce střev a celkově sem se cítila lépe..V užívání budu rozhodně pokračovat..

Z počátku chuť..

vybraná testerka | 04.05.2017

Ze začátku než jsem si zvykla na chuť byl trochu problém, ale pak jsem se cítila mnohem lépe, střeva lépe fungovaly, neměla jsem pocit hladu a dostala jsem do sebe i více tekutin, zhubla jsem 1.5 kg, což je skvělé

Chuť nebyla nic moc ani ta konzistence

vybraná testerka | 03.05.2017

Užívám Psyllium krátce, ale zatím se mi upravilo zažívání a cítím se volnější na bříšku. Zkoušela jsem rozmíchání do vody nebo jogurtu, ale preferuji spíše jogurt :-) a nepociťuji hlad, což je skvělé :-) Doporučuji kamarádkám.

Konzistence v jogurtu lepší jak ve vodě :-)

vybraná testerka | 03.05.2017

Psyllium fit&slim jsem vyzkoušela a jsem celkem spokojená, zhubla jsem asi 2 kila a upravilo se mi zažívání, akorát byl ze začátku problém s ne příliš příjemnou konzistencí, ale když sklenici vypiju ihned po zamíchání, tak se to dá zvládnout a časem jsem si zvykla :-)

vybraná testerka | 02.05.2017

Musím říci, že jsem měla velké problémy s vyprazdňováním a díky slimu musím říci, že se mi hodně srovnalo vyprazdňování a tím cítím velkou úlevu v pocitu přeplněných střev. I hmotnost je velmi znát. Já se snažila dodržovat doporučení a 5kg je pro mne opravdu velký úbytek bez dřiny a potu za velmi krátkou dobu. Myslím, že u Slimu nějakou dobu určitě zůstanu a budu mezi kamarádkami doporučovat.

Musím vytknout konzistenci přípravy. Néé, že bych neměla ráda želé, ale tohle mi dalo hodně zabrat polknout. Nakonec jsem to vyřešila přimícháním do jogurtu, tvarohu, nastrouhaného ovoce a zapitím velkého množství vody, aby to splňovalo své účinky.

vybraná testerka | 02.05.2017

Už po pár dnech jsem se cítila lépe co se týče zažívání. Zmizel občasný pocit nafouklého břicha. Příjemné překvapení bylo, když jsem po třech týdnech stoupla na váhu a tam bylo o 2kg méně. Určitě mohu říci, že se u mě omezil pocit hladu. Přípravek budu užívat dále a věřím, že váha ještě půjde dolů.

Špatně se konzumuje. Při smíchání s vodou pro mě byla ta konzistence doslova odporná a nemohla jsem to pozřít. Proto jsem produkt polykala "na sucho" a zapíjela. Bylo by asi lepší, kdyby se výrobek prodával v kapslích, které by šly polykat.

vybraná testerka | 02.05.2017

S pomocí přípravků se mi podařilo zhubnout 2 kila. Samozřejmě jsem změnila i jídelníček, ale díky psyliu jsem neměla takový hlad. A co ještě oceňují je zpravidelneni vyprazdnovani a zmizelo mi nafoukle břicho.

Dlouho mi trvalo si zvyknout na konzistenci přípravků rozmichaneho ve vodě. Upřímně jsem nebyla schopna ze začátku ten sliz vypít. Pak jsem se naučila vždy primichat do jogurtu nebo do smothie . A pak časem jsem se vycvicila ze jsem dokázala í vypít. Super je balení s odmerkou. Takže holky nevzdavejte to na začátku a vydržet a zjistíte ze je psylium super.

vybraná testerka | 23.04.2017

Chvili trvalo. než jsem pití nápoje zvládla a zvykla si. Musí se hodně zapijet vodou, ale organismus určitě dobře pročistí. A hlad jsem také neměla i chuť na sladké mizí. Upraví i zácpu, doporučuji.Sama jsem užívala jen 1x denně ráno a stačilo mi.

Jen bych přidala do prášku více vody, aby se lépe pil nápoj. Ale chce hodně zapít vodou.

vybraná testerka | 22.04.2017

Prijemna konzistence, bala jsem se, jestli se mi potom nebude lepit pusa, ale nestalo se tak. Po mesici pouzivani mi prijde, ze mi to pekne vycistilo telo- musim rict ,ze prvnich 14dni se mi necistoty zacaly projevovat na obliceji, ale ted uz si telo zvyklo a pohodicka. Jsem rada, ze jsem mohla Psyllium vyzkouset a doporucuji.

vybraná testerka | 21.04.2017

Psyllium jsem znala již z minula, krásně upraví trávení, pročistí, má velký obsah vlákniny, takže určitě přispívá i k hubnutí, pokud k němu přidáte nějakou aktivitu. S výrobkem jsem byla spokojená, ale nějaké velké překvapení se nekonalo. Pár rad k užívání (moje zkušenost, nemusí být pravidlem): po zalití vodou a rozmíchání okamžitě vypít, jinak zgelovatí a vypití je pro silnější povahy. Po vypití ihned umýt sklenici, pokud zaschne, tak to myčka nedá.

V prvním týdne užívání jsem si musela zmenšit dávky na polovinu, protože na takové množství vlákniny moje tělo prostě nebylo zvyklé (nadýmání, střevní potíže), následně si tělo zvyklo a problémy zmizely.

vybraná testerka | 21.04.2017

Překvapivě rychle jsem si zvykla na ne příliš příjemnou konzistenci, vůni i chuť, nakonec jsem to překonala a zvykla si na pocit zvedání žaludku. Rozhodně se mi upravilo zažívání a to tak, že jsem chodila na toaletu vícekrát denně, což nevím jestli je úplně v pořádku...

Bohužel mě přípravek nezasytil dostatečně, takže jsem jedla stejné porce jako vždy. Avšak díky úpravě zažívání (a častějšího vyprazdňování) jsem měla i pocit většího hladu než předtím :-( Závěr tedy není moc pozitivní a musím konstatovat, že se mi za dobu užívání nepovedlo kila shodit (což byl můj počáteční impuls do rozstřelu), ale naopak mám tři kila navíc :-(( Přípravek "dopiju", ale už jen v ranních hodinách a uvidím ... třeba pro mne nebylo vhodné užívání 3x denně.

vybraná testerka | 20.04.2017

Psylium splnilo očekávání - srovnalo zažívání, skvěle zasytilo takže jsem hned po snídani zas neměla hlad a myslim, že jsem i něco zhubla , nemám váhu, ale na centimetry je to znát:-) Sice si člověk musí zvyknout na tu podobu ve vodě, ale je to pro zdraví, tak se prvních pár dní přemůže a pak už mu to ani nepřijde:-) Důležitý je výsledek a ten je určitě znát. Doporučuji.

vybraná testerka | 20.04.2017

No za mě určitě spokojenost. Říkala jsem si, že by to chtělo po zimě nějaký ten detox, takže tohle testování přišlo úplně včas. Zatím jsem se většinou podobným přípravkům vyhýbala,protože mám dost citlivé zažívání a trochu jsem se bála co to s ním provede, ale byla jsem statečná a Psylium FitSLim (nemůžu najít na klávesnici ten znak, pardon) jsem pěkně používala podle návodu a musím říct že super! Dokonce mi přijde, že se mi střeva tak nějak srovnaly a neměla jsem s nimi problém jako obvykle. Takže užívám i dál a nutím rodinu, aby si tohle psylium taky koupili hlavně mamka.

Možná ze začátku byla ta konzistence trochu složitější na jídlo,ale za dva dny jsem si v pohodě zvykla a hlavně jsme spíš ráda, že nejim chemii. V jogurtu nebo hodně vody nemám problém.

vybraná testerka | 20.04.2017

S psyliem už jsem měla dobrou zkušenost kdysi, i když s jinou značkou. Ale ani tentorkát nezklamalo - zažívání je po něm jako z učebnice, konečně jsem zas po delší době nemusela bojovat s nafouklým břichem, takže to je určitě výhoda (nejenom proto že jsem neměla problém dopnout kalhoty:-) Rozmíchávala jsem si ho v jogurtu a neměla jsem s tím problém, že bych ho nemohla spolknout nebo tak něco. Hodně se má zapít, což je jasné, aspoň člověk hned poránu začne s pitným režimem:-) Rozhodně ho budu užívat dál

Za mně asi žádné nejsou:-)

vybraná testerka | 20.04.2017

Rozhodně se mi spravilo zažívání se kterým mám celý život problémy. Co hodnotím jako obrovské plus, že jsem díky užívání vypila mnohem víc vody, s čímž mám dlouhodobě problém. Je pravda, že jsem jedla i o dost menší porce než jsem zvyklá, ale nevím zda to přisuzoval výrobku jako takovému nebo dobrému známému placebu, ale i kdyby to mělo být placebo, za mě určitě doporučuji :)

První dny jsem dost bojovala s tím, abych vodu s psylliem vypila. Ze začátku mě to i trošku nakopávalo, ale to je čistě osobní problém, nesnáším když mi něco plave vodě :D

vybraná testerka | 18.04.2017

Bohužel nemohu hodnotit. :-( ale co se týče složení výrobek mě opravdu zaujal...určitě zkusím najít něco podobného, ale určitě v tabletách!

Bohužel mé testování skončilo dříve než začalo...produkt jsem nebyla schopná v takovém množství do sebe dostat a dost se mi poněm navalovalo. Ani smíchání s jogurtem nepomohlo. Po pár dnech kdy jsem to zkoušela přimýchat i do jídla jsem to vzdala. Kdyby byl výrobek slisován třeba do tablet bylo by to pro uživatele mnohem lepší!

vybraná testerka | 12.04.2017

Naprosto bezkonkurenční produkt, já jsem skutečně nadšená. Mám 4 kg dole a to bez velké námahy. Občas prožene více, než bych očekávala. Každopádně za mě naprosto perfektní, dokonce mi chutná, cítím v tomto psylliu bylinky. Tudíž ve shrnutí chutná, zasytí, funguje lépe než jsem očekávala :)

Žádnou negativní vlastnost jsem nenašla, možná jen - chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na množství vody, kterým se zapíjí, do té doby jsem toto množství najednou nevypila, tudíž naučí i dodržovat pitný režim, což je ale další klad :D

vybraná testerka | 11.04.2017

Klady jsou určitě v tom, že se mi spravilo zažívání, se kterým jsem měla vždy problémy, a to je pro mě asi to nejdůležitější, zhubla jsem 3kg, ale přikládám to tomu, že jsem se kompletně pročistila, a když člověk přidá nějaké zdravé stravování, váha určitě půjde dolů rychleji.

Nedalo se to vypít, v jogurtu už to bylo lepší, ale přesto jsem věděla že to tam mám a nešlo mi to přes krk, takže jsem se šíleně nutila.

vybraná testerka | 10.04.2017

Tato vláknina Topnatur fit and slim skutečně dokonale zasytí, a to na delší dobu, tím pádem běžného jídla sníte podstatně méně, což vede samozřejmě k hubnutí. I vyprazdňování se upravilo na pravidelné a několikrát denně.

Velmi negativně hodnotím poživatelnost, přidáním do vody se vytvořila gelová hustá hmota, kterou jsem pozřela jen stěží a žaludek s tím měl co dělat, aby obsah udržel. O něco lepší to bylo v jogurtu, ale musela jsem snížit doporučené dávkování, abych byla schopna to sníst.

vybraná testerka | 09.04.2017

Pro mě žádné klady. Nemohla jsem pokračovat v testování, proto nemohu hodnotit účinky. Mamince, které jsem balíček darovala, vláknina vyhovovala a pochvalovala si, že po ní chodí pravidelně každý den na toaletu.

Vlákninu jsem nemohla pozřít, zvedal se mi žaludek z té konzistence. Proto jsem dále netestovala. Balíček jsem darovala své mamince.

vybraná testerka | 07.04.2017
Doporučení: 12

psyllium používám od té doby, co mi přišel jako testerce. Vidím v něm samé klady, zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování, které mi po porodu dělalo problém, je teď jedna báseň. A pomalu se mi daří shazovat poporodní kila. Přípravek budu používat dál a už jsem ho i doporučila kamarádkám i mojí sousedce, která je taková dietářka.

vybraná testerka | 06.04.2017

Produkt užívám ode dne, kdy mi přišel a už se bez něj neobejdu. Je to opravdu úžasná věc na pravidelné vyprazdňování. Užívám ráno, pořádně zapiju a snídám až za 2 hodiny, vláknina krásně zasytí a vyčistí zažívání. Chuťově je neutrální a nezůstává ani mezi zuby, jako třeba chia semínka. Jsem naprosto spokojená a díky, že jsem mohla díky testování tento produkt objevit.

Zápora jsem neshledala. Snad jen, že je třeba hned opláchnout skleničku, aby nepřischlo.

vybraná testerka | 05.04.2017

Jsem testerka a užívám Psyllium druhý týden..jsem hodně spokojená, ale tušila jsem to..srovnalo se mi hlavně zažívání, opravdu funguje. Někdy si vezmu jen dvakrát denně, prostě zapomenu, nestíhám atd, ale od zítřka začnu hned ráno, chci vidět výsledky...takže se pak ozvu

vybraná testerka | 27.03.2017

Vždy jsem trpěla zácpou a celé roky chodila na stolici maximálně jednou týdně a tím vlastně i hodně přibírala na váze, takže mě psyllium pomohlo hned 2x, že nyní chodím pravidelně na stolici každý den a taky jsem přestala nabírat na váze. Navíc obsahuje spoustu vlákniny a já se cítím lehčeji, je mi lépe, nemám nafouklé břicho, nemám křeče v břiše z toho, že jsem týden nebyla a v neposlední řadě se cítím lépe, protože mám pocit, že pro sebe něco zdravého dělám a když přidám ještě nějaké cvičení, kilča půjdou dolu rychleji.

10.01.2023

Musí se hodně zapijet vodou. Organismus dobře pročisti

19.12.2022

Dobrý doplněk stravy, jinak to moc nepomáhá, lepší cvičit

19.12.2022

Je to skvělý. Hodně jsem zhubla. Můžu jenom doporučit

20.11.2022

Dobrý doplněk stravy, musíte u toho mít hlavně vyváženou stravu

11.11.2022

Nefungují za mě vyhození peněz radši lidi běžte do fitka

Nefunguje

10.10.2022

Skvělí produkt na hubnutí bez námahy rychlí a účinný efekt

27.02.2021

Psyllium fit&slim zkusila jsem, ale účinek se nedostavil, tak jak bych si představovala

ne

16.05.2020

je dobrý na úpravu trávení a spalování tuků , ale bez pohybu a úpravy stravy samozřejmě nezhubnete

zaváděcí reklama

19.02.2019

Psyllium je sice ze začátku trochu divné v ustech, ale pokud se počáteční strach překoná, tak velmi dobře působí na trávení a na pročištění střev.Miluji sladké a s pravidelným užíváním psylia jsem dlouhodobě sytá a nehoní mě chutě na sladké.

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

26.11.2018

Psyllium fit&slim jednou koupila mamce babička, že jí to pomáhá s vyprazdňováním a že to určitě pomůže i jí. Jelikož mě zajímal účinek a pár kilo dolů by určitě taky neuškodilo, tak jsem to také vyzkoušela, ale nemohla jsem si to jen tak nasypat do vody, jelikož to mi nešlo pozřít, ale dala jsem si to do smoothie a to nebylo už tak špatné. Za mě mohu tento produkt doporučit. Krásně a účinně plní to k čemu je určen ;-)

24.11.2018

Příjemné překvapení bylo, když jsem po třech týdnech stoupla na váhu a tam bylo o 2kg méně. Určitě mohu říci, že se u mě omezil pocit hladu. Přípravek budu užívat dále a věřím, že váha ještě půjde dolů

13.10.2018

S Psyllium fit&slim jsem spokojená, upravilo se mi zažívání, a k tomu se mi zaplácne břicho. Ze začátku jsem měla problém s chutí - rozmíchávala jsem s vodou a bylo to opravdu hnusné :-) Teď připravuji s jogurtem nebo do ovesné kaše a ani si nevšimnu :-)

Když se rozmíchá s vodou, není to dobré - lze vyřešit jogurtem a najednou chutná dobře :-)

20.04.2018

S timto vyrobkem jsem spokojena. Skvele funguje Na zazivani. Diky nemu jsem zacala chodit pravidelne na wc. Obcas jsem trpela zacpou, zrejme z nedostatku vlakniny, protoze ja ovoci ani zelenine Moc nedam. Nejim ani celozrnne potraviny, takze jsem rada, ze jsem nasla tak skvely produkt.

Nezhubla jsem.

24.03.2018

Vyzkoušela jsem hodně rad a sér na hubnutí ale mnoho mi nepomáhalo.Chtěla bych zkusit tenhle výrobek protože moje kamarádka ho používá a je s ním hodně spokojená.Moc bych si to přála.Doporučuji sluníčka moje

03.03.2018

Snazim se byt fit a hubnout,tak bych byla za testovani mooc rada a doporucila jo treba i dale.Vyrobku na hubnuti je spousty,tak by toto treba pomohlo.Nam zenam se hodi vse :D po vyzkouseni bych videla,jak mi vyrobek prospiva :)

07.02.2018

Mivam problemy se zazivanim a mam problem u s vahou. Zkusila jsem tento vyrobek. Chut je strasna a nerozpusti se to ve vode. Pridavala jsem si to do jogurtu, pak se to dalo i snist :) Zazivani se mi upravilo, nejsem tak nafoukla.

Nic jsem nezhubla :)

13.01.2018
Doporučení: 82

Psyllium fit&slim jsem vyzkoušela jen jednou a opravdu mi pomohl. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, ke snížení hmotnosti a ke zvýšení objemu stolice. Hlavně se musí dodržovat pitný režim

02.01.2018

Psyllium fit&slim musím doporučit, protože to je přímo zázrak pro střeva. Která se krásně pročistí a začnou fungovat. Potom se celkově cítím vitálnější. Zdravá střeva jsou naprostým základem! Doporučuji!

17.12.2017

Psyllium fit&slim znám již delší dobu a ze začátku mě to nějak moc nenadchlo,ale nevzdala jsem to. Zkoušela jsem déle, ale ani po delší době efekt skoro žádný. Asi nemám pevnou vůli, ale třeba jsem dělala něco špatně

Na mě to účinek nemělo

29.11.2017

Psyllium fit&slim jsem zkusila přidávat do různých jídel, mléčných koktejlů, nebo jogurtů a také do kysaného zelí. Půspbí na mě velice dobře. Doplněk stravy, ktery napomaha pri traveni a tim padem hsem zhubla za cely mesic 3kg.

25.10.2017

Psilium mám vyzkoušeno a mohu jen doporučit upravilo mi to mě trávení a i časem šly kila dolů měla jsem méně pocit hladu a byla jsem více zastavěná menšími porcemi jak na oběd tak na večeři tu jsem i kolikrát vynechala

27.09.2017

Psyllium přidávám do šťáv z ovoce. Když se tam nechá déle,změkne a je to jako když je v džusu dužnina. A díky tomu,že takhle dodržuju průběžně pitný režim,vlákninu doplňuju a ani nad tím extra nepřemýšlím. Nijak zhubnout jsem nepotřebovala,ale efekt vidím hlavně na pravidelném zažívání a taky už mě před periodou netrápí zadržování vody a nafouklé břicho...

05.09.2017
Doporučení: 1

Psylium napomáhá trávení, je skvělé, protože v žaludku a střevech zůstává stále velmi mnoho potraviny, zpracované i nezpracované a bříško je pak úplně zbytečně velké. Psylium pomůže každodennímu vyprazňování a plochému břichu. Doporučuji!

05.08.2017

Výrobek jsem zkoušel,když jsem měl problém se zácpou a byl mi doporučený v lékárně.Od mala jsem trochu tlouštík a tak jsem uvítal fakt,že třeba po něm pár kilo zhubnu. No ale ta chut byla opravdu příšerná a měl jsem s tím velký problémy to vůbec dát do pusy. Pak jsem si to přidával do jídla,to už se tak nějak dalo. Po týdnu jsem se necítil jak balon a chodil pravidelně na wc.Takže výrobek na zažívání fakt funguje.

Neshledal jsem úbytek na váze

01.08.2017

Moc rada bych na tomto vyrobku nasla neco kladneho, ale bohuzel. Po smichani s vodou se to neda pozrit, po prisypani do jidla taky ne porad je tam citit takova zvlastni pachut kterou muj zaludel nezvlada

17.07.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

05.07.2017

Doporučuji.

02.07.2017

Prijemne a lahodné.a hlavně se po tom hubne setrne,zadne tablety,prasky,zákroky,jen jaoby caj,který Vas procisti a ubere par zbytečných kil Manželka používaná take a schvaluji,je to moc fajn a zeny se citi lepe

Nic

30.06.2017

Ve vodě se opravdu nerozpustí, ale jsem zvyklá na chuť práškové chlorely, mladého ječmene a želatiny na klouby, takže mně to nevadí a opravdu si zvyknete. :) Navíc psylium skvěle pročišťuje a je to pozitivní doplněk stravy při sedavém zaměstnání.

29.06.2017

Divná chuť, ale není to nic hrozného. Zbytky vidět jsou, ale až takový zázrak to není. Je to asi dost individuální. Doporučuji. .

29.06.2017

...

29.05.2017

Psyllium fit&slim společnosti Topnatur je přípravek, který je blahodárný na střeva a člověk se po něm cítím líp a dobře a snadno se vylučuje, ale jeho další složkou je prostředek na hubnutí. Snoubení těchto dvou složek opravdu funguje. Při pravidelném užívání

26.05.2017

Tento přípravek mi doporučila sestřenka, která se hlásila k testování ale nebyla vybraná tak si ho koupila a hned ho začala používat. Když si zvyknete na tu konzistenci, tak to na hubnutí fakt pomáhá. Hlavně ale psylium dokáže krásně srovnat zažívání, dala jsem ho i svojí babičce a už ho bere druhý týden a ještě nepřestala, což je hodně úspěch, protože všechny vitamíny a tak vždycky bere tak tři dny:-) Takže to funguje i u ní. Zatím si nemyslím, že jsem zhubla víc než dvě kila, ale to je asi ještě brzo. Každopádně na to zažívání je to poklad.

25.05.2017

Já jsem zatím díky Psyllium fit & slim zhubla víc jak dvě kila, takže jsem moc spokojená. Člověka to přinutí přemýšlet o tom co jí a taky jsem zplepšila pitný režim. Takže za mě super! a na chuť si zvyknete, mě nepřišla hrozná jako tady někdo píše:-) Já budu jíst tohle psyllium i dál.

25.05.2017

tak já už taky zkouším a jsem spokojená. teda ta chuť možná neni úplně nej, ale na druhou stranu lepší než nějaká chemic jen aby to chutnalo po něčem jiném. to by mi teda vadilo mnohem víc. zatim jsem moc spokojená, co to beru tak jsem neměla hlad, spíš jím míň, což u mě rozhodně neškodí:-) takže za mě zatim spokojenost.

25.05.2017

Rozhodla jsem se koupit toto psyllium na základě hodnocení testerek a jsme s ním moc spokojená. Zatím ho mám chvíli, takže úplně ještě nehubnu, ale nemám zažívací obtíže které mě hodně dlouho trápily (pocity nafouklého břicha, zácpa atd....). Trochu jsem se bála té chuti a konzistence o které tu všichni psali, ale neměl ajsem větší problém. Asi že jsem vážně vděčný jedlík:-)

25.05.2017

Vyzkoušela jsem přípravek Psyllium fit and slim a musím přiznat, že ze začátku jsem byla zklamaná. Nemohla jsem si vůbec zvyknout na tu chuť a dostat do sebe hned po ránu tolik vody. Ale když už jsem si to koupila, nechtěla jsem to vzdávat, začala jsem si přimíchávat psyllium do ovocných šťáv a už to šlo samo. Jsem ráda, že jsem to nevzdala, už mám dvě kila dole a cítím se skvěle. Doporučuji a nenechte se odradit chutí.

Zezačátku chuť, ale dá se to překonat, stojí to zato!

25.05.2017

Přiznávám, že jsem tomuto přípravku moc nevěřila, zakoupila jsem si ho na doporučení kolegyně z práce. Jako první mě zajímalo složení, takže i pro ostatní, které zajímá složení, obsahuje osemení jitrocele indického a glukomannan. Což mě mile překvapilo, prostě nic špatného. Jitrocel rozepisovat nebudu, ale pokud pátráte co je glukomannan, tak je to extrat z kořene Konjaku. Celý přípravek je na přírodní bázi, takže jsem ho vyzkoušela i na sobě. Musím uznat, že slíbené účinky jsem zaznamenala i na sobě a přípravek se stal součástí mého dne.

25.05.2017

Před necelým měsícem jsem si zakoupila Psyllium fit and slim a už mám dole 3 kila:-) Je to opravdu skvělý doplněk, který mě mile překvapil. Na rozdíl od zázračných pilulek, nic neslibuje, ale díky úpravě a nastartování zažívání opravdu funguje. Příjemně mi překvapila i cena, znám i mnohem dražší produkty. Určitě doporučuji.

Doporučuji rozmíchat v jogurtu.

25.05.2017

Tento doplněk stravy mi poradila kamarádka, tak mi to nedalo, a když jsem byla v lékárně, tak jsem si ho hned koupila. Psyllium má zvláštní chuť na kterou jsem si já osobně musela chvilku zvyknout, ale pak jsem si ho začala přidávat rovnou do jogurtu a je to mnohem lepší než ve vodě. Samotné rozpuštěné ve vodě, to pro mě bylo trošku utrpení, ale když si ho přimíchám rovnou do snídaně, tak o něm ani nevím. Přípravek fit and slim bych doporučila i ostatním ženám, nejen na hubnutí, ale i pro očistu střev, kdo má pořád hlídat příjem vlákniny :)

Není to přímo zápor, ale uvítala bych i tabletky .)

25.05.2017

Nebyla jsem sice vybrána mezi testerky, ale kladné recenze mě přesvědčili a zakoupila jsem si psyllium fit and slim také. Už ho užívám 3 týden a rozdíl je opravdu znatelný. Během dne už nemám pocit hladu a navíc viditelně mi splasklo bříško, už nejsem tak nafouklá. Na váze se to zatím projevilo 1,5 kg dole. Za mě rozhodně doporučuji, přimělo mi to i více se zaměřit na to co jím.

06.05.2017

Chut byla teda hrozná,ale dá se na to zvyknout.Nebo si to můžete přidat do jogurtu a pak se to dá i sníst. Vyprazdnování se opravdu po pár dnech zlepšilo a nebyla jsem nafouklá.Co se týče úbytku hmotnosti,zhubla jsme asi 2 kg.

03.05.2017

Psylium musím ohodnotit velice kladně. Urychluje metabolismus a popohani vyprazdňování . Při zdravějším jídelníčku mi pomohlo zhubnout za měsíc 2 kg bez cvičení. Cítila jsem se skvěle nebylo mi těžko a nesnesla jsem toho mnoho a cítila jsem nasycení dlouho dobu. Všem vřele doporučuji! 🙂

Žádné jsem nenašla!

26.04.2017

Toto psyllium s glukomannanem mě krásně zasytí, nemám hlad a hlavně žádné chutě na sladké. Snížila se mi glykemie a pročistily střeva. Hubnutí je s ním opravdu snadnější. Potvrzuji,že psyllium s glukomannanem je pro mě lepší než obyčejné.

25.04.2017
Doporučení: 6

Vyzkoušela jsem podle návodu fit&slim - 3x denně 10 g před jídlem. 2 kávové lžičky psyllia fit&slim rozmíchala ve 100 ml vody a zapíjela cca 300 ml vodou. Dobře, že přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Snížení hmotnosti jsem nezaznamenala (asi moc jsem se nesnažila)

22.04.2017

Jeden čas jsem tento doplněk stravy používala a dodržovala jsem dietu co jsem si naordinovala a po ěsíci užívání se objevil úspěch že kila šla opravdu dolů.A pravidelným cvičením,pravidelnému jídelníčku a tomuto doplnku strav y se kila začnou samy ztrácet.

21.04.2017

Tento přípravek používá má kolegyně v práci jako doplněk stravy při schazování kil a po několika denním používání a dodržování zdravé stravy je maximálně spokojena.Váha ji opravdu klesá a cítí se i mnohem lépe.

20.04.2017

Tuto vlákninu jsem si koupila na doporučení kamarádky. mám problémy se zažíváním už léta a také pár kil navíc. Takže jsem si slibovala, že něco s tím udělám. Tohle je sice začátek, ale i tak mám dobrý pocit. Vlákninu potřebuji a tak jsem ráda za pomocníka. Zatím super.

Raději bych tablety.

19.04.2017

Přípravkem Psyllium fit&slim jsem byla mile překvapena. Užívala jsem ho přesně podle doporučeného dávkování třikrát denně, akorát s tím rozdílem, že jsem ho nezapíjela 200 až 300 ml vody, ale 500 ml vody. Dělám to i proto, že mě to tak víc zasytí a nemám ta takovou potřebu jíst. Krásně se mi zlepšilo zažívání, což je pro mě to nejdůležitější a proto tento přípravek mohu doporučit. Nevím jak ostatním, ale mě vyhovuje i celkem neutrální chuť přípravku Psyllium fit&slim.

17.04.2017

Tento výrobek jsem si na zkoušku zakoupila a je perfektní na pročištění organismu a upravení zažívání a tím i pravidelnou stolici s kterou jsem měla problemy. Ale bohužel jsem nezhubla, což je asi podmíněno mýma nemocema.

15.04.2017

Vláknina se dobře užívá - jako zdravá snídaně super. Přidávám ráno do jogurtů a pravidelně zabírá, někdy i dvakrát denně :-D Používám každým rokem jako detox, hezky se pročistím a jsem ready na letní kůru. Míchám si to taky se zeleným čajem, takže mám dva detoxy v jednom ;-)

14.04.2017

Jsem maminkou už rok a dva měsíce a snažím se shodit nějaké to nabrané kilčo nějakou přírodní cestou. Přestala jsem kojit a chtěla jsem se do toho pořádně opřít. Po koupi psyllia jsem byla více než spokojená a jeho užívání mě dost baví. Shazuju cenťáky každý den a sportuju s malým. Doporučuji všem, kteří se nechtějí krmit chemií :-)

14.04.2017

Přírodní produkt, který stačí jen zamíchat ve vodě a zapít. Kladně hodnotím poživatelnost, rychlé účinky (ještě večer po užití jsem byla na záchodě), cítím se o něco lehčí a chodím pravidelně. Dala jsem vyzkoušet i kamarádce a ta už si objednává své balení :-D

14.04.2017

K tomuto výrobku mám pouze samé klady. Už se necítím tak nafouklá, zhubla jsem v oblasti břicha 2 cm a nemám chuť na sladké. Je to skvělý doplněk, když držíte dietu na léto :-) Určitě budu užívat i dále a třeba ty kila půjdou dolů ještě víc!

14.04.2017

Vlákninu užívám již více než 20 let a vždy jsem hledala nějaký příjemný způsob užívání. Tohle psyllium mi vyhovuje právě v tom, že jej rozmíchám ve vodě, rychle vypiju a nezatěžuje organismus. Já můžu jen doporučit ženám, které chtějí zhubnout nějaké to kilo a necpat do sebe chemii.

13.04.2017

Výrobek jsem začala používat a moc děkuji, že jsem ho objevila právě díky informacím z tohoto testování. Určitě má blahodárný účinek na mé zažívání a také mám větší pocit zasycení, což u mě je hlavní problém. Doporučuji

12.04.2017

hodně jsem o tomto přípravku slyšela, a samou chválu, moc jsem si přála být vybraná, leč nezadařilo se. Díky vysokému obsahu vlákniny pomáhá regulovat zažívání a navíc přispívá ke snížení hmotnosti. tak třeba příště.

09.04.2017

Tak musím říct, že jsem taky podlehla a koupila si tenhle produkt. Zprvu jsem se bála, že mi nebude chutnat, protože ta konzistence byla taková divná, ale pak se napijete a je to jako pít obilné klíčky. Za mě chuť úplně v pohodě a aspoň vím, že je to přírodní. S vyprazdňováním jsem měla dřív problémy, klidně jsem i týden nebyla, ale teď jsem na záchodě i dvakrát denně. Produkt funguje skvěle na detox střev a jsem zvědavá jestli mě po delším užívání přesvědčí a konečně zhubnu. Po dalších třech týdnech napíšu výsledky ;-)

09.04.2017

Tenhle produkt mě donutila přítelkyně užívat spolu s ní a hlavně kvůli překvapivým výsledkům jsem se rozhodl jej podpořit. Nevěřil jsem, že mým nočním návštěvám ledničky něco může zabránit, ale po užívání vlákniny jsem s tím skoncoval sám. Každý den si ji dám tak hodinu před cvičením do shakeru i s proteiny a funguje dokonale :-D Rád bych se zapojil do testování i s přítelkyní, takže snad mě příště vyberete ;-)

09.04.2017

Asi jediný produkt na hubnutí, který můžu kombinovat i s alkoholem a pořád funguje stejně :-D Zatím používám asi týden a jsem spokojená. Dokonce jsem ho dala i svému příteli a oběma nám vyhovuje. Dáváme si jej ráno do jogurtů a zapojili jsme jej jako pomůcku ke cvičebnímu plánu :-)

09.04.2017

Produkt jsem koupila a otestovala a musím říct, že po dvou týdnech naprostá bomba. Jsem spokojená, každým dnem si přijdu lehčí a to hlavně proto, že nemám chuť na sladké. Vláknina jakoby mě zaplnila na půlku dne a na záchod chodím konečně pravidelně. Doporučím i kamarádkám!

05.04.2017

Psyllium jsem užívala skoro celé těhotenství - problém s vyprazdňováním a za mě super - opravdu fungovalo:-). Užívala jsem rozpuštěné 1x denně a skoro denně přidávala do jídel - neměnilo chuť, jen bohužel někdy strukturu:-) - přidávala jsem do polévkových krémů, do chlebíku, hustých omáček. Důležitý je opravdu dostatečný příjem tekutin.

Přidané do jídel nevadí, jen občas změní strukturu - nevhodné např. do tekutých polévek - změní se ve sliz:-)

04.04.2017

Vím, že je těžké hubnout, tento přípravek by měl přispívat ke zvýšenému příjmu vlákniny, očistě organismu, zdravému trávení a pravidelnému vyprazdňování. Tím se předpokládá, že i hubnout. ráda bych se dověděla výsledek.

pořád si ale myslím, že je to chemikálie, vláknina se dá do těla dostat i jiným způsobem.

04.04.2017

Pripravek co opravdu pomůže. Zhubla jsem s ním poměrně dost rychle. Váhu se mi povedlo udržet a udržují ji stále. S tímto přípravkem jsem naprosto spokojená a doporučila bych jej. Kdybych měla znovu se rozhodovat, neměnila bych.

03.04.2017

S Psylliem mám už své zkušenosti. Skvělá záležitost pokud se vám nedaří zhubnout, máte potíže s trávením, nebo chcete usnadnit detoxikační proces po dlouhé zimě. Určitě doporučuji vyzkoušet tento produkt.

01.04.2017

Tento přípravek na hubnutí používá má kamarádka a po několika užívání se opravdu objevily první výsledky.Nápoj je velice chutný,zasytí i na celé dopoledne takže člověk nemá hlad.Rozhodně bych doporučila tem co chtějí zhubnout.

31.03.2017

Psyllium jsem dostala na podzim od sestry k narozeninám a od té doby jsem zvyklá si ho dávat každé ráno k snídani do jogurtu s musli. Nemá žádnou chuť, jen pozor, hodně jogurt zahustí, takže je potřeba jej dát větší množství. Krásně mě tato snídaně vždy zasytí a vydržím delší dobu, aniž bych pociťovala hlad. Zkoušela jsem dát i do vody a kávy, ale tam mi vláknina vyloženě vadila.Dá se koupit například v DM drogerii, takže je i snadno dostupná na trhu.

Nic mě nenapadá.

31.03.2017

Psyllium jsem užívala již několikrát, vždy když jsem se snažila shodit nějaké to kilo, nebo když jsem měla problémy s trávením. Vyhovuje mi, že je bez chuti a zápachu a opravdu mě zasytilo. Jen jsem ho nedokázala vypít ve vodě - ten rosol jsem prostě nedokázala spolknout. Ale na lžičce, nebo v jogurtu úplně v pohodě. Jen je potřeba ho pak dostatečně zapít.

31.03.2017

Psyllium fit&slim jsem užívala po porodu. Moc mi pomohlo s problémy se zácpou a věřím, že i díky němu se mi podařilo sundat nějaké to kilčo po těhotenství. Budu si ho muset znovu zakoupit, protože mi ještě nějakká kila navíc zůstala a toho je úžasný pomocník při hubnutí. Kdysi jsem užívala Psyllium jiné a toto se mi zdá mnohem lepší jak svou chutí, tak účinkem.

28.03.2017

Zatím jsem tento výrobek na vlastní kůži nevyzkoušela, ale podle recenzí a ohlasu se na něj chystám.. Jsem čerstvě po porodu takže nějaké ty zažívací potíže mě ted trápí dost... takže si jej určitě koupím

27.03.2017

Skoda ze jsem.se nezucastnila testovani ale urcite podle doporuceni od kamaradek ma blahodarne ucinky ktere pusobi na nase telo velmi zkvele.Uz jsem si obednala v internetove lekarne a vyzkousim i na sobe

25.03.2017

Psyllium fit&slim jsme uzivala pred cca 4 mesici, kdy jsme mela strevni a zazivaci potitze, krasne se mi cele telo po nem upravilo a obtize vymizeli , vyprazdnovani se stalo pravidelne a pohodlnejsi, ocenuju vysokvy podil vlakniny, oproti treba konkurentnim vyriobkum, ja tedy davam vsechny hvezdicky :)

24.03.2017
Doporučení: 17

Produkt Psyllium beru jako to nejjednodušší a nejrychlejší řešení , jak dodat tělu dostatečné množství vlákniny. Člověk se musí o své tělo starat a pečovat - je to stejné jako udělat jarní úklid třeba ve sklepě, tak i tělo si zaslouží o očistu s příchodem jara.

24.03.2017

Psyllium fit&slim jsem si koupila teprve nedávno, ale jsem s ním velmi spokojená. Tato vláknina mě zasytí tak nemám vůbec posit hladu a ještě jsem přestala mít pocit nafouklého břicha. Po tomto přípravku se cítím o dost lépe je opravdu kvalitní.

23.03.2017

Psyllium jsem zkoušela a kromě toho, že parádně zasytí a nemám pocit na dojídání, také skvěle pročiští střeva. Rozhodně to je dokonalý pomocník na cestě k hubnutí a také očistě těla při detoxikaci. Doporučuji

22.03.2017

Díky téhle vláknině jsem zhubla 4 kg za měsíc! Hlavní je dodržovat pitný režim, zapojit trochu sportu a hlavně no stress :-) Za mě super produkt pro jarní detox, hubnutí a hlavně lepší pocit ze svého těla!

žádné

22.03.2017

Psyllium fit&slim jsem začala užívat teprve nedávno a jsem s ním spokojená.Nepravidelně jsem se vyprazdnovala a měla jsem neustále pocit nafouklého břicha-občas jsem si vzala projímadlo a z toho bolesti,křeče.od doby co užívám Psyllium se cítím dobře ,nemám ani zácpu ani nafouklé bříško :-)

21.03.2017

kvalitní přípravek,se kterým se cítím mnohem lépe.Už nemám tolik nafouklé břicho a mnohem menší chutě k jídlu,což velice ocenuji.líbí se mi příjemná aplikace.Rozhodně budu nadále pokračovat v užívání..

21.03.2017

Psylium znám velmi dobře. Právě teď jsem zahájila jarní očistnou kůru a užívání psylia je její součástí. Psylium dodá tělu tak potřebnou vlákninu a navozuje pocit nasycení. Psylium upravuje trávení a také dopomáhá, a to významně , k pravidělnému vyprazdňování. Psylium si dávám do zeleninových šťáv, takže mi vlastně i chutná.

20.03.2017

Za mě doporučuji kdysi jsem si koupila psylium je to dobrý doplněk vlákniny krásně to zasytí a člověk nemá pocit hladu.Urcite je to dobré při hubnutí a cvičení.Pouzivam už dlouhodobě a jsem s tím velice spokojena

20.03.2017

Nedostatek vláknin v potravě je mým obvyklým problémem. Občas ho tedy doplňuji podobnými přípravky. Vyhovuje mi velmi snadné a rychlé užívání, rychlá příprava. Vítám také pocit zasycení na delší dobu. Pomáhá snižovat nadýmání a podpoří redukci hmotnosti. Za mě mohu doporučit.

20.03.2017

Mám vyzkoušeno.Nejen že už se cítím mnohem lépe,také dříve sytá,ale hlavnně už mě přešly chutě na sladké a vlastně na cokoliv.Už nemám nafouklé břicho,jako dříve.Rozhodně budu dále pokračovat v užívání

20.03.2017

Občas si podobné, pro střeva a trávení ozdravné prostředky naordinuji. Toto jsem užívala naposledy. Měla jsem hlavně pocit, že mám po něm méně hlad a že mě netrápí pálení žáhy ani nadýmání. Přírodní složení je základ a pro tělo prospěšné látky vítám. Zejména vlákninu, kterou se mi nedaří přijímat v potravě tolik, kolik bych měla a chtěla.

20.03.2017

Výrobek se mi líbí už z toho důvodu, že je potřeba dodržovat pitný režim a donutí to tak člověka zvýšit příjem tekutin. Už to přispěje k tomu, ze člověk nemá potřebu zbytečně se přejídat a zahánět mlsnou.

20.03.2017

Psyllium je opravdu super věc, přijde mi lepší, než rozpustná vláknina. Účinkuje už po pár používání a rapidně zlepší zažívání a i další přidružené problémy. Jen ta chuť mi trošku vadila, ale dá se zvyknout.

20.03.2017

Vyzkoušela jsem po Vánočním hodování :) a jsem nadmíru spokojená. Cítím se mnohem líp a "nehoní" mě chutě. Doporučuji všem, kdo chtějí shodit pár kilo, zlepšit své zažívání a cítit se fajn :). Dalším plusem je, že při užívání se musí dostatečně pít - díky tomu se mi daří dodržovat i pitný režim :)

Žádné

20.03.2017

Psyllium jsem zatím vyzkoušela pouze od Dr. Popova. Jedná se pouze o rozpustnou vlákninu, takže značka by na výsledný produkt snad neměla mít velký vliv. Nemyslím si, že by se po užívání psyllia nějak zvlášť hublo, spíše pomáhá k lepšímu zažívání a přispívá ke zdraví trávícího ústrojí, což je samozřejmě super. Ale jelikož psyllium pohlcuje tekutinu, je třeba opravdu dodržovat dostatečný pitný režim a s tím já mám trošku problém.

Ačkoliv má vláknina napomáhat snadnému vyprazdňování, já jsem po ní měla spíše opačný problém, což u mě bylo způsobeno zřejmě malým příjmem tekutin. Musí se opravdu hodně pít!

19.03.2017

Tento výrobek jsem vyzkoušela. Vyzkoušela jsem jich už více, ale tato značka mi prostě sedla. Mám dobrý pocit, že jsem udělala něco pro zdraví a také pro svou postavu. Potřebuji ještě pár kilo dát dolů a tak jsem ráda i za malou pomoc.

19.03.2017
Doporučení: 6

Tento produkt bych velice ráda vyzkoušela, protože je to velmi inovativní, proti tomu, který jsem kdysi používala. Dnes bych ho chtěla vyzkoušet hlavně z důvodu snížení váhy, protože vím jak vláknina působí dlouhodobě na zasycení a omezuje tím chuť k jídlu, kterou mi, bohužel, podporuji dvoje medikamenty. Již jsem to konzultovala s odborníkem. Ráda bych toto skloubila se zdravým jídelníčkem a pohybem, což je mojí předností a již několik let to dodržuji.

Očekávám pouze sama pozitiva.

18.03.2017

Nevím zda budu mezi testerkami, ale ráda bych zkusila, když už čtu ta super hodnocení. Výrobek neznám, ale jeho účinky musí být super, hlavně na jarní nastartování metabolismu a pročištění těla :D :D

nevím, nemohu zatím hodnotit

18.03.2017

Sice nevim ci budu testovat zde,ale koupyla jsem si v lekarne a zkoro vubec to nepomaha.Spise jsem vice nafoukla a pali me z toho strasne zaha,nevim ci je toto tak zkvele jak se vsude tak pise.Treba nekomu to pomaha

17.03.2017

Psyllium fit&slim je účinný přípravek k vylepšení zažívání i hubnutí.Já nyní nepotřebuji hubnout,tak jsem se k testování tohoto přípravku nehlásila,ale vím že účinné látky v něm skutečně fungují.V minulosti jsem si to ověřila..

16.03.2017

Nehlásila jsem se k testování, protože znám výrobek již nějaký čas. Pomáhá mi dostat do těla dostatečné množství vlákniny, urychluje metabolismus. Je zcela přírodní a zažívacímu traktu dělá skutečně dobře. Že podporuje snižování hmotnosti je, myslím, také pravda. Mohu doporučit.

16.03.2017

Tento výrobek dobře znám. Nějaký čas jsem hledala ten pravý pro mé trávení a zažívání a u tohoto jsem zůstala. Zkoušela jsem optifibre i lepicol, ale tento mi "sedí" nejvíce. Lehké, optimální složení na přírodním základu my vyhovuje. Snadno se užívá, nenávykový. Účinný.

15.03.2017

Snazim se byt fit a hubnout,tak bych byla za testovani mooc rada a doporucila jo treba i dale.Vyrobku na hubnuti je spousty,tak by toto treba pomohlo.Nam zenam se hodi vse :D po vyzkouseni bych videla,jak mi vyrobek prospiva :)

Nic.Moc rada bych testovala a vyzkousela a pak si vyrobek rada zakoupim.:)vypada to velice dobre tak se usmeje stesticko:)

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat